Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
myslim,ze firo,ale nevim,leteli na last minute, krasny fotecky,video,plno bazenu, krasne more,nadherna zahrada-nechybelo jim nic a nevytahli paty z objektu-meli malou klaru,bali se infekci,byli ji 4 mesice.....
Odpovědět
Profilova fotka
no chtěli bychom sharm, je tam krásné potápění, zatím jsme se dívali u eximu, ale nemáme časík, tak brouzdám po netu a hledám co se dá - chtěli ychom i nějaké výlety na pyramidy a poznat trošku jejich zemi, takže určo 14 dní dívala jsem se na tu barus a má krásné účesy hnes jsem si nějaké uložila :-D :-D :-D pro inspiraci, teda jeslti je bude dělat z čeho, než mě dorostou :-| s tím egyptem je to různý, kamarádka byla v hungardě a strašně se jim tam líbilo, loni tam byli naši a říkali že nic moc, ono to záleží asi jaký si vybereš hotel a taky asi i cestovku, no uvidíme co si vybereme
Odpovědět
Profilova fotka
maji-mas v ip odkaz.... jinak ja s mojim nic moc tvarove dobrym oblicejem jsem hodne zvedava,co kadernice vyrobi-musim doufat :-D a co ty maji-neco noveho? nebo jen skola?
Odpovědět
Profilova fotka
holky,jdu si dat horkou sprchu,dala se do me zimnice,za chvili jsem tu zase!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavly dík, jdu se mrknout pavly o obličeji mi ani nemluv ono s kulatým ksichtíkem se toho moc vymyslet asi nedá :-. taky jsem zvědavá co kamarádka vyřeší, drdoly mi nesednou tak snad něco vymyslý jinak co nového?no kromě příprav se svatbou asi nic, škola hotová, práci mám, ale hledám si něco nového, tak se snad už něco rysuje, musím si oprašit angličtinu, takže mě čeká týdení intenzivní kurz tak už se těším
Odpovědět
Profilova fotka
maji a budeš se malovat sama nebo tě někdo namaluje?
Odpovědět
Profilova fotka
pavly , mě něco o zimnici povídej, vlezl na mě bacil chřipák, tak tu musíme pořádně topit furt mi je zima, no to je tím počasím, jednou krásně a pak zase hnusně, zatím se měj páá
Odpovědět
Profilova fotka
luci chci aby mě někdo namaloval, kamarádka měla supr vizážistu, tak si od ní vezmu kontakt a domluvím se tam, svatba je jednou za život, teda doufám, tak chci vypadat krásně, sama bych to nezvládla a ty?už máš někoho?nebo se budeš malovat sama?
Odpovědět
Profilova fotka
no ta Bára maluje, tak uvidím, jak mi namaluje a podle oho se rozhodnu, buď ona, nebo sama. Uvidíme...sama se namaluju tak, jak jsem zvaklá, jak se mi to líbí, zase si říkám, že od někoho jiného bych vypadala zase jinak, což by mohlo být zajímavý... a hlavně pořád nedokážu úplně 100% sladit barvu pleti, pudru a make-upu.. celkem teda jo, ale pořád nějaký ten odstín...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo tak to máme stejný problém, ale od profika to bude zase něco jiného však uvidíš ;-) a jaké chcete prstýnky?
