Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid ;-) to byla jen prehanka.... ted uz sviti slunicko :-D ja uz mam taky jaro... dneska jsem vybehla v sukynce a to pocasi me takhle trapi, takze mi je zima ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no já myslela že se mi to snad zdá... tomu říkám šok. fuj, už jsem se lekla, že se zas budu brodit v tý nechutný pražský břečce :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak pred chvili zase neco padalo.... je to jak v dubnu :-( Dneska zase prijdu domu az v devet a zitra jedu na dva dny pracovne pryc, tak se sem k vam dostanu asi az v patek :-( Tak to tady s tou komunikaci moc neprehanejte, at to nemusim celou sobotu docitat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, jak jste se rozhodli s tou košilí??? hele, co děláš, že dorazíš domů tak pozdě? Kdyžtak mi to písni do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
s tou kosili jsem zatim ve stadiu, ze si ji nechame, i kdyz rukavy nekoukaji.... ale ja tak rychle menim nazory :o))) a ja jdu od sesti do ctvrt na devet cvicit... tak prijdu domu pozde... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já bych jí taky nechala... teď jsem našla zas ještě jednu krásnou kytku a zas nevím... dám jí do druhého alba, tak koukni a poraď ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukni a porad, je to tam
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja bych zustala u te prvni.... nejak se mi zamlouva vic... jen nedokazu rict proc... ale ta prvni je pro me porad favoritkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak díky, dám na radu, jinak už by mi snad z toho hráblo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
musim se rozloucit, bezim na cviceni, ale vubec se mi do toho pocasi nechce :-( tak se mej krasne a v patek na vas zase mrknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak papa a moc se nepředři :-D x-) ;-) máš pravdu, pořád na tu kytku koukám, ta první je vážně lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, kde jste kdoooooooooooooooo =-) =-) :-.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem dorazila domu a dala veceri..... ted jen padnu za vlast do pelechu.... Zitra a tu nebudu urcite a ve ctvrtek vecer mozna na skok, ale v patek se mnou muzete pocitat :-D Mejte se krasne.... a teste se... uz se nam to totiz blizi 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda satyyy, po takovém výkonu a večeři? sis jí měla odpustit :-D :-p ;-) v pátek tu asi nebudu já... vůbec teda celý víkend... ale aspoň nakouknu ;-) je to děs jak to letí... jo a víte, že má být v pondělí 17 stupňů??? x-) je tu JARO!!! A jak je tu jaro, pak je léto!!! SVATBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D x-) už mi hrabe no... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Teda teď jsem nás našla až na poslední řádku ]-( tak to musím posunout trochu nahoru :-D pracujete,pracujete :-D mě to čeká za 2 hoďky :-| mějte se
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak stale nestiham,stale resime zivnost,dneska uz jsme se byli zapsat v OR, zivnostak budeme mit pristi tyden,....je toho stale hodne kolem toho....zaridit to,vybavit nabytkem....nemam cas chodit sem,ale myslim na vas a chybite mi,mam sileny abstak!!!!! :-( jinak ja uz mam taky jaro!!!!!!!!!!! a to definitivne,uz s detma i zpivame jarni pisnicky atd.proste jsem zimu ukoncila a basta! a jak pisete - pak uz je jen to leto!!!! ikdyz fakt ted tak nestiham,ze se spis zacinam leta bat =-) joooo a luci-baracek si uzivej,jak ja silela kdyz jsme predelavali byt!!!!!! v noci jsem po parbach malovala nakrey,abych je pak o vikendech mohla prevypravet, a bojovat za ne...no to byla doba - moc rada na to vzpominam a musim rict,ze se pripravy a planovani desne vyplatilo, dodnes bych nezmenila nic ani o minikousek!!!!! se vsim jsem naprosto a dokonale spokojena a vse je naprosto super funkcni!!!! (PS:hodne jsem i studovala odborne knihy o prestavbach, o tom,jak by se co melo zarizovat a pomohlo mi to!!! - doporucuju!!!) tak zatim pa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak vás taky letím pozdravit, dnes jsem vůbec neměla čas :-( ale zítra tu buduuuuuuuuuuu x-) a v neděli jdeme na ples na Žofín =-) :-. a já asi nemám co na sebe ]-( ]-( :-D x-)
Odpovědět
Holky, ahoooj! Ja jsme taky enjka KO, nestiham...ale prichazeji mi dnes same sms, jak amme krasne oznamko a jak s etesi, tak to je povzbuzujici:-) Pujdu si lehnout, jsme KO...papa, snad zitra juuknu!
Odpovědět
Profilova fotka
jé, ahojky Kačenko x-) x-) to se ti bude krásně spinkat, že? ;-)
Odpovědět
ted si to po sobe ctu...holky, nejsem nalita, jen fakt hodne unavena:-D Jdu spinkat, papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) jak se máte, když už zítra začíná víkend? :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda, jak tu není satyyy, tak se to tu nehne... :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, uz jsem tu.... ale mizim do vany... jsem uplne vyrizena z prace. Snad zitra napisu vic....myslim na vas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já myslela, že äni dnes tu ještě nebudeš... zítra budu mít víc času, tak ti odepíšu i do IP, ale souhlasím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčata :-D přeju krásný víkend,já jdu dnes dřív do práce a zítra valíme na bečku,tak bude perný víkend x-) mějte se tu pěkně,pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... ja jdu dneska z prace uz v jedenact, potrebuju si neco zaridit, tak snad mi to rychle utece :o))) a vecer se na vas prijdu kouknout, tak snad tu nektera z vas bude.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... zase vas po case zdravim... Tak jsme v pondeli podepsali hypoteku... huuraaa. Jen zacinam mit nerva, do konce brezna musime vypadnout z bytu a prestehovat se a najednou mi prijde, ze to vsechno nemuzeme stihnout. Podepsat vsechny smlouvy co je treba, odnest je na prislusne instituce a vsechno spravne a vcas.... a jeste zabalit vsechny veci a prestehovat to...... uklidit stary byt a vymalovat, abychom ho mohli vratit majiteli..... to neni snad ani mozne stihnout..... uz aby to bylo za nama.... Tak si uzivejte pripravy na svatbu a ja se na vas zase nekdy prijdu kouknout :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooooooooj, je tu nekdo???
Odpovědět
čus bus šampus!:-) Holky, já to mám dnes za 50! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kat - za 50?? to je strasne malo...... to asi nepreziju, az to budu mit za 50, to uz budu jeden velky nerv :-D ....... a uz se aspon tesis?? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?