Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prave jsem sezrala tycinky, tak jsem nastvana...ja do te svatby asi nezhubnu ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, můj sedí u notebooku a dělá knihu jízd, protože jde k účetní kvůli daňovému přiznání x-) :-D já měla zmrzku s jahodama, klídek :-) taky nezhubnu, ale měla jsem na dnešek noční můru, vážila jsem 75kg!!!!! :-D ]-( brrrrrrrrr :-p my si hudbu dodáme sami, takže já to teď řeším... co kdy jakou a jak. Líbí se mi od Bacha Air, tak to dáme asi při polibku a prstýnkách... jééé, já budu brečet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Z toho mam taky obavy, ze bude brecet jako zelva i bez hudby.... No kdybych mela 75 kg tak me by me asi kleplo...ale chtela bych aspon tak 3 kg dolu, nejak se mi nedari... Kolik vlasne meris Luci, na sraziku ses mi zdala vysoka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda, tady to jede, dala jsem fotku do alba a než jsem ji dala na začátek, už jsem se zas nenašla na úvodní straně =-) :-D Hani, koukni, mám tam kytičku - favorita, a protože na kytí jdeme 3. března, už vybrat a rezervovat, tak tahle to už pravděpodobně bude x-) chtěla jsem pořád nějakou zajímavou, netradiční a přitom kulatou... jsem hrozná, nechci nic "obyč", ve všem hledám zajímavý prvek, extravaganci ;-) akorát si tím přidělávám problémy 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
170cm, na srazu jsem měla asi ještě 8 cm podpadky ;-) a vážím... moooc... mezi 60 a 62, dnes se tipuju na 64 :-D mám hubený hořejšek po pas, pak trošku větší zadek, ale to ještě jde, s tím bych byla i smířená, kdyby i zbytek byl OK... jenže mám kulaťoučký stehna a to se zhubnout nedá a nedá, mrchy tukový polštáře s edržej zuby nehty ]-( ]-( ]-( no a od kolen zas OK :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moc krasna kyticka, jemna a pritom zajimava, jdi do ni ;-) Tak to ma byt, kazda jsme jina, nektera se spokoji s klasikou, jina chce neco extra atd atd...a o tom to je...takze pokud se daji tve nebo vase predstavy realizovat, nevidim v tom problem..
Odpovědět
Profilova fotka
já se bojím, že ty slzy vážně neudržím, jsem děsná citlivka na takovýhle věci... dostala jsem k Vánocům od miláčka srdíčkový naušnice a přívěsek (vlastně jsem to asi v sobotu měla na sobě), že abych pořád viděla, jak mě miluje a že to mám na líbánky... to a já bulela :-D takže při svatbě... navíc svojí.... nebo budu tak v šoku a tak to se mnou zamává, že se sama překvapím... jen aby mě nechytil záchvat smíchu, na to jsem taky expert :-D nebo se bojím, že až budu mít říct ANO, budu tak vynervovaná, že mi to nepůjde říct :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak díky, zatím mi jí všichni schvalují, i milíček a to je co říct, jemu se hned tak něco nelíbí... děsnej chlap ]-( x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nausnicek jsem i privesku jsem si vsimla, moc hezky...Ja se desim toho, ze budu krasne nalicena a vypadat krasne, a pak si to znicim bulenim....Tak to ja jsem jeste o fousek vyssi,173, i vaha je o fousek vyssi, standard tak 63 kg, ale tedka mam tak o 2 kg vic a ne a ne se toho zbavit... :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
hani, zkoukla jsem ti zase albumek, odkud máš ty skleničky? Jsou krááásný. A kde máš zbytek? šaty, kytky...??? Ty jedna, ty nám to nechceš ukázat viď? ]-( x-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty vážíš 63????? :-o vždyť jsi hubeňoučká!!! :-o =-) :-o
Odpovědět
Profilova fotka
No nomalne 63...jakoze je to moc? Sklenicky jsem dala milackovi k Vanocum, sehnala jsem je v Brne, v obchode Bohemia Glass, milacek ma totiz moc rad sklo, tak jsem tam zabloudila, ze treba neco vyberu, tak jsem na ne natrefila...Saticky jste videly na sraziku a ten zbytek...nejak neni cas bud to dat do albicka nebo jeste nevime...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no fakt bych čekala tak 55... =-) ;-) aha, já uvidím, s babičkou pojedu přímo do skláren nechat si udělat skleničky (různé druhy - bílé, červené víno, šampusky... celou sadu) - jako svatební dar od ní a dědy přímo na zakázku, tak možná to vezmu jedním vrzem a nechám udělat i tyhle na přípitek. jen moc nevím, jaké, ale určitě by nebyl problém, aby mi sami poradili nebo nechali kouknout do nějakých katalogů... jé, já se tak na to všechno těším x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme dneska byli na 2hodinove prochazce kolem brnenske prehrady, moc krasne, a potkali jsme spoustu kocarku... :-( ...tento tyden jsem se dozvedela od segry, ze jedna nase znama, moje velmi dobra kamaradka v minulosti, je v 7.tydnu a svatbu planuji na konec dubna...tak jsem byla plna takovych rozporuplnych pocitu, jakoze jim to zavidim a tak...i kdyz to neni zavist...vis jak to myslim..asi bude mit do svatby pekny pupek...
