Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, zvenku se s tím musí něco udělat... aspoň ten balkon... nebo ty falešný balkony... lodžii máme zakázanou úplně (myslím to, co je na tom prvním domečku), balkon někomu povolí, někomu ne... tak přinejhorřím by byly jakoby ty falešný balkony no... a asi budu bojovat za nějaký ten vikýř nebo arkýř nebo jak se tomu říká, prostě ve střeše, jako je na tom třetím domečku...
Odpovědět
Profilova fotka
ale to, to vás odradit nesmí :-) ;-) když už tohle všechno postoupíte, tak by pak bylo škoda od toho utíkat ;-) tak pak dej vědět, zda se dohodly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holcinky, moc vas zdravim a predem se opet omlouvam, ze nestiham....sem tam neco doctu, ale minimalne....co se tyka srazu, tak fakt nevim, jak na tom budu v dubnu, zatim tam nic konkretniho nemam, ale vyskytnout se muze cokoliv, zalezi teda na terminu, ktery zadate... Jinak celkem vse pri starem, J je v pze, ja v HK, obcas dorazi pres tyden, ale hlavne teda stale zijeme o vikendech, pres tyden toho moc nestiham, z prace se dostanu celkem dost pozde a jsem taky nejaka utahana... Luci, Kristy...koukam, ze plany mate obe velke..... :-) Tak to u nas se zatim neplanuje nic moc, ted jde hlavne o ten presun J do HK, aby se to vse nejak znormalnilo a pak uvidime, nevim vubec, jak to bude s praci vyhledove, s nemv Pardubicich to je vselijake, tak se bojim, aby to tam nezavreli...ev.bude mimi proste, jinak bych to nevidela :-) Tak zatim papa, mejte se krasne, m.
Odpovědět
Profilova fotka
Martinko, ahoooj :-) No tak aspoň, že je manžílek už o trošku blíž... ;-) kdy by mohl zpět do HK??? A s tou nemocnicí to nijak neřeš, ono to nějak dopadne a jak píšeš, když to dopadne tak, tak bude miminko :-) ;-) JInak jsi s prací spokojená??? papa a myslím na tebe ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, to se prave nevi a jen doufame, ze to nejak vyjde a mistecko se najde....dal ultivatum, jinak to tam ukonci...s praci jsem spokojena, jen jak jsem psala na diskuzi Ročník 1981, trochu bojujeme s primarem a tak...Lucinko, taky na vas na vsechny myslim, koukam, ze Erenka ma asi taky spousty prace a nechodi sem...tak se mej krasne a vlastne vsechny tady, papa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... tak kdy bude ten srazik :o)) Marti - ja si uzivam posledni dva mesice, co mam muze doma a od dubna budeme mit taky vikendovy vztah.... minimlane na tri mesice, mozna na pul roku a mozna taky uz na porad, dokud se i ja neprestejuhu do Pardubic.... tak jsem na to vsechno zvedava..... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýnko, tak honem honem domeček, ať už jste tam spolu ;-) holky, máte můj obdiv, já bych to neustála... jak dopadlo to jednání s tetou?
Odpovědět
Profilova fotka
napsala jsem takovy dlouhy prispevek a ono se to neulozilo ]-( jednani s tetou bylo v pohode a s rozdelenim pozemku souhlasi.... takze v pondeli zavolam na stavebni urad, abych zjistila, jestli mi to takhle povoli oni... a nechame udelat geometrak (chtela jsem si ho nejdriv udelat sama, ale potom jsem usoudila, ze se mi nechce, kdyz bych vsechno musela zarizovat v Pardubicich, tak to necham udelat mistni firmu) ... potom se udelaji vsemozne smlouvy mezi mamou, tetou, dalsi tetou a nama a az se to zapise, tak muzeme zacit vyrizovat zasitovani.... to bude paaaaaalka..... on a to se uvidi ,jestli nam bude osud prat a budeme to zvladat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to gratluju k prvnímu úspěšnému kroku :-) ;-) neboj, ono to půjde ... nás to zasíťování čeká taky, aspoň budeme mít společné starosti x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko... jak to vypada se srazikem???
Odpovědět
Profilova fotka
no pořád nikdo nic.... holky, a kde to uděláme?????????????? Chcete přijet zase k nám? Problém to by to nebyl... je to na vás... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a co tedy o týden později, po Velikonocích, tzn. sobota 29. března?????
