Menu Forum

Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

27. črc 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
majinka
Registrovala se 9. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 795 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Brno Líšeň, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
majinka
Registrovala se 9. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 795 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Brno.
    Brno Líšeň, Region Brno
 ahojky holky, tak se zase hlásím fakt vůbec nestíhám, teď jsem marod, vlezl na mě nějaký bacil emil emoticon emoticon , tak chodím se zavázaným krkem, pořád piji čaje a sosám vitámínky,

Jinak jsme si včera koupili nové auti, golfa, uvázali jsme se na pět let, tak jsem zvědavá jak to těď všechno bude. V lednu chceme jet lyžovat ach joooooooo

Ještě že manža vydělává protože já v nové práci zatím bída.

A jak se máte?
16. lis 2007 v 07:17  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 6611 příspěvků a 2 alba. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
  • Svatba byla 21. července 2007
    Na radnici v Králíkách, Region Ústí nad Orlicí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 6611 příspěvků a 2 alba. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
 Kat - ja tu knihu cetla uz snad desetkrat a z toho asi dvakrat anglicky... jsem z ni vedle a mam k ni i jinak osobni vztah.... proste je to muj milacek...... :o))) Tak na to myslim, ze jsem ji uz dlouho nemela vytazenou, tak se asi zase zactu emoticon

Maji - to s tou praci je blby... jeste k tomu, kdyz ti neni dobre :o(( Ale mate nove autickoooooooo emoticon Ono bude lip... urcite... teda ja tomu verim..... emoticon

I kdyz vcera jsem zase byla po dlouhe dobe nakoupit a kdyz jsem videla, kolik to jidlo ted stoji, tak asi prestanu jist..... tolik neutratim a jeste budu hubena emoticon
16. lis 2007 v 07:21  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
 ahojky sat, no o tom kolik co stojí mi ani nemluv hrůůůůůůůůůůůůůůůůůůzaaaaaa

a co plánuješ na víkend?Jsi v práci?
16. lis 2007 v 07:27  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 o vikendu nam prijede na navstevu Petruv kamarad s pritelkyni.... takze se jim budeme venovat.. (budu muset varit emoticon ) a v sobotu pojedeme na zimni stadion bruslit ... takze pohodicka.... trochu se to ted v praci uklidnilo, takze chodim domu i vcas a nemusim o vikendu :o))))
16. lis 2007 v 07:31  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
Registrovala se 1. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 484 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
Registrovala se 1. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 484 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
 Ahoooj, zdravim opet z patecni prace...ja uz chci domuuuu, tak se tesim na vikend, dnes jsem rano vubec nemohla vstat, jak se mi nechtelo....tady je dneska jeste ke vsemu nuda, takze to strasne pomalu utika...asi utecuuu driv, stejne tady mam byt oficialne je PO 7-11h emoticon
16. lis 2007 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
 ahoj holky, jak se mate? u nas pry snezi......... hmmmmmmm nejak nevim, co to je a neumim si to predstavit. ani to, ze se blizi vanoce. doufam, ze kdyz nemam zadne IP, nedeje se nic zavazneho a vsechny se mate OK a fajn, moc se mi po vas styska a po tech nasich holcickach, to si ani neumite predstavit, uplne tu trim a tesim se domu. abych je pomuchlala emoticon papa a MVR emoticon
17. lis 2007 ve 02:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
Registrovala se 27. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 1514 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Olomouc.
  • Svatba byla 27. července 2007
    V Uničově, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
many (36 r.)
1
Registrovala se 27. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 1514 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Olomouc.
    V Uničově, Region Olomouc
 ahoj holky emoticon
17. lis 2007 v 18:41  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanickak.
1
Registrovala se 8. května 2006 na beremese.cz. Přidala 260 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba byla 7. července 2007
    Na zámku v Miloticích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
hanickak.
1
Registrovala se 8. května 2006 na beremese.cz. Přidala 260 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba byla 7. července 2007
    Na zámku v Miloticích, Region Hodonín
 Ahoj holky,vsechny vas moc zdravim.No vy jste me teda navnadili s tim Alchymistou, asi to taky vytahnu emoticon .
Maji, s tim autickem mi povidej...taky zvazujeme koupi noveho auti.A mate noveho Golfa? To je tak 400.000-450.000, ze jo?No my si dame mozna darecek na Vanoce, ale do leasingu se mi moc nechce emoticon emoticon Musime to jeste propocitat vsechno....My o vikendu vyklizeli bytecek po rodicich, prodavam ho misto mamky,takze vsechna prace zustala na me a ona jenom zkasne penizky emoticon , tak doufam, ze neco malo zbyde i na me.. emoticon emoticon .Tak se mejte krasne a pekny start do noveho tydne.
18. lis 2007 v 19:25  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
 ahojky holky, přeji všem krásné pondělí, idkyž já mám od rána kopr. V práci nám nařídili celozávodní dovolenou, takže je to pěkně naprd, tak tu všichni brbleme, že s tím budeme muset něco udělat. Nejenže povinně musíme být doma o Vánocích emoticon což nám neva, ale musíme si vzít dovku na jaráky a pak týden v srpnu, což je pěkně na pytel.

