Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
přeji krásné nedělní ráno :-) tak doufám,že jste si víkend pořádně užily holky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky... tak jsme se sem taky dostala..... nejak jsem se vrhla do ulizeni :o)) a za chvili pujdu delat obed.... tak vas vsechny zdravim.... a uzivejte si slunicka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukala jsem ze Pavly neco prihodila do albicka... to v tom krasne pokoji budete bydlet cely tyden??? a myslis, ze vubec vylezele ven?? ;-) me by se totiz nechtelo.... vypada to krasne :-x
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj :-D :-D :-D jen pro informaci - za 138!!!!!!! x-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jinak mi dnes přítelova babička řekla, že jsem se něco v tom smyslu jako že zbláznily, že chceme oznámení rozdávat koncem dubna (nakonec to teda bude polovina května, dřív to nestihnem), ale jeho mamka že když se vdávala, tak že dávali oznamko a koláčky 3 dny před svatbou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mamka jeho na to řekla, že ty, co zvali, tak pozvali předem ústně, ale mě to teda přijde hodně blbý. jen pozvat a až před svatbou dávat oznámení... jeho mamka teda pak stejně řekla, že ať si to děláme jak chceme, ale asi sem jim stejně přišla praštěná.... jo ale babička, když slyšela, že zítra jdeme pro oznamka, tak už příště až tam pojedem by ho chtěla vidět! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,jsem tu,jdu vas pozdravit!!! byla jsem venku s milackem malickym - neteri
Odpovědět
Profilova fotka
saty- v tom prvnim hotelu bude jen romanticka noc....pak ten druhy hotel - ten je i bliz mistum, ktera chceme navstivit.... luci-ja bych tak uz rada rozdavala oznamka!!!!!!! uz je chci taky doma,nejsi blazen,je to tak podle me lepsi,taky je chci dat brzo - ale tim myslim konec kvetna,zacatek cervna -jak ty lidi postupne osobne uvidim
Odpovědět
Profilova fotka
jé, ahoj Pavlínko :-) jak je? už jsi zdravá a co podnikání? ;-)
Odpovědět
Ahoj kočky, já si říkala zrovna dnes, kdepak jste:-) My máme od dneška oblek:-) Takže už fakt vše podsttané je doma. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.... ted jsem prisla ze cviceni a milacek mi dela veceri... tak vas zdravim
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky stale mam rymu a kasel,ale uz to jde snad k dobremu konci podnikani prave resime- pereme se s DPH,ale jinak uz mame praci odevzdanou a cekame na vyjadreni,hypoteka ma byt na konte ve stredu a ve velkem vybavujeme,mozna v dubnu otvirame- spis bych lae kveten -a v klidu.....uvidime kat - kde jste ho sehnali??? my jedeme v patek do prahy!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, všechny vás MOC a MOC zdravím. Docela vás zanedbávám, ale snad jste na mě nezapomněly. Já na vás myslím docela často. Napadlo mě, že jak budeme mít všechny po svatbě, mohly bychom si udělat dámskou jízdu u některé z nás a pustit si naše svatební DVD...Co vy na to?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hani - jsem jednoznacne pro- hlavne aby bylo co poustet.jsem stale nestastna z toho,jesti mi to vyfoti a natoci tak,jak si preju...ale co, neco bude a tak to bude stacit,ze
Odpovědět
Profilova fotka
a hani,co je noveho???
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kačenko :-) tak to gratuluji k téměř už zařízené svatbě ;-) satyyy ahoooj :-) Hani, já tedy na tebe nezapomněla ;-) :-) Určo se sejdem a třeba i před svatbou ;-) a po svatbě 100pro a ty DVD jsou super nápad!!! A když bysme se zas sjížděli za všech koutů a byla by nejpřijatelnější Praha, náš byt má za sebou spoustu mejdanů, takže jsme k dispozici ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavlínko, neboj, budou to krásný fotky i DVD ;-) jinak mě padla kadeřnice a kosmetička v jedné osobě, takže na to kašlu a malovat se budu sama ;-) snad časem dodám asi jak to bude, abyste mi to kdyžtak zkritizovali x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
praha zni dobre-pro me urcite!! luci-ty se umis malovat moc hezky,to zvladnes....a kadernice se snad taky nejaka dobra najde!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky... ja jsem taky pro mejdan v Praze... jen nebudu mit to DVD.... my jedeme jen na fotky :-D ale kdyztak si pro vas pripravim nejakou prezentaci s fotkama :o)) luci - ja jsem se taky rozhodla, ze se namaluju sama, minule jsem to zkousela a docela dobry ;-) ted jen sehnat kadernici...
