Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, ja vcera dorazila domu az v devet, takze jsem mela silu jit akorat spat. Takze jsem vas zas nestihla :o((( Zarizovani bydelni, svatby a povinnosti ve fitku mi davaji fakt zabrat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, co rikate na snih??? To je ale nadilka... skoda ze to nebylo na Vanoce...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,snížek?Parááááááááda ale jen ráno,u náš už je břečka :-( ale nevadí,náladu nám spraví myšlenky na svatbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,rychle jen zdravim... cele dny jsem ted pryc a jsem utahana jako kote,jdu do pelisku.....zitra mam zase dlouhou.... jinak snih me spis vadi- nemuzu jezdit autem - nemam ani zimaky a navic jsem zacatecnik....a je mi zima!!! a to nesnasim!!!! ale jak rika many- myslim na svatbu a je mi hned lip x-)
Odpovědět
Profilova fotka
o sněhu mi ani nemluvte! Tady padá padá padá, po břrčce bohužel ani stopy... :-S kéž už by zas bylo 15 stupňů tepla... sníh jo, ale patří na hory... tam ať si je třeba do května, ale ve městě by hned po Vánocích mohlo začít jaro x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, tady v Praze je to hruza.... cely den snezi a jeste neprestalo... my tady na to nejsme zvykly..... na horach at to maji treba cely rok...... ale ve meste se to fakt neda.... a to jsem videla i blazny na kole..... to nechapu
Odpovědět
Profilova fotka
I já patří mezi ty blázny celou zimu jezdím na kole :-) ale mám to tak 1km,tak to je v pohodě,akorát to někdy pořádně klouže a tak 1 nebo 2x do roka hodím držkopád :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda many, by s emi chtělo :-p x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásné slunečné ráno nevěsty :-) :-) :-) já mám takovou chuť nakupovat dekorace na svatbu!!!! x-) :-x v pondělí čekám první balíček, ale myslím, že to mé choutky neuspokojí a budu obědnávat dál :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/forum/show.php... to je odkaz na diskuzi - sraz v Praze 10.2. Kdybyste se k nám chtěly přidat, jste vítané ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, venku je fakt krasne.... dneska jsem byla darovat krev, takze jsem nesla do prace a mam volno.... a asi to nevydrzim a pujdu si uz vyzkouset nejaky saticky... :o)) Tak ted doma trochu poklidim a bezim. Ja bych to do soboty fakt nevydrzela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak hooodně štěstí :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nikde nikdo??? =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uz jsem tady.... neco malo jsem vyzkousela a jsem doma. Zkusila jsem prvni saty a hned jsem vedela, ze jsou to ty prave... ale jeste to pro jistotu pujdu zkusit jinam :o)) Ale zatim jsem zamilovana to tech jedinych.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,dnes je fakt super počasí,ještě by mohlo být tepleji ;-) taky jsem přišla z práce,okoupala se,umyla vlasy,vydrhla koupelku a teď se podívám na chvíli na stránky a jdu žehlit a vysát ještě musím a zítra je pátek a budu až do neděle vegetit a nic nedělat :-D tak zatílm pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
ještě něco,holky už máte domluvený cukroví na svatbu :-N mamka se ptala zatím jedné paní a ta jí tvrdila,že peče jen do června,pak jsou prý velká vedra :-| tak doufám,že někdo péct bude,ale je fakt,že v létě se to bude rozpouštět,to nebude moc dobrý,aby to bylo na stole,pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak ja jsem dneska mela docela hnusnej den,nic se sice nestalo,ale byl to tej jeden den,kdy proste psychicke vypeti neklesa po celych 8 hodin,nestihla jsem WC,jidlo,pit...a proste navic same neprijemne reseni...takze jsem ted docela v depce......to znam,jen se musim na vse povznest a naladit se lip....tak jsem chvili tady,jdu se pokochat foteckama..... jo a zima me uz stve - nechci snih, nemuzu jezdit autem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uz jsem tady.... zase s vami.... :o))
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky saty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kiki a jaký to jsou??? Many se máš, já mám zítra zkoušku... :-( Pavlínko, zavři oči, představuj si červenec a sebe jako tu nejnádhernější nevěstu, která právě kráčí uličkou k oltáři x-) x-) x-) satyyy -a kdo jsi? :-. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci - zkousim to, jsem doma teprve chvili....za hodinku mi snad bude uz lip...dala jsem si uz i sprchu..... tyhle dny bych zakazala....
Odpovědět
Profilova fotka
jsou krásný.... ;-) akorát pro vaší svatbu :-) já se děsně těším na večer - jdeme na muzikál Jesus Christ Superstar, harjí ho v Praze te´d ale jen 6 dní, tak musíme využít příležitosti, jen nevím, kdy se doučím na tu zkoušku.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
luci - ja chci taky!!!!!!! bylo to uchvatny!!!! zavidim!!!"!
Odpovědět
Profilova fotka
saty-ty prvni se mi moc libi, ta vlecka je nadherna!!!
Odpovědět
Profilova fotka
luci - zkouska pocka.... kultura je taky dulezita :o) Taky bych sla.... kdyztak bude u zkousky povidat o tom, jaky byl muzikal.... jsem zvedava, jestli u techto satu zustanu, nebo to jeste zmenim... uvidime jak dopadne sobotni zkouseni...
Odpovědět
Profilova fotka
doufam, ze vam nevadi ze jsem se k vam pridala, i kdyz nebudeme mit svatbu 27.7. ale o par dni driv.... co jsem tady cetla, tak mi to tu prijde nejmilejsi :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
saty - tak povidej!!!! jsem zvedava!!! asi to o nas jeste netusis,ale vladneme tu s lucikem od zacatku a vsechny nove prichozi se musi nahlasit!!!! jak jste spolu dlouho, alespon priblizne odkud jsi,.....no proste neco at o tobe vime :-) vid luci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pavly - podavam hlaseni ;-) : jsme spolu dva roky.... s toho rok spolu bydlime .... v Praze ..... deti jeste nemame a jeste chvili je neplanujeme.... co dal?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
saty - no konecne!!! :-D no a jeste by me zajimalo,jestli jsi puvodem prazanda...nebo jsi tam jako moje segra emigrovala....jestli uz mate termin zajisteny na matrice.....jo a svatba bude v praze???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?