Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemáme, jinak bysme tady už nebyly :-D Vítej!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
a odkdypak jsi zasnoubená? a kde bude svatba? takové typické otázky pro nové nevěsty.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zase na chvili vybojovala misto!!! :-D des-vitej!!!!!!!!!!!!!! zavislosti se nezbavis,jsem tu rok a je to spis horsi,nez lepsi :-D ,dokonce ani neumim vypnout pocitac,aniz bych nenacetla beremse :-D jinak zavidim potvrzene datum,ja jsem zatim stale s otaznikem :-( ,ale do posledni chvile bojuju!!!! a ted opravdu vypinam pocitac,milacek na me uz ceka :-D =-) ,tak dobrou noc a jsem rada,ze je nas tu vic!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavly, ty jsi ale bojovnice ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vid,ja musim :-( pa
Odpovědět
Profilova fotka
papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zasnoubili jsme se v srpnu, ve Slovenském Ráji...bylo to moc hezký a romantický (přítel mě docela překvapil, že se vytasil i s prstýnkem), tak chci, aby se ta svatba nesla v podobném duchu. Místo je nádherné, Panenský Týnec - mají tam nedostavěný gotický chrám. Bez střechy, takže navrhuji si odhlasovat, že 27.7.2007 nebude pršet!!!! ]-( Jestli jste tam ještě nebyly, stojí to za prohlídku jen tak (bez ženicha a hordy svatebčanů:-)) -je to mezi Lounama a Slaným.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to určitě to někdy vezmeme kolem... no to si piš, už to máme zamluvený! Bud esvítit sluníčko! Stejně jako to bylo letos... i když to bylo až moc, my 27. letos slavili že už za rok :-D prdlý, no. a fakt bylo děsný vedro. Na druhou stranu říkám, že lepší vedro než déšť. A i já se o půlnoci koupala! a to je sakra co říct! Takže neboj, bud enááádherně! Spíš bych s ebála toho 7.7., to moc hezky nebývá, ale snad i holkám to vyjde...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,tak jsem tu,nez odjedu-musim vas pozdravit!!! holky-27.7. proste bude hezky,taky hlasuju pro,je to jednomyslne,takze odhlasovano!!! :-D luci-tak se neboj,nejsi prdla sama,my slavili rok do svatby a vyroci take!!!! mam super fotecky!!!ale osobni! =-) Protoze si myslim,ze svatebni noc nebude to, co si milacek predstavuje a ze ten den padnu utahana,vycerpana a emocne tak rozhozena,ze to urcite nebude takove .........jak si predstavuje, tak jsem dostala napad a usporadala jsem mu poradnou svatebni noc letos - 27 svicek,vyzdobena loznice a ja....no nebudu to rozvadet-k tomu dopis....on me pozadal o ruku a ja mu v nem vyznala,jak rada se stanu za rok jeho zenou....no tak se i brecelo! bylo to proste super a taky jsme byli na veceri a cely den jsme o tom mluvili...no jak pises- jsme trhly :-D des-zajedu se tam taky podivat,ma bydlime v Klasterci -to zase neni tak daleko ;-) ,zni to dobre!
Odpovědět
Pavly x-) x-) nádhera...asi budu taky brečet :-D Nechceš mi do IP prozradit, o jaké fotečky jde? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky-no kat,to klidne...nepristupne.ale jen trosicku,byla jsem zahalena prosteradlem :-p jinak hlasim navrat a napisu vam moje pocity....jsem pekne zmatena!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Pavly: To je dobrej napad s tou svatebni noci - usporadat si ji jindy nez o svatebni noc :-) Vsechno se to proste najednou zvladnout neda!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky des,diky,jsem rada,ze slysim pochvalu,ja to totiz dlouho resila,milacek stale,jak se tesi,a ja zase,ze si to chci uzit a ne odchazet brzy,jen kvuli manzelskym povinnostem-kratit si kvuli tomu ten jediny den,to se mi prave nechce...tak jsem to vymyslela tak,ze uz ji vlastne mame za sebou :-D
Odpovědět
Pavly, bezva nápadík! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) diky
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky....chodim se sem koukat a musim priznat ze uz mame taky zamluveny termin 27,7,2007 ve 12,00 hod x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee,ja zavidim,ze to mas zamluvene!!!!!! ale kazdopadne te mooc vitam u nas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky jajulinka!!! Holky, víte, že ode dnes přesně na datum i den za 9 mesíců???? Už !!!!! :-D :-D HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky lucik no to si pis,ze to od rana registruju!!!!! a my mame navic 3 roky 3 mesice :-D jak pises-uz konecne za 9 mesicu-to uz je co by dup - na vanoce - a ty jsou za dverma uz to bude jen pul roku! x-) to uz se vydrzet da :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jste tu nekdo???? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
272 dnůůůůůůů - to je pekne cislo,co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj pavly,už stříháš metr? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jasne!!!! :-D ,ahojky maji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D javascript:addEmoticon(':-D','vBody') javascript:addEmoticon(':-D','vBody')
Odpovědět
Profilova fotka
????? nerozumim
Odpovědět
Profilova fotka
jejda já tam dělala jenom smajlíka se zoubkami to ostatní se tam nějak připletlo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
aha,tak uz rozumim :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jak jdou práce na organizaci svatby? Myslim, ze je to trochu nevyrovnaný...teď se toho moc nedá a v červenci nebudeme vědět, kam dřív skočit...nebo už máte zamluvený šaty, koupený prsteny, napečený koláčky? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky! Halo halo je tu dnes někdo??? =-) =-) Des, jasně, my už zařizujeme a zamlouváme! Ale zas tak hrozný to není, neboj, lehce nás doženeš ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?