Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, jedním slovem katastrofa... nalíčená tak, že jsem se styděla jet tramvají, jen jsem se rychle jela ukázat miláčkovi a pak to zuřivě stírala a účes - nic moc, navíc fotka nebude, neb mi slečna hned zas vlasy rozpustila, asi nechtěla přijít o vlásenky... :-S večer napíšu víc, teď už nemám čas a včera večer jsem z toho byla tak psychicky vyčerpaná, že jsem neměla sílu ani zapnout PC a napsat vám... Kat, povídej, co bylo za fajn den? Aspoň někdo se měl fajn, je fakt, mě se to sra..o od rána... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - to je mi lito :-( .... tak nastesti je jeste dost casu najit jinou kadernici.... ja taky porad hledam.... :o( Mejte se krasne, mizim z prace, musim jit neco zaridit.... o vikendu budu mit rusno, ale v nedeli sem mozna kouknu... tak se zatim mejte..... snad na vikend vyleze slunicko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je síla Luci ]-( já se rozhodla,že se namaluju sama,každá se umíme přece namalovat a nevypadáme špatně a dřív ženský taky nechodily ke kosmetičce,tak co.Stejně bude vedro,tak si nebudu piplat makeup a pudr,to bych si pak ani nesměla setřít pot z čela,.....a chci být přirozená a chci to být já :-) akorát ten účes - to bych nezvlládla,tak to už mám domluvený,ale mám přít tak měsíc před svatbou,že to stačí :-) ale tak co,najdeš si třeba jinou,nebo to vyřešíš jako já ;-) určitě nejsem jediná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak jsem zase tady,"my dneska vdavame" jednu holcinu z chomutova a tak to nejak zase prozivam.... ale jdu i za vama Kati-ty vlasy chapu,jsem rada,ze jsem ten krok udelala,jsem nadsena a moc spokoejna! luci-tak me mrzi,ze jsi nebyla spokojena,napisu ti neco do IP,jo
Odpovědět
Profilova fotka
jo a na pasohlavkach prozil milacek jednu nazapomenutelnou dovolenou -panskou jizdu a taky je navrhoval-jsou kousek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Pavly :-D taky se nám dnes vdává jedna z Olomouce,tak na ni taky moc myslím a dnes jedu pařit do Olmika,tak si na ni budu muset dát nějakýho panáka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... jak je??? Venku je hnusne, tak asi vyrazime vecer do kina na Vratne lahve, tak jsem zvedava. Zatim se mejte... papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Satyyy, díky za mejlíka. O tom kadeřnictví na hlavní vím, jezdím okolo domů ;-) ale breference nemá dobrý... a jinak tu další kadeřnictví jsou, jenže já chtěla jít už na něčí reference... uvidím, jsem odědnaná ve středu do Prahy, tak uvidím, jak to dopadne... snad dobře ;-) Many, já se taky asi nakonec budu malovat sama... ale i stím make-upem a pudrem, jinak bych se sama sobě nelíbila :-D a holt budu namalovaná jako běžně bývám no... tak už jsi zdravá viď, když jedeš pařit, to je fajn :-) jednou si dám fakt záležet, namaluju se, vyfotím se a ukážu se vám ;-) satyyy, pak písni, jak se vám to líbilo x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak tedy zpět k tomu, jk to ve čtvrtek probíhalo: slečnu jsem několikrát upozorňovala, že mi moc kudrlinky nedrží, že si to musím fakt hodně tužit... ona mi několikrát řekla, že je puntičkářka, že vše musí mít tip ťop a že se nemám bát, že držet to bude... poslala jsem jí 4 různé účesy - nezeptala, který teda zkusíme, prostěsi vybrala, kterej se jín bude dělat nejlíp a stejně si to přizpůsobila... nic se mnou nekonzultovala jako jestli tak nebo tak, abych si řekla... prostě česala. Její extra tužení spočívalo v tom, že pramen poprameni přelakovala lakem Oriflame, ne žádný špičkový, a natočila na natáčky... protožemám hodně vlasů, natáček měla málo a asi 6 pramenů netočila přes prst a spíchla vlásenkou, takže ty nebyly natočený vůbec... pak to přefenovala, sundala natáčky a nějak udlala ten účes, copak ten tvar, to celkem šlo, sice byh jí musela příště říkat,že tahle tak a tak, ale relativně by to