Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, vím že je už po mikulášovi, ale doufám,, že se tu slezeme v plném počtu :)my jsme včera obešli pár známých a hádejte za co jsem šla....no jasně za čertíka bertíka :) a jak jste vy prožily mikuláše?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky..... Maji - tys byla za certika... to muselo byt fajn :o)) ... ja jsem sla na spinning, ale protoze zadny klient nedorazil, tak jsem dosla nakoupit (koupila jsem manzelovi k Mikulasi mandarinky x-) ), do obyvaku jsem si koupila Vanocni hvezdu a jela jsem domu...... takze nic moc :o/ A co miminko??? nebude? Dneska jdu po praci zase na spinning, ale dneska uz tam mam nahlaseny nejaky dobrovolniky, takze budu muset do trenek a sednout na stroj...... no, ono mi to jedine prospeje :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Maji - tak uz jsem cetla IP :o((
Odpovědět
satyyy, ze nikdo neprisel na spin? Tady je furt nrvano, musim se objednavat treba 14 dni dopredu:-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kat... tak tady to tak neni.... je to takovy maly zasity fitko a moc lidi tam nechodi..... je to totiz spis squahovy centrum.... dneska jsem mela dve slecny..... ale rozhodla jsem se, ze tam koncem roku skoncim a budu hledat jinde, tohle me moc nebavi..... Kat - budes pect vanocku??? vcera jsem si na ni vzpomnela, ze bych ji vikend pred vanocema udelala.... ale mam trochu strach.... jsem to nikdy nedelala :-(
Odpovědět
satyyy, aha... No vanocku delat budu, ale testo mi udela domaci pekarna...ja to pak nejak zkusim umotat a upect, ae taky jsme to jeste nikdy nedelala... :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, se mas... ja to testo zkusim nejak zmaknout sama.... ale asi se vic bojim toho, ze si u toho motani do vanocky zamotam i ruce..... :-N mam manzela v hospode.... tak si tu uzivam net :o))) ale jsem na nej nastavana..... protoze nejde do hospody jak je rok dlouhy a dneska, kdyz balime veci na vikend (jedeme k jeho rodicum), vezeme darky, obleceni na sobotni plesik a tak..... tak si jde do hospody a necha me tady..... a ja uz ted vim, ze jelikoz se dostane do postele az o pulnoci a zitra bude vstavat pred patou.... tak bude nevyspalej a tim padem strasne protivnej....... tak uz se na ten zitrek tesim .o((( takhle tam nerada jezdim a jeste, kdyz budu mit sebou takovyho protivu......
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky sat i já budu píct vánočku ale poprvé, tak jsem zvědavá jak to zvládnu, kluci u nás v práci mi dávají rady jak motat či nemotat, ale jsem zvědavá jak to zlvádnu já :-D jinak mám vánoční depku, že nic nemám, ani nevím jaké dárečky nakoupit a taky není časík ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
sat mimi nebude :(, ale nezoufáme a střílíme dál :) jj mikuláška jsme si pořádně užili, byla jsme za čertíka bertíka a skoro nikdo mě nepoznal :), děti jsme vystrašili chuděrky, ale moc jsme se nasmáli :) i já jsem dostala jednoho čertíka, tak jsem si ho vzala do práce a kouká na mě :) je tu někdooooooooooooooooo
Odpovědět
Ahoj kočky! Maji, takže jdete do toho nebo to nakonec necháváte na jinou dobu, jak bylo v plánu? Já mám smolíčka, já to mé rozvažování dnes rozsekla tím, že jsem byla na vakcíně proti rak. děl. čípku, takže půl roku mám jistotu, že nic nebude ;-) teda bude, ale mimi z toho nebude:-) :-D
Odpovědět
Holky, já s tím cukrovím bojuju, vůbec nevím, kdy co... Mám perníčky, ale vůbec mi nejdou zdobit:-( Mám linecké a takové čokoládové sirky. Teď to budu asi slepovat, zdobit. ještě udělám asi dvě pečené a pak jen neepčené - to asi až příští týden že?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojk holky! Tak já dnes taky pekla perníčky a když jsem jich viděla, kolik jich je (pekla jsem z kila, abych mohla udělat i dvě chaloupky), tak jsme myslela, že mi klepne.... já to tak nerada zdobíííííííííííííííím :-p vánočku budu dělat taky, ale už jsme jí několkrát dělala, tak snad to půjde i teď... a budu dělat štrůdl... jinak cukroví prakticky nejíme, takže si jen nějaké a trošičku vezmu od našich a bude. dárečky už se mi taky pomalu schází, dnes jsme zas byla na lovu a ulovila x-) (mmch i ve zverimexu a stálo mě to přes 600 :-x :-N ) jen ta škola..................... brrrrrrrrrrrrr................ holky já chci do prááááááááááááááááceeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Lucinko, hmm:-( škola...ale vydrž, až to doplácáš, budeš strašně šťastná! A já s Tebou! Zdobit perníčky prostě neumím... Ale mám hotové linecké (slepené, pocákané čokoládou), čokosirky, kolečka s tajemstvím (jedno jsem te´d ráno ochutnala, ježiš, to je dobrý), perníčky (ale polovina je ozdobená jak od malýho dítěte, druhá ještě radši vůbec). A jedno těsto v ledničce (klasický medový těsto, který budu slepovat dvěma různými krémy). Jo a ještě mám vlastně takový kolečka, na který přijde ořechová nádivka:-) Tyjo, na poprvé to jde ne?:-) Zkazila jsme zatím jen to zdobení (perníčky už asi dělat nebudu):-D A budu dělat asi 4 druhy nepečeného... Baví mě to normálně:-D
Odpovědět
Holkýý, mě to nedá...dneska jsme četla na koníkovi příspěvek od Marušky... x-) x-) x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... byli jsme na vikend u tchanovcu..... hruza jako vzdycky... fakt premyslim, ze tam nebudu jezdit vubec... :o(( ale v sobotu jsme meli tříleté výročí seznámení a byli jsme plesat na tanečním věnečku x-) jeee, to bylo krasné :-) Kat - jdu na konika jeste mrknout.... nejak nevim, na co narazis :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dalo mi to zabrat, ale neco jsem nasla x-)
Odpovědět
http://www.modrykonik.cz/forum/show.p...
