Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, premyslela jsem, ze bych si nejaky pradlo objednala pres net, ale asi vyrazim na nakup nekam do mesta..... preci jen se mi zda lepsi, kdyz si to clovek zkusi a osaha.... Jo, jeste neco, vcera jsem koupila kosili pro zenicha :o))
Odpovědět
Profilova fotka
jé, jakou????????????? =-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,stale mi neni dobre,jsem nejaka spatna,jen vas zdravim,az mi bude lip,zase budu tady,pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
:-( :-( :-( ;-( Pavlínka nám stůně... :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) jsem tady jako obvikle zase jenom na skok,můj miláček ten počítač totiž pořád potřebuje ;-) čtu tady,že jste řešily prádlo :-) taky jsem se rozhodla,že ho raději nebudu objednávat,ale mrknu do nějakých obchodů v Olmiku nebo Prostějově a ženichovi budu kupovat rozhalenku v salónu odkud mám šatečky a rozhodli jsme se pro bílou,ta se bude hodit vždycky pokud teda ještě nevezmeme nějakou žlutou k těm slunečnicím :-D pa pa a Pavly - ty se brzo uzdrav :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík many :-) teda ty máš doma chlapa ]-( ;-) já taky to asi nerisknu s tím prádlem a spíš oběhnu nějaký obchůdky, ale až.... teď jsem hodně utrácela a korunky jsou pěkný potvůrky, kutálejí se samy, natož když jim pomůžu :-D :-D x-) a pomáhat - to já umím x-) dneska jsem tvořila mašličky na balíčky s výslužkama a nedalo mi to a mám i mašličky na antény aut, nechtělo se mi tam dávat jen kus "provázku" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) přeji všem krásný valentýský den! Tady svítí sluníčko a je nááádherně!!! x-) x-) x-) Jééééé. skoro jak na jaře... no a jak bude jaro, bude kousek do léta a pak hurááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SVATBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D x-) x-) x-) x-) x-) Už mi z toho trochu hrabe no.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, kde se flákáte?! ]-( ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Pavly je taky nemocná? No potěš...to je blbá doba:-( Mně už je líp, ale v krku furt děsně, rýma taky... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlínka nám stůně, no... :-( ty chodíš do práce nebo jsi doma?
Odpovědět
jsem doma...dnes mi je trochu líp, tak budu asi něco vyrábět...závidím Ti ty pytlíčky rýže...když mně se do toho nějak nechce...chjo ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bylo to na palici, taky jsem ráda, že je mám... já včera dělala mašličky na výslužky, chci dát koláčky do nahoře otevřené krabičky, kolem na to nalepit fialový vlizelín a ten svázat tou mašličkou... Kačenko, koukni mi do alba na kytičku "současný favorit" a napiš mi, co na ní říkáš. Já pořád hledám něco zajímavýho, netradičního a přitom s růžema... co myslíš?
Odpovědět
Článek se načítá
Lucinko, je moc pěkná! Na mě příliš netradiční, ale k Tobě mi skvěle pasuje! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak díky, 2. března jdeme objednat kytí, taže už musím se konečně rozhodnout. A právě pořád toužím po něčem zajímavém... takže z týhle jsem byla úplně hotová :-D x-) tak jo, tak mám asi vybráno :-) stejně je to šílený, jak se ty představy mění... úplně původně jsem chtěla převislou... pak jsem zjistila, že kulatá bude lepší, ale zásadně jenom růže... no.... výsledek je trošičku jiný :-D x-)
Odpovědět
luci, to mi povídej...taky jsem přehodnotila skoro všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak pořád přemýšlím o těch židlích s mašlema... je mi jasný, že je to zbytečnost... drahá blbost.... ale vypadá to tak krááásně.... :-( ach jo.... zas do té restaurace na oběd ani nevím, jestli by se to hodilo (mám jí i v albu), tam mají ty židle jakoby pozlacené a večer to zas bude v normálním penzionu, venku... což asi taky by nebylo vhodný... :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, vy jste to rozjely .o))) Tak me dneska napsal fotograf, ze jeste nevi, jestli na nas bude mit cas a ze mi da vedet do konce pristyho tydne.... :o((( Tak jeste pockam, ale nechce se mi. Jinak kosile je bila a pekne... snad ji brzo vyfotim a ukazu :o) a vcera jsem byla na te prezentacce kosmetiky.... a vysvetlili my, ze bych se mela malovat... vcera se jim to docela povedlo, tak to obcas zkusim :o) A jeste vcera jsem objednala nejaky tyl, abych mela na ozdobeni auta, tak se tesim az to prijde. luci - ta kyticka je moc pekna... a to ji budes objednavat uz ted, teda v breznu?? neni to trochu brzo??? tak to abych taky uz s necim zacla :o)) ja ale jeste porad nevim jakou budu chtit....