Hani nene na nového jsme neměli, koupili si ojetého a i tak stál 200. Ale jezdí pěkně, takže svištíme teď po kamarádkách a doháníme co se v týdnu zamešká.

A holky jak se jinak máte?

Musím vás jít dočíst, abych byla v obraze emoticon
Tak zatím páčko zlatíčka moje emoticon
19. lis 2007 ve 14:36  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
Registrovala se 29. března 2007 na beremese.cz. Přidala 371 příspěvků. Region Kladno.
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
Registrovala se 29. března 2007 na beremese.cz. Přidala 371 příspěvků. Region Kladno.
    Region Kladno
 Ahooojk holky moje!!! moc vás všechny zdravím !!! I zajisté úžasně opálenou Lucinku!!! emoticon

doufám,že se máte všechny dobře a jste zdravé!!!

Já tak trošku bojuji s nachlazením, jsem zas jednou běhala bez bačkor u kamarádky emoticon

jinak v práci stále záhul, ale zdá se,že už dlouho nebude...

manžel dostal nabídku na lepší práci v Plzni, takže to vypadá,že od únoru budeme žít v Plzni...

trošku se bojím, ale hlavně se těším na nové prostředí, práci a prostě změnu!!! oba dva jí moc potřebujeme!

tak držte zítra palce, budu o tom poprvé diskutovat se šéfy, ti omdlí asi... emoticon

tak já pádím zase pracovat!!! a snad vás brzy večír dočtu!!!

paaaaaaaaaaa
19. lis 2007 v 15:28  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
fotoportrét
fotoportrét
katwind
Registrovala se 20. března 2006 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků a 2 alba. Region Trutnov.
 Ahoj holky, du vás taky pozdravit, jsem dnes sama samotinkáu, manža je v Praze, pes den byl pracovně a teď má zapíječku miminka- (Štěpánek) svého kamarádaemoticon
Jinak já holky nakupuju letos zatím dárky přesnet, do krámu chodím jen pro jídlo, ale jak tu padlo, ono to bohatě stačí! A že bych trochu zhubnout potřebovala, to jako joemoticon Satyyy, v neděli jsem dělala sójové plátky zapečené s nivou, k tomu brambůrky a jablečnej kompot. Doporučuju, bylo to fakt výborný!emoticon
Teď jdu ještě objednat nářadí ke krbu pro manžílka (30. mu bude 30 emoticon emoticon
Luci, dovolenku závidím, já mám přesčasy zase už asi na dva až tři dny emoticon Ale já si to vyberuemoticon)
Erenko, nová práce, v Plzni, fíhaaa... Blahopřeju a obdivuju! Já na ty změny njak nejsem, jsem konzervaemoticon
Jo, Lucinko, Ty ses včera určitě válela u moříčka a já byla na běžkách! Dnes mě všechno bolí emoticon Jsem lemra noemoticon
A víte co je paráda? Běžkařskou trať máme za baráčkem a zpátky sjedeme téměř k našemu obýváku emoticon
19. lis 2007 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 Eren - do Plzne?? no to jsou veci... ty chlapi s nam delaji ale v zivote zvraty, co??? My se mozna casem budeme stehovat do Pardubic..... to jsou veci....

