Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, ahojky paní učitelko :-) :-) :-) to je příjemné překvápko, tebe bych tu teď nečekala :-) no prostě budeme neodolatelný nevěsty, to je jasný x-) ;-) jak by taky ne, když máme i to nejkouzelnější datum :-D :-D :-) ;-)
Odpovědět
ts ts ts, o tech neodolatelnych nevestach nepochybuji, ale o tom nejkouzelnějším datu... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ts ts ts... když chodíš sem za náma, tak jak si můžeš dovolit kritizovat a pochybovat o našem datu??? =-) ]-( ]-( ]-( ;-) Jak ti je? Už dobrý? Vlastně vám oběma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, teď koukám, že máme s Pavlíkou hodně stejný počet příspěvků :-. =-) :-D já se těším, až budu mít 2707 - proto to pořád sleduju :-D
Odpovědět
Nojono, už mlčím:-) No, je mi líp, ale žádnej zázrak to není. Počet příspěvků máte fakt podobnej, Pavlínce totiž smazali skoro 1000 na Chomutově :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jej, mám 2700 x-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda... satyyy, many.... kde jste kdoooooo =-) =-) =-) ;-) aaa, vlastně satyyy dnes jela autem že? Tak už to máš za sebou??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A JE TO TU!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D Mám 2707 příspěvků :-D :-D :-D takže vás chci pozdravit :-) ;-) jsem magor no... už mi celá svatba leze na mozek :-D x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... zdravim. rizeni mam za sebou... uspesne jsem dojela tam i zpatky, jen jsem se ted trochu zapotila pri parkovani, ale dopadlo to dobre, huuuuraaaaa .... i kdyz mi nemuselo na cestu prset :o(
Odpovědět
Profilova fotka
Gratulujiiiiiiiiiiiii x-) to víš, když to nejmíň potřebuješ, tak se to všechno spikne proti tobě... ]-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se taky koukla na pocet prispevku... a uz vas asi nedohonim :o((
Odpovědět
Profilova fotka
to nikdy nevíš ;-) snaž se víc a uvidíš, jak to poleze nahoru ;-) :-) jsi tu chvilku ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo a jen pro pořádek, už to tu dlouho nebylo - máme to za 162!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x-)
Odpovědět
Luci, 65! Mě švihne!
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, s tebou se nemůžem rovnat ;-) ty jo, to až budeme mít my... to bude sílaaaaaaaaaaaaaaaa :-D :-D ale já se těším čím dál víc a začínám být mnohem nedočkavější... jak pořád teď něco kupujem, zařizujem... je to síla :-)
Odpovědět
No to je síla...začínám mít nerva, nevím, co dělat dřív, co mi chybí :-p
Odpovědět
Profilova fotka
napiš si seznam a postupně škrtej ;-) a počkej, jak já bude nerv, jsem děsnej nervák :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-D konečně zase lítám po stránkách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jsem tu prave mam sok a rozdychavam navstevu v restauraci,kde bude hostina. vse je naprosto super,mam z toho dobry pocita dokonce mi odpada starost o vyzdobu,protoze mi ji i s zivyma kytkama udelaji naprani (dle katalogu) za 500.......komplet. ostatni ceny taky dobry.... ale za nealko tam nechame balik- to nejak nemuzu udychat,idkyz sjem to cekala :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj - pavly - tak to máš perfektní stou hostinou a výzdobou :-D super :-D a jinak všem řekneš,že se nebude pít nealko,ale jenom alko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda Pavlínko, to závidím... za 500????????????? Fíha... mě to v tom penzionu nabízeli za 3000,-, resp. 2500 výzdoba, tu jsem odmítla a 500 si řekli asi za obyč ubrusy nebo co, protože jsem jim jasně řekla, že jinak vše osatní si přivezem... no tam jsme to nakonec stejně zrušili a těď v tom novým, to zatím nevím, jestli si vezmou něco jen tak. JInak jsem se taky informovala v hotelu v Českým Šternberku a tam mi napsali, že když chceme barbecue, tak příprava zahradního nábytku bude stát 15 000,-!!!!!!!!!!! :-D :-D Jak máte drahý nealko? Kolik stojí dvojka koly? Ahoj many :-) co nového??? =-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jasně, si říkala, že všichni jedete na tequilách... se vyplatí :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj lucikk - u mě zatím nic nového,akorát jsem teď zjistila na - nejmladší nevěsty - že jsem tady nejstarší :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sem koukala ;-) myslím, že nejstarší nejsi... jestli chceš, aby ti bylo líp, zeptej se Pavly, jak ona bude "mladá" nevěsta... :-D promiň Pavlínko :-D x-) ;-) Vážně tě mám ráda x-) :-x x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jsem na to zvedava,krome tequil se taky jede na rum cola a cola dvojka stoji 20,-...ja sama jich dam 15 bez problemů :-D ...tkaze se desim!!! jinak ostatni asi nabizeji takhle,protoze se jim to prave diky tomu nealku vyplati....ustupky totiz proste nebudou zadne... ale na druhou stranu jsem zase moc nadsena, pan jasne povidal,jak to bude vypada,jak vyzdobi rautovy stul...atd. no proste vim,ze o to se opravdu postara a me ti usetri more hladani,nakupovani a starosti,jak to tam dovezt a pripravit.....proste je jasne,ze tam dovezeme jen dortiky a o zbytek se nemusim starat...a to me zase pro zmenu nadchlo..... jo a taky to tam budou trochu predelavat-coz je super! plni se mi tim me predstavy,...pak taky dostaneme hodne cisniku-to jsem taky necekala....a proste jinak jsme nadseny....... ted jsem zvedava na rozpocet! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele, kolik dáte číšníkům jako dýško??? My budem dávat každýmu zvlášť, zatím teda nevím, kolik jich tam bude...
Odpovědět
Profilova fotka
many- kolik je ti??? nejstarsi??? lucik- nevime,kolik jim dame,spis uvazujeme o tom,ze budeme platit najednou a tam proste zaokrouhlime.at se poperou jak chteji.... a vy uz jste meli rozpocet? kolik vam vysel zaklad??? jsem zvedava,da nam ho pristi tyden, mame tam vyzdobu, grilovani selatka, raut, obed, pripitek - cekame to tak 25 -30 000 kc..... pak plus co si doobedname a prave to piti 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
many-tka jsem se koukala,nejsi nejstarsi-muzu te uklidnit,.....taky se bereme 27.7., milackovi bude v tu dobu cerstvych 27 a me uu pekne uteklych 29 a bude mi tahnout na 30 :-D - tak kliiiiiiid x-)
Odpovědět
Profilova fotka
oběd máme 11200,- plus kafe, nealko a večer cca 15 000,- raut, plus nealko a alko, ale toho alka hodláme platit vína, piva a pak zaplatíme asi tak 5,6 flašek tvrdýho a až se to vypije, možná připlatíme další, uvidíme, spíš si myslím, že hodně pojedem to pivo, víno... vím, že vy to máte naopak...
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, stydím se za sebe.... fuj.... právě jsem doslava sežrala celou velkou Margot.... fuj fuj fuj :-p ]-( :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?