Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, ale nějak mi nenapadlo těm, co zvaní nejsou,posílat to dýl. pošlem to koncem dubna všechno a hotovo. aspoň si budu moci odškrnout další věc x-) x-) x-)
Odpovědět
Misi, tak tak, aby si to mohli prostě naplánovat... Lucinko, domeček super! Máme vymalováno, kompletní koupelnu (vana, sprcháč, záchod, umyvadlo, dokonce i háčky na ručníky), pak máme všude topení, všude teče voda a zítra ráno v osm přijdou plynaři konečně zprovoznit plyn, dát plynoměr...takže budeme mít teplo a teplou vodu!!:-D Asi si do té "mojí" místnosti (můj kotek - počítač, koutek když přijdou kámošky, rotoped atd) koupím koberec a půjdu tam bydlet:-D Co an tom, že nemáme podlahy, i po betonu se dá chodit:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasně x-) tak to je super! My byli za starostkou, která vůbec nevěděla, že ten pozemek je náš a chtěli nám za parcelou udělat 7m komunikaci, pochopitelně na úkor našeho pozemku... asi si mysleli, že to odkoupí od toho bývalého majitele nebo nevím... takže musí předělávat celý nějaký ten plán... žasnu, ajkej je v tom bordel ]-( ale jinak byla moc příjemná a snažila se nám vyjít ve všem vstříc.. tak snad to bude OK..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi to máme opačně máme jen ty podlahy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... kde jste kdo????? Ja ted dorazila po dvou dnech z prace.... jsem mrtva. Jestli vsechno vyjde, tak se zitra pujdeme podivat na prstynky.... se tesim :o))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,já jsem tu a brouzdám po tématech ;-) ale taky koukám,že nikdo nikde :-( já dnes byla s miláčkem domlouvat už jídlo,ale nemáme ještě večeři,vzali jsme si jídelní lístek a mrknem nato,jinak na oběd bude svíčková :-D a později po večeři obložené mísy :-D už teď mám sliny :-p a jinak zatím nic nového :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj many - svickova?? tak tu nemusim, ale je to klasika... to jo ;-) to ja jidlo jeste neresim :o(( ale zitra se tesim na prstynky..... tak snad neco vybereme, nevim, jestli bych milacka dostala do takoveho obchodu vickrat :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
luci - kdy das podvazek do alba?? jsem zvedava, jak vypada.... me ho koupi svedek, to bude terpve mazec, nechat chlapa kupovat podvazek, musela jsem mu poslat fotku, aby videl jak to vypada :o))), snad mu pritelkyne pomuze s vyberem :o))))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) satyyy, až ho vyfotím :-D jsem na to hrozná... ale pak písnu, že už tam je ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... vy to tady flakate :o((( luci - tys utekla na 2007 :-(
Odpovědět
Profilova fotka
neutekla, jen jsem tam nakoukla... ale ani jsem neměla moc chuť... už tam nikdo nechodí... a myslela jsem, že tu nejsi ;-) jinak bych se ani neopovážila x-) :-D ;-) jak se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, mam se docela dobre.... dneska jdeme kouknout na prstynky... tak jsem zvedava jak poridime.... :-) cetla jsem na 2007, ze sis udelala prazdiny... to se smy??? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no jasně x-) já můžu všechno :-D :-D :-D tak to pak písni, co jste vybrali a jak jste se u toho dohadovali :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasne, ze dam vedet... ted musim jeste pracovne mimo firmu, tak mizim..... tak vecer dam vedet :-D zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
tak zatím papa, já za chvíli tak ypojedu, jdeme na Vratné lahve, jsem zvědavá, jaký to bude =-) :-. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky!!! tak zdravim,to jedine ted stiham,jdu za chvili na prochazku s malickou...konecne po dlouhe dobe....a k veceru snad budu mit cas docitat.... mejte se krasne!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, zatim jen na rychlo... musim varit veceri, ale snad se sem jeste dostanu..... PRSTYNKY JSOU DOMA :-D ... ocelove... ja mam s kaminkem, i kdyz jsem puvodne nechtela..... jsou trochu jine, nez jsem si predstavovala, ale jsou takove, ze se libi oboum :o))) mam z toho radost.... a cena necele 3000,- super... maximalni spokojenost..... tak ja padim delat veceri... casem se tu ukazu a snad i dodam fotku :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-D - satyyy- tak to máš dobrý,že už máš prstýnky z krku :-) my je máme v plánu až v květnu,řekli nám,že to trvá jen 3 týdny ;-) jinak jsme se rozhodli,že na večeři bude přírodní řízek s hranolkama a ty mísy nenecháme dělat,jedna paní z práce měli vloni svatbu a říkala,že lidi taktak snědli večeři a je to tak jak jsem si myslela,jak je vedro,tak není moc velký hlad :-) aspoň ušetříme :-D jinak na stole budou pořád brambůrky,......Jdu ještě mrknout na jinam,tak pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
No teda, zase tady nikdo neni... za chvili budu vypadat jako zavislak, protoze jsem tady nejcasteji :-( many - ja bych to s tim jidlem taky neprehanela... byla jsem na nekolika svatbach a jidlo vzdycky zbylo... lidi se bavi, tanci a moc nejedi :o))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,taky ještě nespím,ale už se pomalu chystám :-D jezdila jsem teď po netu a čučela po svatebních botičkách,ani nevím,kde všude jsem byla,ale nic jsem nevybrala,mrknu na stánky a nebo v Polsku,na ten jeden den to nemá cenu kupovat nějaký drahý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jsem zapomněla popřát dobrou noc ;-) tak holky - dobrou noc vám všem a sladké sny :-D zítra je zase pááááátek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,zdravím všechny,já teda na toho 7.7.2007 mám už skoro vše zajištěno,ještě koláčky a kytici a prstýnky,ale to je už vše :-D ,no uvidíme,hlavně aby bylo pěkné počasí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak koukám tak jsem si spletla datum =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky many :-) ty se vždycky tak těšíš na víkend, co??? x-) ;-) :-) s jídlem souhlasím, my nebudeme mít večeři, ejn raut a taky to nehodlám přehánět... navíc bude ještě sladký a ovoce, hlady určitě nikdo neumře ;-) satyyy, neboj, kdyby tu někdo byl pořád, tak jsem tu taky pečená vařená... s tebou se teď nějak míjím... :-( ;-( ]-( tak snad příští týden to tu zas trošku popoženem :-D x-) romana, to neva, můžeš i k nám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
přeji krááásné slunečnééééééééé rááááááááááno x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... taky zdavim... venku je zase jaro .o)))
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - ty jdes dneska na ples?? Zavidim... taky bych sla plesat... meli jsme jit v sobotu... ale je to daleko a museli jsme narychlo zmenit plany, vsak vis, jak to mame ;-) , tak nikam nejedeme :o((( Tak nevim, jestli si jeste letos zaplesam :o( A zase budes za princeznu... se mas x-)
Odpovědět
Profilova fotka
JJ na ples a taky daleko, jedeme na něj do Ústí :-D takže právě mám dobaleno, snad všechno.... :-N a hups do autíčka. Nevím, jak to budu o víkendu stíhat, slavíme ještě k tomu 4 narozeniny... takže vám už teď přeji krááásný víkend a asi až v pondělí papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-D - lucikk - to máš pravdu,že se vždycky hrozně těším na víkend :-D :-D :-D to je doba,kdy můžu spat třeba do 14.00 a pak zase někam vyrazit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty :-D lítám tady po stránkách,tak jsem mrkla i sem a od včerejška nemá žádná čas,jak vidím ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?