Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na to tam darovani spermatu taky nevidim nic spatnyho... zvlast ted, kdyz mam kamaradku, ktera sperma z banky potrebuje, protoze ten jeji ho nema...... tak at si jde striknout do kelimku :-D Kat - pristi dovolenou budu travit u vas... koupelna jak na Dominice.... a jeste u vas urcite neni takovy vedro :o))) takze si rezervuju prvnich 14 dni v cervenci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, nevím, od pondělí za týden :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pozdravuje vas Pavlinka... je na konikovi... jde na nakup a potom sem prijde.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo no... to jsou ty, co maj barák :-p :-D ;-) to myslíš vážně? bys fakt u nás čekala sojový maso? holky, já na tom taky nevidím nic špatnýho, naopak, jen by pro mě to byl divnej pocit, když by to dělal přímo můj manžel ;-) tak jsem to myslela ;-) no bysme se ke Káťe mohly nevézt všechny ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vsechny do te koupelny??? no nevim... asi by na nas byla mala :o))) nene, takhle by to neslo... ty jedes do velke koupelny do tepla a ja pojedu do velke koupelny ke Kacce, protoze to bys ji potom mela dvakrat ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.hotel-beschreibung.de/PUJ/... tssssssssss ty si taky všude...¨ tak na deset minutek mizím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to mi delas schvalne... ja tu mrznu v teplych ponozkach v praci a ty mi sem das odkaz na bilou plaz, krasny more a palmy.... ja to tady balim a jedu rovnou na letiste.......
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak pry jste tady...ja jdu na skok,mam nakoupenu a pak musim jit varit
Odpovědět
Profilova fotka
Pavly - ty jsi rychlik...... co budes varit??
Odpovědět
Profilova fotka
zapecene file a brabory
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmm... dala bych si... ja dneska budu delat testoviny a smes z mleteho masa..... jen rychlovku..... budeme mit navstevu, tak abychom brzo zasedli k vinu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jee,navstevu ti zavidim,ja bych taky rada-mozna bude zitra.....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
u nas bude az do nedele, tak to bude narocny......
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeee,to je super,to ti zavidim a preju,my meli odjet do liberce,ale milacek mam moc prace,tak mam smulu kristy,musim si jit udelat to jidlo,snedla jsem tu zatim cele vino a nejak mi to nesedi...zase prijdu
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem tu, jsem testovala na logopedii svojí drůžičku ;-) a za chvíli mi přijede mamka (muž odjel, maminka přijede ;-) ) tak si uděláme hezké odpoledne a večer :-) ahojky Pavlínko :-) Kristýnko, zkouším tvoji zvědavost :-) ;-) ses na to koukat nemusela :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - kam ti odjel muz???
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýnko, mají akci z práce, od jejich partnera... a není to pro drahé polovičky ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko holky, tak je zase pondělí a mě se tak příšerně nechtělo do práce, tento týden to bude náročné ach jo a luci jak sis užila chvíle bez manžílka?
Odpovědět
cau kocenky, tady je teda mrtvo! ]-( Ja mela fajny vikend, v sobotu jsme byli na vesnicke zabave a bylo to super:-) Vyhrala jsem hlavni cenu v tombole, obrovsky dort ve tvaru nohejbaloveho hriste i s balonem (byla to zabava na zakonceni nehejbalove sezony). No, prisli jsme v pul pate domu:-) A dnes jsem vubec nemohla spat, nevim, zda to bylo tou akci den predtim nebo tou zmenou casu, fakt nevim. Proste jsme nemohla vubec usnout. Takze vysledek je, ze jsme v praci po dvouhodinovem spanku a chci domuuuu |-| :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.... my meli v sobotu navstevu, byli jsme na vylete v Praze... Petrin, Hrad, Vysehrad a nakonec obchodni centrum Paladium.... to byla tecka na zaver.... hruza... strasne obrovsky (pet pater obchodu), strasne lidi, proste des a hruza..... uz nikdy vic..... vecer jsme si dali vinecko..... ;-) x-) vcera jsme se flakali doma, varila jsem, pekla, zehlila, prala... a vecer jsme si pustili Zakladni instinkt :-) takze pohoda vikend....
Odpovědět
Jo, to jsem vám vlastně neřekla, že jsme taky poprvé v anší krásné kuchyni vařila, pekla:-D vařila jsme květákovou polívku, segedín ze sojovýho masa, meruňky s tvarohovým krémem. A pekla štrůdlík naslano (jeden s masem, jeden bez) a jeden klasika s jablíčky:-) A umím to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kat.... a jak se pece a vari v nove kuchyni???? Ja delala jablkovy kolac.... a byl moc dobry.... a je to strasne jednoduchy a rychly... neco pro me :o))
Odpovědět
Saty, přesně proto jsem dělala štrůdl:-)) Hele, kuchyň je super, ale ještě si úplně nepamatuju, kde co mám:-D a taky trouba peče o dost rychleji než jsem byla zvyklá od našich... Ale dobrý, už se fakt těším an to vánoční cukroví;-)
Odpovědět
Profilova fotka
štrúdl je moc tezkej :-( .... to ten muj kolac je super jednoduchej ;-) a na cukrovi se netesim..... udelam asi jen linecky, aby neco bylo, ale jinak nic moc ..... stejne to moc nejime....
