Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, vsechny moc zdravim,me neni dobre,takze nemam na nic naladu,ani k pocitaci nechodim,spis lezim :-( ale hlavne luci,jestli sem uz nedorazim,tak se mej mooooooc krasne!!! a uzivej si to i za me!!!!! ja bych tam byla urcite stastna!!!!! papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem napsala dlouhy prispevek a pak to smazla, .... :-N :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Takze v kratkosti, moc vas zdravim...Jirka jel na postu pro albicko ze svatby( silene se tesim)a nechta vymenit pneu do servisu, tak mam chvilku cas....prace fajn, lidi taky, jen to bude asi silena nestihacka, se to velka administrativa...vykazovani na pojistovny a tak...takze snad se po nejake dobe zapracuju...ted ty dva dny byly vlastne jen na rozkoukani.... Satyyy, s tema nasima chlapama toje fakt sila, ja snad za ty 3mesice budu mit od nejakych presunu a odlouceni klid, ale clovek nikdy nevi...drzim pesti Erenko, at to v praci zvladas, ale nenech se zneuzivat... Luci, zavidim, moc moc moc si s Vratou uzijte libanky a hlavne se nam v poradku vrat.... Maji, taky pracicku zvladej, ale jak jsem psala Eren, nenechavej se zneuzivat, zvyknou si na to a nepujde to tak rychle vratit.... Pavlinko, maminko nase, at se dari, v klidu odpocivej... Holky, mejtese moc krasne, mozna se jeste o vikendu ozvu, ale mozna spis az za tyden, ale od patku budu mit v Pze net, takze to bude parada a nebudu vas zanedbavat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... tak jsem to vcera stihla a ve tri hodiny jsem to poslala a odevzdala..... potom jsem odesla mrtva z prace... sli jsme k babicce.... a vecer jeste do Hornbachu.... uz maji Vanocni ozdobicky a vyzdoby.... tak jsem se kochala, ale zatim jsem nic nekoupila, ale asi to nebude dlouho trvat :o))) Ted si uzivame vikendu a flakame se, jsem udelala obed a milacek si po jidle sel lehnout, neni mu dobre, tak snad to vylezi........ Luci, nezapomen si plavky a uzij si cestu letadlem i tu vysnenou svatebni cestu....... x-) Padim umyt nadobi, at mi to nezaschne... a potom se taky pujdu povalovat .O))
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holčiny, tak se jdu s váma rozloučit.... Martinko, ať se ti i nadále v práci líbí, jsem ráda, že jsi spokojená... Maji, Haničko, Eren... nenechte se využívat a prosaďte si práci takovou, jakou máte mít , zvlášť Haničce držím palečky, ať se situace vyřeší... Pavlínko, dávej na sebe i maličké pozor, odpočívej, kašli na ostatní věci, není teď nic důležitějšího a pohlaď bříško i za mě ;-) Kristýnko, Kačenko... hoky.... budu na vás moc myslet, pokusím se dostat se tam na net a pozdravit vás přímo z líbánek... fakt se mi po vás bude stýskat... a hodně... :-( ;-( ;-( MMMMMMMMMMMMMMVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVRRRRRRRRRRRR PS včera svatba byla fajn, ale úplně nejsuprovější byla Madlenka, moje roční drůžička.... zas to na mě padlo, Vráťa si jí choval, prohlížel si s ní knížky.... a sakra hodně mu to s ní slušelo x-) ;-) je to jedno z nejkrásnějších dětí, jaký jsem kdy viděla... a naprosto bomba je, že v červnu bude mít sourozence!!!!!!!!!!!!!!!! Nechtěli, ale nějak se to povedlo :-D :-) tak už fakt papa i když semi nechce jít.... možná mi to nedá a večer nakouknu ;-) papa MVR a nezapomeňte na mě ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci, prejeme vam ty nejkrasnejsi libanky. Uzijte si to plnymi dousky, milujte se a mnozte se :-D !!!Tesime se na fotecky. Budu na tebe myslet.Papa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky..... jaky byl vikend?? my jsme rano nakupovali, a ted jsem pridelali koupene svetlo do loznice..... mam radost, takova blbost a nam tak dlouho trvalo, nez jsme si to poridili....... :o( Luci, stastnou cestu.... uzijte si to .... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda tady to zije.... Lucinka si uziva slunicka a tepla... a ja jsem vcera malem zmrzla ve snehove vanici..... brrrrr Kde jste vsechny??