Odpovědět
Profilova fotka
jakoze 55 jak jsi me videla? to ne...teda ty jsi mi moc nepridala..to abych zacala drzet hladovku :-| Je fakt, ze mam asi dost svalu, protoze cely zivot sportuju a cvicim...tedka po spiningu mam 2 kg nahore, jak zapojuju drive nezapojene svaly..ach jo...dneska me zrovna honi mlsna...
Odpovědět
Profilova fotka
vím, naprosto ti rozumím ;-) taky "závidím" a chtěla bych moc moc moc, ale naštěstí převládá ten rozum, který říká, že až po škole a do našeho domečku. Kdyby bylo mimčo dřív, přeci jen jsou to velké výdaje a domeček by nám to posunulo a nechci mimi, když nemáme svoje bydlení... možná to někdo nechápe, že mi jde víc o barák... ale i s barákem bych mimčo mohla mít ve 27, což si myslím, že je akorát...
Odpovědět
Profilova fotka
27 je super, taky to tak vidim....I kdyz treba budeme mit touhu pocit na svatebni ceste, uvidime, nechame tomu asi volny prubeh, i kdyz...prasky vysadit musim..ale jak jsem dneska potkavala ty kocarky, tak treba to bude i driv...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jeste k tem sklenickam...urcite budou krasne a originalni, tesim se na fotecky a at dobre vyberete...
Odpovědět
Profilova fotka
x-) když vám jinak nic nebrání, tak proč ne ;-) Jen co budeme mít hrubou stavbu, okna, střechu a už se začnou řešit ty vnitřky, tak asi vysadím a taky uvidíme, jak a kdy nás příroda potěší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zase to nechci uspechat...proste uvidime. Jdu se pomazlit za milackem, uz je mu smutno. Tak dobrou noc Luci, diky za pokec a hezkou nedeli.
Odpovědět
Profilova fotka
papa, mě tady zrovna miláček říká, že potřebuje net :-D za co prosím tě děkuješ? ;-) já ráda :-) ;-) papa a hezký zbytek víkendu x-) jo a asi nás už hledej tady, nebo ještě na chomutově, ale spíš tady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-) přeji krásné prosluněné nedělní dopoledne x-) x-) x-) takhle kdybysme měli i 27 co? Takový nádherný modro... jééééééééééééééé x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) dnes je fakt nádherně :-D tak vyžehlím,pouklízím a vyrazíme někam ven :-D mějte se
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem právě po veeeeeeeeeeeeeeelikém úklidu, ufffff, skoro 4 hodiny... já tomu říkám vánoční úklid :-D protože na Vánoce zásadně nešílím jako ostatní, uklízím běhěm roku pořád, tak jednou za měsíc dva dělám úklid jako dnes, takže pak nemusím šílet :-) ;-) ale jsem ráda, že už to mám za sebou. Ještě miláček musí vyluxovat. kdepak se nám dnes toula Pavlínka a Satyyy? =-) Pavlí, ajký byl včerejšek? ;-)
Odpovědět
Ahoj Lucinko, tak já právě taky makala, ale n domečku, snažili jsme se sundat ty nálepky z oken, šlo to jen žiletkou, fakt vopruz, udělala jsem tři, už jen asi deset:-) Tfuj, už tam chci normálně bydlet, už mě to neba :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Káťo :-) :-) :-) Nám když měnili okna, tak to sundali sami... no tak to už jich chybí jen pár :-D x-) ;-) a co jinak? Už máte vymalováno? Jak vlastně máte velká domeček? Kolik metrů užitkové plochy a kolik pokojů?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty ;-) Kam jste se poděly? Ahoj Lucinko,děkuji za IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Maruško :-) nějak jsme se rozprchly x-) On to zavinil hodně i ten sraz, jsme si mnohem bližší, to se i dalo čekat a navíc jsme se shodly, že na 2007 si už nemáme moc s kým co říct, tak jsme spíš tu ;-) a jsi tu vítána x-) Jak se máš? Jak pokračují vaše přípravy?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobře,že jste na mě ještě nezapomněli,nějak nestíhám,je toho na mě trošku moc :-N naše přípravy pomalinku plují dál,už máme konečně seznam hostů a tak nějak jsem dali dohromady kolik nás vlastně bude,původně nás mělo být více,ale o dost jsme to zúžili,taky kvůli financím,všecičko se pomalinku rýsuje,jediné co mě honí je nějaká ta hudba na svatbu,stále ještě nemáme :-( A co ty Lucinko,jak se máš a co nového?
Odpovědět
Profilova fotka
a na kolik lidí? No my máme už toho celkem dost... když se koukneš na moje první album, mám tam napsáno, co všechno už máme ;-) fotky dodám co nejdřív, už jsme to konečně nafotila, jen dát do počítače, upravit a poslat ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?