Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci - ja bych vybrala to posledni :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
pavlínko, koukni mi taky na kytičku v albu a napiš co si myslíš PLS x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci - no mas cely vecer o cem premyslet, pak napis, co vyhralo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy :-D no je to těžké rozhodování :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no fakt nevím, jestli vůbec dnes si stihnu vybrat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a nebo si vyber kazdy den jednu variantu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
saty - dobry napad... no ja vcera cetla milackovi, to jak co rikaji muzi a co tim mysli... tam bylo - libis se mi - pripadne bych se s tebou rad vyspal.... - vzal bych te na veceri- pripadne bych se s tebou rad vyspal... - slusi ti to - pripadne bych se s tebou rad vyspal.... a tak jsem dneska slysela jen - slusi ti to, nechces jit na veceri....a jestli vim,co tim mysli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysli vzdycky jen na to jedno... tak asi budu muset vypnout pocitac.... a jit cist myslenky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to sem mu taky řekla a pak že pojedem další kolečko :-D x-) ;-)
Odpovědět
Pavly:-D To budu mít v novinách, to se mi taky líbilo;-) Písnu do IP;-) No jinak víte, co jsem dostala já? No h... :-D No my to nijak extra taky neslavíme, navíc nám není ani jednomu dobře (jsem ho nakazila, když se o mě staral):-) a tak si dáme radůstku nějakou až o víkendu, ono se to nezblázní:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se mejte krasne.... musim mizet.... zitra na me myslete.. budu muset v praci nekam jet autem, zase jsem dva mesice neridila, tak mam z toho strach.... snad to zvladnu mejte se a dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
holky :-D :-D :-D :-D satyyy, když bys nějak včas dočetla, přijď se s námi podělit, třeba Pavly napíše díky tobě nový slabikář :-D x-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
satyyy papa, budu držet palečky :-) a příjemné čtení myšlenek x-) Já chci taky IP :-( :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
saty- ahojky a ja na tebe budu urcite myslet,ja to s tim rizenim taky nemam ruzove,takze te chapu....
Odpovědět
Profilova fotka
luci - nenapisu neboj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
náhodou... byl by zajímavej... třeba pro rodiče no x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no treba se necham zlakat :-D
Odpovědět
Luci, ja Ti ho klidne zkopcim, ale psala jsem Pavly jen kontakty na ty me dodavatele blbustek. Ty uz asi vsechny blbustky mas:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak jsem zvedava,jaks e povede objednavat me...ale uz se na to tesim :-)
Odpovědět
Holky, mrkněte sem: http://www.messe-ideen.de/upload/magi... Je to neskutečný, ale enmůžu přijít na to, jak to funguje - myslíte si dvojciferné číslo, např. 28, sečtete cifry, takže 10 a pak 28-10, výsledek si najdete vpravo a pak kliknete na tu modrou kouli. musíte to otevřít, bude to ajsné, vždycky to vyjde, jakt o udělali, nechápu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kat ha to je v NJ - nerozumim
Odpovědět
Profilova fotka
kat - ja jsem to uz jednou dostala mejlem, dokonce cesky.... a funguje to tak.... ze proste existuje jen par kombinaci, co muze vyjit, kdyz si takovy cisla myslis a ty maji u sve hodnoty stejny symbol.... kdyz to zkusis podruhe a pouzijes stejna cisla, tak zjistis, ze u stejne hodnoty je jiny obrazek..... ale kdyz budete na to koukat dva nebo tri a kazdy zkusite jina cisla a tak vam vyjde i jiny vysledek, tak zjistite, ze u vaseho vysledku je stejny obrazek..... takze normalni podvod :o))
Odpovědět
Profilova fotka
no ja tomu moc v NJ nerozumim...bohuzel,ale zazila jsem podobnych podvodu hodne,...jak to delaji-kdo vi
Odpovědět
ja si rikala, jak to delaji...ale kazdopadne je to dobry, at je to jak je to:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,musim se loucit,cpe se mi sem milacek....tak zatim se mejte krasne a uzivejte si vecera pa pa
Odpovědět
mej se Pavly, ja se pujdu povalit do postele-) Holky, jestli znate Kristi, tak dala na konika do Jake to bylo svuj porod...reknu vam, ze takhle bych chtela rodit;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky se mej krasne... ja uz si milacka uzila ;-) a ted bastim zmrzlinu a on se uci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooooooooooj :-) kde jste kdooooooo =-) =-) =-) Jen hlásím, že jsem si nějak zapomněla vybrat :-D a pak mi bylo řečeno, že mám smůlu, že to bylo všechno v jednom ]-( ale já se nedám :-D ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a taky jsem večer chodila v korunce (opět) :-D a Vráťa mi řekl, že bych jí neměla doma nosit, že se mu to okouká, a pak mu budu připadat nezajímavá a nebude mě chtít ]-( zme*ek jeden ]-( ]-( ]-( když já se nemůžu ubránit :-D děsně to láká.... navíc mi teda děsně sluší .... :-D ale domýšlivá fakt nejsem :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,zdravim rychle z prace lucik - to je divny,me ta korunka taky moooc slusi =-) :-N :-D :-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?