Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Az si dame do kupy poradne bytecek, tak to bude takz hezky.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To víš že jo, až si to všechno podle sebe zařídíš ;-) tady jsou pozemky tak yšílený, i v Berouně, odkud pocházím, jsou na okraji města pozemky za 1500-2000,-/m... my měli kliku a koupili asi 10 min autem od Berouna za 380/m, ale zas je to zatím zarostlý a bude se to muset celý pokácet, holt pak přijede bagr a bude x-) jinak voda, kanalizace i elektřina vede kolem pozemku, takže to je oK.
Odpovědět
Profilova fotka
Jasne, vsechno ma svoje pro a proti...My zvazovali domecek hodne dlouho, ale museli bychom se hodne zadluzit a to jsme nechteli...tak mame bytecek a jsme moc radi...
Odpovědět
Profilova fotka
my taky budeme muset jít do hypotéky, myslím, že tak 2,5 milionu...
Odpovědět
Profilova fotka
bez toho to v dnesni dobe nejde...
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, na chvilku papa, miláček mě odvolává... já mu pak uteču ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nikde nikdo, tak ja jdu neco delat...cim dyl brouzdam na techto strankach, tim vic zacinam stresovat...Nejradsi bych mela ty moje saty doma...k tomu 20 ruznych zavoju, stejne tak bizu, celenek a korunek...a k tomu kadernici a kosmeticku, abych mohla pred zrcadlem zkouset ruzne variace...takto si pripadam naprosto bezradna...jak mam vedet, co k tem mym satum bude nejlip sedet...ach jo...tak ja jdu radsi neco delat, ono to nejak dopadne.Papa
Odpovědět
Profilova fotka
téda, dnes nikdo??? =-) to se teda styďte ]-( ;-) ;-) ;-) Nám dnes přišlo vytištěné oznamko ke korektuře, já jsem z něj úplně unešená, tak jsem zvědavá, co ještě miláček x-)
Odpovědět
Lucinko, ahojky, mně zase dneska přišel doobjednaný vlizelín a stuha z organzy, a ta je teda fakt moc pěkná, mám jí 20 metrů, ale já ji ještě přestřihnu napůl, takže 40 m a ty dám na ty vínka, fakt to vypadá pěkně. Juch:-) A domluvila jsme si v květinářství strom přání, prý mi pán něco vymyslí a udělá:-) Tak ještě musím spočítnout, kolik té stuhy na auta a je to:-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda, ty jedeš... já vím, ty už musíš x-) a jak ti pan z květinářství bude dělat strom přání? =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak zase nestiham,finisujeme se zamerem....objizdime,ja placam dohromady...a snad pristi tyden nebo naslledujici to bude hotovo!
Odpovědět
Luci, to já nevím:-) já mu řekla, že potřebuju něco, na co budou hosté dávat kartičky, na které něco napíšou. Tak on vymyslel nějaký druh větví, které s ena to prý hodí, že prý mi je naaranžuje do takové té hmoty do vínového květináče, vyztuží ten prostředek a já si udělám kartičky z papíru, které proděravím, navážu na ně vínovou stuhu a lidi mi na ně něco budou psát a budou to navazovat na strom:-) Je to jakoby místo té knihy hostů, kterou bych asi neužila, tohle udělá ještě službu dekorační:-) a kartičky si schovám kdyžtak. Pán je moc ochotný, to tam hned vymýšlel, koumal a říkal, že o tom ještě popřemýšlí, ale že ví, co chci, že to nějak vymyslí:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky x-) x-) x-) tak se těším, že dofinišuješ a že se tu sejdem :-) ;-)
Odpovědět
Pavly, co ze finisujes? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda, to je moc ochotný pán... to bych ani nečekala. Já jsem taky zvědavá, my příští pátek jdeme zamluvit všechny kytí... hlavně jsem zvědavá na tu sumu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, tuším, že je to nějaký záměr ohledně školy... nevím moc o co jde, představuji si to jako že než když žádáš o grant, tak musíš mít nějaký plán, záměr... nebo něco jako podnikatelsský záměr... snad tuším správně :-. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kolik máš dnes za sebou oken? ;-)
