Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoječky manželky :) KAČIII TAK TO JE PARÁÁÁDA TAKOVÉ KRÁSNÉÉÉ PŘEKVÁPKO BY SE MI TAKY LÍBILO :) ZÁVIDÍM ;-) Jinak Luci já jsem taky celkou vejšku makala. Do třetáku se to dalo ale pak si to hodila na dálkové a sice to byl záhul chodit o víkendu do škole, ale zase jsem měla práci na plný úvazek a trošku se nám finanční situace zlepšila. Já jsem školu kvůli práci nestíhala, ale zase to dálkové také není vítězství. Jsou stejné podmínky jak pro prezenční, ikdyž nám třeba odpustili zápočtáky ale zkouška pak byla drsná. Ale jak kde. Tak se Luci ničeho neboj a zkus to, třeba to půjde. Jinak Kat co se ti stalo s nosíkem? Jsem to asi někde přehlídla a o auti ani nemluvím :( Jo a luci gratuluji k výletu do Paříže třeba se tam potkáš s mojí šéfovou ta tam letí taky :-D :-D Já bych byla pro srazík v dubnu :) budu mít narozky tak bychom to tam mohly roztočit :) :) Hurááá zítra pátek, celý týden je to tu parááááda, prostě pohoda jazz :-D :-D
Odpovědět
majinko, ahojky, to asi nebylo pro me ;-) nejak me nenapada, co by se mi zrovna ted dalo zavidet... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Luci - díky za grutulaci :-D :-D :-D jinak už od středy jsem nemocná a mám teploty,ale dnes už mi je konečně líp,tak snad to bude lepší a lepší ;-) 4x jsem se za noc převlíkala,jak jsem se potila,tak jsem ze sebe asi už něco dostala ven
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jaky byl vikend? U me opet pracovni...stale vyklizim ten byt, co prodavam po rodicich, tak doufam, ze za to bude radna odmena ;-) . Luci, my jedeme 6.5., moc se tesime. Ale jeste predtim v unoru na vikend do lazni, v breznu do Italie lyzovat...no uz se na to tesim!!! Mejte se krasne.papa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak zase zdravim - hlasim,ze mimi kope jak o zivot, i nekolik minut v kuse a nekolikrat behem dne i noci, je to teda dabel! - planujeme stale dal - pokojik a vubec dodelavky,co se v byte odkladaly,tak me to bavi - zacala jsem nakupovat, blazen,z kazde navstevy obchodu si neco nesu-treba jen ubrousky - konecne se fakt z tehotenstvi raduju - taky mi konecne narostlo bricho-ted se bojim,ze budu mamut jdu vas trochu docist,je toho mooooc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Pavli tak to je super,že mimi kope,mě sem tam a sem tam ho cítím jak se hýbe a lechtá mě to :-D no je to paráááááda :-D ale u mě to vypadá,že to bude moc klidný dítě :-D tak jsem zvědavá,když je furt tak hodnej ;-) a nebo se pak pořádně vybouří ;-) no uvidíme jak nás Ladík překvapí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jak to vypadá,tak už je ti fine,že ;-) doufám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlínko, zaltíčko, ahoooooooooooooj!!!! To je úžasný, že už je ti líp, že nakupuješ, raduješ se, užíváš si to!!! Pavlínko, pořád na tebe moc moc myslím adržím palečky, ať už je to jen dobré a mimi za mě pohlaď :-) a kašli na to, že budeš Mamutík :-) ;-) je to mnohem lepší než ty problémy ;-) jo a znáš dobu ledovou? Maumut Many byl rozkošnej!!! ;-) :-) x-) Hani, tk já napíšu, až budu vědět, kdy tam letíme my ;-) to by bylo super sejít se tam :-D do Alp frčíme na konci února, na prodloužený víkend na hory za týden, s kamarády, už se těšííííííííííííííííííííííííííím :-) Many, aby ses pak nedivila, jak divokej Ládk bude :-D :-D ;-) Kristýnko, Kačenko, Majinko, jak je???? A kde je Irenka a Martinka??? jak se mají???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojkyyyyyy........ Vsechny vas zdravim... Pavlinku zvlast ;-) je fajn, ze uz je ti lip a zacinas si to uzivat..... konecne x-) Holky, Pariz vam fakt zavidim.... my tam byli pred dvema lety taky v kvetnu a super... sice jsme si uzili vsechno pocasi co slo (prvni dny bylo docela hnusne a prselo a podledni dny bylo strasny vedro) .... ale bylo to proste super..... rok pred tim jsem tam jeste byla s kamaradem a taky super, to zas bylo na podzim a taky to melo svoje kouzlo...... Ja bych tam jezdila kazdy rok (mam tam teticku, tak mam aspon jidlo a bydleni zadarmo 8-) ) ale Petr radsi do hor nez do mesta...... ale doufam, ze tam jeste nekdy vyrazime |-| Tak az pojedete, tak ode mne Pariz pozdravujte ;-) :-D Jinak je docela dobre... zitra zase padim pracovne do Pelhrimova, tak snad bude pocasi v pohode :-x Luci - co domecek? uz jste nejak vychytali vase predstavy s predstavama CHKO???
