Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kam se nam zatoulaly Martina a Erenka?? Marti - uz se ti blizi nastup do prace? a co bytecek vas i ten novy v Praze??? vsechno v poho?? Eren - kdepak se toulas?? jeste mate deku v okne??? ;-) nebo uz jsou zaclony? x-)
Odpovědět
Kristy, cauky, jojo, taky jsme se vcera musela pousmat, ze zrovna my dve si rikame, co varit:-D Hani, tak přeju, ať jsou poslední prášky skutečně poslední;-) a ať se to v práci vyřeší co možná nejlépe!;-) Lucinko, Ty máš takovýhle myšlenky jooo??? No, mám chuť Ti taky říct, že máš ještě čas, ale an druhou stranu vím, že ta svatba nás hodně posunula a že se ten věk trochu setřel a člověk je prostě někde jinde a má jiné myšlenky. Ale osobně si myslím, že by byla škoda nechta té školy. Já jsem si ve 4.áku říkala, že už fakt nemůžu, vůbec mě to nebavilo, jezdila jsem do školy s odporem. Ale říkala jsme si, že to dělám kvůli tomu titulu (jiná motivace už tam nebyla) a poslední (5.) ročník už jsem tak nemohla, že jsem si našla práci a rozdělala si ho na dva roky, abych to doklepala. A tím, že jsem měla práci v oboru, to bylo fajn, dokonce se na mě i ti vyučující dívali nějak pozitivněji. Každopádně se drž!;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, byla tady po mne shanka, koukam.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristy, nejak sem nestiham chodit...vcera jsem byla opet v Pze kvuli vypisu z rejstriku, pak jsem to nesla do nemocnice...bytecek uz mame k dispozici od ctvrtka, jeli jsme tam s Jirkou uz v nedeli, cely den jeste litali a shaneli nejake veci(postele...ale zatim nejsou), ale uz jsme tam spali, sice na prakticky na zemi,ale spali....rano pak Jirka nemusel vstavat ve 3:40, ale vstavali jsem spolu "az"v sest....jinak sobota byla opet pracovni, ale tady v HK, kuchyn uz je uzivatelna, jeste tam teda chybi jedna skrinka, ktera prijde dyl a na ni pracovni deska, ale varit se uz da :-) taky jsme konecne uklidili ten silenej curbes...fakt je toho na me ted nejak moc...dve domacnosti, takze vse dvakrat....dnes mam v planu trochu kouknout do uceni, zitra letim opet do Phy a ve ctvrtek prace.... :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Kačenko, tak to jsme na tom stejně... celé tři roky to tak nějak šlo... ale čtvrťák už fakt těžce rozdýchávám, nebaví mě to, hází nám tam klacky pod nohy, prostě děs běs... nechat školy vím, že je blbost, ale přesně jako ty - jinou motivaci než ten titul už fakt nemám, dokonce si už i říkám, že ani můj plán, dělat tohle povolání aspoň do mateřský, nevyjde, protože prostě mi to tak zhnusili, že to dělat nechci byť dva roky... souhlasím, že svatba fakt člověka někam posune, nebo tedy nás... na druhou stranu je tu fakt, že bych zahodila 4 roky studia (rok vyšší) a co jen s gymplem... domeček taky nestojí, bude kolem toho spousta vyřizování, miminko v bříšku nebo už i na světě by trpělo... takže všechny logické úvahy a rozum velí prášky jako nezapomenout doma ;-) :-) to by to za nás asi fakt musela udělat ta letecká společnost, ale co bez kufru :-N nehledě na to, že pocit zodpovědnosti velí vzít si HA do příručního zavazadla, i když léky se nemají a nechat si to na letišti zkontrolovat, že to není nějaký atentátnický prášek :-D Haničko, letíme v pondělí, za pět minut poledne ;-) taky ti přeji, aby se to v práci nějak urovnalo a tyhle prášky byly už fakt poslední... tzn. začátkem roku začít pracovat na mimi že? Martinko, moc na tebe myslím, jak asi zařizuješ nový byteček a jak se těšíš do práce a vůbec jak se máte... holky, teď vůbec nemám čas za vámi nějak víc chodit, moc mě to mrzí, protože pak budu tři týdny bez vás a to teda bude těžký... i když budu tam kde budu a s manžílkem, ale budete mi moooc chybět... :-( ;-( tak jsem myslela, jak aspoň pokecáme tento týden... a nic.... :-S :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, takže....... LUci nevím jeslti se tu ještě objevím, takže ti přeji štastný let, supr líbánky a trošku toho sluníčka nám taky dovezte :) marti zavidím ti zařizování , hned bych taky něco zařizovala :) jinak luci vím jak to myslíš s tou školou, taky jsem měla co dělat abych ji dodělala, přešla jsem z prezenčního na dálkové a to byl fofr, takže držím pěstičky a nic nevzdávej :) saty a jak se ti daří?kde se toulá pavly?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj maji.... dari se dobre... jen je tento tyden hodne prace a nejde to tak rychle, jak bych chtela¨... v patek musim odevzdat dve zakazky a na tu druhou jsem se jeste nedostala a dneska asi ani nedostanu :o(( asi tu budu muset byt dneska dlouho :o((((((((((((((((
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooooooooooooooj sat :) aspoň někdo já jsem v práci denně do osmi takže vím co myslíš, chodím domů utahaná, manžovi se to nelíbí, že nechápe co tam tak dlouho dělám, ale je fakt strašně moc práce, bych potřebovala nějakou asistentku :) a co plánujete na víkend?
Odpovědět
Profilova fotka
v patek pujdeme asi k babicce na navstevu, od te doby, co jsem se od ni odstehovala, tak trpi a od te doby, co jsme se odstehovali z Prahy, tak ji moc nevidam, tak tam jdu... neseme ji dodatecne darek k narozeninam..... a jinak nevim, asi budeme odpocivat.... a neco malo delat v byte..... potrebovala bych do mesta koupit si kalhoty a Petr by taky potreboval kalhoty.... ale jemu se o vikendu po obchodacich chodit nechce a v tydnu to nestihame, tak je to trochu zaklety....... a kdy vi, jestli nebudu muset v sobotu do prace, kdyz to do konce tydne nestihnu :o( teeeda, do osmi v praci? tak to je docela dost..... si te doma manža moc neuzije :o(
Odpovědět
Profilova fotka
no to neužije, však už brble, ale co nadělám, musím to dodělat a jsme ještě ve zkušebce, takže si moc nemůžu vyskakovat, ale třebas když budu chtít přidat tak si na mě vzpomenou, ikdyž haha, když to tady tak poslouchám ............
Odpovědět
Profilova fotka
urcite si vzpomenou :o))) kdyztak jim to pripomenes ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my v sobotu jdeme ke kamrádce, konečně ji asi po roce zase uvidím, takže se určo pořádně střískáme :), máme teď ty víkendy fakt plné, protože ten týden je zabitej příští týden jdeme platit dovku, jedeme v lednu do itálie lyžovat, tak se už těšíííííííííííííímeeee
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee, se mate... to u nas ted nic nehrozi..... potebuju skrin do loznice :o)) a ja stejne nelyzuju... stala jsem na tom jednou, tak po nejakych horach ani moc netouzim..... ja uz se tesim na leto.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak se loucim pred odjezdem do Phy, ozvu se nejdriv v patek vecer, ale spis to vidim na sobotu...napisu dojmy...mejte se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) tak jsem dnes dokoupila krémy na opalování, po opalování a tak a kufry jsou pomalu plné a ukrutně těžké.... mi je miláček musí zvážit až přijede (máme totiž od svatby novou váhu, že změří i tuk a tak, ale kufr mi to zvážit nechce mrcha ]-( není nad obyč ;-) ) Maji, prosím tě, co děláš přesně za práci???? Že je to na tak dlouho.... no my máme víkend jasný - v pátek škola, v sobotu svatba a v neděli loučení, těšení, relax a večer odjezd na Florenc... už teď se mi stýská, když se podívám na ty naše berušky... myslím, že to v neděli pěkně ořvu ;-( Kristýnko, tak ať ti kolegyně pomůže když toho máš tolik ;-) Martí, držím palečky, ať se ti tam zítra líbí!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,nedocitam,jen se na skok stavuju pozdravit luci-diky moc za to cd,jsi fakt poklad! jinak me byva spatne,jednou jsem uz zvracela,ale snazim se bojovat,jde to ztuha, proto moc nejsem u pocitace, mame konecne dneska za sebou pohreb,tak snad bude lip(ikdyz zase pro zmenu mame v nemocnici babi-taky spatny) :-| tak se mejte lip,snad se tak mate,moooc pozdravuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pavlínko :-) ještě jednou se omlouvám, že jsem ti ho poslala tak pozdě... ale já ho uklidila, aby se s ním něco nestalo a .... zapomněla na něj :-| :-( měla jsi mě to připomenout ;-) Pavlínko, drž se, věřím, že babičce se udělá líp :-) ;-) a prckovi vyřiď ať tě moc netrápí :-) ;-) moc moc moc na tebe myslím a doufám, že tě tu do neděle než odjedu ještě potkám ;-) papa a MTR ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.... zdravim po ranu z prace..... odpoledne jdu zase k zubari.... doufam, ze naposledy..... rano byla strasna zima..... brrrrrrrrrrrrrrrr...... Luci, doufam, ze privezes trochu teploucka.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýnko, jejda, on tě bude ještě trápit??? =-) právě tu sedím s barvou na hlavě, snažím se vrátit ke své původní, tak už snad konečně se to povede... jakpak se má asi Martinka???