Odpovědět
Profilova fotka
od Lukáše Rýdla, bílé zlato, blíže k jedné straně proužek červeného zlata, já 3 briliantíky. Naprosto přesná předstva x-) co vy? co jsi našla za svatebku? nebo teď nehledáš? Kdyžtak sem hoď taky nějaký odkaz, ať se pokoukme. Kdy chcete vlastně jet?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky jsem tu,teda pocasi se silene horsi,fouka,silny vitr... jinak si predstavte,jsem dneska zjistila,jak se jednou chci mit-rano zvoni domovnice-z druheho vchodu a ze musim myt chodbu kazdy druhy tyden a nevynechavat-tak ji rikam,ze jsem proste mela 3 tydny horecky a posledni,co bych resila,je chodba,tak mi razne vysvetlovala,jak je to dulezite a ze musim myt a kdyz ne,tak at reknu ten odnaproti a dam jim za to cokoladu.....tak jsem zjistila,ze jednou bych se chtela mit jako ona a prala bych si,aby jedinou moji nejdulezitejsi starosti bylo,jestli jsem umyla chodbu,nebo jestli koupim cokoladu bilou nebo s oriskama......no mazec, ze ja debil vubec resim zivotni otazky a tak, ze se na ne nevyprdnu,to jsem chtela jen pro pobaveni,abyste vedeli,co je muj zivotni cil!!!!! :-D jinak holky, s kadernici je to urcite vzdy otazka,verim,-doufam,ze najde neco,co mi sedne...ale treba s licenim jsem naprosto spokojena. natrefila jsem na super vizazistku a urcite u me to za ty penize stoji- a mimo to mi to neprijde ani tolik,protoze nez ja bych si nakoupila jen kvalitni make up, pudrz,stiny,rasenku,tak vyplacam 3x tolik...a to jeste netrefim treba ten odstin atd....takze u me jasna volba,protoze jinak se nemaluju a nic doma nemam ( maji uz jsem tu i psala myslim,ze jsem rada,ze konecne neco pro sebe v tomto smeru delam,koupila jsem si uz nejake cistici mleko,ted si poridim kvalitni krem...a proste chci taky pro tu moji plet konecne neco udelat!!!)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no my ještě moc představu nemám, teda víme, že chceme žluté zlato nebo kombinaci, taky bych tam chtěla nějaký kamínek, ale pořád se nemůžeme shodnout, tak snad si příští týden vybereme, pavly mi dala odkaz na se na něho dívám pošlu ti ho do ip, chceme jet buď hned po svatbě nebo aspoň do týdne právě si teď píši s kamarádem co nám bude dělat oznámko, se sehnal supr přírodní papír tak teď vymýšlí nějaké návrhy, chtěla bych netradiční oznámení tak uvidíme, když se mi nic nebude líbit vyberu si tady na netu buď u stloukalů nebo si ho vyrobíme samy
Odpovědět
Profilova fotka
pavlínko, se tak někdo má co? ale já bych se tak mít nechtěla :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
pavly teda jak to že se nestaráš o chodbu no fuuuj :-D :-D :-D :-D ještě že takové problémy fakt nemám, máme rodinný baráček takže se tohle neřeší ;-) teda fakt mít takové starosti tak se asi picnu, tak s jí měla říct, že tu chodbu může umýt i ona a ty ji dáš čokoládu :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci-ja taky ne, ale prijde mi vtipne,jak ona to proziva-je predsedkyne samospravy- a to uz je funkce co!! a fakt v techto dnech,kdy jsem nestihala,nevedela kde mi hlava stoji (a resila jsem opravdu dulezite veci,kde jde o penize a vubec pripadne o poradny maler...) a jeste jsem mela horecky-no fakt posledni,na co bych si vzpomnela je chodba- proste nicim jinym zit nemam,jen cistotou chodby - a to mi jeste vyhrozovala,ze jsem tu div ne na cerno,protoze nejsme manzele,ze o me na bytaku nikdo nevi!!!!!! a to jsem na najemni smlouve od prvniho dne - boze, to jsou hluboke starosti.... no nic, jdu si pro pisanky a vezmu si je sem,jinak neudelam nic z tech mene dulezitych veci!