Kat - sojove platky s nivou?? to zni dobre :o) asi to taky vyzkousim emoticon
20. lis 2007 v 07:49  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 Jo, jinak novinka... moje sestra je tehotna... v cervenci by to melo byt..... poridila si to s tim svym pitomcem... takze nevim, jestli ma cenu nejak jasat.... ale ona je stastna emoticon
20. lis 2007 v 07:52  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 satyyy, do PB? To mi budeš blížemoticon Často se scházím v PB s kámoškama (Choceň a Kutná Hora)emoticon
A k sestře, asi no comment emoticon
20. lis 2007 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 Kat - koupila jsem sojovy platky... takze jak na to?? porad jen na ten tvuj super recept o vikendu to uvarim :o)))

Jinak to vypada tak, ze kdyz to pujde podle manzelovych planu, tak v dubnu nastoupi do armady... na 3-6 mesicu do Vyskova a kdyz proje vycvikem, tak nastoupi k posadce do Pardubic. Zatim to vypada, ze by tam dojizdel. Ale kdyz zjistil, ze moje mamina ma cca 20km u Pardubic pozemek, tak vymyslel, ze si tam postavime baracek. Na jednu stranu si rikam, ze se zblaznil, prece se nebudu stehovat do Pardubic, hledat si tam praci a jeste k tomu se nervovat se stavbou baracku, kdyz uz zarizujeme byt (ten bychom samozrejme prodali). ... ani nevim, na kolik takovy baracek vyjde (Kačko porad) Ale na druhou stranu si řikám, když potkávám v Praze ty podivny feťácký existence, jestli by nám na vesnici nebylo líp. Ale uvidíme jak to bude pokracovat a tak.......
20. lis 2007 ve 12:15  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Satyyy, jsem pro PB! Já bych v Praze totiž chcípla emoticon emoticon Určitě poradím, co budu vědět, při nejmenším dám kontakt na stavební dozor, extra levný a nejlepší člověk, co se nám připletl do cesty. Jezdí i do Liberce takže do PB taky určitě. Kde u PB brouku? Blíž ke mně nebo na druhou stranu?emoticon
Baráček a jeho cena je strašně široká, záleží na velikosti a na tom, zda stavíte sami. Určitě pak můžeme vše probratemoticon Třeba se sejdem v PB! emoticon

Plátky - celý pytlík vysypeš do půl litru vody a uvaříš, jak jsi zvyklá. Já dávám zeleninový bujón, trošku sladké červené papriky (má to hezčí barvu pak), případně pepř, jestli máš ráda (my moc neochucujeme, takže nedávám sůl, pepř, jen ten bujón a papriku). Nastrouháš nivu s eidamem (může být jen niva, ale ten eidam se líp taví). Uvařené masíčko vyndáš, vývar nevyléváš, jen přeleješ! Na pánvičku dáš olej, masíčko osmahneš dozlatova a nakonec dáš na plátky kupičku nivy, opatrně otočíš (jen na moment), otočíš zpět a máš plátek zapečený s nivouemoticon Fakt to tam překvapivě drží a vypadá to pěkně. Ten vývar, co Ti zbyl, ohřeješ, hodíš do něj kostku vepřové šťávy (nevím, jak se to přtesně jmenuje, v krámě je to vždycky vedle bujónů a je to nějaká šťáva k masu), Ta to báječně zahustí a ochutíemoticon Tou šťávou přeleješ to maso na talíři (já to leju na brambory). Mňam, mám hlad! Nic nebude, je večer, jsem tlustá, mám tu čaj a jsem po náročné hodině aerobicu emoticon
20. lis 2007 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 Ahojky....
Kat - diky za recept, uz si ho tisknu :o)) Ja jsem vcera delala zapenecny brambory s rybkou, nivou a smetanou..... mnam mnam..... jeste mi zbylo na obed, tak se na nej uz ted tesim :o))

