Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted se loucim, musim jit neco delat, snad zitra napisu vic z prace ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak papa zítra ;-) , já odpoledne vytírala a teď jsem dožehlila... fuj.... :-|
Odpovědět
Dobré ranko, jsem zvědavá, zda tu někdo dnes bude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kat, jsem tu ja ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) jsem nemocná a už jsem tu dlouho nebyla,tak jsem vás chtěla aspoň pozdravit a připomenout,že dnes to máme za :-) 130 :-) mějte se pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, já tu jsem :-) Kat, ty nám toužíš něco povědět nebo proč ta zvědavost??? =-) Teď budu zvědavá já :-D x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, teda nejdriv jsem to brala tak, ze se jen kat pta, jestli tu dneska nekdo bude... ale kdyz s tim luci zacala, tak taky zacinam byt zvedava..... kat - copak se deje???? co, svatba je za dvermi a ty sis to rozmyslela, co? ;-) luci - koukala jsem na fotky do alba... svatebni cesta super, jen ja bych se tam nedokazala smazit na slunicku tri tydny.... by bychom radsi do Norska nebo tak, ale letos to asi nehrozi, snad se nam to ale brzo podari....
Odpovědět
Profilova fotka
no my tedy plánujem jak to smažení, tak i výlety, potápění... když už tak dlouho, chtěla bych opravdu trochu tu zemi poznat... a hlavní cíl naší cesty - užít a nabažit se jeden druhého :-D x-) ;-) vždycky po víkendu nám přijde, že jsme si se neužili... tak tady budeme mít snad dostatek prostoru x-) jinak Norsko, sever, vůbec poznávací zájezdy bych mohla, ale ne na úkor těch u moře... muselo by být oboje x-) nebo nic, jako vloni
Odpovědět
Profilova fotka
jen abyste se nebazili sami sebe tak... ze z toho bude miminko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-p ;-) nene, však víš, jak to plánujem ;-) myslím, že natolik v tranzu nebudu, abych zapomněla polykat pilulky ;-) :-D
Odpovědět
Jéé, holky, tak teď jsem vás totálně zmátla:-D Ne, opravdu v tom nic nebylo, jen mi přijde, že se nějak poslední dobou flákáte:-) Já žádné novinky, nemám, jen se za 33 dní vdávám a dodělávám poslední nedostatky a těším se, nic víc:-) A tento týden se teda už ale fakt začínám učit! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a už jsi začala, Kat? :-D :-p ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no tak Kačka byla zvědavá a sama tu není... ]-( ;-) a vůbec, už máte oloupaný všechny okna? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlínko, dneska jsem byla ve škole pro zrakově postižený děti... v první třídě x-) mě tam bylo tak dobře.... :-) normálně jsem na tebe myslela a záviděla ti to... x-) JJ, malý dětičky, u těch holt zůstanu... nemohla bych pracovat s dospělýma... nene...
Odpovědět
Lucinko, já si dřív taky myslela, že jen a jen děti a teď jsem strašně ráda se starouškama:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já praxi v domově důchodců mám za sebou taky, i v ústavech soc. péče (to bylo navíc i ment. post.) a řeknu ti, že mě ty děti asi zůstanou... s dospělýma bych nechtěla a se starouškama... to bych si já moc brala... takhle ty děti jsou super... veselý, upřímný, příjemný... já prostě děti no... co domeček, jak pokračujete? Já jsem zvědavá, co nám zavolá ta starostka, jak to vymyslí s tou cestou... :-|
Odpovědět
Lucinko, vidíš, já na to zase koukám tak, že těch dětí mi je hrozně líto (dětský domov - kam přijdou, co se jim stalo, co s nima bude...), kdežto u těch staroušků fakt vím, že jim je v naší službě dobře a že je o ně na konci života kvalitně postaráno... Je to věc pohledu... Domeček vypadá slibně, ode dneška topíme, takže máme 18 stupňů všude:-) Jsou objednané podlahy a stěrka pod koberec... Tak snad to nějak dopadne holt no. Už se pomalu balím a ten týden po svatbě tam oficiálně zakotvím;-) Až budu mít adresu, tak vám ji pošlu a hodíte mi aspoň pohled jo? Ať se můžu kochat tím, že mi něco přijde do nové schránky:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D já ti pošlu místo pohledu oznamko jo? ;-) :-) a pak ti pošlu pohled ze svatební cesty x-) co vy, vy to odkládáte na ten příští rok, asi že? ty jo, docela bych si to stěhování z rodného hnízda zopákla - pro pocit ;-) No máš pravdu, že ty dětský domovy... nic moc... já asi stejně skončím jako speciální pedagog v nějaký základní škole, takže tam mi bude fajn... než si pořídíme ty svoje svišťata a budu doma :-D :-D x-) Do dětského domova nebo podobných - klokánek a tak, to bych nechtěla, to bych těžce nesla... chtěla bych zůstat i nejlépe u toho zrakového postižení, ale myslím, že jako ten SPPGog na ZŠ místo najdu... teď musí být na kždý škole a zatím tomu tak není, takže snad...
