Menu Forum

Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

27. črc 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
 ahojky emoticon tak mi dnes přibyly ubrousky do výslužeka a takový ty ozdobný papírový podložky pod dorty, koupila jsem si je na to ranní pohoštění emoticon emoticon emoticon jééééé... emoticon emoticon
14. bře 2007 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 6611 příspěvků a 2 alba. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
  • Svatba byla 21. července 2007
    Na radnici v Králíkách, Region Ústí nad Orlicí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 6611 příspěvků a 2 alba. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
 ahojky.... luci, jestli budes takovym tempem nakupovat az do svatby, tak budete mit zachvili cely baracek plny veci na svatbu emoticon emoticon ja jsem ted uz tyden uspokojena tema prstynkama, tak me to ani nakupovat netahne.... jsem zvedava, jak dlouho to vydrzi emoticon
14. bře 2007 v 19:42  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
  • Svatba byla 27. července 2007
    - FRANTIŠKÁNSKÝ KLÁŠTER - KADAŇ, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 ahojky holky,tak zase zdravim rano
vcera jsem nezvladala,mela jsem zase mig. a treti den a to vetsinou nesu spatne uz i psychicky.ted je to o trochu lepsi,ale vyhrano jeste nemam,uvidim tak kolem desate...
-jinak jsme byli vcera v moste zamluvit saticky na druzicku-tak jsem rada,myslim,ze to bude fakt super,malicka se nam v satickych moc nelibila a ani ona sama sobe,stale kricela sundat - no je to spis kluk - takze se vymyslela radeji laclova sukne riflova a do toho zelenkave tricko (vcera rovnou koupeno)a zelenkave boticky pry koupili asi pred tydnem a nechame ji uhackovat kloboucek - s kytickou nebo me napadl motylek...a bude ! nemusime se bat,ze to znici a za 1000 kc na hodinu to stejne bylo moc drahe-protoze jist uz by v satech nemohla a stejne bychom ji prevlekali....

no a ja mam doma konecne zase zavoj - ted uz sampan!!!!
a jdu dnes ke kadernici - jen na tmave meliry (protoze dole uz jsou vlasy cele bile z toho barveni,tak potrebuju trochu zmenu...tak jsem zvedava) a necham si taky zastrihnout konecky-delky neni vse,kdyz to nevypada pekne - navic to za ty 4 mesice vlasy pekne dozenou,myslim,ze tato delka uz bohate postaci.....

a jinak musim rict,ze si dovolenou maximalne uzivam - to pocasi a hlavne slunicko mi moc pomaha (az na tu migrenu).ale do vcerejska jsem to zvalala,podnikame ruzne vylety, uzivam si neterinek, no parada.zitra jedeme do prahy - podivat se na vzorek prstynku a po obleku a taky se moc tesim......
15. bře 2007 v 07:38  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 ahojky holky! Tak my dnes jedem na hory emoticon hurááááááááááááááá emoticon emoticon emoticon na jarní hory bez sněhu emoticon emoticon emoticon emoticon paráda....
15. bře 2007 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 jo a mám doborou zprávu, zvlášť pro satyyy - kuk do alba emoticon emoticon emoticon
15. bře 2007 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
 Ahoj holky moje!emoticon
Pavly, ta migréna je ale svině! Moje kamarádka, svědkyně, jí taky hrozně trpí, a taky zrovna tento týden!
Já teď koupila všechny stuhy na auta, koupila jsem nakonec širší, bude to hezčíemoticon přivedly mě na to fotky maalinky, která se teď vdala (patřila nejprve k nám v dubnuemoticon
Jinak jdu zítra objednat koláčky a nevím, na kdy je mám vzít... logicky na sobotu ráno (7. dubna) s tím, že je přes víkend roznesu, rozdám. Jenže v pondělí už nebudou tak dobré a já je chci dát i do práce...tak nevímemoticon že bych si vzala v pátek dovču a vzala je teda už na pátek ráno...chjo...fakt nevímemoticon
15. bře 2007 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 ahojky... jen rychle..musim mazat....
takze luci - diky za fotky v albu... super..... emoticon
pavly - líto emoticon ale snad to bude lepsi
15. bře 2007 v 18:26  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 jeste jednou...
luci - ty menicka jsou fakt nadherny... se ti povedly emoticon a podvazek taky super, zacinam litovat, ze jsem si ho taky neudelala a nechala jsem koupi na svedkovi... mam strach, co to bude emoticon
15. bře 2007 v 19:18  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 ahoj holky... zase je tu pusto.... o vikendu tady nebudu.... jedeme k mamince emoticon
pavly - jak jste poridili v Praze???
kat - co nervy... pristi tyden se prehoupne mesic co??? emoticon a potom uz to pujde fofrem....
16. bře 2007 ve 14:58  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 ahojky holky, ted jsme dojeli.... hlaseni:

- mam melirek - super,uz nejsem blondyna,jsem hnedovlaska-alespon tak do cervna
a praha super,mame presne ten oblek pro milacka,co jsme si predstavovali,kosili s dlouhym rukavem - mozna jeste dokoupime s kratkym...a pak taky resime kravatu- mame vyhlidnute...ale jeste cekame,jak poresime vesticku.....
a taky jsem asi 2 hodiny nosila prstynek- snubak-teda jen ze stibra a moooc jsem si to uzivala,je nadhernej - a nakonec jsme odhlasovali zirkony (chci totiz velike kaminky a to bychom se uz nedoplatili-takze jsem spokojena ) a moooc stastna - za oboje!!!!!!

to je asi vse, jdu delat svacinu-protoze milacek jede zase zitra ne cely den pryc....a pak asi usnu jako dudek-vstavala jsem ve 3 a uz neusnula....
uvidime,treba sem jeste vlitnu,zatim ahojky a musim vam rict,ze jsem na vas moooc vzpominala,hlavne,kdyz jsem nosila ten prstynek- chtela jsem vam vsem volat a pak,kdyz jsem stastne nesla ten oblek......

- kat-stuhy sirsi budou urcite lepsi- uz jsem mooooc zvedava!!!!!
s kolackama je to fakt slozity,na to se teda vubec netesim,snad to nejak vymyslis....
-migrena dala dneska pokoj,jen jsem silene utapkana-tak radeji pujdu bzry spat-to je jinak pro ni zivna puda....

saty - skoda,ze tu nebudes,nevadi.to dozeneme a pak snad taky pokecame!!!
lucik- moc souhlasim s saty - suepr fotecky,mas to moooc krasne!!!!
16. bře 2007 v 18:36  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 Jej, díky za chválu emoticon Pavlínko, musíš se jako hnědovláska vyfotit a honem honem se nám pochlubit emoticon emoticon hořím zvědavostí emoticon

Kačenko, ty koláčky, co já budu péct, jsou dobrý, vynikající ještě šwstý den... co zkusit si objednat na zkoušku a zjistit, do kdy budou dobrý???

Holky, jsem na horách, včera tu svítilo sluníčko, paráda... dnes od rána přímo chčije a chčije emoticon emoticon emoticon

Jinak já momentálně řeším kadeřnici, uvidím, možná mě bude česat jedna holčina tady z BRMS... a taky řešíme svatební cestu -nemáte zkušenost s cest. agenturou nacesty.cz????????????????
17. bře 2007 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 ahojky luciiii
rada bych vse vyfotila,ale namam digital..takze zatim mam smulu,zkusim si nejaky pujcit...
mrzi me,ze mate na horak osklivo,ale pokazilo se to vsude... emoticon
- povidej-IP-kdo by te cesal???co je noveho????
- a kam chcete vyrazit-myslim zemi...s tou cetovkou bohuzel nemam zkusenost....

ja ted resim DJe jsem z toho docela spatna,uz jsem i v noci se vzbudila, vedela jsem tu jen o jednom....a strasne nechci zivou hudbu-to vim,ze nebudu spokojena emoticon
17. bře 2007 v 11:22  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 je tu pod nickem barus, viděla jsem i její album s účesy, vypadá to super, tak jsem jí psala, jestli 30. má čas... tak uvidím, se tak těššššššššššššííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím emoticon emoticon emoticon

chceme do Dominik. rep. a nakonec jsem 14 nocí změnili na 21 emoticon emoticon emoticon jen bych ráda dopředi znala něco o tý agentuře, protožesmlouvu nám pošlou mailem, my jí vytisknem podepíšem a odfaxujem, takže nebudou mít originál, což nám přijde nbějaký divný..... Vráťa s nimi teď telefonuje, tak jsem zvědavá, co mu řeknou...
17. bře 2007 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 no zni to opravdu krasne,na kolik vam to vyjde????
jinak ja musim rict,ze jsem takhle uz 2x jela-myslim to reseni pres fax a mail a vzdy to bylo opravdu OK....jen jsem jela s jinyma spolecnostma....takze to snad bude taky OK emoticon

na kadernici jsem ti teda moooc zvedava!!! budu ti drzet palecky!!!!!
mas nejaky odkaz- jsem deeesne zvedava!!! emoticon
17. bře 2007 v 11:32  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 najdi si jí v seznamu členů - barus, má album.