Odpovědět
Profilova fotka
:o)) jojo, to je ono .... ale dalo mi to zabrat :o)))
Odpovědět
;-) Já ji tam viděla úplně náhodou an titulní stránce, tak jsem jukla...a zrovna to byl tenhle odhalující příspěvek:-) my měli víkend vánoční, já pekla cukroví, myla okna, zdobila okna (v patře, dole už jsem to měla týden). Nakonec mě to pečení baví:-) Dneska je manža v Praze, tak budu plnit krémem...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee je, ty jsi sikulka.... to ja se jeste do jednoho cukrovi asi pustim v sobotu a tim koncim, moc to nejime, tak toho mam jen trosku.... mysleli jsme, ze si neco privezeme od tchyne, ale ona se vymluvila, ze ho jeste nema hotovy, takze jsme nic nedostali...... asi jsme zlobili .... ]-(
Odpovědět
satyyy, aha:-)) Koukánm, že výlet se fakt povedl:-D Satyyy, já myslela, že budu dělat jen tak tři druhy, jedno pečené a dva nepečené a nakonec mám už pět pečených:-D A budu mít tak pět nepečených... Když holky sem dávaly tak lákavé recepty (a vše se fakt povedlo a je to výborné´) ;-)
Odpovědět
Akorát si poslední dobou začínám připadat jak pipinka:-D Fakt, jsme ráda doma, vařím, peču, uklízím, peru...a baví mě to:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Kačí, nic si z toho nedělej, mě to baví taky :-D ;-) holky, já mám takový děsný pres.... jsem v jednom kole a nevím, kam dřív... :-| :-( Kristýnko, na tebe jsem vzpomínala, jak trpíš u tchýně... :-( ;-) holky, já chci mimi a školu pryč!!! :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko.... Lucinko - mimi bude a skola taky ;-) to zvladnes, prece to ted nevzdas :-. Kat - nejsi pipina, ja jsem taky rada doma, sice obcas nekam rada vyrazim ale nemusim to mit moc casto a docela rada vyrazim s muzem (i kdyz nekdy taky musim sama.... x-) ) jen to vareni, peceni a uklizeni me jeste nezacalo moc bavit.... ale je to cim dal tim lepsi :-D dneska se snad dovim, jestli bude manzel na vanoce v praci nebo ne a jak bude pracovat cely tyden mezi vanocema a silvestrem ...... uz snad budeme schopni naplanovat navsevy a tak..... :-N a jestli to vyjde, tak jdeme dneska do kina ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, my dnes byli taky v kině ;-) na posledních plavkách :-D a minulý týden na premiéře Václava... místo abych se učila =-) :-x :-D holky, co dárky, máte už všechny??? a jak se jinak máte? a kde jsou vůbec ty ostatní nooooooooo??????????? ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, uz jsem to psala na Rocnik 1981, ale jeste se...od 1.1.2008 nastupuju do Padubic na plnej uvazek...konecne...sice nastupni plat 16tis.hrubeho, takze tak 12tis.citeho, ale polepsim si asi o 11 500 Kc a jeste nebudeme platit tak silenej najem...dnes jsem to v pze ukoncila...takze behani fura, ale snad to stoji za to...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,myslím že by jste to taky měly vědět,dělala jsem si těhotenský test před 3 dny a byl pozitivní,od té doby testuji pravidelně a // mám pořád a sílí x-) x-) Vypadá to,že jsem těhotná ... :-N Držte mi palce ať to je pravda a vše dopadne dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maruskooo, gratuluju moc, tady se nic neutaji a vetsina z nas uz to stejne vime z konika, praskla to na tebe Kacenka.... :-D opravdu velika gratulace, moc ti to preju
Odpovědět
Profilova fotka
jj já vím ;-) jenom jsem nechtěla to hlásit moc brzy,abych něco nezakřikla,ale stejně jsem to nevydržela :-N Jinak moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nemas zac dekovat...hlavne at ti vse dobre dopadne u doktora...a pak aby ti bylo dobre a mohla jsisi to tehulkovnai uzivat ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?