Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Hani, zrovna včera jsem si říkala, že ses tu dlouho neukázala... jak se máš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mam se dobre, v sobotu jsem si objednala kyticku atd., byli jsme v restauraci domluvit se na detailech a taky jsem byla u kosmeticky na liceni...tady jeste trochu vaham, ale asi do toho pujdu...Ty se budes licit sama,ze?
Odpovědět
Holky, prosím, nemáte v .mp3 pochod Wagnera a Bertholdy? Nevím, který vybrat a ty ukázky na netu jsou dost hrozné...
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda Katy, nemam... :-( Tak daleko jeste nejsme...
Odpovědět
Profilova fotka
kat, já se kouknu... Hani, uvidím, mám ve čtvrtek zkoušku účesu a ta holčina i zdarm alíčí, takže to vyzkouším a uvidím, jak mě namaluje a podle toho se rozhodnu... pro jakou kytičku ses rozhodla? A co líčení - máš vyfoceno???
Odpovědět
Profilova fotka
wagnera mám, jestli je to tedy to, co myslíš, jdu poslat
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, poslala jsem to, přišlo ti to????????????? napiš jo?
Odpovědět
Lucinko, jo, to je on, děkuju moc! Tak ještě se pokusím sehnat ten druhý a pak vyberu:-) Děkuji! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak když ho seženeš, pošli mi ho taky ju? ještě mám mendelssohna...
Odpovědět
Profilova fotka
jé, teď jsem si pustila oba po sobě, ten mendelssohn je strašnej............... :-|
Odpovědět
luci, joo?? strašnej??
Odpovědět
http://juch.sweb.cz/svatby/index.htm Luci, ja ho poslouchala tady a neprislo mi to zas tak strasny... kdyz das nahore jeste vyber pisni, je tam par dalsich ukazek...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no chceš ho? mě to přijde... nevím, z radnice a jak za komunistů :-D ;-) teda pardon tomu, komu se to líbí... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
poslala jsem ti toho, co mám, tak schválně, jestli je to ono... jdu kouknout
Odpovědět
Já mám vybráno Beatles-Yesterday, Top Gunn, Patejdl - Voda, čo ma drží... a ještě potřebuju jednu a pak vybrat ten pochod ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já chci od Bacha Air, wagnera a zbytek nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, taky mi neco poslete na mail, prosim prosim.Luci, ty ho mas,ze? Dekuju.
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, posílám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
DEKUJU...Uz mame vybrano...Jenom nevim, jestli nam to tam pusti, musime tam zajet a domluvit se...
Odpovědět
Profilova fotka
a co máte vybráno???
Odpovědět
Profilova fotka
CanoninD-Pachelbel
Odpovědět
Profilova fotka
A pak na nastup nevesty ten klasicky pochod...Luci, ja zacinam byt nervozni, jak to slysim... :-( :-.
Odpovědět
Profilova fotka
mi povídej o nervozitě... mě to taky chytalo, když jsem to poslouchala... už jsem si to živě uměla představit... všichniuž na svých místech, já s taťkou připravená za dveřma, pak první tóny a náš první krůček... naprosto jsem už viděla ty šaty, jak držím kytku, taťku v obleku, vede mě.... jéééé... teda, takový myšlenky by měla mít Kat, my ještě ne... co budu dělat v červnu??? :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No ja doufam, ze to tam se mnou nesvihne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano devcata ;-) Vy jste to tady vcera pekne protahly... to ja uz davno spinkala... vratim se k tematu pradlo: ja budu mit pod satama jen kalhotky.... podprsenka se mi tam nevejde :o) a na svatebni noc porad nevim..... :-( asi budu muset vyrazit do nejakyho obchudku a pokouknout se :-x
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj :-) hlásím - mám nehty :-) x-) ale asi moc dlouhý... mám je asi centimetr dlouhý... tak nevím nevím, jak já si večer vyndám kontaktní čočky x-) :-N =-) :-. :-x
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky.... tak to bych si s takovymi nehty ublizila.... a to uz jsi byla na zkousce na svatbu a nebo jen tak??
Odpovědět
Lucinko, já se snažím na detaily obřadu moc nemyslet...mám pocit, že to nechci mít do detailů megadokonalý, bála bych se pak, že něco nevyjde. Je pár věcí, na kterých mi záleží hodně, ale zase pár věcí, který když úplně nevyjdou, tak se svět nezboří a já neopupínkuju:-) Nehty super Lucinko-já chci ale jen krátký, nemůžu mít dlouhý v práci a jsem v nich i taková nemotorná:-) Ty nosíš čočky? Jsem to nějak nezaznamenala...já je nosila dlouuuhá léta...a pak mi naděllay dost neplechy...naštěstí se to po jejich vysazení srovnalo... Dnes vám něco písnu do IP, jsem z toho nějaká nesvá...
Odpovědět
Profilova fotka
Kat pisni co se děje... =-) ja bych to s dlouhymi nehty taky nezvladla a hlavne by se mi v praci stejne asi zlamaly..... taky si chci nechat udelat pekny nehty na svatbu, ale jen upravit ty svoje a kratky, abych si neublizila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nechala jsem si je udělat, protože se mi ty moje šíleně olámaly a mě to už naštvalo, tak jsem si řekla, že na vatbu je stejně budu mít, tak co... ale je to dlouhý... mě by to ani nevadilo, ale Vráťa bude asi zuřit... vůbec nechtěl, abych si je už teď nechala udělat, pak se s tím tedy smířil, ale až uvidí tu dýlku... to bude kecůůů... :-( ]-( Kat, proč ti dělaly čočky problém?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?