Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci .... jak to vypada se srazikem? bude???
Odpovědět
Profilova fotka
no já zatím nevím.... my dvě jsme schpné, Hanička asi taky... víc zatím nevím... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
no to bude mejdan.... ve trech :o( ale ja klidne prijedu, i kdybychom mely byt tri ;-) Jinak prosim te, pripomen doma manzelovi, ze se mi chtel ozvat, ju?? Ja na to nespecham, ale aby na mou malickost nezapomnel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
připomenu, neboj ;-) jdu zjistit majinku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooooojkyyy tak jak jsem slíbila lucince tak jsem tadyyy berušky moje :) jsem obludka, za to že jsem tu tak dlouho nebyla, ale mám takový fofr v práci, že nevím co dřív jinak jsem pro srazík toho 29 takže se na vás moc těším jinak jsem dneska podepsala zvýšení platu hurááá a prodloužení smlouvy tak to tu zapíííjím a v pátek to půjdeme zapít s kolegy :) já vás ani dočítat nestíhám je toho tolik, tak snad to doženu na srazíku a co nového u vás aspoň ve zkratce. Jo luci gratuluji k práci, taky jsem to ze začátku měla blbý, myslím prašulky, ale ono to chce čas a taky si tě musí vyzkoušet :) tak jdu mrknout na koníka :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Maji - gratuluju ke zvyseni platu.... holky, moc se tesim, az vas vsechny uvidim... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maji, ahojky a už odpočítávám do 28 :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Luci ... prave jsem mluvila s Vratou... :o)) uz mame domluveny rande... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty randíš s mým mužem???!!! :-o téda počkej :-D :-D :-D kdy??? že bych tě zas přišla pozdravit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
v patek... pristi tyden (ale ted jsem volala s mym muzem a nejak se mu to nehodi nebo co, tak to jeste probereme doma a mozna to prehodime .o(( ) ... ty jsi ale pry v praci :o( ... ale zase bych ti mohla pristi patek donest nejaky darecek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Luci, posles nejaky mailik vsem o sraziku, aby to vsechny vedely? I Pavli, Martina a Irena? Tesim se na vas.H.
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, krom Martinky o tom ví všichni, na ní nemůžu najít kontakt, máš ho????? Kristýnko!!! Jak to, že to víš???? :-N ať tě to ani nenapadne! V práci jsme, ale přemýšlela jsem, že bych místo oběda s epřijela podívat na tebe :-D ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Luci - vim to proto, ze mi to praaasknul Vrata x-) Ale kdyby ses prisla kouknout misto obeda, tak to bys mela obed hoooodne pozde... mame sraz az ve ctyri odpoledne.... nebo tak nejak.... musim se kouknout do diare :-N Holky, tesim se na sraz... a porad doufam, ze se nas sejde co nejvic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, já vím v kolik. myslela jsem to tak, že nikam nepůjdu v době oběda a šla bych pak když by to šlo vííííííš ;-) jinak každopádně se uvidíme na srazíku ;-) se těším že ani nevíš jak ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
totálně mě o víkendu dostal Vráťa - byl na veletrhu o bydlení a volal, že je v dětském oddělení, že se tam naprosto zasekl a že obdivuje postýlky. Pak tam viděl takové to.... nooo mám mezery... zkrátky mimi položíš a nad něj postavíš takovou tu hrazdu s hračkama, snad víte, co myslím, a prý naprosto vážně uvažoval o tom, že to koupí, prostě do budoucna :-D :-D :-D normálně ho nepoznávám... myslím, že až se začne stavět, poleze na něj touha být tatínkem ještrě víc... což tedy se moooc těším ;-) :-)
Odpovědět
Lucinko, to je moc hezký x-) On je takovej taťkovskej typ:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - to je mily :o)) To ten muj zatim jen očuchává cizí miminka a bere na vědomí, že nechci mít kočárek zaparkovaný u míchačky s betonem .... takže u nás se zatím vyčkává. I když kdo ví, jak nám půjde vyčkávvání, když nebudu brát HA :-N
Odpovědět
