Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak rozpuštěný a sem tam nějaká kudlinka nebo takovou tou krepatou žehličkou nějaký pramínek... to ti kadeřnice poradí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jen abych uz nejakou sehnala... a pak se do toho pustime.... .premyslim o korunce, ale nechci ji kupovat dokud nebudu mit vymysleny uces.... abych ji potom nemela zbytecne.... ta tvoje korunka je fakt krasna... taky bych v ni doma chodila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no te´d se držím, asi tři dny jsem jí neměla :-D to jo, to by byla škoda peněz... tak honem nějakou sežeňa domluv se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidim... o vikendu jedeme na misto cinu ;-) tak se tam rozhlednu.... dojdu do kvetinarstvi a snad sezenu i kadernici.... i kdyz o vikendu to asi nebude jednoduchy... ale poptam se.... do konce tydne by se mi taky mel ozvat ten fotograf..... tak jsem zvedava, jestli budu muset hledat jineho nebo ne.... to by sis dneska tu korunku mela vzit.... abys vyzkousela, jestli ti nahodou uz neni mala :o))
Odpovědět
Profilova fotka
:-D viď, tak já jí radši dnes zas zkusím... pro jistotu x-) tak pak dej vědět, jak jsi pořídila ;-) a co jinak? Co ještě musíš oběhat?
Odpovědět
Profilova fotka
No, podle toho co jsem koukala do tveho alba... tak jsi doma a vsechno fotis a hned nam to sem davas :o))) tak si pri tam nasad korunku, at je to stylovy ;-) ja prave nevim, co vsechno jeste musim objehat.... jo vlastne jeste chci zajit do restaurace a nejak se tam domluvit... to taky o vikendu ( abych si to radsi vsechno napsala a na nic nezapomnela ) ... a jinak nevim... jo, jeste prstynky... ty chceme ocelove nebo titanove, ale to zacnu resit az v breznu, i kdyz ten je uz pristi tyden.....
Odpovědět
Profilova fotka
blíží se to, co? já taky pořád říkám to až v... no a ono už to tu je... v tý restauračce byste to měli mít poho ne? ;-)
Odpovědět
Až v březnu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
snad jo.... ;-) ale stejne tam radsi zajdu, aby tam nemeli nekoho jineho.... jojo, brezen je uz pristi tyden..... tak to abych se po tech prstynkach zacala pidit.... at uz to mam taky doma, jen se bojim, abych si je nechodila porad zkouset.... vy uz mate prstynky???
Odpovědět
Profilova fotka
nene, my teď koupili novou kameru, miláček zařizuje novou kancelář, musí zaplatit ještě nějaký nájem dopředu... takže my tak v dubnu... Kat, nesměj se nám jo? ]-( ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda kat, takhle se nam smat... nemas nahodou uz byt nervozni???? mas to za par... od zitrka za dva mesice..... to je hodne malo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak už mám v lanu i oznamko!!! NAŠE!!!! :-D x-) x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to jsem rada, ze nejsem jedina bez prstynku :o))) jdu mrknout na oznamko ;-)
Odpovědět
Holky, já teď přecházím z fáze těšení se na svatbu do fáze těšení se až bude po svatbě :-D Ale už mám asi vše zařízené, teď jen ty dodělávky, včera jsem taky rezervovala penzion konečně (pro 10 lidí za 3000) a už mám asi fakt te´d vše. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zaaavidiiiiim ]-( :-D :-D
Odpovědět
satyyy, no ty detaily jeste nemam;-) jmenovky jen v PC, dnes dodělám pozvánky ke stolu a básničku o peníze:-) ...ale takové ty podstatnosti, bez kterých to nejde, už mám:-) Však jsem za to fakt ráda;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, tak já nechci se těšit až bude po svatbě... :-S ;-( tý jo, my máme 2lůžkový pokoj se snídaní za 900... a myslíme si, ajk levně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat, já myslela, že oznamka s těma kartičkama už máte poslaný...
Odpovědět
Profilova fotka
teda koukám, že ani neumím psát... místo v albu napíšu v lanu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja se taky tesim na svatbu.... ale verim, ze se budu tesit i na to co bude po svatbe :o)))) uz toho mam dneska dost.... asi pujdu za chvili domu.... teda vlastne cvicit, cekaji me dve hodiny cviceni a potom rychle domu do postylky... kat - uz jsi zdrava? nebo jeste lezis doma v poteli???
Odpovědět
Profilova fotka
jwžiš dvě hodiny cvičit... by mě zabilo :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
nezabilo... pojde nekdy se mnou :o)))) jo, potrebuju radu.. jak je to s tou kosili... musi rukav koukat ze saka nebo ne?????? ja si myslim, ze jo... cca 1,5cm... ale kazdy rika neco jineho.... pooooooooomooooooooooooooc
Odpovědět
Profilova fotka
no říká se, že by měly koukat... jenže je celkem těžký sladit velikosti obleků a košil, aby to chlapovi sedělo a ještě aby koukaly rukávy... takže podle etiky ano, podle možností to tak sehnat - téměř nemožné.... hlavně mi přijde, že to tak naaranžuješ, chlap se pak pohle, pokrčí ruku a rukáv mu vyletí nahoru... :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no a jak to mate vy?? kouka????? ja jsem z toho nestastna... kdyby totiz koukat nemusela, tak novou kosili kupovat nemusim... koukala jsem na nejaky svatebni alba a casto tam ten rukav nekouka, ani kdyz maji pokrcenou ruku, tak nevim..... ale je asi lepsi kdyz bude koukat...
Odpovědět
Profilova fotka
my nemáme stále tu správnou košili ;-) máš pravdu, většinou nekouká, nedělala bych si z toho hlavu...
Odpovědět
Profilova fotka
no uvidim.. asi to jeste zkusim doma vyskouset a uvidime..... ona je jinak moc pekna... jen ty rukavy ma takovy ozdobnejsi (lemovane satenovou stuzkou) a je skody, ze to neni videt... cetla jsem na 2007, ze za chvili ti prijde zacek... nechces me taky ucit anglictinu?? docela bych to potrebovala... nejak se mi to vykuruje z hlavy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jé, to nemyslíš s tou naglinou vážně, že ne? :-D x-) :-p zkus a pak napiš, jak to vypadá a jak ses rozhodla ;-)
Odpovědět
Holky, tak já teda myslím, že košile koukat nemusí:-) My na to hrát nebudeme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele, satyyy, teď mi tak došlo, spoust aženichů má i krátký rukáv, což je tedy "nespolečenské", ale dělá se to, takže jim nemá co čouhat z rukávu :-D :-D :-D nevím, jestli kvůli čouhání má cenu shánět novou košili...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak jdu zase pracovat... ubytovani-mame taky pro 10 lidi za 3000 - ale v chatickach bez koupelny a WC jen s umyvadlem a pro nas mame za tech 900 manzelske apartma... =-) prstynky-taky chceme az brezen.... rukavy-chteli bychom,aby milackovi koukali...a taky nevim,jak to koupit....nenosi je a nemam zkusenosti...takze kdyz koukat nebudou-tak nebudou :-D cvicit i 2 minuty me zabiji- 2 hodiny a vezou me na ARO 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?