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky, tak zase po nejake dobe jdu pozdravit. Mam se uz mnohem lip-nejsem to sice ja jeste uplne,ale uz jsem schopne delat vetsinu veci tak,jak jsem byla zvykla,takze jsem naprosto spokojena. Mam problemy se spanim-ted je mi spatne hlavne v noci od pul 3 a dopoledne,ale odpoledne mi byva lip,takze to vse dohanim.je toho stale strasne moc, ted zrovna mam halu plnou beden veci z prace,tak to prebiram a musim to nejak usporadat a peclive obalit a ulozit do sklepa,abych o to neprisla....pak cekame ti skrin a vubec to mam naplanovene,ze se snad do porodu nezastavim,ale ja to musim mit vse tak,jak chci-to se mi nezmenilo.... Co je prijemne je,ze mi konecne narostlo brisko a pripadam si konecne jako tehule! I kila jsou uzasne nahoru-no zase bych rekla az moc rychle,ale nevadi,hlavne,ze je mimi zdrave.... HOlky,tak ted jsem emla telefon,jsem odvolana,dopisu az prijdu,zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Pavlinko... rada te vidim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak jsem vcera byla odvolana,jela mi navsteva,sli jsme kocarkovat a pak jsem mela uz tolik litani,ze nebyl cas....ale ted zase nevim,co jsem chtela napsat :-| tak jen to podstatne, mrzi me,ze neni srazik 1.3. ten termin by mi naprosto vyhovoval, milacek bude v alpach a ja sama doma....jinak jsme na tom bohuzel nejak podobne jako martina,vidame se prevazne o vikendech-teda i vecer pochopitelne,ale to uz se nic neudela,takze vikendy jsou nase jedina sance predelavat bytecek,jezdit na vylety....proto pochybuju,ze dalsi termin budu moc dorazit.Ne ze bych si netroufala,nebo vas nechtela videt,ale mame tolik planu,ze pulka vikednu uz je plna a druha se doplni raz dva ;-( Urcite budu termin hlidat a kdyby to zrovna klaplo,tak prijedu,ale radeji nechci nic slibovat,nevidim to dobre.Jsem dost zklamana,protoze jsem se tesila-o cokofontane ani nemluvim,jsem tu licila,jak se budu mit! Jinak zavidim zarizovani a stavby domecku a bytecku, my to uz mame teda tak nejak za sebou-co se tyka bytu a na baracek se jednou fakt tesim, pak budu hledat u vas inspirace ;-) Ja ted resim stale dokola kocar-chci jane a nelibi se mi barvy 8-( , ostatni zarizovani me docela bavi-jen by to teda mohl financovat nekdo jinej :-D tak vas vsechny zdravim a mejte se fajn x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pavlínko :-) to je fajn, že se máš dobře a těhulkování tě konečně těší :-) ;-) moc na tebe vzpomínám a tajně doufám, že ten sraz třeba i vyjde... no nebo si holt budeme muset do vašich končin na jaře udělat výlet na rozhlednu :-) ;-) holky, loučím se s vámi na příští týden, frčím na týden do Alp, tak śnad mě tam nesežere jeti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky vsem vdanym panim,jen hlasim,ze je to pul roku,co jsme prisli o pravo osloveni slecno :-D :-D :-D (nevim jak u vas,ale u me se to stejne nezmenilo,nikdo mi tak nerika a asi pred tydnem mi v obchode rekla prodavacka - a chces taky tasku? :-D a kdyz jsem se koukala asi docela divne tak rekla- nebo teda chceetee??co dodat,ze) kazdopadne vsem hodne stesti a at se nam vsem dari! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky oprava chtela jsem napsat pul roku a mesic-tedy 7 mesicu,aby tech sedmicek nebylo malo-ach jo,jsem se do toho zamotala 8-( ,to ta rana!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) no už nám to uteklo od svatby,taky jsem ráno vzpomínala,že už je to 7 měsíců,letí to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc vas zdravim? Kdy a kde bude ten srazik? Uz se na vas moc tesim, musime pokecat. U Lucinky to bylo bombasticke, ale asi neni vhodne te Luci zase zneuzivat...A chtely byste i s prespanim? U nas se na zem vlezeme, ale do Brna se vam asi nechce co? Pavlinko a ty taky musis prijet!!!Moc te chci videt, maminko nase. Tak papa holky, mejte se a musime to zorganizovat.Pokud jste pro Brno, tak jsem pro klidne u nas, ale klidne prijedu kamkoli.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, taj se hlsím živá a celá po návratu :-D bylo to tam supeeeeeeeeer :-) celý týden sluníčko, opalovačka.... x-) taky z toho mám opar :-p SRAZ - co se týče mě, tak mě klidně zneužijte, mě to neva :-D ;-) navrhovala jsem týden p Velikonocích - tuším nějakého 29. března. jak jste na tom????
