Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci- rozmazlovani je v poradku,jen si to uzivej,kdyz to jde!!! ja se taky jednu dobu rozmazlovala,pak prislo podnikani a 2 roky uz mam stop...ale nevad,jednou si to pry vynahradim 8-) :-D ahojky saty!! kosile teda fuj,ze se nestydi ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vsechny vas zdravim...ja teprve prisla z prace.... :-(
Odpovědět
Ahoj satyyy, Pavly, přesně vím, co myslíš, když se chci rozmazlovat, musím sama...no barák je barák... a víte co holky? Vyčerpali jsme hypošku, takže nemáme peníze na dodělání, tedy máme topení, elektriku, vodu, budou podlahy všude a je celá koupelna. Toť vše... Nemáme na vnitřní dveře, na venkovní fasádu a hlavně nemáme žádné vybavení, především kuchyň :-S Takže nejen že budu vdaná paní s adresou u maminky, ale umíte si představit bydlet bez kuchyně? Jak dlouho se to tak dá vydržet, měsíc? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, to je nemile, ale v dnesni dobe se da spousta veci poridit za dobry peniz... :-D takze to urcite zvladnete. Drzim Vam pesticky.
Odpovědět
Profilova fotka
kat - tak si poridite elektricky dvouvaric a chvili to bez kuchyne vydrzite...... hlavne ze mate strechu nad hlavou a teplo ;-)
Odpovědět
satyyy, ze jo vid?:-) ponizeni, ze bych bydlela po svatbe u rodicu, neunesu, takze tam jdu dej se co dej. mame nafukovaci postel, pracku, lednicku a koupelnu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak toho mate vic nez my ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kčenko, to zvládnete ze začátku i bez kuchyně ;-) Já bych rozhodně do toho šla x-) aspoň to budete mít dobrodružnější :-) ;-) a venkovní fasáda nebo vnitřní dveře? No co, bez toho se žít zatím dá ;-) ;-) ;-) Ahojky Hani, ty jsi ale pilná včelička ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, uz jste vsechny v pelechu?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, mas fotecku oznamka?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,zdravim z prace.... kat-my bydleli bez kuchyne asi 2 mesice,taky jsem meli obri lednicku, vedle na zemi nuz a pomazaky,maslo a rohlik je taky super jidlo :-D tak jdu makat,pa
Odpovědět
Holky, jste zlaté! Jdu do toho, kuchyň nekuchyň :-D Pavly, díky, super, že vidím, že se to dá zvládnout ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, taky zdravim z prace... Kat - rozhodne do toho jdi... to urcite zvladnete :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) Jasně, Kat, vždyť slíbíš že v dobrém i zlém, bohatství i chudobě :-D x-) ;-) ;-) ;-) a nějakou tu dobu se to přežít dá, když oba chtějí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím: budu přidívat NOVÉ FOTKY do svého druhého albíčka :-) :-) :-) tak jukněte, konečně jsem se dokopala a dám tam ty nové nakoupené věcičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj luci - na fotky jsem koukala.... moc pekna korunka.... ja nemam porad nic :o(( a porad nevim, jestli ji budu potrebovat, nejak nedokazu vymyslet, co budu mit ucesaneho..... nechces mi neco vymyslet ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D myslím, že nechci :-D musím to tam přidávat po jedné fotce, jinak mi to stávkuje.... takže mám celé odpoledne co dělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je divny, ze ti to nejde po vice fotkach :o(
Odpovědět
Profilova fotka
nevím, možná je to našim netem, máme ho přes mobil a jestli blbne signál...
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou veci... koukam, ze zenich bude svetly... a k tomu berevnou kosili a kravatu??? Jo, chtela jsem se zeptat, jestli budes i barevne ladit svedky a tak... protoze mi vcera svedek rekl, ze si koupil novy oblek a ruzovou kosili a ruzovovinovou kravatu... tak nevim, jestli tam nebude moc svitit, kdyz ja budu bily a zenich bude mit tmavesedy oblek a jinak bude mit taky vsechno bile......
Odpovědět
Profilova fotka
ženich bude světlý a v prvním albu mám jeho kravatu, do šeříkova. kOšili máme taky šeříkovou, ale usmyslel si, že chce šampań, takže sháníme šampań na manžetové knoflíčky a ještě s francouzským límečkem... za svědky budeme mít dvě holky, jedna mi už říkala, že bude mít asi černou sukni a fialový vršek, takže bude ladit, ta druhá to zatím neví x-) , měla jít původně za družičku a to mluvila o nějakých krémových šatech... takže jestli u nich zůstane, nemám problém s barvama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mate dobry... my budeme mit svedky dva chlapi, a to je vzdycky horsi :-D ale asi si je zkontroluju, v cem chteji jit... aby nebyli moc jiny, vyrazny, nebo tak :-D :-D :-D ty me budou urcite zboznovat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D jen jim to hezky vysvětli :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
budu muset :-D Porad cekam až prijde tyl na auto... se na nej tesim :o))) No a vcera jsem zjistila, ze ta kravata, co mame doma pro zenicha neni to prave a ze krome kosile, budu muset sehnat asi jeste kravatu.... nejakou jinou. Asi mu to ani nereknu, rekl by mi, ze mi hrabe a zajimaji me same blbosti :o)
Odpovědět
Profilova fotka
počkej, ale pak pozná jinou kravatu ne??? =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, mozna ze ne :o))) i kdyz asi jo, videl ji asi trikrat, to by si ji uz mohl pamatovat :-D on to moc neresi.... ale ja ted potrebuju vyresit tu kytku a uces.... a ten fakt nevim, musim sehnat nejakou kadernici ( porad zadnou nemam :-( ) ktera mi poradi...
Odpovědět
Profilova fotka
tak sháněj sháněj :-) to já díky tomu, že oblek, košile a kravaty nosí každý den, bych to na svatbu nemohla ani sama koupit :-D natož mu pak předložit jinou jako že je to ta původní :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak v tomhle to mam dobry... zas tak moc to neresi... a kdybych mu rekla, ze bude mit cervenyho motylka s puntikama, tak si to vezme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D to by byl vskutku originální :-D a ty nemáš představu co s vlasama???
Odpovědět
Profilova fotka
no porad nevim..... milacek ma rad, kdyz mam vlasy rozpusteny.... a me se ani do nejakyho drdolu nechce, necitila bych se v tom.... ale rozhodne nechci se jen rano ucesat hrebenem a vyrazit, neco to chce, a ja fakt nevim co.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?