Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, ty šaty jsou bomba, na tamtom obrázku tak nevynikly... musím říct, že mi vyrazily dech, fakt. A myslím, že se závojem a ten co máš, se mi k nim moc líbí ;-) Jen jak jsi prosím přišla na to, že já a odbornice? =-) =-) :-. ale těší mě to, taková důvěra... ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, si jedina, ktera je videla!Tak si toho vaz...a bez raminek jsou jeste lepsi! Ja si myslim, ze ten zavoj je presne k tomu, ma taky jemnou vysivku na okraji stejne jako satky...Tam ten, co mela ta Freya, je zase moc nadychany, tak nevim, aby to nebylo moc vuci te sukni, ktera je velmi bohata...tento se mi zda presne k tomu...vlastne jsem zavoj neresila, pani mi ho dala a jakoby k tomu patril...jenom tedka jsem zacala premyslet, jak prohlizim ty fotecky...Tento zavoj je zamluveny.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, a diky moc za pochvalu, fakt to potesi... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ooo, taková pocta x-) :-) ;-) myslím, že tenhle je opravdu akorát. té výšivky jsem si všimla a opravdu je jako šitý k těmhle šatičkám. máš pravdu, tamten by byl moc... nahoře nadýchaný, pak na tělo a pak zas nadýchaná sukně... to asi ne... myslím, že takhle je to dokonalý. kdyby se mi na tobě nelíbily, nechválím, to si nemysli x-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak super, menit nebudu. Diky za nazor! Je fakt moc hezky a prinejhorsim vyberu jiny v salonu, tam maji hodne zavoju...Necham to az tesne pred svatbou...Taky se mi saticky mooc libi. Proste laska na prvni pohled..Jee, Luci, ja se chci vdavat hned....!!!
Odpovědět
Profilova fotka
takový stavy mám taky :-D :-D :-D Tak yjsem měla šatičky jako lásku na první pohled :-) na netu jsem je snad neviděla až pak v salonu a nechtěla jsme bez nich odejít, mamka honem honem v pátek ve tři šla shánět bankomat, paní potřebovala zálohu 5000.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jeste tu celenku, chci jinou, nez co mam na te fotce...ale jdeme s milackem jeste na veletrh tady v Brne, 24.brezna, tak to jeste obhlidnu tam a vybereme tam i oznamko nebo objedname z netu...a uz se to zacina pomalu sumirovat... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, jakmile vyřešíš hlavní problém, pak už to jde. U mě to byly šaty a pak vyřešit barvu svatby. pak už to jelo samo ;-) a co ta kytí? K jaké se přikláníš ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Asi 1...ale jeste kouknu na netu...a finalni slovo bude mit pani floristka..a co ty? Jak ses rozhodla s kytickou?
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš, taky mi jde k tobě nejvíc ;-) psala jsem to už tady nahoře a moje kytí je na předchozí stránce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, ja uz to vypinam, zitra zase brzo vstavam v 5:30....a pak zase do prace...Dekuju za radu. Mej se hezky.Papa
Odpovědět
Profilova fotka
papa, já vstávám v 5:45 :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, jdu taky, ja vstavam sice az v sest, ale pro me je to krize i tak:-) Dobrouky! |-|
Odpovědět
Profilova fotka
papa, koukám, že na sebe můžem ráno myslet :-D x-) dobrou noc |-| |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vcera jsem nejak odpadla... ale uz jsem zase tady :-D hani - kyticky jsou krasne vsechny.... 8-)
Odpovědět
Cauky satyyy:-) Koukám, že my dvě už pracujeme co?...já dneska budu na nějakých přednáškách o projektech a grantech celý den, tak se tuneuvidíme :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kat... jojo, jsem od sedmi v praci.... teda chodim driv, abych stihla projet internet :o))) Ja bych taky sla na nejakou prednasku... ale nic takoveho me neceka... budu cely den sedet u pocitace :-| Ale odpoledne se jdeme kouknout ke kolegyni na dvoumesicni miminko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,jsem v praci,ale nemam ted dozor,tak jen rychle taky zdravim x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jee,mimi zavidim!!! taky chci videt
Odpovědět
Profilova fotka
hani,ja chci taky kombinaci na mail! prosim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem zase na chvili u vas... zavidim vam pripravy na svatbu... nas snad za mesic ceka stehovani.... V pondeli to vypada, ze pujdeme podepsat uver do banky... tak huuuuraaaaaaaa... Ja se tesim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... ja to mam dneska za 150!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-D tak mi to máme dneska za 156 no to už není 200,jak to bylo nedávno,letí to jakoóóó... vrtulník :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj many, jak je? Co pripravy, neco noveho??? Ja ted varim, tak sem budu nakukovat.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) taky vás to tak bere pořád koukat, za kolik to je? Mě děsně :-D :-D a moc moc se mi líbí, jak to utíká x-) x-) x-) jen si říkám, co pak... až bude po... už dýl jak rok žiju svatbou, hledám,koukám, vybírám, teď už i nakupuju... věčné téma a téma číslo 1 každého dne :-D ;-) umíte si představit, že pak, během 24 hodin, bude po všem a už nebudeme muset tohle všechno řešit??? Já teda nééééééééééééééééé :-( :-( :-( ty jo, co já pak budu dělat???? Vím, budu závidět (v dobrém) holkám, co to teprv mají před sebou... ještě, že se nevdávám v dubnu... to bych do října, kdy je moře svateb, asi zešílela :-D :-D :-D sice pak se budu těšit na svatební cestu, jenže to se nemusí nijak řešit... chjoooo, na jednu stranu bych si přála mít svatbu zítra, na druhou bych si přála věčné přípravy... chudáčci mé kamarádky, které to vlastně všechny (vyjma 1) teprve čeká... se mě pak nezbaví :-D x-) ;-) ty jo, takový slohový cvičení... :-D copak by mi asi paní učitelka Pavlínka napsala do žákajdy? x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky zdravim kiki-to je dost,ze jsi se alespon ukazala!! ;-) no docela ti zavidim,ze jsi v klidu,protoze my ted zaciname plasit,ja zjistuju,ze 150 uz je malo - ja se zacinam bat,ze nestiham :-. lucik- a taky si nedovedu predstavit,ze to skonci...proto uz pomalu brousim do kocarku- a bude se zase utapet nekde jinde :-D ....a vam napisu vzdy jen 1 - klidne jen z protekce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky... no po svatbe budes resit a zarizovat baracek a potom miminko... a myslim, ze se najde spousta veci, co te takhle chytnou ;-) ja uz jsem tady skoro porad a mela bych zehlit, nebo hlidat jestli se mi nepali jidlo, ale jsem tady... se mi totiz po vas styskalo :-x ... jeste ze je milacek v bazene a nevi, ze se tu flakam u pocitace
Odpovědět
Profilova fotka
ahooj x-) Hm, tak to já nemůžu... :-( já si holt počkám na svatební cestu a pak v lednu se vrhneme na projekt domečku, přípojky, stavební povolení... jééé, to taky bude krásný... jenže už k tomu nebudu mít nic jako je BRMS :-( ;-( ;-( ;-( vás budu šmírovat na koníkovi aspoň, no ]-( ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky koukam na ty alba od mysutky... jsou docela pekny, ze bych si taky nechala nejaky udelat.... jo, dneska to miminko bylo krasny.... je to Klarka a jsou ji dva mesice... proste milacek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim, ze si tady na BRMS muzeme povidat i o tech baraccich a miminkach, co nas budou cekat po svatbe...... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?