Vyjde to cca na 110 000. nejdřív jsme chtěli 14 nocí, lepší pokoj (junior suite) a bylo by to do 10O 000,-, takhle 2lůžkový pokoj, 21 nocí těch cca 11O. ty pokoje se liší jen v tom, že ten lepší má vanu pro dva a je prostornější, takže.... emoticon
17. bře 2007 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 no to te chapu....taky jsme menili tunis z 10 na 15-ale pak jsem zjistili,ze to bylo opravdu zase moooc,no uvidite,my meli problem s jidlem,takze budu drzte palce,aby vam to vyslo vse super
ja myslela odkaz na tu dovolenou.... emoticon
17. bře 2007 v 11:40  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 nacesty.cz/zajezdy/?REC=403769&VON=221&LMIN=21&VA=6&ST=5&ZIEL=PUJ

napiš před to www a pak si tam rozklikni ty info pořadatele o hotelu emoticon

že by to bylo moc čeho - korunek? tady by to s jídelm mělo být OK, je to all in, jídlo pořád, různý a všechno bufet, takže se snad najíme...
17. bře 2007 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 no my prave meli problem s tim-no vlastne hlavne ja,ze jsem to jidlo spatne snasela,chybelo mi silene asi koreni,nevim,ale mela jsem silene krece do bricha...12 dni ok,pak to prislo,takze nakones jsem litovala,10 dni by stacilo....ale mozna je to opravdu jen moji osobou,nevim..ikdyz milackovi taky pak uz nebylo nejlip a ja se dala doma do poradku hned,jakmile jsem slupla 2 parky a rohli a k obedu pak klasicky bramborovy knedlik...takze nevim....

jdu se podivat
17. bře 2007 ve 12:15  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 nechce mi to ukaza zadne fotecky....a odkud prosimte poletite???
17. bře 2007 ve 12:16  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 uz se mi to ukazuje,to je krasny!!!!!! emoticon
17. bře 2007 ve 12:19  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 no my na Djerbě naštěstí žádné problémy neměli, takže doufám, že to bude stejné emoticon poletíme pravděpodobně z Mnichova.

No už se moc těším, ty fotky jsou fakt děsně lákavý... emoticon emoticon
17. bře 2007 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majinka
Registrovala se 9. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 795 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Brno Líšeň, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
majinka
Registrovala se 9. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 795 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Brno.
    Brno Líšeň, Region Brno
 ahojky holky, konečně jsem vás chytla emoticon emoticon emoticon jak se máte?mě krom kapely prstýnků a fotografa už nechybí nic emoticon
co nového?jsem se dlouho neviděly emoticon
17. bře 2007 ve 13:00  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 ahojky Maji emoticon jak se máš? Koukni nám do alb, já nového celkem dost emoticon v dubnu se chystáme na prstýnky... kytky už taky máme... emoticon blíží se to blíží emoticon
17. bře 2007 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
 ähjky mrknu už jd una to, taky se mrknite,

jojo blíží blíží, my se jdeme mrknout na prstýnky příští týden na svatební veletrh co bude u nás, na kytky mám ještě časík

čtu že řešíte svatební cestu?tak my máme v plánu egypt ale zatím si nemůžeme vybrat emoticon
17. bře 2007 ve 13:12  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 a jaké máte požadavky na svatební cestu???
17. bře 2007 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
 emoticon emoticon emoticon emoticon sluníčko, teplíčko, výlety a 5* hotel emoticon emoticon
17. bře 2007 ve 13:20  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
 a už máš vymyšlený účes?já si nechávám trošku růst vlasy tak nevím co s nimi, mám kadeřnici kamarádku tak ta se na mě určo vyřádí,

takže vy letíte do dominikánské republiky?tam bude krásně a kdy odlítáte, hned po svatbě?
17. bře 2007 ve 13:22  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 ahojky holky,tak jsem tu zase na skok a koukam majinka!!!!! - ahojky!!!!!§

maji-jestli egypt,tak muzu doporucit hauza beach resort, byl tam bracha - nestutecne super!!!!!!!!
17. bře 2007 ve 13:23  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
 ahojky pavly, no to je překvapení co?vy už na 2007 nechodíte tak jsem za vámi přišla já, doufám, že neruším váši debatu emoticon

se nám to už blíží co?máte to naštěstí předemnou tak se těším na vaše fotečky

pavly co nového?mrkla jsem se do alba, taky nezahálíš emoticon emoticon

dík za doporučení a s kým brácha jel?myslím cestovku či agenturu
17. bře 2007 ve 13:26  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 maji a ským chcete jet? a kam? Jaké letovisko?

já vlasy vyčesat, nakudrnatit a nějaký kudrlinky spustit dolů, něco podobnýho mám v prvním albu.

já co slyšela na egypt, tak ne hurghada, ale Sharm emoticon
17. bře 2007 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš