Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja taky rikala stale ne,a dkyz po 14 dnech teplota spis stoupala,nebylo na vyber,nastesti mam ATB doma...
Odpovědět
Profilova fotka
Aha tak to je jasný to bych asi taky neváhala a šla do nich
Odpovědět
Profilova fotka
no ja je beru nerada i proto,ze muzou oslabit ucinek HA,ale uz jsem fakt nevedela kudy kam,vratilo se mi to podruhe za sebou...to bych byla fakt jeste ted nemocna... ale uvidis,treba nemas takovou praci,ze to tam tak nelita,jako u nas
Odpovědět
Profilova fotka
No právě, že mám. jsem denně v kontaktu se stovkami lidí, k tomu jestě lidi se kterými pracuji těch je taky asi 20 . A když začnou ty epidemie tak tam, každý kašle smrka a já mám hodně slabou imunitu, stačí když kolem mě bacil jen projde a dostanu ho. Jakže u nás to taky docela litá.
Odpovědět
Profilova fotka
No nic moc se mi nechce, ale musím jít přiravyt něco na oběd, tak zatím
Odpovědět
Ahoj kočenky! Pavly, jéé, to jeteda smůla, já se naštěstí vyléčila, jak jsem byla doma, ono to fakt chce při nemoci ležet a vykašlat se na práci a na ztrátu peněz s tím spojenou... Tak přeju, ať je vám holky líp! My měli včera oslavu tatíkových 50tin a bylo to moc fajn. Měl sice "jen" 34 lidí, ale bylo to u něj v hospodě a tak jsem si představovala tu svatbu...a bude to fajn!:-) Polovina jídla zbyla, máme doma teď dorty, minizákusky a chlebíčky:-) Atáta mi spočítá, kolik se propilo. Myslím, že to bude ok ale, mohlo by to být finančně únosné. Už se začínám fakt těšit!:-D Včera se vdala navíc první z nás dubněnek (maalinka, je těhulka, tak proto už včera). Tak už to začíná být fakt vážné:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kat- no zacina to byt vic nez vazne....i pro nas!!! tve misto bych si neumela vubec predsavit je super,ze to je tak dobre financne,to my bude KO :-| z penez
Odpovědět
Profilova fotka
Katwind tak co už se to bliží co? Těšís se? Jé ja bych si dala nějaký ten dortík, nebo chlebíček honí mě mlsná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj... je tu nekdo?? My jsme dneska tu nasi novinu :o) oficialne oznamili babicce a teticce a bylo to vsechno vpohode. Vsichni chapou, ze to chceme mit podle sebe a nebudou nam do naseho rozhodnuti mluvit :o))) Jsem tak rada, mela jsem z toho strach a dopadlo to nad ocekavani dobre :o)) Zitra si konecne vyzvednu na poste tyl, tak jsem na nej zvedava ... :o) Vcera jsem koupila zenichovi kravatu, tak jemu uz chybi jen botky.... a v patek snad konecne vyrazime na prstynky.... aspon to omrknout. Docela se tesim ;-)
Odpovědět
Ahojte, taká som natešená, musím sa Vám pochváliť, už nám išli oznámenia do tlače, tak každý deň čakám na mailík, kedy sa možme pre ne zastaviť. Tak sa teším. :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martuska, my velmi do temy nepatrime, ale toho 27.7. bude tiez nas specialny den, vsak? 8-) Drzim prsty, aby vam oznamka vysli krasne! My sme si ich robili sami :-N Inak, nezmenili ste miesto obradu? Vam ostatnym julovym 27-ckam prajem plodne a nizkostresove pripravy! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak jste meli vikend?? luci - jaky byl ples?? byla jsi za hvezdu? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky ;-) tak z plesu se nakonec vyklubalo setkání a programem a pak rautem,a le i tak to bylo fajn. satyyy - že váháš :-) x-) :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
bunny: ahoj hej presne tak ale je to jediná téma, ktorá je nám blízka. Každý je 07.07, alebo 21.07, ale tému 28.07 nikto ešte nazaložil. A júl 2007 som tu ani nenašla. Každý má svoj dátumík, len my nie. Ale neva baby z 27.07. sa určite nenahnevajú, keď sa im tu budeme trochu motkať. :-)
Odpovědět
bunny: hej miesto obradu sme zmenili, mali sme to mať na matrike, len ani jedna matrika v tento deň nesobáši tak to budeme mať v kostole. Tak sa teškám, lebo drahý nechcel v kostole, ale nakoniec nemal inú možnosť. Hehe
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zdravim...... zase se tady ukazu nejdriv ve stredu vecer az dorazim z prace... tak se tu mejte krasne... budu na vas myslet.... Ja jsem si dneska vyzvedla na poste tyl na auto a fotoalbum.... tak mam radost. Jen jsem doma dostala vynadano, ze kupuju same blbosti a uz toho mam nechat :-| tak ted budu muset byt chvili hodna... Tak se mejte krasne..... pa ve stredu
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, tak to všechno neukazuj ;-) x-) copak chlapi si blbosti nekupují? :-p ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, přeji krásný den, tak dnes nebo zítra by se nám mělý natisknout všechny oznamka a kartičky k hostině!!!! Jupííííííííííííííí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
fňuk fňuk :-( ;-( nikdo mě tu nemá rád :-( ;-( ;-( ;-( fňuk ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci, zdravím.
Odpovědět
Profilova fotka
jé, ahojky :-) koukala jsem, že máte změněné datum, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo , jo psala jsem to už do mé soukromé diskuze Říjen :-D Nastali nějaké složitosti tak jsme to přesunuli.Ale nakonec to mám tam kde chci, ale bohužel o měsíc později, ale to neva jen doufám, že už nebude velká kosa.
Odpovědět
Profilova fotka
jestli to bude jako vloni, tak i v říjnu budete mít hotové léto ;-) nebo naopak už pořádnou zimu x-) ;-)
Odpovědět
jé, ahoj kočky! misi, proč jste to posunuli? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
jéje, ahoj Kačenko x-) x-) x-) moc ráda tě tu vidím, už se mi stýskalo x-) ;-) ty už jsi oznamka poslala, mě se dnes tisknou :-D :-D :-D
Odpovědět
Lucinko, ahojky:-) Tak to je super! My zatím poslali jen těm, co jsou zvaní, ostatním je pošlu asi až za tři týdny:-) začínám být nějak nervózní :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Od mého nastavajicího tatínek akorát má jít na nějakou operaci, což by asi bylo hodně blbí kdyby tam nebyl. tak jsme to o měsíc posunuli. On bohužel to posunout nemůže.Chodí každýho půl roku na takový zákrok a mi jsme to nějak nevypočítali a vyšlo to akorát na začátek září a jiný volný termín měli jen poslední víkend v Řijnu.
Odpovědět
Aha, misicko, to nevadí...i tak to budete mít fajn!:-) Je pravda, že by to bylo bez tatínka blbý :-|
Odpovědět
Profilova fotka
bych byla taky :-) ;-) někdy mě to chytá už teď... jo a o víkendu jsem si udělala podvazek x-) :-) ;-) to mi nenapadlo to posílat takhle postupně... my jich hodně rozdáme osobně a ten zbytek pošlu, ale asi taky hned... abych to měla z krku. a co jinak? Co domeček?
Odpovědět
Profilova fotka
Ono je to dobrý poslat to dřív těm co jsou zvaní aby si udělali čas, nebo spíš zajistli volno v práci atd.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?