Jinak od Parbudic do mame na JZ :o(( (Svojšice, znaš?? ) Tak tam to je. No, uvidime, jak bude pristi rok probihat a my potom budeme premyslet dal.
Jinak barak bychom si urcite staveli sami.... tatka je sikulka a my asi taky... takze takovy ty normalni stavebni prace (mimo eletrikare a instalatera) zvladneme (tata je tesar, takze ani strecha neni problem) a baracek bych chtela maly, mozna i prizemni.... emoticon emoticon emoticon to jsou plany a pritom se vubec nevi, jestli nekam pujdeme .o)) Ale docela me to laka.
21. lis 2007 v 07:31  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 Jo a jeste se vratim k tomu Alchymistovi..... v sobotu jsem v knihkupectvi zjistila, ze vydali Alchymistu znovu.... v hnede (jakoby starobyle) obalce, i s ilustracema..... premyslim, ze si ho poridim, fakt je to krasna knizka i na pohled..... emoticon emoticon emoticon
21. lis 2007 v 07:33  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Satyyy. Ty vaříš večeře? Tak na to bych se mohla... včera jsem v pět přijela domů z práce, od šesti do půl osmé cvičení, domů, sprcha, tvoření nějakých dekorací při TV a spát... Večeři bych tam už nenacpala (a ani nechtěla)emoticon
21. lis 2007 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Baráčku fandím!emoticon A Svojšice neznám emoticon
Já jedu v sobotu do Prahy emoticon Jedeme teda nekřesťansky brzo (manža tam musí být v osm na nějaké konferenci nebo co), takže to má Ikea zavřenoemoticon Takže jdu endjřív do centra, stavím se v Luxoru, chci taky mrknout po nějakých knížkách ještě, hlavně něco od TOPPu (dekorace, jak zdobit perníčky atd.). A pak Ikeaaaaemoticon)) Dostanu penízky a můžu dělat nakupy nakupyemoticon Bude botník, různé dózičky do kuchyně, polička do prádelny, komoda pro Káťu do posilovny, a dekorace emoticon Vlastně mi ani nevadí, že jedu tak brzo emoticon
21. lis 2007 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 Jeeeeee, nakupy zavidim.... my si ted objednali skrin do loznice, takze nakupy chvili nebudou :o((
Dekoraci ted taky vyrabim, koupila jsem si klubicko a zacala jsem neco hackovat na vanoce, tak jsem na sebe zvedava....

Vecere varim jen nekdy... vcera jsem mela v praci k obedu jen rohlik, tak jsem udelala teplou veceri a zbytek mam dneska k obedu.... takze dneska bude k veceri jen chleba .o))) Prijela jsem domu v sest, nastesti Petr mi mezitim oloupal a nakrajel brambory, takze ja jsem to jen nahazela do trouby a v pul osme byla vecere :o))))