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky.... jojo, zubar mi bude dodelavat ten zub, doufam, ze to nebude dlouho trvat, protoze se musim vratit do prace a neco dodelat, vypada to, ze dneska budu v praci i spat..... uz mi volali , ze to nutne potrebuji, protoze na to navazuje jejich dalsi prace a kdyz to nebudou mit oni vcas, tak budou platit penale i milion korun..... :o(((( tak musim zabrat.... Luci - barvu na vlasy, takhle pred odletem za slunickem...... neni to pro vlasy blbe??? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to jw mi tě teda líto s tou prací... barva není nic moc, ale jak jsem psala, jak sjem měla ty nechtěné blond melíry, ty jsem pak přebarvila na zářivě hnědou, ale na tu blond to chytlo spíš na zrz, trošku, teď už se to začalo vymývat, takže byly vidět světlejší pruhy (bývalé blond) no a co by z toho udělalo moře a sluníčko bych fakt vidět nechtěla :-) :-p takže teď mám čokoládovou, řekla bych, že je to celkem i moje barva, takže ta když trochu vyšisuje, katastrofální to nebude ;-) bych se jinak styděla vylézt nebo se někde vyfotit kdyby se mi to zas vymylo do té blond :-p takže pro vlasy nic moc, ale pro mě fajn :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem sla k zubari..... byla jsem tam presne na cas..... byla prede mnou jedna pani a asi byl nekdo v ordinaci.... cekala jsem tam 45minut, z ordinace se akorat ozyvaly zvuky vrtacky, ale nikdo nevylez... tak jsem to zabalila a sla jsem zpatky do prace, abych to aspon dneska stihla dodelat..... zitra mu zavolam a objednam se na jindy...... to je na palici..... hodinu a pul jsem zabila cestou k zubari a uplne zbytecne...... ]-( jo, vcera volali manzelovi, ze maji pro nej volne misto u armady..... a on to vzal..... takze kdyz to pujde podle planu, tak v dubnu nastoupi na tri mesice do Vyskova.... a kdyz projde narocnym cvicenim.... tak nastoupi do posadky v Pardubicich....... zatim je to daleko, tak si moc nepripoustim, ze bych ho videla jen o vikendech..... ale on je stastnej...... Marti ceka me podobny osud jako tebe..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo, by mě asi kleplo .... nebo bych tam zaťukala, že jsem objednaná a že teda taky mám prác jako on a ne flákací odpoledne ]-( :-p Kristýnko, tak to tedy smekám i před tebou... je mi jasný, že zakázat jim to nemůžete, ale pro mě by to bylo utrpení... Vyškov... uááááááááááááááá :-( ty Pardubice ještě jdou... to by se pak vracel domů ne???? to není tak daleko... nebo jooo??? :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooooooooooooooooj holky!!!!! všechny vás moooc a moooc zdravím! omlouvám se,že sem vůbec nestíhám přispět nějakým tím písmenkem,ale mám toho prostě moc a byla jsem i nemocná a přitom chodila do práce, takže jsem večer neměla sílu. Dnes jsem měla volno a konečně si vyběhala všechny doklady a už mám na všem nové jméno a adresu! jupí! :-) Jinak v práci nesnesitelný blázinec, dělame dvojnásob a jsem zavalená papíry no hnus ....snad po Vánocích bude zase klídek a pohoda. bydlení zatím nic nového, vždy je všude nějaký proti a nebo nám to prodají pod nosem :-( Snažila jsem se vás dočíst ....moc na vás myslím! Lucinko krásně si užij líbánky !!!! Pavlínko to je úžasné,že se opravdu zadařilo a miminko roste a sílí! Prožívám teď vše s kamarádkou už je ve třetím měsíci ;-) Opatruj se!!! Kristýnko ty nám nezmrzni v tomhle počasí venku a už teď ti držím palce,abys měla sílu na to nové zaměstnání manžílka,pokud to vyjde. Martinko jsme asi ostudy ,že sem nechodíme,ale přeci jen jsem asi bohužel větší! Tak ať ty dvě domácnosti zvládáš a hezky se zabydlíš v Praze.... Kačko to s tím dárcovstvím spermií mě tedy dostalo ;-) to kdyby tušil můj manžel,tak do toho jde taky ...už jednou o tom mluvil :-) ale nevím,jestli by mi to vadilo...asi teď jo ;-) Haničko tak držím palce,ať to v práci přežiješ....a ať se raděj vrhnete na to miminko!!!! :-) Májinko co to děláš za práci,že jsi tam tak jak já do tmy? ... už jsem měla pocit,že jsem jediná ženská na světě,co zůstává stále častěji v práci přesčas! no hrůza... jsem i ráda,že zatím mimi u nás není....protože v tomhle pracovním bláznovství bych ho ani neudržela asi...vidím to pak na "rizikové" těhotenství .... mějte se mooooc hezky a brzy pa
