Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
OK Luci..A kdy ten srazik podnikneme? V sobotu jdeme na svatebni veletrh tady v Brne, chceme oznamka a ja celenku..tak jsem zvedava, jaka bude uroven...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hani... je ja se na ten posvatebni pokec taaak tesim!!! s kym jinym bych to pak tak odborne mohla probrat,nez s vama!!!!!! :-D x-) luci-no jsou hned se vsim hotovy,vid...ja jim dala vymodelovat to,co jim o prazdninach ze skoly nejvice chybelo a tak jsem se vcera videla si 18x vymodelovana :-D -jsou to mrnata moje a mlade ucitelky proste vedou...o me taky pry prvi tyden rikali,ze maji tu princeznovskou...pac ty stare nikdo nechtel.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pak písni, někde jsem tady na BRMS četla, že šaty tam budou jen dva salony =-) to je to tam u vás tak malé???
Odpovědět
Vsak jo holky, ja se na vas taky moc rada podivam! Hanicko, hele, ani nejsem nervozni, moc se tesim! Verim, ze to nejak vyjde, nevadi, kdyz neco nekde trosku nevyjde nebo nekdo bude zmatene pobihat...aspon to bude takove lidske, prirozene:-) Uz se mooc tesim!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je kec...je to normalni veletrh a myslim, ze Prahu shrabne lehce do kapsy...Brno je druhe nejvetsi mesto v republice, takze moc male to tady neni... :-D Dam vam vedet... Holky, ja to ani nenabidla, ale kdyby se vaim chtelo do Brna, tak jste zvane!!!Ale mame "jenom" 3+1..
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, mladé paní učitelky mají rády :-) ;-) Holky, já se asi opravdu musím vdát :-D jednak abych si s vámi pak mohla pokecat a jednak abych mohla jet do Dominikány :-) dnes nám přišla smlouva přímo od té německé cestovky a tam už mám nové příjmení... bylo to zvláštní to vidět... a na staré příjmení bych tedy jet nemohla... leda že bysme to nechali propadnout a přišli o 20 000 :-D Jé, a vlastně ženich mi nemůže utéct od oltáře :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, pustim se milacka,mejte se krasne a nezapomente,MVR - doufam,ze to rozlustite!!! pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, a jak budes mit vlasky? Ja polorozpustene...uz mi tedka dost vadi, jak je mam prerostle, potrebuji strih a melir jako sul...vid Pavli...neco ti to pripomina...A co make-up? Ja dneska volala kadernici a nebude v praci...no jo...to jsou ty svatky pred 7.7., kosmeticku uz mam..ale neni to vizazistka...no..pujdu jeste na jednu zkousku az bude opalena....o tom to stejne neni, stejne budeme ty nejkrasnejsi (snad)..
Odpovědět
MTR Pavly;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jee, Pavli, tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
hani, o střihu mi povídej... už mi to leze na nervy ]-( pavlínko, papa TMTR ;-) :-)
Odpovědět
Hanicko, budu mit vycesane, to mi slusi:-)) vypadam pak tak jako elegantne;-) Na zkousku jdu prvni tyden v dubnu... na kosmetiku v pondeli pred svatbou, na nehty patek pred svatbou, namaluje me kolegyne z prace (vizazistka), na solarku jsme byla dvakrat a dneska to na sobe uz vidim!;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Fakt des ty vlasy...ale musime to jeste nejak vydrzet....
Odpovědět
Profilova fotka
já jdu ve čtrtek na zkoušku účesu, tak mi možná i slečna ostříhá podle toho, na jakém účesu se dohodnem... kéž by... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to budes mit rychle, jak pockam jeste tak mesic-dva a jdu na strih a melir, ale strih jenom konecky...Me budou cesat v Hodonine, ale kadernika mam v Brne a k nemu chci na ten melir...zitra musim zavolat te kadernici, snad bude mit cas...
Odpovědět
Profilova fotka
Hm...Katy...budes urco cica...!Solarky chci chodit tak dva mesice pred svatbou, jsem bledulka, tak nesmim moc rychle...
Odpovědět
Profilova fotka
Nejvetsi obavy mam z jedne veci, ale to nechci verejne rozebirat..jeste musim pred svatbou, co nejdriv, zajet k homeopaticce do Olomouce, ale nevim jak v praci..snad me pusti....musim si tam zitra zavolat...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... vy to tady vzdycky rozjedete, kdyz tu nejsem :-( vsechny vas zdravim, myslim na vas a snad se tu priste budu moci zastavit na dyl....ted padim... mejte se krasne, dobrou noc .... MVR ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, satyyy, ty zas hned mizíš? ;-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jdu neco delat.Brzo papa.
Odpovědět
Profilova fotka
papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) už jsem tady dlouho nebyla,že :-) chci vás aspoň pozdravit a popřát dobrou noc a sladké sny ;-) já jsem teď nemocná,tak ty noci nesnáším,protože pořád jen kašlu a kašlu a nespím ]-( tak pa pa a ať už je 27.7 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
many, ty bys to brala hopem :-D x-) to pořád stůněš? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) zdravím a přeji všem krááásné ráno ;-) rozhodně lepší, než jsem měla já... ]-( vstávala jsem v 6 hodin, koukla z okna a málem mě trefilo - nevím, jak vám, ale nám napadlo 20 čísel sněhu!!! ]-( ]-( ]-( horší pohled jsem zas dlouho nezažila :-( a na 7 jsem jela autem na vlak, že pojedu do školy... haha, vlaky hodinová zpoždění s tím, že asi vůbec do odpoledne nepojedou... na autobusy šííílený fronty, autobusy nikde.... tak jsem miláčkovi koupila v pekárně snídani a přijela zas domů... 8-) no a tak jsem tu... takhle brzy jsem tu snad ještě nikdy nebyla :-D
Odpovědět
Luci :-D Tady nenapadlo nic, naštěstí, pač má Renoušek už přezuté botičky na léto :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) u nás taky naštěstí nic,včera celý den padal mokrý sních a dnes nic ;-) a mně to může být stejně jedno,protože se musím doma léčit,tak do té zimy naštěstí nemusím ;-) ale je to síla,říkali,že je konec zimy a zase je tady :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, my taky přemýšleli, že přezujem, naštěstí jsme o víkendu jeli na hory, tak jsme to ještě nechali... a už jsme udělali na autíku generální jarní úklid - zvenku myčka, zevnitř myčka já :-D , Vráťa ho vyluxoval... a teď napadne sníh, pak z toho bude hnus břečka... ]-( nejlepší je, venčila jsem holky na zahradě, všude kolem vše bílo a do toho zpívali ptáci :-D :-D :-D
Odpovědět
Luci, tak my přezuli, ale úklid uděláme až před svatbou, ať je krásnej brouk:-) Jinak do myčky nejezdím, pač to na novém autě dělá docela neplechu :-| Ale jezdím tam ráda s cizími auty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no my už ho nové nemáme, takže tam vesele jezdíme :-D ;-) Renoušek poveze tebe? Mám tady vystavené vaše svatebko a jak pořád chodím okolo, tak pořád vzdychám závistí ;-) že už tak brzy... x-) :-) ;-)
Odpovědět
Jéé, to je hezké, že se na něj koukáš:-) A potěšilo mě, že i Tvůj drahoušek mrknul;-) Já už se tak těším Luci!! Já vám pak budu tak závidět, až to budu mít za sebou a vy před sebou:-D Renoušek bude jezdit, ale ještě nevím, zda poveze přímo mě, kamarád mě chce vézt svou černou Audinkou, tak mu možná vyhovím :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?