Odpovědět
Profilova fotka
no me hlavne vyjde profi liceni levneji....protoze za konzultaci a prednasku jsem dala 300...a za liceni v den svatby-plus fakt ochotna pece i pred svatbou dam 500-za to bych neporidila ani malovatka...a to jeste vybrat ta spravna....takze pro me jedine dobre,ze jsem na pani narazila
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to bude super!!!Pekne v klidu jedno DVD za druhym + fotecky...to bude parada...Pavli, neboj, kazda z nas ma trochu obavy, aby to klaplo...Ale jsme fajn holky, takže případné nedostatky si lehce odpustíme, ne? U nás nic nového, jenom mám spoustu práce, takže docela nestíhačka, přes týden nic neudělám a víkend hrozně rychle uteče...Chystáme se na svatební veletrh do Brna, kde chceme případně objednat oznamka.Pokud nevybereme tam, tak objednáme z netu, už máme vybraný...Jinak já mám objednané svatební botičky, takže až přijdou, tak dám fotečku, miláček má už zamluvený krémový oblek včetně vestičky a francouzské vázanky..začala jsem pracovat na svatebních novinách a vyzkoušela si, jak budou vypadat jmenovky...Takže trošku pokračujeme...A co vy nového? Omlouvám se, nemám vůbec čas sem chodit, snad to neva...
Odpovědět
Profilova fotka
My taky pokracujeme... uz mame prstynky :o)) Dneska jsem se na ne zase koukala a jsou moc krasny... musim je nekam uklidit, nebo ho za chvili budu nosit :-x
Odpovědět
Profilova fotka
hani,ja taky nestiham,jsem tu ted faaakt nahodou a za chvili asi zase budu muset letet....a takovych je nas tu urcite vic.... a s tim,ze se bojime,no ja ma hlavne pocit,ze jsem se tak naladila tema profikama z prahy,ze se bojim nasi periferie...idkyz profici jsou asi vsude-jen je objevit-a to nevim,jestli se mi povede..... ale urcite se z toho jednou nepujdu zastrelit...to vim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pavli, hodně štěstí! Ale o tom to není, bohužel Rofo to nebude :-( , ale i tak to bude krásné, vím to :-N Jdu koukat na Výměnu manželek, papa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hani ja taky jdu koukat a hlavne jdu do loznice za milackem....nejak jsme se 4 dny nevideli vecer doma....mel praci a pak jsem kazdy vecer byli pryc.... saty-taky se tesim az ho budu mit doma!!!! ja se tesim!!!!!! urcite bude do svatby osoupany :-N
Odpovědět
Holky moje, ahojky! Pavly, oblek mám z bývalého Carrefouru v HK, dole jak jsou ty krámky, tak krámek se jemnuje Sunset Suit a celý oblek je za 4990,- a na míru upravený, paní byla fakt moc milá a ochotná. K tomu smetanová košile (790) a vínová kravata (400). No, ale dohromady už nic nesčítám, je to fakt hrůza:-D Pavly, četla jsi o těch mých šatech? Za kolik je máte holky, ty šaty? Jsem vyměnila levné za drahé:-D
Odpovědět
Jo a výměna manželek byla včera docela dost hustá že? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, mam dovolenou,tak se hlasim!!!!! :-D kat-necetla jsem o satech, jake,mas foto,za kolik teda budou??? moje za 8 000 - drazsi v tom salonu nemaji,ale v praze stoji ty same 12 000-takze parada oblek super,jsem zvedava,jak poridime my,chtela jsem jet dneska,ale milacek chce az v patek...tak nadsena nejsem,ale vezeme babi a dedu v patek na letiste - na pul 8,takze je fakt,ze proc jezdit do prahy 2x - zvlast,kdyz chceme spis zkusit koupit oblek v moste - odkud mam saticky...no snad to dopadne dobre.. vymena ted husta,ale ta pani teda byla.....ze s tnim zila,pak stoupla v mojich ocich,kdyz to verejne priznala...ale zase s nim zustala...a on jinej nebude.....tak ji drzim palce,az pochopi a utece!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
kat-tak jsem blba,cetla jsem to pochopitelne a chtela jsem se ptat,jake to jsou,protoze ja mela puvodne mit taky z pronuptie a jsou tam asi 3,ktere jsem si zkousela a taky se mi moooc libily - dokonce obcas stale projizdim fotecky....ale proti mojim zamluvenym byly tezke a to rozhodlo.... ktere to jsou??jsou na jejich strankach??????napis mi jmeno!!!!jsem silene zvedava!!!! a jak jsem uz taky jedne kolegyni psaly- saty muzu stat treba majlant!!!!!!budes v nich videt cely den a je to jednou za zivot.....setrit se da nekde jinde,ale tohle si musime uzit!!!!!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky..... kat - ja mam saty za 8500,- pavly - my jsme oblek koupili v Praze u Blazka... taky nam ho upravili na miru.... teda delku a sirku kalhot...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) Sunset suits je skvělý obchod, já tam hodně chodím nakupovat a zatím tedy nikdy žádný problém s ničím... a hlavně velmi příznivý ceny ;-) na manželky jdu koukat teď, nahrávala jsem si to, tak jsem zvědavá, když tu tak píšete... =-) :-. a asi vyrazím trošku na nákup - ubrousky na výslužky, možná krabičky... jéééé :-D x-) jo a dnes si jdeme pro oznamka!!!! Máme jich 80 a miláček včera povídal, že se moc těší, až si je tu všechny rozloží po koberci :-D :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?