Odpovědět
satyy, proboha, od kolika jsi už v práci? Já myslela od sedmi... jojo, je tu mrtvoučko...já taky brouzdám po jiných diskuzích, když to tady umřelo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no normalne od sedmi... ale dneska jsem tu byla pred pul :o)) moc prace.... :o(( Jak se vede?? Vcera u vas snezilo, co? Slysela jsem v radiu...... no, mohlo klidne zacit o mesic pozdeji....
Odpovědět
satyyy, jojo, a snezi zas...u vas nesnezilo?
Odpovědět
Profilova fotka
v Praze nesnezilo... ale byla jsem pracovne v Pelhrimove a tam snezilo... v Praze jen prselo.... a ted ani nesnezi ani neprsi...... jen je zima..... ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoooooooooooooooooooooooooooooj :-) mam jen chvilinku, abych vam napsala, jak se tu mame.... je to tu naprosto nepopsatelne uzasny, krasny, dokonaly, jedinecny........ proste raj :-) ;-) porad sviti slunicko, je vedro, more ma tak 29 stupnu a jidlo takz dokonaly, se tesime domu na pocit hladu :-D :-D :-D ay prijedu, musime naplanovat nejaky ten srazik, abyste vse videli a mohli doma ukecavat manzilky :-D :-) ;-) holky, fakt se mi po vas stzska, kdyztak si napiste do IP ze jsem psala, at do vedi vsechny, i kdyz nedocitaji.... papa a MVR :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj zdravim z prace....ahoooj Luci, uzivejte si to....paaaa, zase letim x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooooooooooooooj no ty jo luci ty bez nás nevydržíš ani chviličkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu moc zdarvímeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee závidím vám teplííííčkoooooooooooooooooo já taky zdravím z práce, dneska je tu zatím klid, jinak mě to tu neba.
Odpovědět
Profilova fotka
baby kde jsteeeeeeeeeeeeeeee????????????? :-N :-N :-N koukam, ze ja a z takovy dalkz tu budu nekolikrat a jedne strance.... no tedy.... Kristynka je urco tedy nekde pracovne, Martinka taky uz nema tolik casu co drive, Pavlinka zahriva malicke... no a co vy ostatni nooooooooooooooooo??????????? my se mame stale super, mame za sebou plavani s delfiny (mozna jsem i tom psala), zbesilou jizdu na 4kolkach :-D , dnes let vrtulnikem.... parada... zitra nas ceka country adventure, ve stredu Santo Domingo.... jen trosku zlobi pocasi, je tu stale vedro, ale slunicko se nekdy schovava za mraky, dnes tedy cely den palilo, ale treba predevcirem odpol prselo a prselo :-( ja neprijedu snad opalena =-) :-N :-D bane, uz celekm i jsem, ale ne dle mych predstav ;-) Kacenko, bwdlive prohlizim pohledy, abych ti privezla ty nejvic navnadujici x-) ;-) holky, mejte se vsechny i v te zime fajn a papa MVR (a ne ze to tu vymre nez prijedu :-p co noveho na konikovi nemam cas e tam kouknout.... :-(
Odpovědět
Lucinko, ahojky! Jsem ráda, že s emáte takhle akčně! Tady napadlo hafo sněhu, takže jsem se dnes s Renouškem prostě nevyhrabala:-( Tak jsem teď dorazila busem 8-( Nevím, nevím, jak to budu dělat v zimě... Těším se na pohled, jsi zlatá!!!!!!! ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... porad nekde litam, tekze neni moc cas sem chodit.... o vikendu jsme byli kamaradce očuchat miminko.... dvoumesicni chlapecek.... takovej malinkej drobek :o))) jinak bych proste potrebovala cas, pokoukat po kramech, koupit neco do bytu, nejaky vanocni darky, a tak vsechno a proste neni cas.... taky potrebujeme uz konecne objednat satni skrin ale ja to fakt nestiham..... :o((
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, teda tady to ale zije, co....ja uz ted tady za vama budu konecne casteji....dokonce jsem vcera prevorala albicko...ale dnes mam co delat, musim skladat postel z Ikei a jeste stula zidle, takze az do vecera prace :-N ;-) tak papa Luciii, uzivejte akcni a libankovou dovcu, myslim na vas a tise zavidim....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,moc vas zdravim a doufam, ze se mate vsechny dobre. Me se to v praci opet zkomplikovalo..Moje sefove me zacala v praci diskriminovat a poslala mi email,pry ze jestli planujeme rodinu pristi rok, tak na ten novy projekt, ktery mi slibila, pry chodit nemam a mam zustat tam, kde jsem. No comment... :-p .Psala mi to minuly ctvrtek, ja ji na to odpovedela az vcera...nemela jsem proste slov.Tedka je v USA na tyden, tak jsem zvedava na jeji reakci...No u me je to jasne, prasky uz dlouho brat nebudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pekny vecer.... teda holky... kdyz to tady clovek cte, jedna lepsi praci nez druha, co? Erenka je tak zavalena praci, ze se sem asi ani nedostane :o( Tak to vsechny nejak zvladnete..... je to fakt strasny.... ale urcite bude lip, ne? ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kristy, no doma s miminkem to bude urcite lepsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem se rozhodla, ze pokud jeste jednou budu odchazet s brekem, jdu do vysazeni prasku hned...jinak jim davam tak 4 mesice x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, jestli to jinak nejde... tak hrrrr do miminka, takhle se k tobe prece nemuzou chovat....jen jim dej. A just bych do toho projektu sla a v pulce odesla, abych je poradne nastvala.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, jak jsem rikala, pro dalsi prasky uz nejdu,mam je na 4 mesice, takze...Jenom cekam, co mi ta sefova napise na ten muj email, pokud me to rozbreci, tak vysazuju hned...Mam z te jeji reakce docela strach... Se na ne muzu vykaslat...Stejne nevim, na co cekam, manzel chce miminko taky hned...tak do toho praskneme :-D. A jak to jde u vas?
Odpovědět
Profilova fotka
U nas... chodime miminka okukovat a zatim nam to staci..... :o))) Jinak takovy poklus, prace, domacnost, Petr vymysli zmenu prace, ma s tim nejaky zarizovani, blizi se vanoce, tak je takovy shon... doufam, ze se to o vanocich uklidni...... tak jestli chcete miminko oba.... tak je to to nejlepsi a neni co resit ;-) Tak at vam to vyjde, co nejlip... ani nevim, co mam prat..... jestli aby to v praci vyslo nebo ne :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se moc tesim na Vanoce. Uvidime, jak to dopadne, urcite vas budu informovat ;-) Ja jenom, ze uz dlouho premyslim, kdy to miminko mit a porad jsem si rikala, ze te praci musim dat jeste sanci, a ono se to porad otaci tim spatnym smerem, jako kdyby mi osud neco naznacoval, ze to neni ta spravna cesta...tak jsem sama zvedava, jak se to vyvrbi...ale v breznu chceme jeste na lyzovacku do Italie, tak uvidime, jestli pojedeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to vsechno zvladni... ja padim do vany..... a dej na rady osudu... nekdy je dobre koukat na znameni.... (jsem trochu ovlivnena knihou Alchymista, mam k ni zvlastni vztah... tak tak ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Diky Saty, uzij si vanu.At se vam dari a pekny vecer.
Odpovědět
satyyy, jé, teď to čtu... Alchymista je má "osudová" kniha! Je to kniha knih, jak já říkám, miluju jí x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?