Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, já taky ne :-D ale děsně se těším!!! Jdu psát seznam tel. čísel, chybí mi na majinku. nemáš? a bude nás celkem i málo, to je dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemam tel. na majinku, mam jen na tebe....to snad staci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a tesim se neuveritelne,jen me opravdu moc mrzi,ze musim jet brzo domu...ze to nevyslo...ale proste v techto dnech mam problem s casem kazdy rok...
Odpovědět
holky, lezu za váma!:-D abych vám řekla, že s ena vás moc těším! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevadí, stejně se vsadím, že ty já a kat, minimálně my tři se pak stejně ještě někdy uvidíme ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, ty jsi hodná Kat. Jak se vůbec máš? Už jsem s tebou nemluvila ani nepamatuju... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
my se taky těšíme kačenko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja se taky moooc tesim!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jen me docela depta,ze budu mit casovy pres.to nesnasim a budu urcite mimo,ze stale pospicham :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no ale verim,ze se sejdem v lete v klidu - treba uz jako mlade pani :-p
Odpovědět
Profilova fotka
luciii,tam je to krasny!!!!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Minimálně Kat :-D :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D jo
Odpovědět
Pavly, to bude hezké x-) Lucinko, mám se dobře, Pájin mi právě vyrábí etiketky na vínečka...byla jsem dnes v Hradci a koupila si takové ty rozetky pod šálky, vínové:-) a konfetky srdíčka:-) a tatík koupil fungl nové příbory a skleničky na sekt:-) Pavly, to rozumím, taky nesnáším ten pocit, že už musím za chvíli zas být jinde:-( Právě si dělám rozpis co zítra v práci musím stihnout a nějak mi to nevychází, potřebuju se rozpůlit :-S
Odpovědět
Profilova fotka
kat - tak to ja resim v praci uz druhy tyden :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, ne, to by byla škoda se půlit ;-) :-) No vidíš, s těma vínama bych taky měla něco podniknout... koupený jsou, ale leží jen v karbici... já se těším na veletrh, že tam upustím nějakou tu korunku za dekorace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,jdu plavat do vany....nevim,jestli me pak nevysachuje milacek od pocitace...kdyz ne,dorazim,kdyz jo,tak se mejte zatim krasne, ahojky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
papa, přemlouvám se jít uklidit kuchyň, dík, můžu s klidným svědomím odejít ;-) x-) papa :-)
Odpovědět
Ahojte babenky. V prvomrade vsetkych pekne pozdravujem a som rada ze som nasla miesto kde sa snad budem moct porozpravat s ludmi s tymi istymi problemami. :-) Tiez mame svadbu 27.07.07, chceme to v ten den, lebo presne vtedy mame nase 10. vyrocie. Prave sa snazime najst miesto na obrad, ale je to velmi tazke lebo sme mimo slovenska a nemozem sa ist nikam na nic pozriet :-(. Chceli by sme to mat na nejakom peknuckom mieste, najlepsie na zamku. Prave som pozerala Cierny kamen, vyzera to tam celkom pekne. Civilne obrady robia v "Sala Terana". Poculi ste niekto o tejto miestonsti, je to tam pekne? Nemate niekto nahodou fotecky? Sme z bratislavy a recepcia bude v Limbachu pri Pezinku. Kde sa vydavate vy? z.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Zuzi :-) Vítáme další nevěstu, která si vybrala tohle krááásné datum x-) Máme fotky v albech, tak koukni, kde budou probíhat naše dny D ;-) :-) Jinak teda vůbec netuším nic o tom, na co se ptáš, neznám :-| A doufám, že se tu budeš objevovat, aspoň třeba taky začnu rozumět slovenštině x-) :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jen pro pořádek, máme to za 170!!!!! x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A hlavně dnes bylo 7.2.2007 ;-) trošku podoba by tam byla, že? x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukam, ze Lucikk ma prehled o vsem :o)) Ja jsem dneska doma, neni mi dobre, tak se lecim, tak zkusim neco vyrobit... ted na pocitaci tvorim obaly na cokoladky.... a potom mozna zkusim etikety na vinecko... at taky neco mam :o)
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych měla dělat vínečka, ale dnes jsem lítala po Praze a kupovala Valentýna :-D :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj zuzizuz a vsetky 27-cky, my mame s mojim priatelom takisto svadbu 27.7.2007 - na nase "len" tretie vyrocie. Kedze priatel je z Belgicka, mal inu predstavu o svadbe, ziadny kostol alebo urad avsak zamocek, kastiel a podobne, takze nikoniec to budeme mat v kastiely v Palarikove. POvodbe sme chceli Smolenicky zamok, ale ten je vybookovany minimalne rok a pol vopred (ja som tam volala rok pred svadbou) :-( Do minuleho tyzdna sme mali zarezervovany Topolciansky zamok, ktory je neskutocne nadherny, takze pokial rychlo zavolas, tak mozno este budu mat volne. x-) Jedina vec ktora je tam "naprd" je otrasne ubytko (avsak pokial vy to nevyuzijete tak nevadi) a zastaraly personal (aspon na moj vkus) inak ja sa na nasu svadbu uz veeeelmi tesim a neviem docakt aj ked ma potom caka smutne stahovanie zo Slovenska do Belgicka a viacmenej opustenie vsetkeho co som si tu doteraz vybudovala. Ale verim, ze moj drahy to vsetko vykompenzuje niekolko nasobne. pokial mi zuzi das svoju normalnu emailovu adresu, poslem ti spustu fotiek z Topolcianok aby si videla. posielam vam vsetkym pusinky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky nestiham!!! ale jsem s vama!!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,moc vás zdravím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky juju :-) holky musím přiznat, že mi dáváte zabrat číst to po vás. Kdybyste psali anglicky, budu to mít rychlejší :-D ;-) Pavlínko tak doufám, že v sobotu si ten pokec vynahradíme ;-) moc se těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak zdravi jen na rychlo.... letim do vany. Taky se tesim na tu sobotu... zdravotni stav se lepsi, tak verim, ze budu v sobotu OK ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se těším satyyy :-) ¨many ahojky, jak pokračuješ? Konečně to tu trochu žije, je nás více a více x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?