satyyy, třeba nebudeš vyčkávat, ale očekávat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, aby nemusel co nevidět učuchávat to svoje :-D holky, jak se vůbec máte, co nového??? Já jsem v práci mnohem spokojenější než ve škole :-D sice na pracovní doba je naprd, ale co... není to napořád ;-) ještě jsem měla nabídku do školky... jsem se tam rozplývala na dětičkama jak blázen, ale plat... no asi si umíte představit... české školství :-p a včera mě Vráťa překvapil opět... nejen že pro mě přijel na autobus (jak víte, mám to mooooc daleko :-D ), ale doma na mě čekala jarní nádherná kytice a dárek... už dopředu, místo pátku, že abych si kytičku užila, když na víkend odjíždíme.. a dostala jsem celou sadu šperků, z bílého zlata (že prý když jsem manželka, tak pro tu prý už stříbro není x-) ), prstýnek, naušnice a přívěsek x-) x-) x-) aaaaaaaaaachhhhhhhhh :-D :-D ;-) jsem se musela pochlubit nooo.... vdala jsem se dobře :-D ;-) :-)
Odpovědět
tyjo Luci, jako jen tak?? nebo máš narozeninky?;-) No každopádně asi závidím... =-) Jak jsem psala, my máme schody 8-( A následující v pořadí budou rolety... a následující postel... a následující...dost! Takže o špercích si můžu nechat zdát... chtěla jsem napsat i o kytce, ale kytičku jsem dostala k MDŽ :-D No a ke mně - no comment...rozhodla jsem se využít jedné příležitosti a ... na miniúvazek 0,1 :-D mám druhé zaměstnání... Těžko to takhle vysvětlovat, ale zkrátka se mi ozvala paní z jedné obce tady u nás, že zakládá pečovatelskou službu a že jí chybí sociální pracovník (dle zákona o sociálních službách nemůžete založit službu bez sociálního pracovníka, který má nutnou kvalifikaci - VŠ v oboru). No a že ho nemůže nikde sehnat a radila se na kraji s pánem, který má soc. služby na starost a ten jí dal kontakt na mě a na mého ředitele - a teď pozor! My dva jsme totiž jediní v okrese, co splňují všechny podmínky pro sociálního pracovníka! A ona mě jakoby potřebuje k zastřešení (ona může tu službu jakože vykonávat pod dohledem sociálního pracovníka) No, ředitel to odmítl, nemá čas samozřejmě... já o tom přemýšlela a přemýšlela a dnes jsem jí řekla, že to asi zkusím... podmínky jsou takové, že úvazek je 0,1 (4 hodiny týdně), ale můžu pracovat z domu - jde totiž o to být jako poradcem, radit po mailu, osobně, telefonem, pomoct ze začátku s jednáním s lidma, s papírama... Říkám si, že proč to nevyužít, když už můžu dělat to, co umím a baví mě to, navíc to považuju za důležité (takováhle služba tady hrozně chybí), navíc přiznávám, že v tom vidím trochu prestiž (bude se o mě tady vědět) a taky se mi líbí možnost, že bych to mohla dělat i těhotná a při mateřské (což nemyslím jako výdělek, ale jako šanci nevypadnout z práce úplně a stále do těch různých změn vidět)... No, poprvé mám pocit, že ta škola mi fakt k něčemu byla 8-)
Odpovědět
nejhorší je, že zjišťuju, že ve mě dřímají skryté ambice...dřív jsem na škole přemýšlela o dětech a te´d "chci být vidět" a baví mě být důležitá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - Lucinka ma v patek narozeniny... prasknul mi to Vrata, se kterym mam v patek schuzku ;-) Ale i ja zavidim |-| Je to super s tou praci a hlavne te obdivuju, ze dokazes delat, to co delas. Ja bych na to nemela... Jsi fakt dobra. Jinak chapu to co citis, kdyz to v praci jde a vidis, ze to k necemu je, tak chapu, ze bys v tom chtela pokracovat a do deti se ti uplne nechce ;-) JInak dneska jsem byla na gynde a vaaazne uvazuju o tom ockovani.... doma to probereme, usetrime a jdu do toho ... sice uz nejsem nejmladsi ;-) , ale verim, ze to stale jeste k necemu je. Doktorka dokonce rikala, ze se uvazovalo i o ockovani do 45let, ale asi se bali, aby bylo dost vakciny nebo co.... a v Nemecku nebo v Rakousku ockuji celoplosne vsechny holky i kluky, tak to asi nejaky smysl ma. Takze ja jdu pracovat a setrit, abych si na to svoje zdravi vydelala x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, moooooooooooooc gratuluju!!!! Už jen z toho důvodu, že poslední dobou mám z tebe