Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,ahoj,teď jsem trochu víc naštvaná na svůj počítač ]-( je dnes pomalej jak šnek ]-( než někde najedu,tak to trvá a trvá :-( jinak holky - zíííííííííííííítra je páááááááááááátek :-D to zase uteklo,že?A v sobotu jedete na výlet ;-) tak se těším až pak napíšete nějaké ty zážitky :-) My děláme menší zábavku,tak budu u vstupného a zítra jdu sednout s holkama z práce,takže tady budu až v sobotu a to budete pryč,budu na vás myslet,tak pa pa a dobrou noc a hrozně moc si to užijte,pa pa pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
jasně many, užijem si to i za tebe a pak budem povídat, vyprávět a přehánět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky uz zitraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak zase jsem nas nasla na konci stranky.... nejak to tady flakame ]-( Ja si jdu dat vanu a asi zalezu do postele.... porad mi neni nejlip, ale zitra dorazim :o)
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, zítra, mooooc se těším! Já už si dala takovou malou formulku na velerhu dnes!!! máme botičky pro ženicha, korunku a náhrdelník pro nevěstu a polštářek pod prstýnky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky je luci a kde jsi nakoupovala? das to alba??? saty-super,ze dorazis!!!!!! me teda bere od rana migrena,asi vydrzi az do zitra,ale jedu!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
teda luci ty ses teda rozjela... ja taky neco chciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
saty- ja taky nic nemam!!§ a milacek do toho se mnou nejde,zatim se venuje jinym vecem ,,,takze taky jen tise zavidim
Odpovědět
Profilova fotka
Ja zitra z veletrhu neodejdu dokud si neco nekoupim :o) S milackem nepocitam... veri mi a rika, at si to udelam jak ja chci... pry mu staci, kdyz mu reknu kde a kdy ma byt na obrad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pavly na veletrhu - polšářek romantica a zbytek neznám :-D holky, v kolik teda zítra kde budete???
Odpovědět
Profilova fotka
saty,tak jsem na tom stejne,ale je fakt,ze vzdy vse poctive ukazuju a davam mi i vybirat z navrhu...aby mel pocit,ze neni odstrceny... ale treba to sako a kosili- uz ted vim,ze budeme kupovat na posledni chvili! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja budu v Diplomatu v kolik reknes :o)))) Zalezi na tom, v kolik vyzvednes holky na Mustku... abych tam nestrasila zbytecne brzo sama.... jo, ja jsem dneska konecne kontaktovala fotografa, nejdriv jsem si rikala, ze zadnyho nechci, ze si to zvladnem nafotit s pomoci kamaradu a znamych, ale nedalo mi to.... tak jsme mu napsala mejlika a cekam co z nej vypadne.... teda cekam, az mi rekne, jestli ma vubec v nas termin cas...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
satyyy, myslím, že tak na 10. u diplomatu, myslím, že na můstku se sejdem cca v půl
Odpovědět
Profilova fotka
oki, budu tam....
Odpovědět
Profilova fotka
kde? na můstku či v diplomatu?
Odpovědět
Profilova fotka
jo, ja budu v Dejvicich u Diplomatu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
luci,prave resim,jak prijedu! moment
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, ja taky ukazuju co jsem koupila a vyrobila... on pochvali a nebo vymysli, ze by to melo byt jinak.... ale at me ani nenapadne ho tahat na veletrh... to radsi na vikend odjel k rodicum, abych ho tou svou posedlosti moc neotravovala..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no milacek by i na veletrh jel,ale zkomplikovaly jste mi to tim srazem-to by neustal...takze proto musi zustat doma,musim priznat,ze me to docela i stve,protoze bych alespon enmela takovy casovy pres...ale chci vas poznat,tak jdu do toho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak pak písni v kolik přijedeš, ty přijedeš rovnou na dejvice, že?
Odpovědět
Profilova fotka
lucik,tak zmena,nasla jsem jiny bus z vedlejsiho mesta, ten prijizdi v 10,00na hradcanskou!!! to je asi stejne lepsi vzit metrem vid,pesky bych sla tu hodinu,co!
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, metrem je to rychlejsi.....
Odpovědět
Profilova fotka
musim do vecerky!!!za par minut jsem tu neutecte mi!
Odpovědět
Profilova fotka
pavly, určo metrema sejdem se v diplomatu dole u toho vstupu, je tam zas ten oblouk, tak někde tam ;-) satyyy, s tebou taky tam ju?
Odpovědět
Profilova fotka
juju, budu tam... tak ja se loucim mazu do postele, at jsem na zitra vyspinkana do ruzova .o)))) tesim se na vas..... a na zmrzlinu ( i kdyz me boli v krku ) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak papa zítra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu
Odpovědět
Profilova fotka
lucik- ok,jak budu pred obloukem,tak volam a cekam tam a budu te vyhlizet!! snad se pozname!!! uz se moooc tesim,predpokladam,ze kdyz to dobre pojede,budu tam tak ve ctvrt na 11!!! nejdyl snad do 10,30 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
OK, psala jsem, že budu mít tmavě zelenou cípatou sukni, černý svetra černý vysoký kozačky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasny!! ja budu mit rifle, svetlou kremovou bundu - kabatek s kapucou, tmave zelenou- az hnedou kabelku latkovou a asi nejakou mikinku,budu mit nejspis vlasy do copanku-to asi jen tak nekdo nema.... :-D tak snad je vse pripravene!!! jdu si zabali a pripravit domacnost na moji zitrejsi absenci a zabalit darek pro milacka! tak zitra ahojky-ja se snad rana nedockam!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8-( :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?