Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauko sat, jj to je ta změna počasí, jendou sněží, jednou prší, pak se zase oteplí ...i já jsem si to prošla a vůbec mi nebylo do smíchu. O Vánocích mi ani nemluv, nestíhám a nemám žádné představy o dárcích :) ach jo zítra zase pondělí :(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,jdu vas po dlouhe dobe alespon pozdravit mimi je v poradku,ale trapi me,takze jsem bez nalady a stale na neschopence, byla jsem na chvili i v nemocnici,ale snad se to zlepsuje,uz zacinam pit i jist,snad se to uz tak udrzi Jinak tim padem u me nic noveho, doufam,ze se mate lip a hlavne vse je tak,jak si prejete! zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ahoj ahoj.... Pavly - rady te tu vidime.... uz aby ti bylo lip a chodila ses na nas koukat casteji :o)) Myslim na tebe, aby sis brzo zacala uzivat to krasne x-) Maji - co jsem to cetla na Konikovi??? :-o Za by taky?? Ja jsem byla jeste v pondeli doma, nebylo mi nejlip.... ale od vcerejska jsem v praci.... dneska vecer jedu do Olomouce, kde budu dva dny na konferenci, tak aspon nejake zpestreni x-)
Odpovědět
Cauky holky, Pavly, ty jo, Tobě to těhotenství teda dává... sestřenka to měla podobné, říkala, že druhé nechce nikoliv kvůli porodu, ale kvůli těhotenství, bylo jí špatně celých 9 měsíců, spíš zhubla než přibrala, říkala, že horší období ještě nezažila. Trochu mi jí připomínáš, tak doufám, že to aspoň přejde co nejdříve! Koníka si teda vůbec nečtu, tak asi bych tam měla zajít, abych byla v obraze. U mě nic nového, já si ještě počkám;-) v práci to je trochu změna, bylo mi nabídnuto přejít na jinou pozici...zatím to ale zvažuju a nevím.... nevím trochu, co mám dělat, co se sebou...
Odpovědět
Profilova fotka
hooooooooooooooooooj holky :) sat no zatím to tak vypadá :-) , počkám do pátku a pak dáme testík. Tak uvidíme, ale měla jsem teď perný měsíc, tak se to asi odrazilo i na jiných věcech, manžílek bybyl rád tak je to dobrý Jinak Pavly to tvoje těhotenství teda...to je hrozné že to tak špatně neseš,snad se to za cvhilku zlepší :) Jinak u nás nic nového, víkendy trávíme po návštěvách a týden v práci. Ještě musím něka vměstnat cvičení, nebo budu jak sud :(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Maji - možná ani cvičit nebudeš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čauko holky, nazdárek many :) no zatím si to nepřipouštím, ale ono pořád nic, zítřek rozhodne, tak držte palečky :)
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj :-) se nějak pořád nemůžu probrat do reality :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooooj luci no konečně ;-) tak povídej, přeháněj ať můžeme tiše závidět :) jak bylo :)
Odpovědět
Profilova fotka
majinko, bylo nepopsatelně krásně... fakt ani nevím, co vám psát, to se prostě musí vidět... počasí bylo pro mě trošku překvapivé, protože tam relatuivně často pršelo, jeden den propršel celý, ale ono sprchlo a hned zas svítilo sluníčko a vedro bylo pořád. Hotel byl luxusní, bez chybičky, jídlo - no comment :-D :-x , se na sebe nemůžu nai podívat... a výlety - spousta - plavání s delfíny, šnorchlování se žraloky, rychločluny, katamarány, poznávání místního venkova (fakt děs..., prům. plat je tam 300 am. dolarů a má ho málokdo... psi na ulici, mi pukalo srdíčko, děti se na tebe vrhají a žebrají peníze, maso se prodává na ulici pověšené na tyči, ve vedru, slunci, mouchy.... :-p ), letěli jsme helikoptérou, jeli na dva ostrovy, výlet na 4kolkách - to bylo super, jen to oblečení jsem musela rovnou vyhodit, protože jsme jezdili v blátě a loužích :-D ............. prostě bych jela znova. nemám jedinou výtku.... no a návrat :-p :-p :-p pořád nějak neskousávám ten mráz a pohled z okna na zasněžený smrky.... jsem si zvykla na palmy s vánočníma světýlkama na pozadí azurové oblohy :-D moře bylo čisťoučký.... holky, kdy se sejdem,. abych vám to mohla ukázat? :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
týý jo luci tak to teda bylo jak v pohádce až na ten nepoměr mezi vrstvami :( nechceš někam dát pár foteček?´taky jsem chtěla napsat kdy uděláme zase dýchánek, se mi po vás moc stýská :) a co škola?budeš hodně dohánět?
Odpovědět
Profilova fotka
no pokusím se fotky někam dát, jenže je musím zmenšit... a mám fůru práce, takže nevím, jak s tím budu rychlá... dohánět zatím nevím, poznámky si půjčím v pondělí, ofotím a bude ;-) jen mi utekl jeden test, který tedy budu muset dopsat a byl pěkně hnusnej, spousta lidí ho ani neudělala a prý nepřítomnost na tom testu omlouvá jen vlastní smrt, takže jsme možná dostudovala :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ale prosímtě, u nás taky vždycky vyhrožovali a pak nám museli dát šanci, tak budu držet palečky. A co jste si přivezli?Mimi? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
spoustu zážitků, rum, doutníky, obraz, sošku, mušle malé i jednu obří, pohledy, mapu, knížku, album, brýle, tašku................. spouuuuuuuuuuuuuuuuustu ;-) jen to, na co se ptáš, snad ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo já vím, jsem tě jen zkoušela :) a jak dlouho jste letěli?