Premyslim, ze bych uz o vikendu zacala pect cukrovi...... jen trosku, abychom meli doma teplo z trouby a vonavo.... Petr se bude ucit, ma pristi tyden nejaky zkousky..... tak se do neceho vrhnu (treba konecne dodelat tu dekoraci, co jsem vcera zacala)
21. lis 2007 v 08:52  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 satyyy, já se o víkendu chystám na perníčky, mám od babičky půjčené vykrajovátka, recept tady z beremka, suroviny nakoupeny... Přes příští týden udělám adventní věnce (dělám i pro mamku) a příští víkend (advent) umeju okna, uklidím, nazdobím... Ještě musím dodělat obrázky na sklo, mám jich jen pár.... emoticon
S večeří aha...já mám každý den oběd v práci (dnes ne, pač je králík-nerada nebo zemlbába-musím se hlídat), takže večeře mě ani nenapadnou. Vařím jen o víkendu (a teď budu v Ikee emoticon a v neděli udělám třeba...vločkové karbanátky nebo sojový řízky? Nebo nějaký těstoviny se špenátem?...
21. lis 2007 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 Kacko a to manzel neji vubec zadne maso, ani ryby??? to musi byt strasny takhle varit, ne? ale ty maso jis....
ja sice maso taky nejak moc casto nevarim, ale nekdy si proste dame...... hodne teda kureci a potom nejakou rybu... a sem tam i nejakou kravicku a prasatko emoticon
21. lis 2007 v 09:03  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 Satyyy, nejí. Pokud vím, tak co jsme četla, je tzv. Ovo-lakto-vegetarián, což znamená, že jí vejce, mléčné výrobky, ale nic dalšího živočišného. Takže ryby ani kuře ne (když se ho na to někdo ptá, odpovídá otázkou, a ryba není zvíře?)emoticon
Já mám maso skoro pořád v práciemoticon takže o víkendu si dát sóju, šmakouna, tofu - je příjemná změnaemoticon a mně to chutnáemoticon Dětem ale maso dávat budu, ať si vyberou, co jim bude chutnat.
21. lis 2007 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 No, je pravda, ze ryba asi zvire je :o)))) Ja sice maso nemam uplne v lasce, ale bez nej bych asi byt nemohla. Ale je fakt, ze soja ani smakoun me nevadi a taky si dam...... emoticon
21. lis 2007 v 09:16  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katwind
fotoportrét
fotoportrét
katwind
 satyyy, je těžké se naučit háčkovat? Nebo plést? Nějaký základ? emoticon
21. lis 2007 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 ahooooooooooooooooooooooooj emoticon tak uz asi naposledy se hlasim z honeymoooooooooooooooon emoticon na jednu stranu se uz desne tesim domu, na tu druhou ude tezke opustit takovy raj... Kacenko, uz mam po tebe a Paju pohledy, snazila jsem se vybrat opravdu takove, ktere berou dech a takove, aby se hned do takove dovolene zamiloval domecek nedomecek emoticon nemuzu vas docitat, nicmene doufam, ze se mate vsechny fajn, Pavlinky miminko roste a ma se dobre, Martinka ze je v praci vse OK, Hani, co ty??? Mimi nebo prace? Holky, moc na vas myslim a uz se tesim, jak si vse prectu s ze se tu sejdem emoticon teda.............. jestli jste na me nezapomnelz emoticon emoticon emoticon papa MVR
22. lis 2007 v 01:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 Ahojky Lucinko.... uz domu? je tu zima a osklivo.... budes chtit brzo zpatky. Tesime se na tebe, na fotky a vypraveni? a taky na informaci, jestli jste zapracovali na miminku :o)))

Kačííí - hačkovaní je jednoduchý a pletení vlastně taky... ale jestli umíš uháčkovat řetízek, tak všechno ostatní je už jen kombinace a tak.... me to vsechno naucila mamina, takze ti neporadim, kde najit navod.... zkus nekoho v rodine, je dobry, kdyz na zacatku muzes nekomu koukat pres rameno, jak bych to asi jen z obrazku taky nepochopila.... a uvidis, jak ti to za chvili pujde a budes to zvladat i podle obrazku.....
Kdyz nekoho nesezenes, tak udelame nejaky rukodělný víkend emoticon
22. lis 2007 v 06:51  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
majinka
    Brno Líšeň, Region Brno
 čaukoooooooooooo holky kde lítáte?Já jsem konečně jeden víkend doma, ale už jsme trošku gruntovali a teď mě čeká žehlení a od rána peru

LUciiii hurááá už zase budeš mezi námi emoticon jj takové honeymoon, bych taky ještě zažila emoticon emoticon
24. lis 2007 v 15:40  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 Ahoj holky... od patku jsem doma, smrkam, kaslu a neni mi dobre.... ale dneska jsem upekla štrůdl a zadělala jsem testo na rohlicky, jen nevim, kdy se do nich pustim, asi za zitra emoticon
Za mesic jsou vanoce :o)))) a potom se uz zacne zase blizit jaro emoticon ja tu zimu tak nesnasim emoticon
24. lis 2007 v 15:44  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš