Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsem vcera prezila zubare bez uhony :o)))) A za odmenu, ze mam zdrave zoubky jsem si koupila bile boticky na svatbu :o))))) luci - super... bude kapela = bude mejdan :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,přeju krásný víkend :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Po dlouhé době opět zdravím dvě souromnice této diskuze Lucíkka a Pavly, ťuk.. ťuk... můžu vstoupit...??? Koukám, že se tu i přes náš úprk pěkně rozrůstáte ;-) Je sobota, mě to nedalo a musel jsem mezi Vás na chvíli zajít, přípravy už máme z 60% zařízené, hudbu máme také vybranou a levnější :-p 6.500 kč. Hudební skupina Rhytmic, hrajou nádherně, už téměř 14dní poslouchám jejich propagační CD a 19 songů už znám z paměti, takže na svatební hostině budu zpívat o sto šest :-D :-D :-D Dokonce jsem se zúčastnil svatebního veletrhu v Praze a přežil jsem ten chaotický blázinec, nevěděl jsem ani kam mám koukat dřív ]-( Mějte se hezky a hodně štěstí. Moráles
Odpovědět
Profilova fotka
ahóóój :-D nikde nikdo :-| krásnou neděli přeji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak se hlasim i sem,.....jak jsem psala na CV myslela jsem,ze mi bude lip a zatim teda nic moc,takze jsem docela nestastna....zitra musim do prace a nejak necitim silu.... ale zase mam temer hotovy zamer-tak to jsem dooost rada,ted cekam na schvaleni od ekonomu a nejak se mi neozyvaji,tak doufam,ze se na to stihnou podivat a pripadne me zkritizovat a pomoc doladit..... pak uz snad konecne budu mit vic casu na vas-zvlast,jestli uz konecne ta kvanta leku zaberou a bude mi dobre!!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky rychle zdravim..... ted jsme prijeli z vikendu. Byli jsme na koncerte Katapultu... proste super akce.... dedci stary to umi rozjet ;-) Taky jsem si byla popovidat v kvetinarstvi, prijemna pani, do priste mi neco pripravy, abych se mohla kouknout co vymyslela.... asi fakt zustanu u bilych kal... tu kytku co jsem si nasla nezna a zda se ji, ze je to mozna umele vytvorena z nejakych okvetnich listku...... tak uvidime, co do priste vymysli. A cena.... kytice pro me a maminy, a zenichovi do klopy... celkem 1000,- :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak konečně jsem našla někoho s kým mám něco společného :-D jen ještě nemám nic nachystanýho :-(
Odpovědět
No jak to tady tak čtu, tak začínám být pěkně nervózní- já nenám nic připravenýho. Ani šaty ještě nemám vybraný-pomoooooc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak jsem tu zase na skok auti - vitej a netruchly, my nebo teda ja toho krome satu taky moc nema...neboj a co termin,ten uz mate???? saty-kyticka je opravdu zvlastni,to je skoda,ze neni znama...ci co to je...ale kaly jsou taky super- budeme je mit spolu ;-) a cena-ani nemluvit! a jsem rada,ze byl super vikedn,ja se jen stihla prenest z postele k pocitaci a pak zpet....no snad uz mi bude konecne nekdy lip jooooo a alepson jsem si potvrzovala nasi svatbni cestu a snad mi zitra odpovi, mame vyhlidnuty jeden hotylek- na jednu romantickou noc ... na oslavu tydenniho vyroci a pak penzionek uprostred prirody....tak snad to klapne,jsem z toho nadsena,jak maly dite ( a hlavne tam nemusim letadlem!!!!! :-D :-N a bude tam dobry jidlo :-D )
Odpovědět
Ahoj Pavly-díky za uklidnění- termín, restauraci a počet hostů máme - ale to je zatím bohužel vše. Na šaty se půjdu mrknout až se mamina uzdraví ( teď jako na potvoru lehla a už stoná 3. týden :-( takže šaty musí počkat).
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, taky vitam atuti .... Ja bych na saty cekat nedokazala.... ja mam termin a saty... to je vsechno.... a ted i kvetinarstvi domluvene.... taky moc nespecham. Do 14 dnu snad vyrazime na prstynky, ted vubec na nic neni cas... pres tyden moc prace a o vikendu porad neco.... ale do tech 14 dnu, uz chci neco videt a vybrat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-D tak zase máme pracovní týden :-( a já mám mou tak nenáviděnou odpolední ]-( jediná výhoda je,že jsem před chvílí vstávala jinak nic :-| - taky jsem si minulý týden domlouvala květinářství poblíž,ale mám tam jít ještě v květnu,protože paní neví,kdy bude mít dovolenou :-) jinak pořád koukám po dekoraci a příští měsíc začnu objednávat,nevím jestli jsem to tady psala,tak promiňte,jestli se opakuju - www.svatebnidekorace.cz - tam mají pěkný věci a hlavně ty vlizelíny :-D tak pa pa
Odpovědět
Článek se načítá
satyyy-no já doufám, že až budu mít šaty tak se všechno ,,rozjede"- asi v tom samém salonu vybereme oznámení, košíčky atd. Na prstýnky jsme už taky koukali ale JEN orientačně. Naštěstí jsme zjistili, že se nám líbí stejný styl, tak to pak snad bude hračka-jen ty ceny :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
atuti - ja jsem rada, ze jsem na saty vyrazila na saty vcas.... malem jsem se musela se svymi favoritkami rozloucit, protoze uz byly zamluvene, ale sehnali mi je z jine pobocky... pani rikala, ze jsem udelala dobre, ze jsem prisla jeste pred veletrhem..... takze vyraz co nejdriv ;-) many - ja si objednala tyl z krasnasvatba.cz ... ale jeste mi nic neprislo, tak nevim, kde se to ztratilo... porad verim, ze neco dorazi.....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak vás jdu po celém víkendu dočíst... to bude práce... jééé a my tu máme novou "dušičku" x-) :-) ;-) ahojky ;-)
Odpovědět
saty-když mě stoná poradkyně :-( a druhá poradkyně bude každým dnem rodit, takže šaty prostě musí počkat, jestli mi jsou souzený nějaký kráááásný, tak na mě určitě počkají
Odpovědět
lucikk-ahoj :-)
Odpovědět
Holky podle toho co tu čtu, tak vy všichni chystáte velké svatby,co? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jste toho moc nenapsaly...já myslela jak budu muset dočíta... na kytičky jdeme v pátek a v pondělí jedu do skláren - nechám si tam na zakázku vyrobit sadu skleniček (na všechna vína, šampáňo...) stejně broušených jako svatební dar od babičky a dědy, tak se moooc těším. a možná že bych si tam nechala udělat i ty dvě na přípitek, tak jsem zvědavá... atuti - kolik budte mít hostů a kde vlastně???
Odpovědět
my budeme mít na obřad a večeři (obřad je až v 15h) jen 12 dospělých a dvě děti :-D , v HK. A pak to bude na zahradě a to příjdou i kamarádi. Ale ta zahrada je zatím jen takový nápad, uvidíme. A vy???
Odpovědět
Profilova fotka
my obřad ve 12, hotel SEN, tam bude i oběd - 28 lidí, večer v penzionu, cca 50 lidí. Mám fotky v prvním albu. Zahrada je super nápad, já bych do toho šla taky, kdybysme měli nějaký ty párty stany... jenže to nemýáme a když by pršelo, 50 lidí si do baráku nenarvu... :-(
Odpovědět
lucikk-tak teď jsme mrkla do tvých fotek-a zase začínám mít pocit,že nemáme nic nachystanýho :-( a zavidím ti, že si můžeš vybrat i dorty, to u nás asi nepůjdu- bude péct Jirkova babička :-(
Odpovědět
jj,já doufám,že pršet nebude i když zase na druhou stanu by nám pršelo štěstí ;-)
Odpovědět
já kdybych si vybrala takhle brzo šaty, tak určitě ztloustnu a nevejdu se do nich
Odpovědět
ta kytka-současný fovorit v tvém albu nemá chybu
Odpovědět
Profilova fotka
ty šatičky jsou se zipem a pak je přes to šněrování ;-) takže se dají krááásně upravit x-) štěstí sice hjo, ale choď v dešti ve svat. šatech a tancuj :-p :-D a neměj ze mě nerva, jsem zasnoubená od září 2005, takže prostě proto máme s Pavly celkem dost věcí. je zatím dost času na to, abys nás dohonila ;-) a jinak nám teda dort bude péct Vráťův dědeček, ale to přece není problém si ukázat, jaký bys chtěla ne??? ;-)
Odpovědět
dědeček peče dorty??A není dědeček kouzelnej? No snad by se to dalo s babičkou nějak domluvit, já jsme zasnoubená od 15.1.2007 a do toho jsem dělala státnice.Ale teď se do toho opřu,snad. :-)
Odpovědět
vůbec mě nenapadlo, že budu muset mít taky jmenovky na stůl. Hledala jsi na netu nějakou inspiraci,nebo to byl tvůj nápad ( na ty jmenovky)??
Odpovědět
Profilova fotka
nene, to je moje tvůrčí schopnost :-D ;-) nakoupila jsem si věcičky a pak prostě tvořila... dědeček je vyučený cukrář ;-) asi to nakonec bude ten hranatý dort, ta´kže to upeče, napatlá krémem... což já teda nerada ale bojím že by to šlehačka v létě nepřežila... hlavně pro ten dosrt pojedem už ve čtvrtek a do ústí... no a koupím marcipím, marsipánový kytičky a tím se to jen potáhne. to by snad s babičkou domluvit šlo, ne? Není přece diktátor ;-) :-)
Odpovědět
no viděla jsem jí jednou a když jsem viděla fotky dortů co pekla,tak je to samá růžička,uvidíme.Zkusím to. ;-) a pak dám vědět.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?