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, paní mi řekla, že je nejvyšší čas na ten náš termín přijít nejdéle začátkem března. ono je to velmi oblíbené květinářství, hlavně jsou spolehlivý, amjí čerstvé a krásné kytky a pořád se vzdělávají v oboru... takže celkem chápu, že už teď... a díky za pochvalu, přidala jsi další "bodík", že to nakonec bude ona ;-) No vidíš, tak se těším, až tě uvidím namalovanou x-) tyl už mám taky, chystám se to vyzkoušet, jenže to bysmě nesměli mít auto pořád jak prase ]-( Hele, ten fotograf - to je divný... nechceš hledat jinýho?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,zdravím,jsem tady zase narychlovku,dnes mě miláček nevyhazuje,ale teprve teď jsem přišla domů a rychle zapla net a přitom mě čeká dost práce :-| a pak jak naschvál miláček ten počítač zase bude potřebovat,ale to neva,tak zase jindy,nechám ho hrát ;-) pa pa a přeji krásného Valentýna,teda pro ty,co ho slaví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se do kvetinarstvi pujdu zeptat pristi vikend... domluvime, co by bylo nejlepsi za kytku a taky se jich zeptam, kdy je nejlepsi si to prijit objednat.... tak uvidime. Jojo, fotograf je trochu zvlastni, ale nevim, kde bych jinde v okoli hledala jineho, o nikom nevim, ale mozna probehnu internet a jeste po necem kouknu. Porad si ale rikam, ze je dost casu... i kdyz saty mam taky jen o chlup :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak jsem tady - alespon na chvili vcera mi bylo hodne mizerne,jeste dneska v praci sjem docela stavkovlala,ale od odpoledne se mi snad konecne dela lip..presto ted dodelam jidlo a pujdu si zaplavat a radeji znovu spat...nechci marodit,tak musim neco obetovat :-( snad to stihnu - lucik-ty zidle me taky mooc lakaji a taky se jich nejak nechci vzdat, ikdyz vim,ze to nedopadne,protoze to jsou proste ve finale opravdu penize na prepych... :-| ,ale jdeme zitra za panem majitelem te restaurace a chtela bych jim to navrhnout,jestli by si to nechteli zakoupit-ze by se jim to vyplatilo :-D , tak drzte palce,treba se chytnou :-D :-D - kyticku jsem taky zvedava,jakou budu mit,taky touzim po netradicni,uz rok chci kaly,ale cim dal vic jsou oblibenejsi ]-( ,ale asi to stejne vyhrajou :-D - pristi sobotu mam rande s vizazistkou,tak jsem zvedava,jak se domluvime, co mi o me pleti rekne atd.snad budu mit z toho sezeni dobry pocit - zitra jedeme odpoledne za majitelem toho penzionku,kde budeme mit hostinu,tak jsem taky docela zvedava,jak se mi bude jednani libit.... - fotografa asi taky zacnu resit, budu si muset s nim dat schuzku...... a jsem taky zvedava... - a valentyna neslavime....pac mame vlastni,mnohem krasnejsi vyroci nasi lasky :-p x-) - treba kazdy mesic 27. :-D -kat,at jsi taky brzy zdrava!!!
Odpovědět
Pavly, mně je taky dnes líp, ale žádná sláva to není...furt se mi motá hlava, jak kdybych byla napitá:-) Nevím, jestli jsem zfetlá z těch léků nebo co... Já te´d dávám do obálek oznamka, píšu adresy, a přiděluju do obálek další věci, osobní dopisy, pozvánky ke stolu a letáček s informacemi o penzionu, kde budou spinkat:-) Už s enemůžu dočkat, až to pošlu a bude se mi (doufám) někdo ozývat :-D Tak odpočívej Pavly!
Odpovědět
Profilova fotka
no ahojky ja ted dodelavam jidlo....a musela jsem se sem jit nadychat - jak jinak :-D zrovna jsem ti projela album a mam prosbu,sepisuju si prave,co kde objednam...mohla bys mi prosim pisnout do IP, odkud mas toaletacky :-D , cokoladky a ...ted mi to vypadlo.... =-) 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo a vliselin....abych si to poznamenala... jinak oznamko se mi libi a hlavne je stribrnou barvou- to muzu ;-) zavidim ti,ze uz je muzes posilat,ja teprve resim pismo...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Pavlínko ;-) jsem tu jen na skok, miláčka mám za chvíli doma... a my Valentýna slavíme ;-) takže dnes papa, snad zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucik - ahojky a uzijte si to!!!!!! :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky... .my ho neslavime, tak tu muzu byt chvili s vama.... kyticku jsem dostala v pondeli... jen tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja dostala dneska ve skole tulipany od ditusky- pry pro radost-jsou krasny! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee tulipany... ty taky muzu... ale ja dostala svou oblibenou ruzovou gerberu.... :o)
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé, pavly, ty se mááááš x-) já dostala krásný přání ;-) na úvosní stránce je "otevři toto přání a vyber si svůj valentýnský dárek" Uvnitř je: "sousta sexu a pěkně žhavého spousta žhavého sexu spousta pěkně žhavého sexu spousta pořádně žhavého sexu" :-D :-D :-D :-D :-D tak nevím nevím co vybrat :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?