Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky i já vás moc zdravím, konečně jsem se aspoň na chvilku dostala, střídá se tu jedna návštěva za druhou :) právě čekáme na kamarádku než dojedou, tak jsem se tu šla trošku ohřát. U nás Vánoce proběhly taky v klídku, my si nadělili už dřív autíčko, tak od nás dostal každý jen maličkost :) hani týýý jo tak to je pěkný dáreček, taky plánujeme Paříž ale ještě jsme se nedohodli na termín. Jinak na Silvestra jedeme ke známým směr Kyjov :) bude nás tam celkem dost tak se už těšíme. Včera jsem asi po sto letech vytáhla brusle a byla se synovečkem bruslit tak za mnou byly vidět jen rezavé čáry :-D :-D :-D ale až na to že byly mírně tupé se to dalo a pořádně jsme vymrzli. Tak se holky opatrujte a brzy nanapsanouuuu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky .... konecne tu nekdo je :o)) U nas vanoce byli taky v pohode.... Jezisek nam sice prinesl skrin o nekolik dni driv... ale i tak potom dodal nejaky drobnosti.... Pro me byl mnohem lepsi darecek k narozeninam.... v sobotu pred Jeziskem jsme byli na vylete na Jested (to byl ten darek) a stalo to fakt za to .... jak je tady dole porad zima a osklivo, tak jsme vyjeli lanovkou nahoru a tam bylo jako v raji.... slunicko, krasne, pohodicka... dali jsme si v restauraci na vysilaci zmrzlinovy pohar a ja jsem dostala jeste retizek s priveskem mysky, jak jinak ;-) :-D Proste super... Nejaky fotky na kouknuti jsou na: http://picasaweb.google.com/misakovi Takze pristi rok chci podobny darek..... Jen u nas Vanoce skoncili brzo, protoze sel manzel 25.12. uz do prace, tak jsem jela k nasim, abych si je taky uzila.... ted je zase dva dny doma.... zitra a na Silvestra jde do prace... takze az prijede z prace, tak budeme na Silvestra doma..... mozna prijdou na navstevu znamy, uvidime... A jinak porad vic a vic premyslime o tom, ze si u Pardubic postavime baracek..... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, tak to je super, že tě ježíšek tak odměnil!!! ;-) jsem zapomněla napsat, že jsem jinak byla ještě mnohem víc hodná - u rodičů :-D x-) ale od manžílka to ocenění a popisky na dárečkách typu nejbáječnějí manželka to mooc potěšilo :-) pak jsem mu říkala, jak moc utrácel a on že musel, že by lepší manželku už mít nemohl, tak že mi to musel nějak oplatit vynahradit... no kráááááááááásné Vánoce x-) jinak musím říct, že i na mě ta atmoísféra dopadá, taky na vás často myslím, jak se máte, jak si to užíváte... a že jsem fakt neskutečně šťatstná, že jsem vás poznala... a netušila jsem, že ten telefonát pro tebe tolik zanemnal... to jsem ráda :-) ;-) druhá polovina - pro manžílka ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Haničko, Majinko, ahojky :-) :-) :-) Kristýnko, a už brouzdáš na modré střeše?? Já jooooooo......... :-x :-D Kristýnko, já se tak mooooooooooooooooc omlouvám............... celý den jsem myslela na to, abych ti napsala smsku k narozeninám........ a v před¨vánočním shodu jsme na to zapomněla... ;-( ;-( ;-( strašně moooc se omlouvám ;-( ;-( a dodatečně tedy vše nej nej nej spoustu lásky, štěstí a spokojeného manželského života :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - na modre strese brouzdam.... ale hodne koukam i jinam, tam jsem zatim moc inspirace nenasla .o(( jen porad nevim, jestli se do tech nervu mame poustet a nebo v klidu zustat v tomto byte.... no uvidime... ale vypada to, ze na jare zacnu shanet projekt a aspon zjistovat, na kolik by to vyslo a tak...... x-) dekuju za pranicko k narozeninam a vubec to nevadi, ze to je opozdene :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
Krasny Novy rok 2008, at se vam (nam) vse vydari ;-) MVR
Odpovědět
Profilova fotka
Šťastný Nový rok,hodně štěštíčka,zdravíčka,lásky,..........