pocit, že nutně potřebuješ povzbuzení a myslím, že tohle ti fakt udělalo radost a je to super!!! Je to super i z dalších úhlů pohledů - jak jsi psala, z domova, při mateřský, lidi začínají znát tvé jméno jakožto odborníka... prostě ti moc moc gratuluju a naprosto schvaluji tvé rozhodnutí!!!! a že objevuješ skryté ambice - vždyť to je super a ne to nejhorší!!! holky, taky uvažuju pořád o tom očkování a - Kačenko, asi otázka na tebe - mě trochu zrazuje to, že ti do těla vpraví ten umrtvený vir a ne už hotové protilátky... to je pro mě takový.... nevím... navíc nevíš, je to taky geneticky podmíněné - jako že když to nemáme v rodině, mám nižší riziko to dostat?????? navíc jsme měla jen jednoho chlapa... on jen mě taky... fakt dost váhám, jestli jo nebo neeee
Odpovědět
Ahoj holky, no super, že tady všechny přemýšlíme o svém zdraví co?:-) Tak satyyy, mně řekl doktor to samé, co tobě, že ta vakcína je oficiálně do 26ti, ale neoficiálně prý až do 40ti... a jak jsem už mnohokrát všude psala, prý můžeš mít třeba uř tři viry, z nichž ti ale žádný prostě nic neudělá a pak přijde čtvrtý, který tě může zabít... takže čas na očkování je vždy! Navíc já fakt vidím ve svém okolí, jaké můžou ženský s čípkem mít šílené problémy, starší ženy, ale i mnoho v našem věku:-( A já se plně ztotožňuji s názorem mýho doktora, že ta vakcína pomoct může, ale nemusí, uškodit rozhodně nemůže. A pro mě i tahle věta znamená prostě moc. Těch virů je sice hodně, ale zabíjí nejčastěji ty čtyři, na které je ta vakcína. Já třeba ale žádný vir nemám, takže jasná volba očkovat. Ale šla bych do toho, i kdybych už nějaký měla. Luci, tak tohle jediný nedokážu úplně říct - pokud máš prvního partnera a on první tebe, teoreticky se nakazit nemůžeš... Tohle jsem třeba říkala doktorovi, sice nejsme s Pájou pro sebe první, ale tím, že žádný vir nemám, už se teď jako taky jakoby nemůžu nakazit...a můj doktor na to řekl, že pravda na tom sice je, ale za prvé, nejen pohlavním stykem se dá nakazit (i když je to v asi 85%), ale hlavně, nikdo mi nedá záruku, že s ním budu do konce života. Sice to tak teď vidím, ale všechny víme, jak to je v životě... stát se může vše, můžu prostě mít někdy jiného partnera a pak budu mít třeba smůlu, očkovat už nepůjde a můžu dostat vir. Je to všechno hypotetické kdyby...ale na druhou stranu, proti černému kašli jsme očkované taky a jaká je přitom pravděpodobnost, že se potkáme s někým, kdo nás nakazí? Ale nevím...pokud bychom byly jako vy pro sebe první, asi bych taky trochu pochybovala... A ty mrtvý viry - existují vakcíny živé a umělé, živé se pak dělí na tři stupně, úplně živé (píchnou mi vlastně malinkaté množství třeba chřipky), položivé (kombinace živého a mrtvého viru, to se myslím dělá u tubery) a mrtvé (mrtvý vir-to je třeba žloutenka). A umělé jsou zkrátka nějaké látky vyvinuté tak, aby podpořily imunní reakce těla stejně jako živý vir. A u očkování na tuhle rakovinu je prý vakcína právě umělá (aspoň mi to říkal u Silgardu, který mám). - jsou totiž dva typy vakcíny - Silgard a Cervarix. O riziku v rodině asi tak - kdyby to někdo v rodině měl, nepochybovala bych o správnosti očkování ani trochu. Pokud ne, je to štěstí, ale očkovala bych stejně:-D A cena - ty dávky platíš zvlášť, takže já v tom nevidím nějaké velké zatížení rozpočtu;-)
Odpovědět
A jak říkáte, v Německu to zařadili do plošného očkování, což znamená jistě mnoho. Je zkrátka prokázaný, že to může pomoci. vemte si, že třeba ten černý kašel a další věci se defacto vymýtily jen tím, že se začlo očkovat. Já tomu věřím. Nedávala bych se očkovat u něčeho, s čím vím, že si moje tělo může poradit samo (chřipka - jsem jedna z mála, která podepisuje v práci revers, že nechci být každoročně očkována a beru na sebe riziko - a to proto, že chřipku, na kterou je to očkování, jen tak nedostanu, pak proto, že vím, že sice padnu, ale že si s tím moje tělo přirozeně a s léky poradí a tím si vytvoří imunitu a pak taky proto, že vidím, jak po očkování jsou stejně všichni nemocní;-) Ale u očkování, které mě může zabít nebo způsobit nevratné škody (žloutenka, viry čípku), prostě nemám na výběr a risknu i to, že mi bude po očkování blbě... (po tomhle mi nic není, i když mě pokaždé upozorňují, že mi může být-jen je trochu bolestivá ta samotná injekce, musí se vpravovat velmi pomalu, ale po té žloutence-taky tři dávky-mi bylo vždycky dost blbě - děsná bolest té opíchnuté ruky, motání hlavy, pocit dehydratace, jednou horečka-ale trvalo to jen jeden den, takže to za to stálo;-)