Odpovědět
Profilova fotka
jinak holky,toto uteklo,že půl roku po svatbě :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jen proletavam...moc se omlouvam, ale nestiham sem chodit...jinak v praci fajn az na nejake organizacni malickosti, ale jinak jsem spokojena...tehulky drzte se, myslim na vas a tajne zavidim...papa
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýnko, vychytáváme :-D Vzali jsme tam projektanta, ab to viděl a cca za týden by mohla být jakás takás prvni hrubá studie, tak uvidíme... co navrhn on, jak to půjde dohromady s našima představama a tak... určo pak dám vědět ;-) no a co vy, jak jste pokročili v řešení toho pozemku??? many, JJ, letí to, co?.... však jsme v neděli slavili :-) ;-) chjooo... jsem si zas zanostalgičila... celkem bych to na chvilinku i vrátila, prožila si znova svatbu, pak přeskočila na honeymoon.... x-) x-) :-D Martinko, ahojky, to jsme ráda, že jsi spokojená... MMCH, že by zafungovala telepatie? :-D ;-) a co Jirka? Pořád jste odloučeni??? A jak se to vůbec vyvíjíu vás dál??? holky, co ten srazík??? Návrhy!!!! Šup sem s nima!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Luci - u nas to moc nefrci... ted se mama musi dohodnout se svou sestrou, tak uvidime jak to bude pokracovat.... Srazik je mi jedno kdy bude.... zatim nemam nic v planu konkretniho, takze kdyz date datum, budu se snazit, aby mi do toho nic nevlezlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, vcera mi odjel bracha do Anglie, rozhodl se, ze vyrazi do sveta a bude tam pracovat..... byla to docela hura akce.... v pondeli dal vypoved a ve stredu uz sedel v autobuse..... jsem z toho trochu naměko, muj malej braska (23let :-N ) odjel sam do neznama.... tak ted jen cekame, az se ozve, ze je vsechno OK ..... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýnko, je to těžký, to je mi jasný, ale jednou dospět musí ;-) ale chápu tě, m ě by taky bylo úzko (mám bráchu skoro 18 letýho...) jinak já chodím po pohovorech, jen žasnu, jak je to rychlý.... celkem mě všude chtějí vidět :-D :-N a ze dneška mám dvě nabídky, které vypadají celkem slibně... snad to nezakřiknu... zítra jdu ještě na jeden a uvidím,jak se rozhodnu, pro koho (ty dnešní dva totiž fakt vypadají slibně... snad to nezakřiknu... ;-) ) zítra jedeme za starostkou ohledně přípojek, tak držte palečky, ať není další problém... :-p Kristýnko, vím, že jednáte s tou tetou, jen jsem myslela, jest :-p li to nějak nepokročilo...
Odpovědět
Jů holky, dávala jsem fotky z naší už skoro 4 roky staré svatby a viděla tenhle datum...vy jste se vdávaly a já rodila :-D :-D :-D Moc všem nevěstám (už vlastně půlročním) gratuluji x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to přejeme spoustu štěstíčka, zdravíčka a radosti vašemu drobečkovi, který si vybral taky tak krásný datum ;-) :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :) tak jsem zase na skok tady :) tak jak to vidíte s tím srazíkem?Já se na vás takkkk těšíííím. Je fakt že tu máme spoustu skoromaminek :) Luci držím palečky a jak se ti jinak daří? pirelko tak to je pěkné :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooooooooooj :-) maji, jinak to jde, pořád nemám ještě vše do školy, ta baba nás pořád otravuje.... tak jsem z toho otrávená jak šváb... ve čtvrtek jedem na prodloužený víkend na hory s kamarádama, pak do těch Alp, tak se těším :-) holky, co ten sraz??? Máte návrhy???
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja navrhuju 1.3. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ja 1.3. nic nemam, a kde to spachame?
Odpovědět
Profilova fotka
další co nespí :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak baby, kde jsteeeeeeeeee??? Já jsem si teď užívala na horách a těšila jsem se jak budu dočítat a vy nikde nic :-o :-( holky, 1.3. je naprd, se vracím z Alp... :-( pro mě by byl ideální víkend okolo 22.3.... :-| no a jinak konečně snad už všechny ty debilní etsty z logopedie za sebou, už jen doopravit seminárku a hotovo... a nový semestr přede mnou ;-( :-p jo a dnes bychom měli vidět prpvní výsledek studie na domeček x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Luci - to budou velikonoce :-D ale třeba holky budou mít čas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucinko - Many ma pravdu.... to nam tam vlezly Velikonoce.... budeme muset vymyslet neco jineho... i kdyz ja Velikonoce zas tolik neresim, takze bych mohla i tak 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hm... to mi nedošlo.... i když tedy u nás by to asi problém taky nebyl... takl já to večer proberu s manžíllkem... tak jsme včera viděli první nárys studie... no je těžký smířit se s tím, že co jsme chtěli, nemůžeme mít... bude to takhle úplně normální a všední domeček... :-( :-| ale co, bude náš, že? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucinko ... dneska vedu intezivni hovory s Vratou... ti bude asi vecer vypravet :o))) Koukala jsem na albicko na strese ... no, pekny posun od snu k realite :o( ale jak rikas, bude vas ... a na tom zalezi... ;-) ja zatim ziju jen v predstavach a jsem zvedava, jestli je nekdy zacneme uskutecnovat .o))) jinak IP jsem cetla.... srazu se prizpusobim vetsine... a gratuluju ke zmene ve vasem zivote ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
u vás se řešení pozemku nijak neposunulo? jáí jsem zvědavá, u jaké verze nakonec skončíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nas je to tak, ze dneska bude mama mluvit se svou sestrou, jestli pristoupi na nami navrzene rozdeleni pozemku, od toho se to bude vsechno odvijet.... potom geometrak, vyporadani spoluvlastnictvi, prevod pozemku na nas .... placeni vsech moznych dani a tak.... a potom muzeme zacit zarizovat zasitovani pozemku :o(( a to nas asi uplne odradi a bude konec..... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Lucinko ... pudorys je fajn... jeste ho zabalit do peknyho obalu a je z toho super domecek :o)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?