Odpovědět
Profilova fotka
tam 10,5 hodiny, zpět 9. náročný, ale stálo to za to :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
týýý jo tak to byl dlouhý let, ale hlvaně že se vám líbánky vydařily :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Luci ty ses teda měla :-) tam bylo teploučko,že ;-) Maji - tak co testy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak vás jdu pozdravit ;-) Já se teď hodně často objevuji na koníkovi,je to pro mě te´d to čím žiju :-) Nemám žádné nové zprávy,jsem pořád netěhotná,ale přesto šťastná :-) Lucinko moc tě zdravím,tak co líbanky,super že?? x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.... tak vas taky zdravim.... Luci - koukam, ze jste si to fakt uzili... to je moc dobre... tise zavidim x-) ja jsem byla ted dva dny v Olomouci..... na konferenci, kde jsem se nic nedovedela, ale zato jsem se dobre najedla :o)))) jak se chystate na vanoce?? ja uz pomalu zdobim bytecek, cukrovi mam uz skoro napeceny, darky uz jsou taky doma skoro vsechny..... takze se jen tesim.... a modlim se, aby nemusel muzicek na Stedry den do prace...
Odpovědět
Ahoja holky, satyyy, taky mám nazdobená okna, věnec na dveřích, na stole, větve ve váze. Stromeček asi mít nebudu, nebudeme doma a třeba bude v akci po Vánocích:-) Mám krásně nazdobené vázy s větvičkama:-) Cukroví pečené napečené, ale já dělám jen málo, máme radši nepečené kousky:-) a to budu dělat až příští víkend... Jinak jsem v práci, kde začíná každoroční předvánoční stres... Ale dá se to, pečeme s důchiodcema cukroví, zítra budu anděl:-) v pondělí přijdou na vystoupení děti z mateřského centra... A holky, už mám 30letýho manžu:-) v pátek mu bylo 30 ;-)
Odpovědět
Lucinko a Tobě jsem psala mail a vrátil se mi :-| Ráda tě "vidím" a nemůžu se dočkat vyprávění a foteček... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, já mám dneska takový kopr, že přemýšlím, že to tu dneska zapíchnu, děs jinak test mi vyšel negativní, ale stále jsem to nedostala, takže zítra směřuji směr gynda :(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj maji a zkusilas raději dva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) holky, mám děsný fofr.... ve škole na palici, už toho mám fakt dost... to, jak jsem byla nasr....... v září byl jen slabý odvar... jedna baba po nás jezdí co může, uráží nás... no poslat ji do pr. už jsem i řešili to, co se dělá, když chceš dálkově dostudovat na jiné uni, protože z ní máme fakt strach a nevíme, jak se situace s ní bude vyvíjet dál, zatím je to jen a jen horší... na blbej zápočet děláme 3 seminárky a píšeme 3 testy tak těžký, že jsou prakticky k nenapsání... ten, co psali, když jsem byla pryč, by napsalo jen 5 lidí, tak se trošku smilovala a prošlo jich víc, ale i tak spousta ne... seminárky všem vrací... no a načíst literatury 3 pr*ele a v lednu ještě ústní zkouška.... takže už jsme fakt v koncích a vymýšlíme náhradní možnosti... a já i variantu miminko... jestli mě fakt nepustí dál... budu o tom vážně uvažovat... no jinak mám fofr i doma, ještě stále peru prádlo z honeymoon, žehlím, chytám výzdobu, uklízím... čekají mě perníčky, praní záclon... chjooo... naše první Vánoce a tak hektický... dárky už celekm mám, ještě manžílkovi nějaké a našim holčičkám a bude... Kačenko, to je divný, mě mail funguje normálně... zkus to znova ;-) snad se brzy dokopu poslat ti ty pohledy... Majinko, jejej, a já myslela, že už budeš taky maminka ;-) :-) jinak vás všechny zdravím, stýská se mi po vás, fakt... měli bysme chystat další setkání :-D ;-) x-) papa, myslím na vás, MVR ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... jsem zase tady :o)) Luci - s tou skolou je to na h...., ale vydrz, budes nakonec rada..... musite to s tou profesorkou nejak vymyslet.... Kat - ty mas ale staryho muze ;-) :-D ... tomu mymu bude v breznu 25 x-) x-) x-)
Odpovědět
satyyy, tyjo, já bych takovýho cucáka nechtěla:-D ;-) Luci, to je fakt na pikaču ta škola, ale nechci Ti do toho kecat, ale v tomto případě není miminko ta správná volba... Zkus se spíš podívat po možnostceh přestupou na jinou VŠ nebo na dálkové studium a hledat práci... Ale to je jen můj pocit, nepřijde mi to jako správný důvod pro mimčo (nehledě na domeček, který budete stavět)...
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, já vím, že by to nebylo to správné... ale občas toho už mám fakt ne po krk, ale nad, že si říkám, jak by mi doma s miminkem bylo dobře a byla bych šťastná a spokojená... víš, ten přestup, zas si říkáme, že na debila můžeš narazit všude a že by to třeba nakonec řešení nebylo... no uvidíme v lednu... Kačenko, Pájovi dodatečně vše nej nej nej!!! Já na to myslela a pak jsem zapomněla :-S :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - to bude dobry... prece vas vsechny nemuze vyhodit... ona treba jen strasi a nakonec to dopadne dobre.... ted uz by byla skoda toho nechat......
Odpovědět
Profilova fotka
no všechny ne ale některý jo... ]-( :-p dnes nás oddělali na dalším předmětu, na genetice... místo, abysme toho měli čím dál míň a snažší, je to vše naopak ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?