Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Pavly, to by bylo super! Ale když nenajdeš, nevadí;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no kat uz jsem silena,hledam jako blazen,ale mam strach,ze je to poslane na mail,ktery mam na seznamu - a ja tam proste nemam z mojeho pocitace uz pristup.oni nejak zmenili nastaveni a uz to tu nikdy neotevru,musim k mamce....urcite tam nekdy ted zajdu a vyzkousim to!!!! budu na to myslet,pocitej se mnou,bylo by to fak fajn,uplne cele krasne!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Kčenko, nebuď nervózní a těš se x-) ;-) se mi to povídá, co? ;-) ale snaž se to si hezky užívat... Pavlínko ty máš dovču a tak brzy vstáváš? Téééda.... to máš můj obdiv...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj luci - co oznameni... uz jsi s nima dneska spala??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak máme oznamka doma!!!! Až na to, že zapomněli na naši poslední korekturu... nemáme tam čas, kdy začne večerní grilovačka a miláček tam nemá titul.... a znova natisknout nejdou, protože ty naše už doprodávali a už je nemají, museli bychom si vybrat jiné a to se nám nechtělo... tak nám dali slevu 25%, skoro 800,-, to jde ne? ;-) a mám hotová meníčka x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
titul na oznameni??? to se snad nedava, ne??? ale sleva dobra... :o)) tak vsechno vyfot a hned s tim do alba, at se muzeme kouknout 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky satyyy, já se s nima mazlila než jsem šla spát :-D :-D ;-) mám je skoro všechny už v obálkách a nadepsané adresy... jsem dobrá. co? ;-) x-) ;-) asi 60 jich mám už jrn zalepit a rozdat či poslat, těch zbylých 20 buď musím ještě sehnat adresu nebo vůbec se dohodnout, komu ještě budou...
Odpovědět
Profilova fotka
teda ty jsi divoch... takhle je hned nacpat do obalek :-x a tos ty adresy psala rucne??? to by mi upadla ruka....
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, růčo x-) a moc mě to bavilo x-) x-) x-) no my ten titul taky nejdřív nechtěli, resp. nás to nenapadlo, jenže pak jsem si říkala, že by tam asi měl být... no tak není no... JJ, vyfotím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne, na oznameni se fakt titul nedava.... ja ho tam taky mit nebudu.... prijde mi to divny, abych tam mela titul, kdyz milacek zadny titul nema.... asi by mu to nevadilo, ale titul pouzivam maximalne v praci, ale jinak ne..... ja jsem znova vyfotila nase prstynky, konecne na svetle :o)) dalal jsem je do "meho" alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu kouknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ten tácec pod ty prstýnky jen takhle s těma perličkama nebo ještě i s pískem nebo tak něco? mě se teda líbí už i jen takhle... elegantní ;-) ty prstýnky jsou vážně moc krásný... no za měsíc jdeme vybírat i my ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ten tacek uz takhle zustane... zkousela jsem tam nejakou maslicku, ale nebylo to ono.... a s piskem bych se bala, ze se mi to vysype a tak .... :o))) ale vy urcite uz nejakou predstavu o prstynkach mate ne??? takze prijdete, reknete a mate je doma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, představu máme, v podstatě už je máme vybrané, takže musí jen pan Rýdl udělat na naší velikost... tak jsem to dofotila, ale musíš stejně vydržet, já to neumím dát do počítače ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cekam cekam :o)) a nemuzu se dockat .o)))
Odpovědět
Profilova fotka
tak čekej čekej... teď koukám, že bych si objednala nějaký dekorace... jééé... mě to tak baví... to utrácení :-D x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja uz nemam utracet co :o(( ted si musim dat pauzu a potom se uvidi... ale me asi to co mam uz staci.... jeste musime koupit milackovi botky... to bude jeste boj :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no ty naštěstí máme z veletrhu... my teď dostali na svatbu 24000, o velikonocích dostaneme ještě 20 000 a pak od našich na hostinu, takže můžu utrácet x-) ;-) ale jen trošku, jsou to i peníze na fotografa......................................................... ale nějakou tu dekoraci můžu ;-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiha..... taky by se mi to libilo... ale nevim, co bych s tolika penezma delala :-N Jo, v sobotu jsem docetla Denik silene nevesty.... cetlas??? je to fakt sranda na odreagovani....
Odpovědět
Profilova fotka
nečetla, musím si to půjčit ;-) nevíš? Já vím naprosto přesně :-D :-D :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ti tu knizku klidne pujcim....
Odpovědět
Holky, titul se fakt nepíše...u nás má zatím jen přítel, ale on ho nepoužívá skoro vůbec, natož na oznamko:-) Kdybych měla i já, možná bych přemýšlela:-D Luci, penízky závidím, ale moc přeju! Jinak já se těším fakt moc! Je to takovej ten pozitivní stres, víš jak:-D Těším se strašně!:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kat - ja si to vubec nedokazu predstavit, az mi bude chybet tak malo jako tobe .... to uz asi prasknu .... nerviky nevydrzi :-( mas v albu fotku tech novych satu???
Odpovědět
Profilova fotka
to je fajn, tak se těš těš těš :-D :-) :-) :-) x-) no já už na nějakých oznamkách titul viděla.... Kat, já myslela, že tyhle státnice budou už tvoje druhé... myslela, jsem, že jednu VŠ už máš... :-. Nejde mi od tebe otevřít ten mail... zkus mi to poslat znova ju? satyyy, to by bylo fajn. Půjčila bych si jí, jestli tedy máš svojí. :-) ;-) díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, mam ji svoji, koupil mi ji milacek :o))) nevim, jestli jsem to mela brat osobne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
copak měsíc a kousek před svatbou, ale co teprve týden, 14 dní... to bude síla.... :-( :-x :-p tak jo, tak se nějak domluvíme a sejdem... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
co tyden a 14 dni... ale co treba dva dny pred svatbou..... :-. ja nastesti poslu milacka tyden pred svatbou k mamince a budu se nervovat sama doma.... jak se znam, tak kdybychom byli spolu, tak bych byla z tech nervu tak protivna, ze by mozna ani na svatbu nedoslo :-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty ho fakt pošleš pryč??? =-) :-. tý jo, to já bych nedokázala... budu se nervovat s ním :-D myslím, že dva dn ypřed budu už v takový agonii, že už to nebudu vnímat :-D :-D :-D ještě, že se Kat vdává tak brzy, bude nám pak sdělovat své dojmy a co a jak a co dělata co nedělat... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja se znam a jsem fakt protivna, kdyz jsem nervozni... a on ma dovolenou a radsi bude u maminky v prirode, nez se mnou doma... zvlast, kdyz ja budu v praci a on by byl doma sam... tak bude mit tyden na to, aby to s kamaradama zapil, tu svou svobodu a ja ho nebudu rusit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda, to by si tě měl moc moc vážit ;-) já hudrám nad jenodením zapíjením a ty mu necháš celý týden... tohke si nesmí přečíst ten můj :-D ;-) takže pššššššššššššššššššššššššššt x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?