Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavly - diky moc.... ja mam z tech satu taky dobry pocit... ted uz se na ne strasne tesim :o)) uzijte si snehu a pristi tyden se tu zase uvidime ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja musim rict,ze ti je moc zavidim v tom smyslu,ze ja chtela nejake vyjimecne saty, cely rok jsem se na to tesila....a nakonec jsem skoncila u jednech z top ten...a uz urcite nebudu originalni...takze tobe to moc preju a o to vic ti je musim chvalit!!! jsou bozi!!!! pristi tyden se tu snad uvidime vic! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uz taky vim o nekom, kdo je bude mit na sobe.... :o( A jak pani z pujcovny rikala, tak az je ukazou na veletrhu na modelce, tak se o ne holky poperou, takze asi taky nebudu moc originalni. Ale kdyz je budu mit na sobe, tak snad nepotkam nevestu, ktera je bude mit taky na sobe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no toho se taky nebojim,....a taky se nebojim toho,ze lidi pozvani na svatbu by je videli ....to jen my na netu vime,ze jsou tolik zadane..... ale taky se na ne tesim a nepremyslim o vymene- to ne! jsem do nich taky zamilovana!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Posledni dobou mi prijde, ze na ty saty myslim vic, nez na meho budouciho muze :-x Jeje, kdyby me slysel.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neboj,to je normalni,to prejde a budes zit zase necim jinym!!!! a oni to prezijou,ti mazlici nasi,vidte!
Odpovědět
Profilova fotka
Co jineho jim zbyva, nez aby to prezili :o))) Oni to ale preziji radi, protoze nas miluji :-N
Odpovědět
Profilova fotka
viiiid :-D x-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavly - dobrou noc... musim do vany a potom se venovat drahouskovi... zitra ho ceka nejak zkouska, tak ho musim rozptylit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,mejte se krasne!!! :-D ;-) , pozdravuju! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holkýýýýýýýýýýý,konečně je zase pááááááátek :-D mě sice čeká ještě dnes odpolední,ale snad mi to uteče,už aby bylo 22.00 ;-) už mám úplně všechno uklizený,tak se mrknu na stránečky,co je nového a sem tam si zahraju na flétnu :-) jinak včera mi přišel balíček z miadesign a jsem spokojená,objednala jsem si 2 čelenky stěma slunečnicema pro družičky a polštářek,taky samozřejmě se slunečnicema,je to pěkný,já už se fakt nemůžu dočkat,už aby bylo 27.7 :-D :-D :-D tak zatím pa pa,mějte se krásně
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,kde jste????????????? :-( Tak jakej byl víkend?Dnes jsme se jeli projet s kamarádem na Bouzov :-) tam je fakt krásně,škoda,že je hrad teď zavřený,ale aspoň jsme ho obešli,je fakt nádherný :-D no a zítra zase do práce :-| tak zítra se tady zase ukážu a snad už tady taky někdo bude :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky,jsem tu!!! mela jsem krasny vikend a je mi ted moc smutno,jsem doma sama :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, ja jsem tady taky.... prijeli jsme pred chvili od mych rodicu, tak musim jeste neco udelat.... jdu udelat pudink a neco vyzehlit.... zitra se mi nechce do prace... ale neda se nic delat... snad ten tyden utece rychle a brzo uvidime se v sobotu na srazu :o))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,moc vás zdravím :-D satyyy-taky jsem včera dělala večer pudink - čokoládový s meruňkama a žehlila montérky,tak jsme měly stejný program ;-) a já na sraz nejedu,ale neva pak mi tady povykládáte,co tam bylo pěknýho :-) tak pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj many - ja delala jen cokoladovy pudink a dostala jsem vynadano, ze jsem do nej nedala zadne ovoce :o)) Tak priste se te radsi zeptam dopredu, abych mela spravnou inspiraci :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) po delší pauze taky zdravím! Byla jsem na horách a normálně jsem neměla absťák!!! se nepoznávám :-D :-D :-D a byli jsme večra na oznámeních, tak do třech dnů by nám měl přijít návrh ke korektuře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj lucikk - kde si byla na horách?Tam muselo být fine,že? :-D já už jsem teď z práce doma,protože mi bylo od rána zle,tak jsem to v 8 zabalila,teď mi je konečně líp,ale jdu si lehnout,je mi pořád zima,ale teplotu naštěstí nemám,pa pa a později se tady zase ukážu
Odpovědět
Profilova fotka
V jizerkách - máme tam u Tanvaldu chalupu. Bylo to bomba!!! úžasná parta lidí, pohodička... tak se vylež a papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, me taky neni dobre.. boli me v krku a smrkam, ale snad to v praci vydrzim a doufam, ze se to do soboty zlepsi, abych nemusela rusit svou ucast na srazu ... U nas zatim dobry... uz i nejvetsi bossove v rodice .O)) se smirili s tim, ze bude svatba podle nasich predstav a ne podle toho, co si predstavovali oni... tak snad to ted pujde hladce :o)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to gratuluji k úspěchu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucikk - diky... najednou mi prijde, ze je vsechno jednodussi, kdyz uz vim, ze nehrozi zadne rozbroje... i kdyz clovek nikdy nevi... ale mam najednou o polovicku lehci hlavu..
Odpovědět
Profilova fotka
to je úleva co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, to mi povidej.... je to super.. najednou mi prijde, ze uz nemusim resit vubec nic .O)))
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D zítra asi pojedeme na matriku zaplatit ten poplatek a odevzdat papíry x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak to my se dostaneme na matriku az v kvetnu.... taky musime odevzdat papiry a zaplatit poplatek..... jsem z toho trochu nervozni, ze je to tak pozde, ale nastesti jsem s matrikarkou v kontaktu po mejlu, tak aspon neco....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,už je mi dobře,tak zase brouzdám po stránkách ;-) taky jdeme zítra na matriku zanýst papíry a zaplatit :-D ať to máme zkrku
Odpovědět
Profilova fotka
jé, to je hezký... ve stejný den na stejný den ;-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... tak jsme spadli az na druhou stranku... toto flakame.... Tak rychle neco pisu, abychom nespadlyjeste niz. Je mi blbe, boli me v krku, mam rymu.... snad se to do sobotu zlepsi, abych mohla prijit na sraz. Zitra a v patek asi nepujdu do prace.... musim se dat dohromady.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,jen vás chci pozravit,ale hned musím jít,můj miláček hraje na kytaru a teď potřebuje mít počítač pro sebe :-( tak se tady ukážu asi zítra,tak pa pa a nechte si dařit,ale jak vidím,tak tady dneska žádná nebyla.Holky kde jste? :-( a - pavly - se nám stratila asi :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?