Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, jen mi to přijde tošku velké... dělám spodní mašli bílou, an to menší fialovou... ale tak asi všechno bude větší než když se to udělá jen v květinářství na tu myrtu, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si byla udelat caj s citronem a medem... zase se blizi vecer a me se ten kasel zhorsuje... asi telo vi, ze zitra musi do prace :o) Ja uz mam hlad... at ten chlap dorazi domu, nebo mu to snim... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja to mam stejne,taky dole smetanova, vrchni zelena a taky je to vetsi,nez koupene-ale to je prave to co chci - neco jineho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem taky neco tvori doma sama a prijde mi to vetsi nez obvykle :o))) Asi je to normalni... ale je to moje a to je to hlavni..
Odpovědět
Profilova fotka
jo,to je hlavni,ze je to nase!!! jsem rada,ze ikdyz tu probirame vse spolecne,mame kazda jiny pohled na vec, jiny vkus,tak budeme mit kazda opravdu to svoje,idkyz to do detailu vykecame :-D
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, asi jo, rozhodně to nevyhodím a nebudu dělat znova :-D kupodivu miláčkovi se moc líbí, překvapil mě. včera s em ěpořád vyptával, jaký to bylo, co jsme si povídaly a tak! :-D tak jssem mu vždycky jen řekla, že jsme si pvídaly o svatbě, tak že mu to určitě nemusím přeříkávat :-D že by to asi ani slyšet nechtěl. Jen se divil, že jen co jsem přijela domů, psala jsme si hned s Pavly a dokonce smsky! Prej to už jste tak daleko, že už vám nestačí ani net? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeeee, ja vcera taky premyslela o tom, ze bych psala SMSky, ale dokazala jsem to a udrzela jsem se a napsala jsem jenom sem :o))) Jojo, jsme zensky blaznivy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja se loucim, prijel skoro muz :o))
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsi dobrá satyyy, my to neustály :-D x-) Pavly, hlavně si myslím, že je nás tu tak málo a nějak jedna druhou respektujem, že se tu nebojím cokoliv říct a rozhodně s enebojím, že když vám něco ukážu, tak to honem budete dělat taky ;-) jinde už jsem optarnější...
Odpovědět
Profilova fotka
luci- me se taky vyptaval!!! a mamka se na vas ptala a svagrova a hned jsem jim ukazovala ty fotky od saty na netu!!!! :-D :-D saty - jsme blaznive vsechny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pavly, ze mě to tahal jakou dobu, pořád asi chudák nechápal, že jsme to vážně celý mohly prokecat o svatbě :-D :-D :-D mamka mi večer taky volala a ptala se jaký to bylo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak jsme za cvoky na vsech stranach - me docela verili,ze jsme mluvili jen o svatbe -duveruji mi,ze to vydrzim bez problemu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a dnes se divil, že jsem si ještě nezkudśila - dnes - korunku :-D prej že jí tu pořád mám vystavenou a že se udžím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja ji mam na hlave tak jednou za tyden, zavoj tak jednou za 14 dni :-D ale psssstt :-x
Odpovědět
Profilova fotka
jasně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a tak jsi me inspirovala,ze zitra si davam za ukol krome zaplaceni slozenek dojit si pro ty maslicky a zacit znova vyvazky - abych te dohnala,snad uz je pani bude v obchode mit - objednavala mi je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já taky je musím ještě dokoupit, měla jsem doma jen to, co mi zbylo z jmenovek, takže musím na nákup :-D a zajedu si do ikeii, mám tam asi 4 hodiny pauzu, tak nevím, co jinak dělat...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to ti vubec nezavidim,ze jedes do ikei ]-( :-p s jmenovkama zatim nevim, stale netusim,jak to bude na stole usporadane-tak nevim,jesti budou stojaci nebo jen karticky....uvidime,az se dohodneme v restrauraci - snad!
Odpovědět
Profilova fotka
a asi půjdu koupit ty papíry na ty meníčka, nakonec je teda udělám... když jsme to tam včera viděla, bud eto hezčí. Kd emáš návštěvu???
Odpovědět
Profilova fotka
no nevim,kde jsou ]-( ,sla bych uz spat.... :-( rikali po sedme - ha ha jinak ty menicka prave taky nevim....jak jsem rikala, jaky papir budes kupovat,nejaky tvrdsi??? ja i premyslela,ze misto menu bych tam udelala nejakou tu srandu...to menu mi prijde divne- co bychom asi meli jineho, kdyz je to svatba ...
Odpovědět
Profilova fotka
a co myslíš místo toho? Papír bych koupila jako na jmenovky, je to trošku tvrdší papír, asi jako čtvrtka.
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsou tu,pa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
papa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,chci vám popřát dobrou noc a ať nám ten pracovní týden uteče co nejrychleji :-D jak tady čtu,tak se vám včera hodně dařilo,že :-) bylo vás tam hodně?A pokoupily jste něco nebo změníte šaty? ;-) tak pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
many, já šatičky rozhodně neměním x-) pořád si myslím, že mám ty nejkrásnější :-D :-D :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-D jak vidím,tak zase nikdo nemá čas ;-) taky jsem tady na skok,miláček mě vyhání od počítače a sotva jsem k němu sedla :-( tak rychle projedu stránky a půjdu se dívat na Letiště :-) jinak já si dnes už dělala zasedací pořádek na svatební hostinu,už se fakt nemůžu dočkat,ale vy taky,že :-D tak už vím,že nás bude 24 a večer 44,tak aspoň je to ten sudý počet jak má být :-) a nemusím nikoho ještě náhánět ;-) tak pa pa,nechte si dařit
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky jen rychle, nez zacnu pracovat.... lucikk - jak dopadly maslicky na myrty? uz mas vsechno? a co nakup v IKEA, poridilas neco??? many - ja saty taky rozhodne nemenim... nedam je ani za nic :o)), koukam, ze pripravy neflakas :o) a porad resim fotografa.... doufam, ze dneska napise, uvidime... Mejte se, snad se sem jeste dneska dostanu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooj :-) mašliček mám stále jen 44, neměli tu šířku stuhy jakou potřebuju, tak až budu v Berouně - tam jsem je totiž kupovala. Z ikeii jsem si přivezla svícínky a ještě jsem si koupila mašle na výslužky a na auto - ty široký, protože když jsem o tom přemýšlela, asi se vzdám toho véčka jak jsem vám říkala a udělám taky jen nějaký mašle na zrcátka. Pavlínko, pokusím se je udělat jinak, slibuji ;-) máme zaplacenou zálohu na fotografa, paní byla moc moc milá, tak snad to bude OK.
Odpovědět
Profilova fotka
No super... taky to u vas jede.... Ja jdu dneska na predvadecku nejake kosmetiky, tak treba tam najdu nejakou inspiraci :o)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, tak to pak napiš :-) já zas lovím nějaký prádlo x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?