Odpovědět
Lucinko, trak jo, to beru! x-) Jo, my cestu odložili, ale mně to fakt neva, ono to bud etaková svatebka v tom novém domě vlastně:-) A pak jsme zvaní na Floridu za kamrády, takže až bude na cestu, letíme tam;-)
Odpovědět
http://emanuela.cz/graphics/products/... Nádherná co? Ale za skoro 800 :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je super :-) to si Floridu taky hezky užijete... :-) a na Dominikánu je to už jen kousek ;-) x-) ;-) a svatební cesta v domečku, věř, že já bych to za to klidně vyměnila... nevím,jestli jsi četla, nakonec jsme si to prodloužili na 21 nocí a dnes Vráťa zaplatil zálohu, takže už je to definitivní :-) x-) x-) x-) a zítra jdu ne nehtíky a ve čtvrtek na zkoušku účesu x-) to mám ale krásný týden... :-)
Odpovědět
Lucinko, jojo, je to tak s tou cestou. Četla jsem, tiše záviděla, ale moc Ti to přeju! To bude krása!;-) Já se dnes chtěla objednat na nehty a paní vůbec nemá volno, takže jdu až v pátek před svatbou:-) Aspoň je nestihnu olámat;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já jdu k tetě, udělala si na to kurz, tak sice budu spíš pokusný králík, ale snad to udělá OK... láká mě ta cena, přiznávám... já už je jednou měla, jejich udělání mě stálo skoro 1000,- a to bez francie a za dva měsíce mě stály dalších asi 1500,-, šla jsem do drahého salonu, myslela jsem si, že je to záruka kvality... no děs, co ti budu povídat... ]-( takl jsem si je doma opilovala, sloupala a kašlala na gelový, ale jak mám před svatbou a čím blíž, tak mě to láká jít do toho ;-) tak jsem zvědavá, napíšu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, ta podprda je fakt krááásná... taky chci nějaký hezký prádýlko, protože Vráťa si ěm chce "rozbalit" ze šatů, takže nechci jen takovou tu hladkou... chci hezky krajky... a pak na tu další noc nějakou hezkou košilku... a taky chci druhý den odjíždět v bílém, tak už vymýšlím, v čem :-D a pak si chci pořídit ještě na svatebku nějaký sexy kozret... myslím, že tolik, co těď utratím za prádlo, jasem asi ještě neutratila :-D ba ne, na prádlo jsem cvok, ráda si ho kupuju, ale ne v takovýchto cenách...
Odpovědět
Profilova fotka
hlavně má ta slečna krásnou postavu... ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Lucinko, na svatební noc už mám, podprdu, kalhotky, podvazky;-) Ale chtěla bych přesně jak říkáš, něco pod šaty...a to je peněz za všechno :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no a to já nemám ještě nic... ježiš to bude peněz jak pomalu za celý šaty... chjooo... :-S ale bez tohot o prostě nejde... přece chceme manžílky okouzlit i večer, že? ;-) teda Kačenko, skoro ti závidím, že už to máš za pár... já se tak děsněěěěěěěěěěěěěěěěěěěě moooooooooooooooooooooooooooc těšííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím :-D
Odpovědět
no, ja se taky moc tesim, jenze rozpocet s etak krati, ze ja na to proste nemam, abych mela vsechno nej:-(
Odpovědět
Profilova fotka
toho se taky děsím... penízky se kutálejí, že ani nevíš jak... Kačí, ale nemusí být vše nej aby to bylo krááásný... já znám v Praze obchod, který je prý nějakýho šikmookýho, ale prodávají tam naše prodavačky, takže jsem to ani netušila... no takže jaký věci tam asi tak prodávají, že... a prádlo tam mají krásný a za fajn ceny, takže přemýšlím i o této variantě... ale zatím se mi moc nechce... fakt bych chtěla kvalitní... no uvidíme, jak na tom budou korunky, s prádlem zatím nespěchám... to je pořád.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc zdravim.Katy, uz se ti to krati, budes to mit za sebou ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?