Odpovědět
safra, to jsem se rozkecala:-D jinak moc děkuju za gratulace;-) sice nevím, zda je k čemu, ale uvidíme...přinejhorším vycouvám a budu mít o zkušenost více;-) satyyy, ber to tak, že každý fakt dělá něco jiného, mně třeba na mé práci nepřijde nic obdivuhodného nebo zvláštního a naopak bych nemohla dělat to co ty:-D Lucinky obor bych si ale asi uměla představit;-) myslím vystudovaný obor:-) Pavlínky hůř, ale asi taky, ale třeba tvůj a Haničky asi moc ne:-D Jinak nevím proč, ale nějak tuším, že v daleké budoucnosti budu (zcela nepochopitelně, nelogicky mě přitahuje) pracovat ve státní sféře...buď úřad (vedoucí sociálky;-) nebo u PČR - nedivit se, taky to nechápu, ale taková probační a mediační služba nebo socka, co chodí k soudům za policii (případy dětí)...nedokážu vysvětlit, vím, že to není žádná kreativní práce, ale nějak mě to zvláštně přitahuje :-D no, tak ještě ty děti někde odrodit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tada Kat, uplny roman ;-) No, nevim, jestli v tomto pripade rakoviny, kdy ji zpusobuji nejaky viry, zalezi na tom, jestli to nekdo v rodine mel?? Preci jen to muzes chytnout kdykoliv.... Preci jen kdyz na to umira vic nez jedna zena denne, tak to asi nebudou jen ty, co maji tisice chlapu, nebo jo?? Takze ja budu jeste chvili studovat informace, ale potom se do toho stejne asi vrhnu.... rekla jsem si, ze nejpozdeji pred prazdninama pujdu na prvni davku x-) Kat - super ambice, jen do toho ;-) Ja si porad rikam, ze kdyz neco moc chces, tak se ti to vyplni x-) Ja zase Petrovi rikam, ze az se prestehujeme do te pidi vesnice, tak ovladnu zastupitelstvo :-D Tak uvidime, jak se bude moje "politicka" kariera vyvijet :-x
Odpovědět
satyyy. to já moc nevím, jak to je s tou genetikou...ale vím, že když ti vyplňují kartu, tak se ptají, zda měl někdo v rodině problémy s čípkem... známá má maminku, co s tím má problémy a kvůli tomu musí chodit dvakrát ročně na stěry (ta dcera)...tak fakt nevím... ale dobrá otázka na mudra:-) Satyyy, jé, super, to je snad poprvé, kdy vidím někoho, kdo má taky takovýhle ulítlý ambice :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, sím tě, proč by to nebyla kreativní práce? A vůbec... co toje za srovnání kreativní a nekreativní práce... prostě je správné, když děláš, co tě baví, takže kašli na nějaké předsudky, názory druhých apod... tebe to láká tak prostě jednou hurá do toho!!!! Prosím prosím, pošli mi do IP ještě jednou tvoji adresu, chtěla bych ti ty nedošlé pohledy aspoň naskenovat a poslat jako fotky (my si koupili ty stejné). Už jsme ti to psala, ale asi jsi to nečetla.. o cenu se mi vůbec nejdná, spíš o ten typ toho očkování, mám takový divný pocit z toho, že ti dají ten vir, i když jak píšeš umělý... ale asi je to jen o tom nějak to zkousnout, protože jinak prot to očkování jsme taky - souhlasím s tebou - teď sice můžeme mít pocit, že vzhledem k partnerovi to není třeba, ale co my víme.... do budoucna.... JJ, taky bych nechtěla dělat to, co Kristýnka :-p ;-) já se taky vidím pořád buď někde u těch dětí a nebo nějaké to designérství, aranžování... každopádně ať v jakékoliv oblasti, pak jako paní podnikatelka :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci... uvidime se dneska u Vrati??? Jinak jsem uplne zapomnela :-N ..... VSECHNO NEJLEPSI K NAROZENINAAAAAM :-) Preju ti hoooodne stesti, protoze kdyz ho clovek ma, tak uz ma vsechno x-) At se vam dari s barackem i s miminkem ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?