Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééééééééééééééé :-) děkujiiiiiiiiiiiiiiiii ;-) asi tam nezvládnu dorazit, ono se bude přát tady v práci, je nás tu trošku vís... já dnes, kolegyvě včera, předtím ještě další kolegyně.... :-N takže se těším na srazíku na viděnou ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sraziiiik se uz bliziiiiii... se tesim...... doufam, ze uz budes mit nejaky obrazky budouciho domecku.... ;-) mam pro tebe malou mlsku k narozkam, tak to dam Vratovi ... tak si hlidej, aby ti to donesl a nesnedl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýnko ty jsi holka zlobivá!!! ]-( ;-) no to jsem zvědavá, jestli se ovládne :-D :-D měla by být studie, tu bychom měli mít začátkem příštího týdne... tak jsme sama celkem zvědavá, hlavně na to, jak to nakonec finálně bude zvenčí... jak se pracuje? Mě fine, práce žádná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
v praci to jde... jen uz bych sla domu.... nejak uz me to dneska nebavi... mame to ted takovy divny, delame neco, co nam moc nikomu nejde, takze to jde pomalu a neni to ono :o(( snad to brzo prolomime a bude liiiip ;-) Jsem rekla Petrovi, at se na schuzku s Vratou pekne oblikne, aby pred nim nebyl za hastrose x-) Vrata byl minule takovej vyfiknutej, dneska necekam nic jinyho... tak doufam, ze se Petr taky pochlapi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak chodí každý den, to víš, aby zapůsobil na klinty a podepsal s nima co nejvíc smluv :-D :-D :-D ;-) ne, si dělám srandu, slyšet, že říkám něco takovýhleho, tak manželka nemanželka, zabil by mě :-D :-D ;-) a sím tě, jakejpak hastroš ;-) :-) takový elegantní ženich to byl :-) ;-) - to moc dobře vím, koukám na vás dykoliv, kdy jdu do lednice ;-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, ale to vubec neni on... neradsi ma outdoorovy kalhoty a mikinu..... tak dloufam, ze aspon dneska vyrazil v kosili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zvědavá spolu s tebou, se pak muže zeptám :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
paaadim za Vratou... tak se tu mej x-)
Odpovědět
Profilova fotka
papa a pozdravuj mého i tvého muže :-D
Odpovědět
x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) ty jsou pro Tebe Lucinko! všechno nejlepší!!!!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,moc zdravim vcera jsem byla vyautuvana milackem od notase,takze jsem nestihla napsat,letim alespon ted: Luci-vse nej nej nej nej nej nej nej nej nej.............at ti vse vychazi!!! ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, holky, děkuju :-) ;-) a Kristýnko tobě i za dáreček, byl doručen v pořádku ;-) díky moc :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky.... jaky mate vikend??? Ja jsem cely vikend doma bez muze.... to je nejhorsi, protoze bych porad neco jedla... Vcera to bylo fajn, rano prijeli nasi a byli tady cely den... dosli jsme si na obed, potom jsme byli na dloooouhe prochazce, pri tom jsme teoreticky postavili nas dum :-D ... vecer jsme jeste po Skypu pokecali s brachou do anglie.... a vecer jsem se jen svalila na gaucik, jak me to jarni slunicko zmohlo.... Ale dneska?? Pocasi na draka, sama doma, nic se mi nechce :o(( rano jsem se jeste dokopala k nejake cinnosti, povleceni, prani, uklid koupelny a zachodu.... ale potom nic.... sedim tu, cucim do kompu, kde se nic nedeje a nic nedelam :o((( ... to je jedina chvili, kdy bych brala tu televizi :-x Jeste ze je to Petruv posledni pracovni vikend.... doufam, ze uz na vzdy :-D Jinak Lucinko, nemas za co dekovat.... to byla malickost... abys nebyla tak hubena ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ve ctvrtek jsem si koupila boty na behani, tak uz jsem byla dvakrat behat.... doufam, ze to zacne byt brzo videt, nebo me to prestane bavit..... teda me to nebavi uz ted.... jen doufam, ze brzo zacne :-N Slibila jsem muzovi, ze az bude mit za sebou ten drsny trimesicni armadni vycvik, tak budu jako laňka :-D Tak se musim snazit.... doufam, ze mi v tom pomuze i to, ze od dubna nebudu brat HA |-|
