Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my meli normalne mrazenou z Globusu...
Odpovědět
Profilova fotka
tak fajn, jdu si napsat ten název a Vráťa se má na co těšit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Doufam, ze mu to uvaris az po sraziku a hlavne ne tento tyden... aby mi v patek nevynadal, co jsem ti to poradila :-D Ale ja jsem fakt velky odpurce ryb a tohle je mnamka nejvetsi.... takze verim, ze mu to taky bude chutnat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no do pátu to asi nestihnu, nejdřív to musím někde koupit ;-) ale třeba ten příští týden.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak jsem tu na skok,protoze fakt nestiham a presne jak jsem cekala,vse se ted nahromadilo 8-( takze na 99% na sraz nedorazim, jak jsem rikala lucince,kdyz treba i den pred tim uvidim,ze to nejak pujde udelat,hned balim a jedu,ale spis si myslim,ze fakt ne uz od soboty nam na etapy montuji tu vestavnou skrin,takze snad ji dneska dodelaji a ja do zitra zvladnu prenosit vsechny veci z decaku do loznice (zitra totiz jedem do prahy,takze nebude cas....) a o vikendu se likvicuje stary pokoj, jde se malovat a pokladat koberec....uz je vse nakoupene, zitra z ikei si snad dovezeme skrine a pak dalsi vikedn se musi dovezt postele a tak dal...jak jsem rikala,bohuzel na to mame jen vikendy,takze v tydnu muzu odjet jak se mi zlibi,ale vikendy proste jsem nahrana...i proto,ze ty dalsi 3 vikendy jsou plne jinych veci a to na pokojik nebude cas a ja to opravdu chci mit do konce dubna hotove,abych mohla prat a byt uz pak jen v klidu....(nevim,co prijde, nevim,jestli nebudou vedra a tak dal....) tak jen jak to se mnou vypada, neumim ani popsat,jak me to mrzi,protoze jinak je mi celkem dobre a cestu bych urcite zvladla, taky bych vas rada videla a o fontance na cokoladu ani nemluvim ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, vznáším dotaz,, zda to má cenu??? Erenka spíš nepřijede, Pavlínka taktéž, Kačenka a Martinka určitě... je to na vás, já vás moc ráda uvidím,a le přijde mi trošku nefér, aby holky z Brna jely do Prahy, když v Praze budeme taky jen dvě... takže co na to říkáte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja rada prijedu... ale definitivni rozhodnuti necham na holkach z Brna... je to na nich, jestli se kvuli nam dvoum chteji tahat takovou dalku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ja jsem se prave vratila z Italie, kde jsme byli tyden lyzovat, byla to parada. :-D Holky, moc rada bych vas videla vsechny, takze bych ten srazik nechala na nejakou prihodnejsi dobu a taky az bude o neco tepleji, i kdyz jsem se na vas moc tesila :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Haničko, mě to taky přijde rozumější... pak třeba už bude mít čas i Martinka a Erenka, Pavlínka snad bude schopná přijet a když ne, přijedeme my za ní :-D ;-) a Kačenka už bude po dietě a bude mít chuť někam cestovat ;-) :-) holky, i když jsem se fakt moooc těšila a bude mě to teď líto, raději vás uvidím měsíc dýl, ale třeba všechny než teď v tak malém počtu... co vy tedy na to??? fakt to nní, že by se mi nechtělo... jako uklízet, vařit a tak... to musím stejně :-D ;-) je to opravdu jen o tom, že bych vás chtěla vidět všechny... ;-( ;-) :-)
Odpovědět
Lucinko, já po dietě?? :-D Já hubnu sportem, ale žeru pořád stejně:-D :-D Já počítala s tím, že na další srazík přijedu, takže pokud se rozhodnete jet jindy, tak už snad budu mít auto...snad :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, je mi lito, ze vas o vikendu neuvidim..... no, tak snad to vyjde priste.... Ja si aspon uziju posledni dny se svym muzem..... 1.dubna ho vezu do Vyskova... bude mi jezdit domu jen na vikendy :o(( Tak snad to nejak prezijeme.... :-)
Odpovědět
satyyy, já jak mám depku, tak mě i ten manža se.e, že by mi teď zrovna nevadilo, kdyby někam jel :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojda holky, uzijte si Velikonoce... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, gratuluji k tomuto datumu, je to krásné datum i když to naše je 12.7, 27.7 mám narozeniny :-D takže Vám přejihodně štěstí
Odpovědět
Profilova fotka
Kat ... nemej depku, to za to nestoji.... me ten muj obcas taky se*e, ale ted, kdyz mi dochazi, ze ho budu mit doma jen tyden ... a potom mi prijede akorat mrtvej na vikend se vyspat, tak se na to teda moc netesim :o((( Prave vymyslim, v kolik budeme muset rano vyrazit (teda spis v noci), abychom byli v sedm ve Vyskove.... to bude jiiizda :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýnko, až do Vyškova??? :-o :-o :-o Kačenko, už jsem si skoro myslela, že se mnou nemluvíš... :-| :-x přijde mi, že ti pořád něco někam píšu a ty nic :-D ale OK, asi to nestíháš číst ;-) jinak sraz by byl ve třech - Majinka se nechová jako vdaná dospělá paní, ale jak dítě a má zlomenou nohu - přeletěla přes kolo, když dělala blbiny :-D :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Az do Vyskova... musim jim ho tam odvest. Potom uz tam bude jezdit sam, ale poprve si ho tam odvezu.... tak snad bude slusne pocasi. Ten vikend me mrzi :o((( tak snad se domluvime brzy na novy termin. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já totiž myslela, že bude v těch Pardubicích... no potěš koště... tak daleko ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
v Pardubicich bude az po vycviku ve Vyskove.... ceka ho tam tak pul roku .... a potom ty Pardubice ;-) Jak to vypada s domeckem?? Schvaleno na CHKO??
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo.... já právě myslela od začátku ty Pardubice... JJ, CHKO schváleno, naopak nám i hned pošlou souhlas ke stavebnímu povolení, že už o to žádat nemusíme. Na stavebním úřadě řekli, že do 14 dnů pošlou veškerou dokumentaci, co po nám budou ctít, papaíry, co musíme vyplnit... ale už kvůli otmuhle, abysme věděli, co po nás budou chtít za žádosti, si musíme vyplnit žádost :-D :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Luci... tak to je supeeeeer, gratulujuuuuuuuuuuuuu ..... uz svištíte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky manželky, tak kdepak jsteeeeeeeeeeeee????????????
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem tu :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ..... Luci, kde jsi?? ;-) Tak jsem ted s Petanem zabalili jeho tasku, udelala jsem mu nejaky jidlo na prvni den a jdeme spat.... rano ve tri vstavame a vyrazime smer Vyskov. Ma tam byt po sedme rano, tak snad tam dojedeme vcas..... Myslete na mne, budu mit zitra naaarocny den..... nejdriv cca 550km v aute, potom navsteva u babicky v nemocnici, ani poradne nevim, co ji je..... dneska ji delali nejakou operaci :o(( Potom jeste padim do prace si pripravit veci na dvoudenni mereni, co me ceka ve stredu a ctvrtek .... a nakonec mam jeste na vecer domluvene cviceni, coz uz vubec nevim, jestli vydrzim..... no a potom cesta domu, kde budu uplne sama az do patku. No, to bude den. Tak se tu mejte krasne, az to budu mit zitra za sebou, tak se ozvu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) už jsem tu dlouho nebyla,tak musím nahlédnout ;-) ale dočítat vás nebudu,to by bylo asi nadlouhou :-D tak co váš srazík už se konal nebo ještě ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýnko, ty máš novou fotku??? =-) tééééééééééééda x-) no tu cestu ti nezávidím, myslím na tebe ať vše jde jak má a babička ať je v pořádku ;-) pak písni, jak vše dopadlo. a až ti bude o víkendu smutno, napiš a sejdem se tu, tě rozveselím ;-) :-) many ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky.... tak jsem tu..... mam za sebou 7hodin za volantem, jsem trochu mrtva .o(((( Jinak vsechno v pohode.... :o)) odpoledne jdu za babickou, tak zjistim co ji vlastne je :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak na kdy domluvime ten srazik? Uz bychom to meli zacit nejak organizovat, at s tim kazda pocita, co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, Hani, tak šup sem s návrhama ;-) kdy kde jak proč :-D ;-) Haničko, kdy letíte do té Paříže? My 25. dubna, že bychom se srazily tam :-D ;-) :-) Kristýnko, jak je, když jsi opuštěná??? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky..... no, opusnena nic moc..... :o(( Nastesti dneska mi dorazil..... Ale vcera jsem o nem cely den neslysela... proste nemuze mit u sebe telefon a nema pres den ani vterinu casu se mi ozvat :-( Volal mi az v deset vecer. Ale zatim to bere jako dobrodruzstvi ;-) Jelikoz mam hodne prace a treba ve stredu jsem ani nespala doma, tak mi zatim ani neprislo, ze jsem opustena.... ale ono to prijde. Pro srazik jsem kdykoliv, prizpusobim se :o)) Paříž zááááávidim..... byli jsme tak pred dvema lety v kvetnu a byla to paraaaada, jaro je tam uzasny...... x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?