šlo. Načež jsem se jí zeptala, jestli to fakt bude držet - už jsem totiž viděla, jak se to povoluje... a prý by ve svatební den měla nějakej suer drahej lak na vlasy, že by se to ani nehlo... haha, jen blbec by věřil... a pak začla líčit... vytáhla zřejmě svoje šminky, takže jeden make-up, jedne pudr a to, jakej odstít pleti mám asi nebylo důležitý... ptala se na barvu kytky a dohodly jsme se na lila stínech... nejdřív vzala takový tělový, proč ne. pak vzala nějaký mastný tužky a přes ty mi začla plácat stíny - aby držely, protože měla znašky s-he a miss sporty :-D kdo se neorientuje - vše se dá od těchto značek pořídit co kus, to cca 50, 80,-. To i já na běžné nošení si kupuju astor nebo max factor!!! moc dobře vím, že tohle prostě na obličeji vydrží chvíli, a rozhodně ne ve svatbu celý den a ještě v horku!!! no dál - stíny neměla lila a asi se chtěla přiblížit barvě, co jsm měla (jakoby tmavě fialový ve vnějších koutcích), tak vzala tmavě hnědy... malovala malovala a malovala s takovou vervou, že jsem měla tmavě hnědý celý oči až pod obočí a dobŕej centimetr pod očima. završila to černýma linkama dole i nahože. řAsy mi neodlíčila, jen pak přetřela ty konečky, takže u kořínků jsem je měla poprášený stínama a ty konce černý... Závěrem byla pusa - hnusej lepivej lesk, že jsem tu pusu pomalu ani neotevřela... no prostě úúúžasný :-( ]-( chtěla jsem se vám nejdřív vyfotit, ale domů bych nedokázala dojet... bylo to fakt šílený. Vráťa mi řekl, že takhle nalíčenou by si mě an nevzal... chápu ho, byl to děs...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) takY je u vás tak náááádherně? Škoda, že nám vzali hodinu času... my šli spát v půl druhý, takže třetí a vstávali před chvilkou... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.... venku je fakt krasne.... byla jsem pred chvili nakupovat, tak jsem nastavovala tvar slunicku :o))) Luci - zazitek s kadernici ti teda opravdu nezavidim.... tak jsem zvedava, jak dopadnes ve stredu..... ja kadernici jeste nezacala hladat, tak jsem zvedava, jak nakonec dopadnu...... ale malovat se budu taky sama, jen trochu.... milacek me ma nejradsi nenamalovanou, tak to nebudu moc prehanet.... padim dodelat obed...... zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky satyyy :-) jak pokračujete - ;-) ? Kdyžtak písni IP ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vcera jsme byli na Vratnych lahvich..... super :o))) na takovy film je clovek schopnej koukat i kdyby trval treba ctyri hodiny.... uplne me prekvapilo, ze to po tech skoro dvou hodinach zkoncilo :o(( muj sef na tom uz byl..... a rikal, ze se v tom uplne vidi..... :o))) tak doufam, ze me neokukuje, jako okukovat Sverak v tom filmu ty mlady holky :-D
Odpovědět
Ahoj holky moje!;-) Venku je krásně, kéž by tak bylo 21. dubna!:-) Právě děláme s miláčkem košíčky, já na ně lepím etiketku, on dělá mašličky:-) A už se oba moc těšíme, až bude po obřadu a budeme se bavit, máme to vlastně takový mejdan kamarádů;-) Satyy, díky za popis, až budu mít čas, dám vám taky vědět! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-D dnes je fakt nááááááááádherně :-) - tak to si teda měla Luci hroznej zážitek,já vidím sebe,jakou bych měla hrůzu v očích přitom malování
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,zdravim vas!!!!!!!!!!!!!!!! dneska jsem drela do prace a to budu mit tyden,kdy tam budu 3x do 6 - no to bude des!!!! ale jinak se mam dobre - vratne lahve jsou opravdu pry super,se mooc tesim - mimochodem,kdo videl Kvasku,rada bych znala vas nazor..... kat-vy jste sehrani-za chvili je to tady!!! :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-D tak to mě čeká moje milovaná odpolední ]-( - pavly - vrátné láhve ani Kvasku jsem ještě neviděla,u nás to dávají až v dubnu,ale už se moc těším,hlavně na Vratné lahve. Jdu se dívat na bednu,dnes dávají Štěstí na čt1 tak se těším,ještě jsem to taky neviděla,prý je to super :-D tak pa pa a ať nám všem ten pracovní týden uteče co nejrychleji
