Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem kousek od Pardubic..... ale ted jsme v Praze. A svatba bude taky v Praze.... chtela jsem se vdavat v centru.... takovy fotky s Hradcanama.... takze to mame na Novomestsky radnici a potom vyrazime na foceni do mesta .o)
Odpovědět
Profilova fotka
teeeeeda super - no zavidim!!!!! a co barva svatby -uz mas neco vyhlidnuteho???? a co barva obleceni pro zenicha???
Odpovědět
Profilova fotka
Zatim trvam na bile.... ale podle toho jak se mi to v hlave vsechno mota, tak uvidime jak to dopadne..... myslim na zelenou.... no nevim.....
Odpovědět
Profilova fotka
nooo tak to bychom tu byly dve! ja jsem taky ne zelene,bohuzel ne s bilou,ale se smetanovou - kvuli satum.....
Odpovědět
Profilova fotka
a zenich bude mit zeleny oblek?? ;-) milacek sel parit s klukama a nechal me doma.... tak asi pujdu umyt koupelnu a potom sebe.... a nejdriv asi tady budu jeste chvili brouzdat... ... do alba jsem dala fotku svych favoritek... jak vypadaji kdyz slusi, teda na modelce :o))
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja budu doma taky sama,udelala jsem milackovi jidlo a za chvili vyrazi s mym brachou na pivo.... a zenich bude mit oblek asi cerny....svetly by se mi libil,ale uz by ho nevyuzil...a sedivy se pak asi nehodi ke me....uvidime
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz jsem sama samotinka.... tak bych mela jit umyt tu koupelnu.... u nas zenich bude mit tmave sedy oblek, co dostal od Jeziska :o))) a nevesta jeste nevi, co bude mit na sobe.... zatim to vypada na bilou, ale kdo vi.... casu je jeste dost
Odpovědět
Profilova fotka
no to teda je.....o te tmave sede taky uvazujeme....uvidime,jak to bude pak proste vypadat...ale tak nejak ta cerna me laka...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, neni to jednoduchy... a uz mas jasno v tom jakou budes mit kyticku??? ja si z toho mnozstvi druhu vubec nedokazu vybrat..... treba kytice z ruzi jsou fakt krasny... ale zase ji ma skoro kazda... tak ja nevim.... ale jestli budu porad uvazovat o necem netradicnim, tak abych nesla s kaktusem :o))
Odpovědět
Profilova fotka
no tak kaktus by byl teda hooodne originalni! ja budu mit na 99 procent kaly- vedou uz rok,tak snad to vyhrajou :-D 1)mam je rada 2)k narozeninam takovou kytku tezko nekdy dostanu 3)jsou elegantni a ne prehnane romanticke.... ale! 1)miluju frezie 2)ruze by se asi k mojim satym hodily vic 3)nejvic bych si ale prala tulipany.... takze taky velky BOJ :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kaly a tulipany zvazuju taky. Uz proto, ze zatim vybiram vsechno v bile... ale nevim... zase ruze se da ususit a mohla bych mit svatebni kytici do smrti doma.....
Odpovědět
Profilova fotka
no tak na to jsem hned zapomnela,protoze milacek mi nosi moc kyticek - nechavam je schnout a kdyz se na ne uprimne zadivam po 2 letech- tak leti do kose...nejen ze jsou spinave a nejdou umyt :-D ,ale hlavne to i smrdi!!!! spis jsem si myslela jen nekolik kvitek nechat uschnout solo a udelat z nich nejakou aranzi....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja fakt, ze kdyz jsem nekdy mela ususenou kytku, tak taky po case zkoncila v kosi.... :o) a ja dost casto dostavam gerbery... a ty teda nesusim..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky dostavam gerbery,protoze uz jsem naucila okoli,ze je mam rada...ruze totiz ne-tak max. jen jendu,vzorovou,ale to uz radeji karafiaty.... a z tech obyc. kytek mam prave gerbery nejradeji...a na jare jeste ty tulipany,narcisky, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Tulipany jsem dostala letos k narozeninam.... zlute, moc pekne. Prave jsem provedla rychle umyti koupelny a sebe a jsem zase tady... jsem zvedava, jestli pujdu do postele od pocitace driv, nez prijde milacek domu :o)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja teda urcite,necekam ho driv jak ve pul 1 :-D letim si taky umyt hlavu,za minutu jsem tu!
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ten muj prijde driv, rano brzo vstava, tak aby jeste neco naspal.... ale kdo vi... kdyz se kluci zakecaj, tak nevi kdy prestat :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
no prave. to zakecani!!! a muj rano vstavat nemusi,takze.... a bracha taky nevstava.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to se taky muze stat, ze budes sama doma az do rana :o) Planujes cestu do Prahy na ten svatebni veletrh?? Ja porad nevim, ale asi se tam pujdu kouknout, aby vedela, o co tam vlastne jde :o)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja tam jedu hlavne kvuli sraziku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, koukala jsem, ze se neco chysta.... ale ty to mas docela daleko, co??
Odpovědět
Profilova fotka
no neda se nic delat, je tam nekolik holek,ktere chci hodne moc poznat,tak mi to za to stoji.... na veletrhu jsem byla loni a moc me to nenadchlo,takhle to ma aslepn smysl tam jet x-) kdy pojedes ty? a na srazik nepujdes?
Odpovědět
Profilova fotka
ja prave nevim, kamaradka me laka na veletrh.... a sraziku se trochu bojim.... bude to asi moc velky.... ja bych to brala tak ve trech az peti lidech.... jeste to promyslim
Odpovědět
Profilova fotka
no je fakt,ze uvidime,kolik se nas nakonec sejde.... a ja se nebojim,ikdyz nas bude hodne-alespon bude poradna sranda :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to verim :-D jeje, to uz je tolik hodin?? ja asi kazdou chvili zmizim do pelisku, nez se opilec vrati domu :o))) Jeste ze uz je zitra patek.... o vikendu veget a taky jdeme za kulturou, v sobotu nas ceka ples, tak se tesim, ze si s milackem pekne zatancim... Preju dobou noc a zas zitra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jee,tak si ples uzijte!!! ja taky pomalu pujdu, preci jen narocny den to byl a zitra muze byt zase-ikdyz uz snad nebude.doufam, tak zatim ahojky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... tak se s vama rozloucim. Sice zkouska probehla, ale po vcerejsi debate doma ohledne noveho bydleni a vsechno, jsme se rozhodli svatbu odlozit aspon o rok. Tak si to uzijte... a kdyztak podam hlaseni, jak vypada zarizovani bydleni.
Odpovědět
Profilova fotka
kiki - to je mi lito :o( tak snad to vyjde pristi rok... zas musis vydet pozitiva v tom, ze budete bydelt... jinak moje zlaticko vcera dorazilo az v pul jedny.... a to rikal, ze prijde brzo :-D no, ono tu to to ranni vstavani vratilo.... nechtelo se mu z postele...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky!!! kiki- tak to jsi na tom stejne jako ja!!!,taky jsme to odlozili o rok,taky bydleni vyhralo...a finance...ale uprimen ted uz jsem rada,ze je to ten spravny rok :-D ,ikdyz vydrzet se to urcite da!!!takze hodne stesti a kdyztak dej nekdy o sobe vedet!!!! luci - jeste ze mi dve se tu drzime :-D , vsichni nas stale opousteji...tak snad saty a many uz taky vydrzite!!!!! jo a saty - tak jak sjem rikala,ze prijde tak v pul jedny-prichod presne 12,37 :-D , uz ho znam!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,jsem tady na skok,trochu se musím našlechtit a valíme na pivko ;-) jinak vydržím na 100 % sváma až do 27.7.2007 a doufám,že i pak budeme pokračovat a psát si,jak jsme šťastně vdané,jak nás manžílci poslouchají,..... :-D pa pa pa pa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?