Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
babičku jsi viděla jednou??? =-) :-. tak musíš nejprve sdělit svojí představu, ukázat na obrázku a bude x-) ;-) a kdepak máš taky albíčko? My jsem vždycky zvědavé na představy... :-) ;-)
Odpovědět
no albíčko není ale budu snažit polepšit ;-) , zatím jen tak pokukuji- přesnou představu ještě nemám-doufám,že to přijde až půjdu vybrat šaty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no máš pravdu, u mě se všechno odvíjelo taky od šatů. čekala jsem, jakou barvu budou mít a podle toho jsem pak už zvolila barvu svatby a už to jelo :-) a co ženich oblek, už víte?
Odpovědět
určitě bude tmyvý-světlý by si na sebe nevzal :-| ale aspoň vedle něho vyniknu :-D
Odpovědět
nevíš o nějakých dobrých stránkách na netu-potřebuji sehnat nějakou inspiraci na účes-s kamarádkou kadeřnicí jsme si daly bojový úkol neco sehnat,aby jsme mohly začít zkoušet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak to nevím, já si zadala do vyhledávače svatební účesy a hledala podle toho, co mi to vyhodilo....
Odpovědět
jj,to jsem taky zkoušela-ale nic moc,mám totiž polodlouhý vlasy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já měla vlasy takpod ramena a teď dva roky nechávám růst, takže už je mám do půli zad a zase už se těším, až si je nechám po svatbě ostříhat... jinak nevím, kde hledat... možná nakouknout na stránky nějakých salonů...
Odpovědět
jo jenže tam mají plno účesů jen z dlouhých vlasů nebo zase z krátkých,no uvidím co kamarádka vymyslí
Odpovědět
Profilova fotka
- satyyy - tak tam mrknu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík many ;-) ty máš kamarádku kadeřnici? to se někdo má... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, vy jste se tady teda rozjely... skoro nestacim cist.... tak dneska mi prisel listek, ze mam balicek na poste..... takze tyl dorazil :-D Uz se na nej tesim. atuti - my taky nebudeme mit nic velkeho.... jen rodina, cca 10 lidi... a ja mam jen ty saty... restauraci jeste ne.... ale uz mam typ, tak uvidime, jak to vyjde Mam ted v praci hodne prace, tak sem vzdycky jen nakouknu a mizim. Luci - zdravim, jak je?? Ty si ty vlasy budes po svatbe strihat??? Nebude to skoda??
Odpovědět
Článek se načítá
jj ale na svatbu ještě nikoho nečesala-takže budu pokusný králík :-) ale máme domluvený nějaký to trénování, tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy ahojky :-) určoě je nevydržím mít tak dlouhý, leda že by kadeřnice vymyslela zajímavý sestřih, o tom přemýšlím, to jo. tak uvidíme, co vymyslí a co nakonec z toho bude... tyl mám taky od nich a je hezký, budu to muset už konečně taky zkusit na to auto... atuti - to natrénujete, neboj ;-) :-)
Odpovědět
odcházím něco dělat,nějak mě ta svatba chytla-asi je to nakažlivý :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak zatím papa ;-) nakažlivý je to hooodně :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se taky tesim az si to na poste vyzvednu a potom vymyslim, co s tim a udelame nejakou zkousku na auto... jen jeste nevime jakym autem pojede zenich... jeho kamarad si ale minuly tyden koupil Passata, tak by mohl jet tim.... ja pojedu svedkovou Oktavkou, tak aspon jednu zkousku udelame :o)
Odpovědět
Profilova fotka
no auta jsou u nás taky kámen úrazu... my máme stříbrnou oktávku, kterou bych chtěla jet, ejnže to je prý málo.. tak nevím, jestli nám ještě rozpočet nenaroste za půjčení auta... já teda nechci, atk uvidím, jestli ho přesvědčím... včera jsem si namalovali naší představu domečku a někdy v říjnu zadáme nakreslit projekt... jéééé to se těším snad ještě víc jak na svatbu :-D :-D :-D úplně mě to včera chytlo... no a na začátku roku už prý budeme vyřizovat hypotéku... přípojky, stavební povolení... hurááááááááááááááááááááááá :-D musíme už to fakt začít řešit, aby nebyl problém jaro 2009 poprvé kopnout do základů...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je super?? a jak velky zamek planujete? :-D nebo jen nejaky maly baracek??? je to super, kdyz se mas po svatbe takhle na co tesit ....
Odpovědět
Profilova fotka
bude to hotový hrad :-D dole kuchyň, jídelna obývák propojeno, pak tam z obýváku bude něco jako zimní zahrada, ale bude to jen další prostor s kytkama aratanovým nábytkem a zdi budou víc prosklený, a ještě bude dole pidi koupelna s wc a něco jako prádelna, prostě místnost na pračku, sešení prádla... ve sklepě technická místnost a ještě nějaký prostor - sklad a nahoře ložnice, dětský pokoj dvakrát, velká koupelna, WC, pracovna. a dvojgaráž. spíš taková ta klasika.. pozemek má 850m, tak uvidíme, ja bude velký domeček... taková ta střední kategorie. musím končit, musím na autobus a do školy :-p tak večer papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
papa
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
téda, dnes nikdo nikde? =-) :-. :-(
Odpovědět
Ahoj lucinko! Teda vy budete mit ale hrad! :-o x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kačí :-) viď, a já tam budu strašit :-D :-D :-D od včerejška spíš myslím a přemýšlím o domečku než o svatbě :-D to, že ten projekt zadáme už někdy v říjnu mě úplně dostalo. takže nemám myšlenky na nic jinýho :-D vymáte garáž nebo jen takový to stání pro auto?
Odpovědět
máme normální zděnou dvougaráž ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak jsem zase na skok tady konecne mi zacina byt lip, ale nestiham dohanet resty co uz hori!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky..... luci - ty budes bila pani ve vasem hrade??? :-D kat - co pripravy?? uz jsi aspon nervozni??? uvedomujes si, ze bude za chvili svatba? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Pavlínko :-) to je dobře, že už je ti lépe, chybíš nám tu ;-) Kat, to chceme taky. A co jinak přípravy na svatbu? Něco nového? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zrovna musim vyresit fotografa,psal mi min. tyden a ja to s bidou precetla,tak uz se ptal,jestli je to OK,tak za chvili dorazim,jen co splnim dalsi ukol,jo ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?