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak jsme si uzili slunecni odpoledne..... vyrazili jsme na prochazku k Vltave.... a nebyli jsme jedini :-| ale slunicko pekne hralo :o)) a potom jsem si sla na hodinu zacvicit.... milacek mi doma pripravil veceri.... a za chvili se uz budeme chystat do pelisku..... asi si pustime na pocitaci Cerveneho trpaslika..... kdyz nemame tu televzi a nemuzeme koukat na Stesti :o( tak se mejte.... dobrou noc.... a zitra papa
Odpovědět
Vratné lahve byly fakt super! Moc se mi to líbilo. Kvašku jsem neviděla zatím... ;-) Dobrou noc a hezký vstup do nového týdne, já to mám od včerejška za 4 týdny:-)
Odpovědět
Holky, chci dát do bazaru, že daruji poukaz do Adiny, tak se nejdřív ptám vás, zda ho nechcete? Nebo zda třeba nemáte nějakou kamarádku, která se bude vdávat a chce šatky z Adiny... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my jsme byli o vikendu na svatebnim veletrhu, ale nic moc...horsi nez Praha..Chteli jsme oznameni a celenku, ale nemame ani jedno...Ale na druhou stranu tam vystavoval Rydl, tak jsme si u nej objednali prstynky, ale uplne jine, nez jsme meli vybrane...Snad budou krasne...Obrazek dat nemuzu, protoze ho nema v katalogu...ale bude to bile a ruzove zlato...tak snad se podari.Pry budou az na konci kvetna, ma toho pry moc...
Odpovědět
Profilova fotka
tak my si taky dnes udělali výlet, do Kouřimi a tam jsme šli nějaký okruh a byla to paráda :-) fakt úžasnej výlet... jak stvořený na randění x-) jenže jsme měli s sebou ty naše trhače :-D tak jsme holky hlídaly, aby nám neutekly, tak jsme si to až tak nevychutnali, ale i tak to bylo bomba. x-) :-) ;-) teda Hani, to je mi líto... jinak ty prstýnk, to koukám... to abych k němu honem honem naběhla... ]-( JJ, vratné lahve jsou jedním slovem bomba ;-) :-) šla bych i potřetí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-ja mam saty z Adiny, ale nevim, jestli by mi ten poukaz na neco byl, kdyz uz mam zaplacenou zalohu....:-( jinak preju krasne rano..... snad brzo vyleze slunicko :o))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) přeju krááááásné slučné ráno :-D teď jsem rozlepila před chvílí oči a musím jít něco dělat,než půjdu na odpolední,tak se tu mějte pěkně a v práci ať vám to taky uteče ;-)
Odpovědět
Ahoj kočenky! Já už se anmi nedívám, za kolik to mám, je to mazeec! 8-) Satyyy, na tom poukazu je, že ta sleva se dá uplatnit při podpisu smlouvy, takže to už asi máš :-| To je krásně! To člověka fakt úplně navnadí, jen se mi nechce být v práci a učit se po práci už vůbec ne... Achjo, už aby bylo po svatbě, státnicích, kontrole v práci...takže 6. června bych mohla mít čistou hlavu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, smlouvu uz mam podepsanou :o(( no, tak ta poukazka udela radost nekomu jinemu :o))) Venku je fakt krasne, tak doufam, ze to jeste aspon dva dny vydrzi, protoze zitra a ve stredu budu cely den venku, tak bych mohla chytat bronz 8-) Kat - tobe se to strasne blizi, co??? jsem z toho nervozni za tebe :o)) uz se tesim na fotecky... na ty tvoje saticky, co tak tajis ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste kdo??? cely den se tady skoro nikdo neukazal.... to ze sviti slunicko jeste neznamena, ze to tady zabalime :o((
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,já před chvílí přišla z práce,ale už musím jít spinkat,tak dobrou a sladké sny
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... zdravim z prace.... dneska musim brzo razit ven.... tak jen v rychlosti zdravim a ukazu se tady zase az vecer z domova.... mejte krasny den... a at slunicko sviti..... prave ted totiz jeste spi :o(
Odpovědět
Profilova fotka
holky nestiham,mam toho hodne v praci,ale registruju - je presne 27.7. x-) mame to za 4 mesice!!!! pa :-D pa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?