Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasne ;-) ani slovo.... jojo, jen at si uzije, stejne bude akorat s klukama v hospode... takze jsem v pohode... teda, ted se mi to rika .o))
Odpovědět
Profilova fotka
mě by se teda moc stýskalo... jsem na tohle děsná... stačí, když jede na školení, kde je dva dny (jednu noc) a trpím... neumím spát a usínat sama... nějak jsem si na něj zvykla :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, taky to mam podobne, ale zase nekdy jsem rada, kdyz je pryc a muzu si delat svoje veci.... nechci byt na nem prehnane zavisla a on je taky rad, kdyz muze jit s klukama sam.... hlavne ty kluci jsou radi x-) ale obcas, kdyz jsem sama doma, tak me to prepadne a strasne se mi styska....
Odpovědět
Profilova fotka
tak mám objednáno... celkem jsem se držela a opravdu o tom přemýšlela, abych neobjednala nějakou blbinu, kterou pak nepoužiju... tak mám objednáno za 1000... snad to není moc... ještě totiž budu muset kupovat vlizelín...
Odpovědět
Profilova fotka
ted uz se loucim, musim taky neco delat.... aby ze me meli v praci radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nezapomen vsechno vyfotit a dat do alba! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, neboooooooooooooooooooooooooooooooooj :-) x-) ;-) tak hezky pracuj, ať ti to jde od ruky ;-)
Odpovědět
Lucinko, mám hotovou jednu státnici a diplomku, ale abych měla titul, musím složit ještě jednu státnici, která je teď v květnu:-) Šaty v albu nemám, pač jsou tajný, uvidíte je až ve svatebním albu za 5 týdnů! Ježkovy voči, to je děsný;-) Kéž by všlo počasí, je to tak hezký, když svítí sluníčko 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no prý až do dubna mají být nadprůměrné teploty, tak snad to vyjde i na vás ;-) :-) aha, já myslela, že už máš jedny komplet státnice a teď budeš dšlat druhý... z čeho to děláš? a ty šatičky, to už se dočkáme :-) ;-) to uteče jako nic x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, prosím tě, nemáš tip na nějakou kadeřnici v Praze, která by přijela ke mě??? A ne za 2000 a výš, takových konatktů už mám... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jeje, to nevim, jestli to s tema satickama, to vydrzim az do svatebniho alba :-x ale budu muset... luci, o zadne kadernici nevim :o( ale zkusim se poptat ... a porad cekam, az pribydou fotecky do tveho alba ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
hele, ty máš pracovat ]-( vždyť jsem ti psala, že mám vyfoceno, ale že to neumím dát do počítače, takže teď musíš počkat až to udělá miláček x-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja uz mam padla :o))) to je jednoduchy... pripojis fotak k pocitaci a stahnes to :-D no, snad to do zitra vydrzim... ale ne ze odjedes na hory a ja budu muset cekat do pristiho tydne ;-( mazu pryc, musim na postu a potom jdu cvicit, doma budu v devet, tak na vas jeste mrknu, jestli nezlobite ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, to se máš, mě zas naopak za chvíli začne učení ]-( trénuj trpělivost :-D :-p ;-)
Odpovědět
Holky, tak jsem taky doma:-) Dnes mám nějakej divnej den, sice je rkásně, ale jsem nějaká unavená, navíc konflikt s podřízenou...no, nic moc. Ještě že mám tady vás:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéje, Kačenko, jsi tu? Já tě rozveselím x-) :-) ;-) copak se stalo? Když podřízená, je to OK, měla by se naopak před tebou klidit ne?!!!
Odpovědět
Lucinko, jsem tu!:-) No, to se snadno říká, ale je to složité, ta paní je dva roky před důchodem, já jsem čerstvě po škole a on amě prostě nebere. Má pocit, že po ní furt něco chci, že jí chci škodit, že přináším samé novoty a že jí kritizuju... Svým způsobem je to pravda, snažím se jí navést na to, aby tu práci dělala dobře, pač nám přijde kontrola a půjde to na mou hlavu... No a ona mě prostě nemá ráda:-)
Odpovědět
Ale teď dělám jmenovky, tak se trochu uklidňuji:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, aha, tak to chápu, že to není jen tak... se starýma lidma moc domluva nebývá... a už vůbec ne, když se mají řídit podle mladých... jsem zvědavá, o co ve zkratce jde? tak to pak jmenovky nafotíš, abychom se mohly pokochat, že? ;-)
Odpovědět
Lucinko, jmenovky nafotím!:-) Zatím jich mám 10, už jen 40:-D No, asi Ti to přijde jako malichernost - je to moje pečovatelka, která pracuje v odloučeném pracovišti. Změnili se ceníky a ona podle nich prostě odmítá psát výkazy lidem, vybírá stále peníze podle starých ceníků... Já jsem ta zlá, co se jí snaží navést na to, jak to správně psát a že prostě musí zdražit! Že to enní její věc, ale našeho zařízení, že ona je prostě zaměstnanec, který se musí řídit příkazy z vedení... No, jenže nový zákon, nové ceníky, a další novoty přišly bohužel poté, co jsem tam nastoupila já...takže logicky za to můžu všechno já :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to rozhodně malichernost není! Vždyť vám budou chybět peníze a na kooho to asi bude že? Na ní ne, ale na tebe! Teda, to bych s babou taky vymetla ]-( to nedokáže pochopit nový zákon???? Ježiši... ]-( :-S tak vzhůru do boje s jmenovkama :-D ;-) já asibudu muset předělat vývazky, nějak mi nedošlo, že se mi zmuchlají... potřebuju jich 70... :-S :-(
Odpovědět
Luci a co to žehlení? Nejde to?
Odpovědět
Profilova fotka
nezkoušela jsem ještě, ale pochybuju... takový pidi ušitý mašličky nevím jak žehlit... možná bude snažší to znova udělat ]-(
Odpovědět
Luci, hmm:-( To je naprd...Mně je dělá kamarádka, tak jsem na to zvědavá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak si je hlavně pořádně rozlož do velké krabice a neudělej z toho chumel jako já... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky.... jste tu jeste?? luci - co to zkusit nejak naparit, treba by se trochu narovnaly samy.... za pokus to stoji... nez to delat znova
Odpovědět
luci, pisu si - neudelat chumel:-) Satyy, cauky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kat - padim do sprchy... a potom do pelechu, jsem nejaka mrtva.... uz se tesim na vikend :-N mej se krasne a uzivej si posledni dny svobody 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jej, ty jsi nějaká rychlá satyyy, ani tě tu nestačím chytat :-) ;-) tak zítra papa no... Kat, kolik už jich máš? 20? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ahoj ahoj..... jak se vede?? dneska je zase venku krasne :o))) skoda, ze musi byt clovek v praci .o((( tak si ten den pekne uzivejte :o) jo, a ja to mam dneska za 129 :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?