Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty mi děláš chutě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu taky.... ted jsem snedla krupicovou kasi :o))) ale musim zase pryc, milacek rekl, ze nez prinese z obchodu bramburky, tak musim byt umyta a cekat v posteli.... a budeme koukat na nejaky horor :-(
Odpovědět
Profilova fotka
teda, satyyy, ty máš doma teror :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no to mam... a ted jeste budu na tu krupicovou kasi ladovat ty bamburky.... tak jestli to pujde takhle dal, tak ty saty nezapnu, mam je jen tak tak .....
Odpovědět
Profilova fotka
holky, loučím se sváma,miláček mě zase vyhání od počítače ]-( tak zítra pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
taky se loucim, mazu do sprchy, nebo bude zle az se "tata" vrati domu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak jsem zvedava,jak to rozpocita nam!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, vy máte doma tyrany ;-) :-) to já taky. Pak Pavly napiš ;-) Asi vás chce pozdravit naše Jenninka :-) vyskočila si mi na klín a packy dává na klávesnici x-)
Odpovědět
Profilova fotka
margot miluju!!! taky ji jim zasadne celou na posezeni janicne posilam pusinku, nam tu milacek kocici rve batoh,citi tam jidlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já bych kocourkovi taky poslala pusinku, ale mě kočky, mrchy, nemaj rády... resp. moc dobře cítí, že já se jich bojím =-) :-D :-x no já tu magotku si vzala v dobré víře, že víc jak půlku nesním :-D no.... nějak mi zachutnala, navíc mi dnešní den přišel jak blbec, nic jsem teda nepokazila, ale to počasí... šli jsme spát pozdě a jak bylo ráno hnusně, probrala jsem se až ve čtvrt na 12 =-) =-) =-) |-| (holky mě teda budily už dřív, ale já se nedala, myslela jsem, že je ještě brzo x-) ) a už to mi zakzilo náladu, že je tak pozdě.... kouknu ven, tam hnusně... :-p no tak jsem si aspoň udělala dobře no... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky dobrou noc a sladké sny ;-) miláček už dohrál,tak mě pustil,zrovna,když se chystám do hajan :-| on je jinak hodnej,ale potřebuje hrát na kytaru zrovna u počítače ]-( zítra je páááááááááátek tak pa pa pa pa pa pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
hrát na kytaru u počítače??? :-N =-) =-) =-) papa a kdybychom se zítra nepotkaly, tak kráááásný víííííkend!!!!!!!!!! My zítra jedeme na cestovní veletrh, občíhnout svatební cestu x-) x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vcera ten film byl fakt strasnej... nerada koukam na filmy podle skutecne udalosti a jeste se nerada bojim... koukali jsme na "Ve 3.15 zemres" skoro cely film jsem stravila pod perinout... fakt jsem se bala.... Taky si uzijte vikend, ja se sem dostanu asi az v nedeli.... v sobotu jedu k nasim, mame zabijacku.... :-D A luci - dej vedet jak jste poridili..... a kam vlastne nakonec na tu svatebni cestu pojedete...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,zdravím a taky přejí krásný víkend :-D - lucikk - ten můj z počítače ztahuje noty a hudbu,vždycky něco pustí a stopuje pořád dokola dokud se to nenaučí,hraje v zábavové kapele,tak musí cvičit a cvičit a to potřebuje počítač :-( tak pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) svatební cesta nezměněna, Dominikána prostě má pro nás silné kouzlo x-) ale možná pojedeme ještě na přelomu června a července do Tuniska... uvidíme... ;-)
Odpovědět
Ahoj kočenky! Lucinko, pro mě Dominikán zůstává taky magnetem, jen to bude posvatební cesta, ale to neva:-) Dneska jsme vybrali na obřad hudbu z Top Gunnu, jé x-) Sice to nebudeme asi vnímat, ale mám z toho dobrý pocit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no... taky budem muset na tý hudbě zapracovat... asi napíšu do SNU, kolik skladeb máme cca mít připraveno. My nakonec ten Tunis dnes zrušili, ti známí, co s námi měli jet, nemůžou, tak to necháme plavat a uvidíme, ajké budeme mít výdaje na podnikání a svatbu a třeba stihnem ještě nějaký last před svatbou, uvidíme... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky - mam vas rada!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
x-) x-) x-) jsi hodná x-) :-) nápodobně a díky za IP x-)
Odpovědět
Pavly, x-) Používáme s kamarádkou MTR, tj, Mám Tě Ráda. Takže holky, MTR vás obě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jej, to je hezký, to začnu používat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vsechny vas zdravim..Ja vas hledam v 2007 a vy se tady tak zasivate...jo?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Hani, JJ, zašíváme ;-) x-) nějak to tam není to co dřív... tak spíš si povídáme tady ;-) ale pššššššššššššššššššššššt :-D x-) ;-) jak se máš? Co nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Moc rada vas zase vidim ;-) .Mam se dobre, ale desne obdobi v praci...proste moc prace...desny...chodim domu v 7,8 vecer uplne hotova...snad uz se to brzo zklidni...tak jsem ani nemela cas sem zajit..Jinak mame vybraneho kameramana, posledni vetsi vec, co nam do svatby chybela...tak jeste oznamka atd...Ale na vas nemam, vy mate naskok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, co vlastně děláš? =-) my čekáme na zkušební vytisknuté oznamko a když to bude OK, tak je necháme tisknout. už se na ně těším, až je budu mít doma x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Delam v kanclu, v jedne zahranicni firme, jsem spokojena, jenom tedka spatne obdobi, ale bude lip...Jeste se mozna pujdeme s milackem podivat na veletrh tady v Brne, ze bychom si pripadne vybrali oznamka, jinak na netu uz mame vybrane, mam doma i vzorek, ale jeste je cas...
Odpovědět
Profilova fotka
kdy chcete posílat oznamka? Hele, Hani, na svatební pochod nastupuje jen nevěsta nebo všichni????
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, ja bych rekla, ze jenom nevesta, ale fakt nevim....jine ti poradi asi lip...Chceme je posilat asi duben, kveten..
Odpovědět
Profilova fotka
my taky, tak ten duben. ty, co budeme zvát i kestolu, tak těm to doneseme osobně rovnou i s výslužkou, abysme se s tím nemuseli zabývat při svatbě... já si taky myslím, že jen nevěsta, tak právě řeším, na co půjde ženich, moje mamka a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja toto moc zatim neresim, nebot si myslim, ze nabidka hudby pri obradu bude omezena ale pekna...A co dela milacek? Muj sedi u druheho PC...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?