Odpovědět
Profilova fotka
Šťastný Nový rok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... tak jak jste vcera dopadly?? u nas pohoda se znamyma u vinecka.... super holky tehulky, pro vas bude tento rok snad jeste dulezitejsi nez ten lonsky ;-) ... tak na sebe davejte pozor a at jde vsechno tak jak ma.... a my se budeme tesit na fotky mimisku :o))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) satyyy - díky moc moc moc :-) utíká to rychle,už mám skoro půlku za sebou :-D za chvíli velikonoce a pak se nenaděju a budu rodit :-D jak se daří Pavlínce ;-) Marušku potkávám i na koníkovi :-) té je myslím taky dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj many - toto leti, co? moje segra by mela rodit 10.7. tak jsem na ni taky zvedava, jak to zvladne... zatim ji to jde... ani ji neni moc spatne..... v pondeli jsem byla nakupovat, chtela jsem si koupit neco na sebe a misto toho jsem koupila nejaky oblecky segre pro mimiska .o)))
Odpovědět
Profilova fotka
a kdy uz budes vedet, jestli to bude holcicka nebo chlapecek?? x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj satyyy - tak ve 13.t. to na screeningu schovával - ležel na břiše,tak 17.1 jdu na velký ultrazvuk a snad už to ukáže :-D a pak to tady vše vyklábosím co v sobě nosím ;-) jinak to jsi hodná sestřička že nakupuješ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mně furt padá koník a beremese ]-( já se na to zachvíli ...... ;-) už mě to nebaví psát to samý dokola ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, nakupujeme cela rodina... je to u nas prvni miminko, tak se budeme snazit..... :o)) hani - Pariz zavidim.... byla jsem tam uz dvakrat... naposledy v kvetnu 2006 x-) moc se mi tam libi, letela bych zas (mam tam tetu, tak mame kde bydlet), ale Petr nejak nemusi ty mesta a radsi jede do lesa a do hor :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak já byla taky jediná,ale už přibyla i sestra :-) ale taky bude to moje první vnoučátko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýnko, to je super, že aspoň bude zjišťovat co a jak :-) budeme mít společné téma ;-) my taky co nejdříve rozjedeme jednání s projektantem (jednoho máme možná vytipnutého), je to zároveň architekt, takže by to bylo super! jinak na té střeše jsme taky zatím moc inspirace nenašla, ale aspoň si tam máš o tom s kým povídat ;-) jinak i já se připojuji s novoročním přáním a ať všem vyjde to, co si přejí a nastávajícím maminkám - krásně si to těhotenství užívejte!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Lucinko.... porad na domecek myslim, ale stale si nejsem jista.... je to proste hodne zasadni rozhodnuti.... tak uvidime.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky mladé paní v novém roce! Hlasim se predevsim,abych jeste jednou vsem poprala do dalsího roku jen same stesti, zdravi, lasku, spokojenost, toleranci a at se vase prani meni ve skutecnost!!!!! Pochopitelne nemam sanci docitat, takze alespon odhadem...... luci-vydrz ve skole a na mimi nespechej, mas urcite cas, skola je sice hnusna vec a taky jsem moc chtela od toho utect,ale jednou bychom toho litovaly!Uzivej si starosti s barackem a vychutnavej si dobu bez zavazku,ta se uz nevrati ;-) kristynko-tobe preju hlavne pohodu v praci, at vzdy dobre dojedes a moc te netahaji z domova. S rozhodovanim o domecku preju stastnou volbu! x-) hanicko-pokud vse plati,tak mate stale prani,ktere jsme meli my minuly rok.Nam se to povedlo a opravdu bylo pod stromeckem miminko v brisku, preju vam moc to same!!!! A hlavne zadne nevolnosti a komplikace!!!!!! Doufam,ze v praci se to taky postupne nejak vyresi...treba miminkem.Hodne stesti! ;-) many- tobe nejde prat vubec nic jineho,ze bezkomplikovany konec tehotenstvi,rychly a klidny porod a krasny rok pri seznamovani se s novym clenem rodiny! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marti-tobe preju,at konecne zakotvis v praci,ktera te bude bavit a naplnovat!!! snad uz to vyjde,je na case,vid ;-) marusko-tak je tehu potvrzene???? verim, ze ano a tak preju totez,co many, klidne tehotenstvi a bez nevolnosti (jsou fakt neprijemne,pokoud to neni jen ta normalni verze,ver mi!), pak take rychly a klidny porod a pristi rok na vanoce pochovame vsehchny tri nase drobecky x-) majinko-verim,ze pro tebe byl min. rok uplne pohodovy a tak preju,aby to tak bylo dal,uzivej si zivota! kati-precetla jsem si IP a byla jsem v soku,ze bych min. rok zavedla podivnou hnusnou tradici,ze nektere z nas se silvestr hodne pos.....??? no to doufam,ze ne. Kazdopadne jsem moc rada,ze to byly jen ty plechy-manzel ma naprostou pravdu! Vzpomen si na nasi svatbu- bouracka za pul milionu, doufali jsme, ze se tomu jednou budeme trochu smat a vidis,je to tady,uz to prebolelo a tak to bude i u vas,hlavne,ze jsi v poradku!!!!!Snad jsi si vse vybrala v tom roce 2007 - dobre i zle a tento rok se od tebe zle bude drzet na 1000km daleko. Preju stastne dozarizovani domecku, uzivani si manzelskeho zivota a krasne spradani planu do budoucna! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj Pavli :-) no jak ti je ;-) už líp konečně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky many,no vidis,ja zapomnela napsat,jak mi je..... takze pred vanocema jsem se probrala z komatu-jinak ten stav popsat nejde, zacala jsem vnimat svet a docela se mi povedlo dohnat tak nejak vse a tak vanoce byli tak,jak maji byt......silvestra jsme byli na 4 dny s partou na horach-no proste super,tak i to jsem zvladla celkem v pohode-ale porusila jsem denni rezim spanku a tezkeho odpocivani,....takze od vcera je mi opet hodne spatne, dneska jsem nezvladla udelat nic, diky tomu jsem sla alespon sem, opet mi nejde nic snist...tak uvidime,snad se jeste tak dva dny vyspim a zase se vzpamatuju (ted mam neustale bolesti jako v listopadu :-S ) jinak je stav asi takovy,ze sice zvracim dal kazdy den, v aute taky, musim jist v tu chvili, co prijde hlad,musim jist i v prubehu noci,ale proste uz vim co a jak a je to unosna hranice.bohuzel me to silenstvi kolem vanoc a silvestra hodne vycerpalo a tak verim,ze se mi zase udela lip,jako pred vanocema,to uz slo!!! a taky jsem mezi svatkama konecne zvladla vzit utokem alespon jeden obchod s vecickama a tak jsem rovnou koupila asi 5x body a 4x teplacky a mam i dudklika atd....ted se chystam zase,jen co mi bude lip..... tak nevim,napsala jsem to docela zmatene,je to srozimetelne alespon trochu? 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Pavlinko..... rada te tu vidim... uz jsem mela strach, co s tebou je.... tak at ti je brzo lip, jako pred vanocema... a potom lip a lip a lip.... :o))) myslime na tebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak Pavli držíme pěstičky ať je ti co nejdřív dobře ;-) to je blbí,že furt zvracíš :-( já naštěstí nezvracela ani jednou,za to ty si to těhu pěkně prožíváš :-( chuderko,to ti vůbec nezávidím ty nevolnosti,no mimi ti dává zabrat ;-) jinak jak ti bude líp,tak napiš třeba na koníkovi nebo tady co už máš za sebou ;-) bylas na tom screeningu v prvním trimestru ;-) .........víš co čekáš ;-) nebo to nechceš pořád vědět ;-) ........... holky dobrou a sladké sny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc vas zdravim, Pavlinko, rada te vidim, myslela jsem na tebe, jak ti je...Neboj, brzo bude dobre, az budes mit toho mimiska u sebe. Dekuji za krasne prani, ctes mi myslenky ;-) Katy, dosla ti smska? Nevim, zda mam spravne cislo. Kristynko, a kde byste chteli stavet?Promin, zda mi neco uteklo, ale nechodim sem moc pravidelne. Domecek je super vec, drzim pesticky. Lucinko, a co ty? Uz ses vratila zpatky z libanek do reality? Je to krute, co? Tak se mejte pohadkove.Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Hani - chteli bychom stavet kousek od Pardubic, v jedne vesnici, kam jsem jezdila jako mala na prazdniny.... mame tam pozemek... uvidime.... jsme ve stadiu pocitani a rozhodovani.... holky, pekne to tu zanedbavate.... :o((
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) Pavlínko, to je fajn, že sis krásně užila Vánoce i Silvestria a věřím, až doženeš odpočinkový deficit, bude ti zas dobře ;-) Kamarádka taky mívala problémy, protože u toho chodila do školy a nezvládala to napětí a ¨stres, hrozil potrat, ale jen co zůstala doma a dodržova¨la nějaký ten svůj režim, vše pak bylo Ok ;-) určitě to bude i tak u tebe ;-) jinak děkuji¨za odpověď na mobil, ulevilo se m, že je ti líp a byl to příjemný dárek pod stromeček ;-) myslím na tebe, MTR ;-) Hani, ta realita je děs.... v prosinci to bylo úplně šílený, nevyšla jsme ze stresu... teď už je líp, ale zkoušky zas začínají, ach jo... nicméně mimi mě až tak nepustilo, ale uvědomuju si, že prostě ač na jednu správný čas bych už i cítila, ještě vzhledem k okolnostem není... každopádně už se nebojím, když bych zapomněla prášek, někdy si i trošku tajně přeju večer zjistit, že předchozí den jsem zapomněla :-D :-x rozhodně ten pocit, že jsme mohla být těhu - v Dominikáně, mě hodně posunul, ono nás oba... takže mimi bych chtěla, jen to prostě ještě nejde...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Lucinko - zadny mimi... budeme prece spolu na dalku stavet ten domecek.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, Luci, neboj, mimi neutece...pak si ho vic uzijete oba...ja jdu na Labuti jezero, tak se tesim...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky tak jsme zase tu, to je hrůza po těch vánocích kolik mi naskákalo zase práce. Zkusím vás dočíst.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?