Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Lucinko, novéje to, že jsme konečně rozeslali pozvaným na hostinu ta oznamka (+ pozvánky ke stolu, básničku o prachy, leták penzionu a osobní takovou kartičkodopis) Uf, to nám to ale dalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj pavly - co takhle slivovici na uzdraveni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, ahoj :-) no jasně, copak ses mě nelekla, když jsi mě viděla? =-) :-D :-D :-D holky, možná blbej dotaz, nicméně to fakt nevím - na svatební pochod jde jen nevěsta, nebo i ženich + maminka, zbylí rodičové a svědci??? Já na to chci jít a myslím, že pro efekt je lepší, když na to jde jen nevěsta s tatínkem, ale nevím, jak se to dělává a na co by měl jít ten "zbytek méně duležitých lidí, než jsem já" :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja si myslim, ze nejdriv jdou vsichni na nejakou jinou hudbu, ale na pochod jde jen nevesta s tatinkem..... kouknu na video z kamaradciny svatby, jestli to tam najdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem na to mrkla.... a na svatebni pochod sel i zenich s maminkou a rodice :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jé, rozeslaná oznamka... já ci taky už posílat!!!!!!!!!!!!! ]-( :-( ;-( :-D Kat, takže asi nemáte svatební list viď? Já přemýšlím o tom, jestli je blbý právě do těch obálek taky přihodit odkaz na ten náš list... ale na druhou stranu si říkám, co by na tom bylo blbýho, že? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, ale mě to přijde divný... přece nejdůležitější a nevětší střed pozornosti budu já ne?!! ]-( x-) ;-) myslím, že asi uděláme v tomto revoluci a na pochod půjdu jen já s taťkou. ženich si bude muset vybrat něco jinýho a basta. Živě si totiž představuju, jak všichni nastoupí, pak zazní pochod, otevřou se dveře a tam budu já a všichni nebudou moci dýchat údivem :-D :-D :-D ale jinak jsem skromná x-) ;-) :-x
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, že už je diskuze i na 21.7., ne že nám utečeš! ]-( ;-)
Odpovědět
Lucinko, tak u nás je běžné, že se tam všichni nějak sejdou, to ani nevím, zda jim něco hraje...a poslední jdu jen já s tatíkem na pochod (u nás vyhrál Vágner). Takže nevím, jak jsme revoluční, ale tady to máme takhle:-) A přihodit do obálek odkaz na list není vůbec blbý!! my tam dali tu básničku nalepenou na vínovou čtvrtku ve stejném stylu jako je oznamko a pozvánk ke stolu. Na ten osobní lístek (čtvrtka bílé čtvrtky ostříhaná ozubenýma nůžkama) jsem anvíc napsali, ať sledují naše www stránky, že tam budou detailnější informace...a klidně bych tam dala nějaké věci, které chceme, ale my chceme jen ty prachy :-D blbý to fakt není!
Odpovědět
Profilova fotka
my si totiž můžeme komplt hudbu vybrat jakou chceme. tak jsem právě začala řešit kdo jak na co půjde. Takže řeknu Vráťovi, aby si vybral, na co půjde on a ten "zbytek" a já pak půjdu na ten pochod. ještě teda nevím na který z těch dvou. uvidíme. tak jo, tak udělám nějaký kartičky s tím odkazem a bude. stejně v úvodu toho listu je napsáno, proč jsem ho udělali, takže snad pochopí. a kdo nepochopí, nemá cenu si s takovým člověkem lámat hlavu, protože každej normální pochopí. ;-)
Odpovědět
Lucinko, prosimte, nema snekde fotku te masle na zidli? chtela bych to zkusit a nemuzu najit zadnou u nevest, nevis, kdo je mel v albu? diky! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám jen stažený obrázky z decoma service. jak je tam celá ta tabule a natočený židle, který mají tu mašli. Jinak nevím... to z té decomy asi nechceš, že?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak jsem tu zase,se mi to vymazalo,myslela jsem,ze me odvezou!!!!! ]-( aaaaahoooooooojjjjjjjkkkkkkkyyyyyyyyyy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
copak se ti vymazalo?
Odpovědět
Profilova fotka
jsem mu napsala dlouhy mail a dala tam odkazy na alba,ktera se mi libi a mezitim se mi to smazalo a musela jsem znova...... holky,ja vas nestiham docitat!!!! teda vy jste toho napsaly!!!!! :-.
Odpovědět
Profilova fotka
jé, to by mě švihlo :-p od kdy jsme toho napsaly? Za víkend tu ani nic není...
Odpovědět
Profilova fotka
no ja to necetla uz dyl....jak mi nebylo dobre,jen jsem vlitavala vas zdravit.. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak čti, já jdu miláčkovi nandat večeři ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to prolitla holky,ja budu revolucni, zadny pochod nebude, jdu sama a na canon in D a to jeste ted resim,jak usporadat sezeni a kudy prijdeme....protoze milacka by mela kousek vest maminka a pak bychom se chteli sejit a jit spolu.....no mame to teda problemy,co 8-( x-) :-D copak je k veceri????
Odpovědět
Profilova fotka
řízky s bramborovou kaší x-) ;-) ty penziony jsou krásný. my pojedem hned v sobotu, tak na tři noci... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, milacek me vcera vyhodil od pocitace k zehlicce, tak uz jsem se k vam nedostala. K tomu pochodu.... ja taky jsem pro, ze na nej ma jit jenom nevesta. Ostatni at si jdou treba na pisnicku ze Vcelky Maji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahóóóój holky :-D Dnes to máááááme za :-D 150 :-D supéééééééééééééér ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,presen 5 mesicu, bojiiiim,nestiham!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
To bude v pohoděěěěěěěěě :-D to zvládneme ;-) ale je to síla krátí se to velkými kroky,že?Před chvílí 200 a teď,no zachvíli už se budeme oblíkat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je to bomba co? já se tak těším x-) x-) sice se mi teda na dnešek místo o svatbě zdálo o domečku... :-D ale utíká nám to utíkáááááááááááááááááááááááááááááá :-D hurááááááááááááááááááááááááááá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci - ty na ten domecek myslis ted cim dal tim vic... abys na tu svatbu nakonec nezapomnela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mě to úplně dostalo no... ta představa, že už letos bude projekt, jsem z toho pořád v šoku... a hlavně večer jsem se zas probírali katalogem, nicméně teda nikdo zatím nenavrhnul ppřesně to, co chceme my, takže si nemůžem projekt jen tak koupit, musí nám ho udělat na zakázku... no a hodně o tom mluvíme, takže se nediv... svatba skutečně momentálně opadla :-D na druhou stranu už nemám moc co řešit, představa už je dokonalá, téměř vše zamluvené, už nemusím nic hledat... teď jsem nakoukla tady na diskuzi, kde holky hubnou... a zase rychle vypadla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hubnout nemuzeme.... to by nam ty saty, co jsme si poridily byly male ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D to je fakt... co se nevovat že někdo hubne a já mám zrovna žravou, že? ;-) co košile? jak jste se rozhodli???
Odpovědět
Profilova fotka
holky mě asi trefí ]-( venku padá něco bílýho v konzistenci mezi sněhem a kroupama... :-S :-( ;-( ;-( ;-( to nééééééééééééééééééééééééééééé ]-( ]-( ]-( já už mám JARO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?