Odpovědět
Jojo Luci, je fakt šikovnej, ještě jsem od něj neviděla ošklivou kytičku, takže snad to bude fajn všechno. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na to taky spoléhám, je to květinářství, kde jsme zatím byli vždy nadšeni, Vráťa si tam nechával vázat i takovou velkou, exotickou kytí pro mamku, když žádal o mojí ruku. Chtěl po nich něco zajímavého, netradičního a hlavně pro výjimečnou příležitost, bylo to fakt bomba. Proto jsem i ochotná ve čtvrtek na večer si pto ty kytky jet do Berouna. Nevím, kde bych v Praze hledala něco podobného... hlavně jak říkám, léta tam nakupujem a výhradně tam, za velmi slušný ceny...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nene plan na podnikani,co rozjizdime do prace delam projekt pro budouci prvnacky- no je toho proste hodne nestiham presne docitat,neco o kytickach ctu - ja jsem se snad definitivne rozhodla pro svetle kaly - a hotovo,ted uz taky jen kdo je dokaze sehnat a zavazat.... luci-zavidim,ze vis,jak urcite jit...to ja zatim vuuubec netusim
Odpovědět
Profilova fotka
aha, plán na podnikání, co bude miláček, že? já jsem už opravdu rozhodnutá pro kytí - tu jak jsem vám dávala ke schválení ;-) i pro svědkyně a maminky a babičky, na auto si vybere miláček sám a na stoly to vyberem přímo v tom květinářství.
Odpovědět
Profilova fotka
lucik-oznamko super kat- se taky tesim na vlizelin...doufam,ze tak v breznu uz budu mit vse, strom - je super napad
Odpovědět
Profilova fotka
v březnu jako úplně všechno koupený a zařízený? :-. =-) tak to já teda určitě nee, trošku jsem teď rozházela korunky, tak musím zas počkat, než nějaký nastřádám... navíc mám teď na poště balík, čeká mě kadeřnice našich holčiček a po té sobotě jsem se rozhodla, že je nechám očipovat, takže to bude další min tisícovka včudu.. ale co, stojí to za to. Te´d mi tu Jenninka kouše do rukou, asi vám nemám psát :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda jako balík s oblečením, ne něco na svatbu... to jen na mou parádu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda ty se rozmazlujes 8-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
trošku ;-) miláček mě rozmazluje mnohem víc... líbilo se mi toho spousta a on mi zaplatí za 3500,- k narozkám... pak jsem si ještě objednala kostým za naše a sukni za babičku... oooo to budou krááásný narozeniny :-D :-D :-D blbý je, že už teď mám skříň přes půl zdi v ložnici... a asi budu potřebovat větší :-D :-D :-D ne, musím někde najít rozum a už se s těma hadříkama uklidnit, jsem na to vážně cvok x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jen vas rychle zdravim... mazu do vany.. .kosile se mi nepodarila vymenit :o( tak se ji pokusim udat... mohla by byt svedkovi, tak uvidime..... a budu muset koupit novou :o(( kyticku taky nevim... ale kaly me porad nechteji opustit... o vikendu se pujdu zeptat do kvetinarstvi a treba neco vymyslime... ;-) Tak se mejte, loucim se, dobrou noc.... a snad zitra vic... ozvala bych se pres den z prace... domu zase dorazim az v devet :-(
Odpovědět
Profilova fotka
teda, oni to jí nevyměnily????????????????? co to je za způsoby????!!!!!!!!!!!!!!!! =-) =-) ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tu nasi prodlouzenou nemeli a jinou vymenit nechteli ]-( ale zkusim do ni navliknout svedka :o))) treba tu kosili jeste nekdo uzije :o))
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak to zkus, to taky není blbý nápad... co s ní, že?....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?