Odpovědět
Profilova fotka
téda, tak to před tebou smekám.... :-o mě by se ukrutně nechtělo... jsem líná nooooooooo :-S ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
de stéééééééééééééé???????????? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja tu jsem skoro porad :o))) Dneska jsem ale trochu unavena, vcera jsme byly s holkama cvicit na tech trampolinkach. Je to docela zahul, ale myslela jsem si, ze budu vic mrtva x-)
Odpovědět
Profilova fotka
téda, ty jsi tak pilná :-) :-) :-) já přijela domů, snědla guláš a bramboráčky a padla na sedačku :-D :-D :-D no, to moc na chlubení není noooo... |-| a kdepak se nám toulá Kačenka???? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky... me vcera varil muzicek... meli jsme pangase zapecenyho s rajcatama a s cesnekem s bramborovou kasi.... a bylo to uuuuuuchvatny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cože jste to měli???? No můj muž včera dělal ženu v domácnosti :-D byl doma, vyluxoval, zalil kytky, pověsil prádlo, vynesl koš... jen to vaření... ani brambory na bramboráčky nenastrouhal.... to ho prostě nenaučím... natož aby uvařil celou véču :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ty mas ale sikovnyho muze.... ten muj se vcera taky snazil... vcera byl cely den doma, takze jsem mu radila jak si ma udelat obed... a potom jsem mu nakazala, aby uvaril, protoze jsem prijela po cviceni domu a chtela jsem hned jist.... takze vyndal rybu z mrazaku, ja jsem mu poslala nejaky recept z internetu a on to dokazal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmmmmmmm... že bychom to taky tak začli aplikovat :-D já od dveří volala muži jsme doma! a mám hlad! co bude k večeři? odpověď: až upečeš bramboráčky, tak budou s gulášem :-D :-D hele, koukám, že mám mezery - pangas je ryba???? :-N =-)
Odpovědět
Lucinko, pangasius je nejlepší ryba! bez kostí a mňam mňam:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, je to moc moc dobra ryba ... ja ryby moc nejim, ale tohle fakt dobruuutka... takovy jemnoucky bily masicko x-) ale bramboracky bych si taky dala... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmmmmmmm tak jsem zas chytřejší... já ryby nějak přestala dělat, nějak jsem se jich přejedla... ale možná, že bych je zas mohla zařadit do jídelníčku.... Kačenko ahooooooooooooooooooooooooooj :-) pořád tě uháním o adresu a ty mi jí pořád nepíšeš... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kacko... prave mi ji doporucila kamoska, tak jsem do tho sla.... ja nejim ryby prave kvuli kostem a tohle je fakt super super
Odpovědět
Profilova fotka
tak já přežiju i ty kosti... když už rybu jím ( jo je fakt, že teda vánoční smažený kapr se mi asi nepřejí nikdy, toho jsme si užívala), ale miláček vždycky hudrá, že to má kosti.... akorát teda se ta ryba tak blbě jmenuje, že si to musím napsat na papírek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak jsme si prolezla přípravná alba... myslím jako svoje... a úplně se to ve mě svírá... já bych to hned vrátila.... ;-( :-( když tam vidím, jak jsem si zkoušela šatičky, zkoušela zdobit auto, dveře... dělala výslužky.... chjooooooooooooooo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci napis si to na papirek... je to fakt dobrota a Vrata bude rad, ze to nema kosti... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no on bude stejně hudrat, že je to ryba :-D ;-) ale asi to zkusím. a prodávají jí jen čerstvou nebo i zmraženou???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?