Odpovědět
Profilova fotka
ten zubar tam nekoho mel, a nemela jsem naladu se s nim uz bavit.... mam toho dneska docela dost... porad jsem v praci a zjistuju, ze toho mam vic, nez jsem si myslela... a nebo to nejde tak rychle jak bych chtela..... ale co.... zitra to odevzdat musim, tak to udelam a budu mit klid ;-) no uvidime, jak to dopadne, ten Vyskov je hodne narocny... a miminalne polovina neprojde.... tak uvidime, jak je zdatny... ale asi mu to preju, kdyz je to jeho sen...... a Pardubice??? no je to hodinu a pul autem..... takze nic moc..... a jelikoz zatim auto nemame, tak to vypada, ze by tam bydlel.... ale to se bude resit min. za pul roku... tak se uvidi...... zase by chodil do prace jen pres tyden a byl by doma o vikendu.... kdyz zustane u policie, tak bude chodit strasne nepravidelne do prace.... ze bude doma, kdyz budu v praci a chodit do prace o vikendech, takze bych si ho taky moc neuzila...... tak se nechame prekvapit, jak to vsechno dopadne.... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ERENKO AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ :-) :-) :-) jsem ráda, že sis na nás našla chviličku ;-) :-) už se mi po tobě fakt stýskalo!!! holky, teda já vás tak lituju... máte všechny tolik práce že si snad začnu vážit školy :-N =-) Holky, Dominikánou se prohnal hurikán Noel... =-) :-. ale severozápadem, my jedem na východ a na am. stránkách jsem se dočetla, že to enbyl hurikán, ale bouře... prý 20 mrtvých, chatrče domorodců to odnesly... ale doufám, že hotely stojí neporušené a i když nás tam ještě něco takového zastihne, nebude to mít takovou inntenzitu nebo že hotely jsou na to stavěný... ale nějakou dobu byla prý celá Dominikána bez proudu... hlavně a´t nebouří, až budem přistávat... na dlouhodobé předpovědi tam na první týden hlásí přeháňky, vítr, oblačno, polojasno... tak jsem teda zvědavá... i když věřím, že na tom východě bude přece jen líp, je to spíš nad Kubou, Haity, směrem k Floridě a postupuje na Bahamy... tak držte palečky, ať nezmění směr |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Eren...... holky... jsem porad v praci... chtela jsem vam neco napsat, ale nejak nemam silu vymyslet kloudnou vetu.... mejte se dneska krasne... ja to asi nejpozdeji v osm zabalim.... jsem tu od pul sedmy a uz mi to stejne nemysli..... domu pojedu autem, tak snad tam budu driv..... Péťa uz na me ceka... taky neni rad, ze jsem tu tak dlouho.... ale co chudak nadela, ze? :-( Luci, o hurikanu jsem cetla, jsem si na tebe vzpomnela..... snad uz je to pryc a budete mit krasne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak teď říkali, že je to bouře, ale má zesílit na hurikán :-N ale až na těch Bahamách... spíš si tak říkám, abysme vlivem hurikánu neměli ošklivé počasí... :-S :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... tak jsem sla vcera z prace v 20.15h a od sesti jsem uz zase tady.... jsem byla doma jen osm hodin..... nemela bych chodit na osm hodin do prace a na ten zbytek byt doma???? no.... padim pracovat, protoze to vubec neubyva a dneska to musim poslat :o( mejte krasny patek..... az to budu mit hotove, tak se pochlubim :o)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?