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, ja 29.3. zatim nic nemam, tak jsem pro.Ozvete se dalsi. Luci, jsem rada, ze bylo na horach super, my jedeme 15.3. do Italie, moc se tesim, hlavne ze vypadnu z prace. tak pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky.... Luci - ja se na toho 29.3. taky hlasim ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, zvláště Lucinko - stydím se, stydím |-| =-) Luci, já chodím na beremko pořád, svědčí o tom ostatně mé příspěvky...potkávám se tu s satyyy...jenže tady je to mrtvé, tak nějak chodím po aktuálních tématech :-x takže jsem k vidění tak porůznu - 1982, menstruační kalíšek:-D pharmatex, pak hodně koník - volná diskuze, léto 2008, vysokoškolačky...no prostě jsem tady stále ve velké míře...jen sem jsem nechodila:-) No a k aktuálnímu tématu- holky, já fakt vůbec nevím...já jsem totiž teď furt v práci (jsem povýšená-nové věci a do toho je šéf marod, takže tady už skoro bydlím) a hlavně jak nemám to auto, tak jsem naprosto nemobilní, neflexibilní, prostě to je na pikaču:-) Takže já fakt nic nestíhám doma (ještě že mám tak úžasného muže - vaří, žehlí, luxuje, teď i pral :-N ), a hlavně se nikam nedostanu, pač autobusy jako by u nás nebyly... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kacko ... uz jsem myslela, zes na nas tady zapomnela.... :-( Zkus to nejak vymyslet, ze by ses ukazala.
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, taky jsem si říkala, že jsme ti něco udělaly :-( ;-) Gratuluji k povýšení, to je super!!! a s tím množstvím práce to nebude tak pořád ne? ;-) téda, tak takového chlapa doma nemám jako ty... ten můj max to luxování |-| :-D Kačenko a nemohla by sis p§ůjčit auto třeba od bráchy???? já tě chci vidět!!!!!!!!!!!!!!! ;-( ;-( :-) tak já pošlu holkám smsky o tom termínu a uvidíme. bylo by super, kdyby to vyšlo!!! moc ráda vás uvidím! Jo a máte přece slíbené fotky z naší honeymoon!!!! :-) ;-) jinak jsem dnes po svém prvním zaměstnaneckém dni :-p měla jsem ho zkrácený o dvě hoďky, tak pořád a bylo by to super :-D :-D :-D valilo se na nás spoustu info (začíéná tam se mnou ještě jedna holka) a mám z toho hlavu jak pátrací balon :-D :-D nicméně doufám, že praxí se to poddá a půjde to :-) ;-) min do doby, než nám přiklepnou hypotéku, protože kvůli domečku udělám fakt všechno :-) ;-)
Odpovědět
Lucinko, nemohla |-| brácha žije v sousedním městě, navíc dělá na směny (do práce jezdí autem) a má volný jen jeden víkend v měsíci... je to blbý fakt. Povýšení - děkuju:-) těší mě to, ale je to zas o kousek víc zodpovědnosti... (ale i peněz :-D ) já blhapřeju k prácičce, je to takové dospělé chodit do práce :-D všechno půjde postupně lépe, neboj ;-) a Tvou motivaci domečkem nechápu :-p jsme tu skoro rok a mám pocit, že to budeme budovat ještě x let :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, pro mě domeček znamená úplně všechno, zatím tedy ;-) prostě takový můj, náš, velký sen a v současné době i ten největší cíl, takže já to skutečně dělám pro domeček... práce tam bude pořád, s tím se smiř :-D ;-) nebo vám ještě chybí něco zásadního??? pro nás je důležitý i z toho hlediska, že se nám nelíbí tam, kde momentálně bydlíme... už se mi o tom i zdálo :-D :-N byla jsem ve svém domečku a můžu ti říct, že jsem si myslela, že tam, kde bydlím, jsem celkem doma... ale ten pocit, co jsem měla v tom snu, se nedá s ničím srovnat... trošku mi přijde, že to pravé doma skutečně teď nemáme a že bude až s domečkem... snad mě chápeš, co tím chci říct, a co to pro mě znamená.... hele, ale já tě chci viděěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěět!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Lucinko, chápu, co tím chceš říct a moc ti to přeju a taky závidím :-p já tady to pravé hřejivé "doma" necítím, zatím... Ale fakt moc Ti to přeju! x-) A jestli nám chybí něco zásadního? Nevím, co je zásadní? Dveře? Postel? Sedačka nebo nějaký nábytek v obýváku? Žaluzie nebo rolety nebo něco takového? Nebo schody, abych nemusela chodit po betoně? Nebo třeba nějaké úpravy venku, abych si nemusela dávat prkno na přejití když prší? Achjo... ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, to myslím zásadní není :-) ;-) Bez dveří to jde, spát se dá na zemi, sedět na polštářích... a úpravy venklu - to je na hooodně dlouho... neboj, ono to půjde, až vám tam bude běhat nějaký malý svišťátko, bude se ti tam líbit :-) ;-) Kačí, pošli mi do IP znova tvojí adersu, chtěla bych ti ty pohledy aspoň naskenovat a poslat jako fotku, když už to nedošlo normálně jako pohled... i když teda myslím, že tu adresu mám správnou... 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?