Odpovědět
Profilova fotka
teda to jsou ale lidi, se staraj o věci po kterých jim je..... no nic holky, jedeme k babičce má 70 a rovnou jí dneska oznámíme, že se budeme 8 brát, pořád nás uháněla, že se chce dožít aspoň jedné= svatby, mám ještě mladší sestru, tak bude mít radost jsem ráda,k že jsem si s vámi poplkala a brzy na napsanou pááááček
Odpovědět
Profilova fotka
maji,mej se krasne a pekne to oslavte,my se na 70 narozeninach- oslave dedy zasnoubili :-D tak at ma babicky taky radost!!!! pa
Odpovědět
Ahoj holky! Tak my to za pět týdnů touhle dobou budeme mít za sebou a snad se budeme jen a jen bavit:-) Ad koláčky, vyřešilo se to samo, pač pekárna je dělá tak, že budou připravené na pátek ráno, na sobotu je prostě nedělá. Takže si asi vezmu dovču v pátek, rozvezem je, a to i do práce a pak v sobotu zbytek. A snad to bude ok. Zbytek šoupnu do mražáku. Pavly, Tvá chodba mě fakt dojala...k tomu se ani nedá nic říct :-| Majinko, moc Tě vítám! Jdeme posedět s kamarády, svědkem ženicha...tak páček! ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak už jsem ,,zase" tady :-) snad jste na mě nezapomněly :-| ale když jsem tu byla poprvé, tak jsem ještě nic na svatbu neměla a vy už jste měly skroro všechno. Docela mě to rozhodilo, takže jsem se na pár dní odmlčela a snažila se něco sehnat - dám dokupy album, abyste se mohly mrknout, jak jsem byla pilná :-D a jestli tam někdo uvidíte něco co máte v albu taky tak se mooooooooooooooc omlouvám. :-N
Odpovědět
Četla jsem tu jaký můžou být ,,komplikace" s koláčky - zjistila jsem, že mám velké štěstí ( mamka mi totiž řekla, že o koláče se starat nemám, že si to bere za úkol- takže pohoda). Šaty jsem si nakonec půjčila u nás (na malém městě) a byla jsem doslova nadšená, protože se mi líbily jen jedny a ty mi padly jak ulitý :-D (a kdybych byla náhodou těhu,tak se dají povolit :-N ) - takže já byla v půjčovně raz dva hotová ale moje pětiletá neteř (drůžička) si nemohla vybrat ]-( a nakonec si vynutila i korunku - ale jen na focení, paní ji vysvětlila, že bude mít jinou ,,lepší" korunku no a u závoje dělala taky dobrý scény (nakonec jí ta hodná paní dala jeden starý závoj domů na hraní). Ceny mě mile překvapily - moje šaty plus doplňky budou do 3.000,- a za šaty na drůžičku dáme 500,- (jen mě nenapadlo,jestli ty šaty pro drůžičku jsou nějak časově omezený,ale myslím,že ne).Tak teď jdu na ty fotky.
Odpovědět
Tak fotky už tam jsou,snad něco uvidíte-mě to tu nějak blbne.
Odpovědět
holky prosím vás jak to má být, něco půjčeného, něco starého, něco nevého a něco modrého????? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky atutinka ;-) jo a ještě něco darovaného ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám nové fotky v albu - svatební cestu!!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Info o svatební cestě: Dominikánská republika, Punta Cana, vyhlášená pláž Bavaro 5* hotel Grand Palladium Bavaro all inclusive pokoj má vanu s hydromasáží :-D x-) ;-) 21 nocí!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) odlet z Mnichova 24.10. přes cest. agenturu nacesty.cz cena cca 110 000,- dnes nám pošlou smlouvu a zítra zaplatíme zálohu (chtějí 20% a zbytek 6 týdnů před odletem)
Odpovědět
Profilova fotka
fňuk, tady je pusto prázdno? :-( Máme to za 131!!!!!!!!!!!!!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... je tu nekdo??? vsechny vas zdravim..... meli jsme trochu narocny vikend... casem vam dam vedet do IP, ted jen v rychlosti.... luci - krasna svatebni cesta.... nedivim se, ze jste to prodlouzili.... :o)) pak se ozvi, jak budes v tydnu v Praze, abych ti mohla pujcit tu knizku ;-) pavly - super, ze jste v Praze poridili....
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, jsem tu :-) tenhle týden to odložíme, musím začít něco dělat do školy, nějaké seminárky, takže až nějaké udělám, dám si jako odměnu knížku, neva? Já bych jinak jen četla a zas bych nic neudělala ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jasne.... jen pracuj.... at z tebe maji ve skole radost :o))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?