Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlínko, jsi tuuuu???? =-) =-) =-) KUK mi do albíčka ;-) Konečně tam všechno mám :-) a komu jinému se pochlubit než tobě x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holkyyyyyy :-D moc zdravím, - lucikk - mrkla jsem ti do albíčka - kráááááásnýýýýýýýýýý :-) - no jinak já teď nic nepodnikám - koukám po dekoraci,ale zatím nic,chystáme se příští měsíc do Polska,tam toho možná taky seženu dost,no uvidím :-| a ještě se mi líbilo hodně věcí na www.svatebnidekorace.cz tak z toho si možná něco objednám ;-) tak a teď jdu vysát,pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky lucinko tak jsem tu zase,jsem vztekla,nejak jsem si v dokumentu ve Wordu vymazala posuvniky a nemuzu je najit... albicko mas super,krasne ti to ladi-korunka teda opravdu pro super, bude ti urcite moc sluset,do tech tmavych vlasu...a ceklove ti zavidim,kolik uz toho mas hotoveho....fakt zasnu... a vubec bych tenkrat,kdyz si psala o fialove neverila,ze se to da tak dobre sehnat!!!! takze myslim,ze opravdu muzse byt moc stastna!
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, děkuji, jste zlatíčka :-) x-) x-) x-) Pavlí, dobře to moc nejde, něco je fakt fuška... třeba ubrousků mám jen půlku, na oběd, na večer ne... asi si půjdu zkusit korunku :-D x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a nevztekej se, to ti nesluší ;-) :-) udělaj se ti do svatby vrásky =-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vztekam se dal,ale radeji resim neci jineho...nebo zesilim jinak verim,ze sezenes i na vecer,kdyz ti to tak pekne jde...co korunka,uz te zdobi? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě ne x-) odolávám :-D :-D :-D co ty? kdepak jí máš ty? x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja ji mam tak,ze na ni vidim,vzdy kdyz se jdu oblekat,ale nemam ted ani cas ji zkouset a kochat se ,mam fakt moc prace...ale si to vynahradim,to vim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jí schovala :-D teda, ne uplně, když vlezu do pracovny, kouká na mě ze skříně, kde mám ostatní věci na svatbu. Pochopitelně to mám nahoře na skříni, abych na to všechno viděla :-D proč to uklízet dovnitř, že?! x-) :-x
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu tak za 15 min.musim odbehnout
Odpovědět
Profilova fotka
pro korunku? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hadejte, odkud jsem se vratila??Z prace... :-( Luci, ty jsi sikulka, tolik vecicek jsi vyrobila...bych te chtela mit doma...A oznamko taky moc hezke, klasika...A ten versik chceme stejny, ale nevim,jestli se nam tam vleze...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj Hani :-) já se taky bála, že se nám tam ten verš nevejde a nakonec jo :-) ;-) sice jsem toho dost udělala, ale bojím bojím, že teď zas budu mít pauzu...
Odpovědět
Profilova fotka
muzes prijet na brigadu k nam :-) Ja to zase nejak podezrele odkladam.....
Odpovědět
Profilova fotka
Premyslim o tom zavoji, jak jsem o nem mluvila na sraziku, zda si ho nechat usit nebo ne...
Odpovědět
Profilova fotka
no a jaký je výsledek tvého přemýšlení? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevim...ja si sama sebe moc neumim predstavit jeste...vis...nevim, jakou budu mit celenku, bizu atd...Jestli se muzes podivat na slovenskou stranku, uzivatelka Freya..tak takovy bych chtela...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.. .jsem tu na skok.. ale chtela jsem vas pozdravit..... asi ty rukavy prestanu resit, kdyz me takhle podporujete.... takze mi zenicha nezdrbnete, kdyz mu nebudou koukat rukavy ;-) hani - co ten zavoj... ja ho taky chtela, ale uz jsem od nej upustila.... ale kdy jindy zavoj, kdyz ne na svatbe.... a kdyz ho budes mit usity, budes ho mit doma.... a budes si ho moci zkouset kazdy den, jako holky korunku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak myslím, že by sis měla určitě nechat tu blbou košili s blbě krátkýma rukávama ;-) aspoň bysm eměly co drbat, to je fakt, to mě nenapadlo :-D :-D x-) ;-) tak šupky dupky vyber bižu a hned máš řešení pro závoj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady uz nikdo neni ???
Odpovědět
Profilova fotka
tak nic... jdu se umyt a asi zalezu do postele... tak se mejte krasne nevesty.... dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
proč??? Já joooooooooooooooooooooooo
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tak koukam na sebe v satech a asi si necham ten zavoj, co mam zamluveny...docela to sedi myslim...
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, já tu ale sedím celou dobu =-) to se ti to nenačítalo nebo co??? =-) =-) No vidíš Hani, jen tak dál x-) závoj vyřešen, co je na řadě? ;-) Jinak jsem koukala na tu nevěstu, cos psala, krásný závoj a nááádherné fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja ti poslu fotecku na email,chces? Ale nejsem v tech mych satech..budou uplne stejne, ale bez raminek, jenom korzet...a celenka bude jina...jenom ten zavoj...potrebuji radu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dala jsem do albicka kyticky....favoritky...a co ty...jak ses rozhodla?
Odpovědět
Profilova fotka
pošli ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem rozhodnutá pro ty růže s orchidejkama, pro babičky, maminky a svědkyně - ty mám všechny v prvním albu, na auto si vybere ženich sám a na stoly vyberem přímo v květinářství. jdu kouknout na ty tvé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mas to tam, na soukromem mailu, dej vedet, co na to rikas, kombinace zavoj saty..
Odpovědět
Profilova fotka
tak kytí - jsou nádherný všechny, ale podle toho, jak jsem tě viděla ve skutečnosti, mě by k tobě nejvíc šla ta první... ke které se přikláníš ty? už jdu na mail ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?