Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pře chvilinkou jsem tak koukala,máš toho opravdu spoustu,nakonec jsme se shodli,že s mojí strany nás bude 30 a z Martínkovi strany zhruba 15 lidí,takže do těch 50 nás bude 100%,+ - pár lidí ,nechali jsme rezervu kdyby náhodou někdo přibil nebo ubyl,důležité je,že jsme se konečně shodli na tom,kdo tam doopravdy bude a kdo ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, to my už taky máme naštěstí domluvené... na oběd 28, na večer 50. Tak jsem zvědavá, kolik to nakonec bude stát... jak jsme změnili ten penzion na večer, tak nemáme zatím rozpočet... užn jsme to museli trošku popohnat ;-) už mám skoro hotové i noviny, chybí mi ještě napsat to, jak jsme se seznámili... moc se mi do toho nechce, tak čekám na tu správnou chvíli :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Počkej až tě popadne nějaký skládací šotek a uvidíš jak ti to půjde od ruky ;-) Luciku už zase musím jít,mám lsužbu na chodbě tak to jdu vytřít a hned potom skáču šipku do peřinek,mám po noční a ještě jdu na jednu tak ať se trošku ještě vyspím,tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
tak papa a ať ti noční rychle uteče :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vy jste se ale o vikendu rozjeli .o))) My jsme meli vcera zabijacku, takze jsem nemela cas dorazit. Ted jsme dorazili domu. Jsem mrtva. Luci - Dominikanska republika?? kam jinam na svatebni cestu... ;-) kamaradka tam byla loni.... taky bych jela.... Jak jste tady resili ty miry a vahy... a ze by vas kleplo, kdybyste meli 75kg, tak to aby me teda kleplo :o) to mam totiz ja :o((( a k tomu 182cm... proste hruza.... Taky bych chtela min, ale i kdyz cvicim ctyri hodiny tydne, tak sice vypadam jinak, nez kdyz jsem necvicila, ale kil mam porad stejne.... ale treba se mi taky pred svatbou poradi dostat neco dolu..... svatba je dost dobra motivace ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jsem nastvana... budu muset shanet asi jinou kosily pro zenicha..... je krasna, ale rukavy musi byt trochu delsi, takhle to neni ono :o(( Proste je to blby, jednou mu staci normalni velikost a jindy potrebuje prodlouzenou :o((
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, ale tak ty máš k tomu výšku! ;-) Jaká byla zabijačka? My je taky mívali, ale já je neměla ráda... nemohla jsem pak jíst to, co tam ještě ráno běhalo :-p Takhle když to koupím v krámu, tak je to jak když koupím máslo nebo chleba, prostě jídlo, ale doma... nene... já se obávám, že mě ani ta svatba nemotivuje... Vráťa mě nahou zná, nevadí mu to a líbím se mu taková, jaká jsem, takže pro koho hubnout... x-) :-p On si tu košili nezkoušel?????
Odpovědět
Profilova fotka
Kosily jsem koupila... a potom ji doma zkousel, ale bez saka a vypadalo to ze to bude OK, ale se sakem to bylo vsechno uplne jinak.... prece nebudu behat do obchodu i s tim sakem??? Me taky milacek rika, ze se mu ten muj zadek libi :o))) Ale aspon kilicko.... abych se vesla to tech satu trochu lip.
Odpovědět
Profilova fotka
aha... to by mi nenapadlo... mi máme tu šeříkovou, jenže si teď umanul, že chce šampaň, ale navíc ještě na manžetový knoflíčky a s francouzským límečkem... k nesehnání ]-( no, hlavně nestloustni :-D ;-) a jestli jsou ti takhle ty šaty pohodlný, abys pak neměla pocit, že ti jsou někde volný...
Odpovědět
Profilova fotka
No, myslim, ze kdybych mela o cm min, tak by to bylo lepsi... takhle je zapnu akorat, takze kdyby nastal proipad, ze bych mela o cm vic, tak uz je nezapnu :o( Tak nevim co s tou kosili... asi se kouknu po jine... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no jestli tuhle unosí, tak koukni po jiné, jinak bych jí zkusila v obchodě vyměnit... kdes to kupovala? V Praze?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, v Praze... taky me to napadlo, jen se mi nezda, ze by ji tam meli tu stejnou prodlouzenou... ale asi to zkusim, za to nic nedam..... a jestli ji unosi?? no to bychom museli chodit kazdy tyden na ples :o))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak v tom případě zkusit vyměnit, i kdyby za něco jiného než košili. V jakým krámu jsi jí koupila?
Odpovědět
Profilova fotka
na Budejovicky ... je to firma AMJ... maji pobocku i na Chodove... tak uvidim.. jen nevim, kdy se tam dostanu, asi budu muset nabehnout uz zitra....
Odpovědět
Profilova fotka
jé, a hele, kde to tam přesně je??? Že bysme zašli i tam, tam mě to nenapadlo, ale tu firmu znám...
Odpovědět
holky moje, nebudu vám psát svou váhu, aby vás nemrsklo :-D ale holky, všechny, jak jsem vás viděla, jste kočky, budeme se vdávat, tak se na to vyprdněte! Já mám o dost kil navíc, ale co, přítel je na oplácaný, svatbu si užiju stejně jako 50kilové nevěsty a v manželství snad taky budu stejně šťastná jako ty hubené (ne-li víc) :-D Takže kočenky, hlavy vzhůru a vesele plánujte svatbu:-) Já už finišuju a čím víc se to blíží, tím je to horší...finančně i psychicky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, však já na to kašlu :-D x-) x-) x-) Prosím prosím, kdyžtak mi to písni do IP, ale zajímalo by mě, kolik máte té užitkové plochy nebo jak se tomu říká a kolik místností... díky ;-) Jinak na tom začínám být alespoň trochu jako ty - ty různý "krámy" k dekoracím apod už nemám pomalu kam dávat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, utíkám vařit véču, už mám sama hlad :-D x-) x-) x-) tak zatím papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci... je to v tom obchodaku na Budejovicky... myslim, ze se jmenuje DBK.... je to v patre nad Delvitou... maji tam takovy stanecek.. a nebo na Chodove jsou taky nekde... ale to presne nevim, ale v tom planku, co tam maji, bys to nasla....
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - mas pravdu, ze si tu svatbu uzijeme i kdybychom meli mit 100kg... je prece nase :o)) Rozhodne se kvuli vaze nebudu stresovat :o)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak já se tam zkusím podívat, díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,moc vas zdravim, zase pracuju na planu,takze stale nekde litam nebo pisu a pisu... ael myslim na vas porad!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Pavlínko, jak bylo včera? Tak hezky pracuj pracuj ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ja byla dneska s kamaradkou hlidat miminko druhe kamaradce, aby mohla s manzelem do kina, tak to bylo moc prijemne stravene odpoledne...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Hani, tak máš zase choutky, viď? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... vas tu je... zdravim vas.... ale musim do koupelky a dat se po tom vikendu dohromady... tak snad priste. Mejte se krasne.
Odpovědět
Profilova fotka
tak papa a příjemnou koupel ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, jojo, bylo to super...Maji baracek, tak jsem slintala...no ale nas bytecek taky neni k zahozeni... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, o baráčku mi ani nemluv... bych slintala taky...
Odpovědět
Profilova fotka
je to tezke, moc bychom barecek chteli, ale nemuzeme si ho dovolit, v okoli Brna stoji jenom pozemek 1.5 milionu a na to fakt nemame....Ale treba pozdeji, kdyz se nam bude darit...uvidime..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?