Odpovědět
saty, já ho dělám samozrejme z kupovaneho testa, kteer je navic i rozdelene na tri dily;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teeeeda, takovy podvod .o)) testo na tento kolac je z 250g hladke mouky, 125g tuku a deci piva.... a je to hned hotovy a zvladnu to i ja.... neuměl.... ;-) dam to do kulaty formy na kolac, na to nakrajim jablicka, dam vanilkovy curk a trochu masla.... a hodim do trouby.... a kdyz je to hotovy tak se na to jeste rozetre rozehrata merunkova marmelada s nejakym alkoholem.... a je to........ x-) jeste mame doma trochu,,,, snad mi to Petan nesni, nez dorazim ze spinningu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky.... my mame dneska 100 dni od svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýnko, gratuluji k výročí!!! My za týden :-) x-) Bez manžílka bylo smutno, ale jinak s mamkou fajn... u vínečka a dobrůtek... x-) no a jinak začínám nestíhat :-D ráno jsme sháněla svatební dar (v sobotu jdeme na svatbu), pak honem honem něco nakoupit, honem honem do školy, to jsme nakonec musela autem, protože bych autobus nestíhala... no děs... jsem ráda, že jsem doma, lae musím jít žehlit a zas něco dobalit... abych mohla být v klidu že stíhám :-D a byli jsme se podívat na tu Natálku, co jsem psala, že se narodila před 6 týdny... aaaaaaaaaaaaach................ i Vráťu brala a to dost :-) jsme se ptala, co bychom dělali, kdyby se ztratil kufr, kde budu mít HA ;-) a přišel třeba až za týden... no tak i přes riziko mimi by se prý na líbánkách nedokázal tak dlouiho ovládat :-) x-) i přes to, že si plně uvědomuje následky.... jééééééééééééééééé x-) x-) x-) a vůbec, ženský, jak tro, že jsme až na druhý stránce no?! ]-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,moc vas zdravim.Rada slysim, ze jste mely fajn vikendy. Ja byla v patek u gynekologa a zjistila si, ze ma poradnu pro tehulky kazdy ctvrtek odpoledne, tak u nej zustanu, pokud bude tehotenstvi probihat v poradku.Nechala jsem si napsat jeste jedny prasky, ale uz jsou asi posledni. V praci je to zatim porad v reseni, ve stredu je posledniho takze zvazuji vypoved.Zitra mam jeste dve jednani ohledne zmeny meho pusobeni ve firme - na jinou pozici, protoze potrebuji zmenu - tak uvidim. Musim to tam nejak doklepat...takze uz se asi pomalicku zacinam tesit na miminko, aby mi to uteklo. Holky, mejte se krasne, zase nekdy pa. Luci, jak jsem trosku mimo, takze nevim, kdy presne jedete, tak vam preji ty nejkrasnejsi libanky a at dojedete tri x-) :-N x-) :-N .A tesime se na fotecky. Pavli,jak se ma miminko, neco noveho?Moc na tebe myslim. Dostala jsi pranicko? A co kocarek, jaky vede? x-) ;-) Porad CasualPlay? :-D Maji, jak to, ze te nova prace nebavi??To me mrzi, sama vim, jake to je, netesit se do prace... Katy, Kristi, a co vy? Doufam, ze se mate fajnove. Tak pa holky moje.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky..... pred hodinou jsem prijela ze spinningu... bylo sedm lidi, tak super..... docela sranda x-) Hani - rada te vidim.... je mi lito, ze tu praci porad musis resit a ne si jen tak v klidu chodit do prace.... myslim na tebe, aby se to brzo vyresilo.... bud lepsi praci a nebo tim miminkem ;-) Luci - tak si tu HA "omylem" zapomen doma..... ;-) ..... i kdyz ja si myslim, ze mas jeste cas, pokud si dobre pamatuju, tak jsi z nas nejmladsi :-x .... a co skola? ale zase mohli byste to zkusit, vse se hned nepodari.... takze priroda by rozhodla za vas ;-) :-D Pavly - jak se dari? dlouho ses neukazala..... jak se doma mate..... vsichni ctyri, v pohode? Kat - teda, ze zrovna my dve si tady budeme predavat repecty a povidat si o kulinarskych uspesich, to bych fakt necekala... ;-) 8-) Maji - hodne zdaru v tomto tydnu.... to zvladnes ;-) Me tento tyden taky ceka spousta prace, do ktere se mi nechce, ale zase to musi byt do patku hotove... a potom to vypada, ze se toho zbavim, tak aspon neco pozitivniho........ Jo holky, misicka se v sobotu vdavala...... uz jsem koukala na fotkyyy.... taky byla kocka x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?