Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, vy jste se asi daly do práce, že? tak to já jdu na ten úklid nooooo :-p
Odpovědět
Saty, tak to teda nevím:-D Luci, nene, po tom očkování musíš nechat 14 dní po té poslední vakcíně, ale jinak ne, pak už to bude ok;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mám celkem uklizeno, už jen utřít prach... co vy, kdepak jsteeeeeeeee??? No tak to pak asi budeš mít ještě větší dilema, že? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem v praci :o(( byla jsem s kamaradem, ktereho jsem cca dva roky nevidela na obede..... zjistila jsem, ze ma 15mesicniho Jachyma..... je to mily :o))))) taky jsem od nej zjistila, ze moje davna laska se ozenila, ceka miminko a zije v Bratislave.... rada bych ho nekdy videla...... vzdycky jsme si spolu pekne pokecali.... jeste hodku a potom domu, varit a uklizet.... uz se tesim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristýnko, jsi tu ještě??? téda, takový příjemný obídek...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, jsem tu.... jeste asi 10minut :o)
Odpovědět
Profilova fotka
tad uz ale fakt jdu..... mozna sem jeste kounku z domova.... zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
tak nám přivezli dřevěnou houpačku, dárek k Vánocům. je to velký jak kráva a máme to vzt do ústí... no jsem na to teda zvědavá............
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, dneska jsem ještě v práci, děs, jsem toho měla jak za celý měsíc, jak normálně nepiji kafe, tak jich snad v sobě mám deset, to asi dnes už neusnu, manžílek mi volal kde jsem a když jsem mu řekla že v práci tak to nechápal, ještě že je zítra pátek jéé houpačka, takže až se zase uvidíme tak se budeme houpat luci? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nene, to je dárek Vráťovo prarodičům ;-) a musíme to tam odvézt, to abymse si na to půjčili náklaďák :-p ježiš, Majinko, co prosím tě vlastně děláš???? =-) :-. a navíc ještě tak dlouho.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
dobry vecer.... tak jsem jeste na chvili tady, doufam, ze zas nejste vsechny na konikovi..... ... prijela jsem domu, uvarila segedinsky gulas, vyprala pradlo, slozila vyprane pradlo, umyla nadobi, umyla zachod a vytrela podlahu..... jsem mrtva..... ale nedalo se nic delat, zitra prijede navsteva, tak musi byt cisto .o) jeste ze uz je zitra patek.... a v noci na nedeli se meni cas a budeme spat o hodinu vic ..... huraaaaaaa :-) manzel si dneska vymyslel novou brigadu, rozhodl se, ze by mohl darovat sperma..... tak jsem zvedava, jak daleko dojde..... jestli dojde az k cinu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,já bych si dala segeďák,mňam mňam :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
teď jsem četla zase u doktorky,že berou i dárkyně vajíček :-) myslíš,že jsou za to nějaký kačky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj many... ja jsem ho trochu osidila... nedala jsem tam veprovy maso, ale sojovy.... :-D .... je to pry zdrave.... a normalne se to dalo jist... ja na nem mam stejne nejradsi to zeli :o))))) ... jeste nam jedna porce zbyla, tak bych ji mohla poslat, jen nevim, co by na to reklo miminko, aby ti nebylo spatne..... .... a co jinak? jak je?
Odpovědět
Profilova fotka
my máme taky rádi sojový maso,to děláme hodně :-) jinak mi je fine akorát včera a dnes mě zase zlobil tlak,měla jsem po ránu hodně motáky a odpoledne už mi bylo líp
Odpovědět
Profilova fotka
ale to je dobrý nápad ten segeďák s tou sojou,to budu muset někdy zkusit. Furt mi teď večer blbne internet,než se něco rozjede,tak to trvá a trvá ]-( a jinak vy už pracujete na miminku nebo zatím bereš prášky ;-)
Odpovědět
Holky, nekecám, ale zrovna jsme udělala jídelníček na sobotu a mám tam segoš:-D Vzhledem k tomu, že mám vegoše, tak samozřejmě s´jový segoš:-D Já to mám moc ráda! Jinak bude květáková polévka, pak takový tvarohový krém s meruňkama na odpoledne a slaný štrůdl:-) V neděli upweču Míša řezy. Asi jsem se zbláznila:-D To bude nákup zítra :-p Uff...jsem tabula rasa co se vaření a pečení týče, tak jsem zvědavá, kolik toho zkazím :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeee, konecne nekdo, kdo si nemysli, ze jsem magor, kdyz jsem to delala ze sojovyho masa.... :o))) jsem uplne zapomnela Kat, ze mas doma vegose.... ja ho sice doma nemam, ale zas tak casto mu maso nedavam, jeste by si na to zvyknul a co ja potom..... me maso nebavi varit, pect, smazit, dusit... nic 8-) many - za vajicka prasulky taky jsou... ale neni to tak jednoduchy, jako s tema spermiema, chlapa vysetri, on si ulevi do kelimku a je to.... ale s zenskou pililkama pripravujou, aby bylo vajicko ve spravny cas na spravnem miste a potom udelaji malou operaci a vajicko z ni vyjmou..... tak za tu anabazi to fakt asi nestoji....
Odpovědět
Holky, manžel byl na dárcovství spermiíí na vejšce, takže tu třeba někde běhá jeho dítě =-) :-D Holt za studia se hodila každá kačka ;-) Satyy, no jasný, já maso nedělám defakto vůbec, pro sebe se mi nechce (když někam zajdeme na véču, tak si ho ale dávám a v práci mám obědy taky většinou s masem) a tak mám kuchařku jak vařit ze sojového masa, jak z tofu a asi tři vegetariánský:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mam kolegu skoro vegose.... ji ryby a kure.... tak fakt jen jako vegos.... a ten mi prave poradil, ze mam udelat ten segedin ze sojovyho masa.... by me to ani nenapadlo.... a super :o)))) a hlavne je to vyrazne levnejsi :-D
Odpovědět
já miluju řízky ze s. masa;-) nudličky ala čína, salát ze s. masa...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teeeeda, takovych veci... tak priste si pisnu o radu, co varit :o))
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak koukám, co se tu probírá a teda vám řeknu... asi ani jedno téma pro mě :-D mi nikdy nenapadlo, aby manžílek daroval spermie... jeho naštěstí taky ne :-D ;-) protože teda nevím... nevím... ale mě by se to moc nepozdávalo... bych ho asi raději vyhnala na jinou brigádu :-D jsem v něčem puritánská co :-x no a sojové maso.... hmmm... tak to by mi teda taky neprošlo... to by m. nespapal ani za nic a já tedy taky ne... koukám, že jsme pravý opak, mrazák nacpaný k prasknutí masem a nevařím skoro nic jiného :-N :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdeeeeeeeeeee jsteeeeeeeeeeeeeee??????????? :-S :-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu, byla jsem si koupit rohlik a jogurt k obedu... ahojky..... masozravce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky býložravče :-) ;-) (ehmmmmmmmmm... to i/y.............) :-N :-x tý jo, se kochám popisem našeho honeymoon apartmá, chceš závidět? ;-) .............................. ................................ .............................. ................................. ................................ koupelna o rozloze 14 metrů a výřivka pro dva x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
14 metru koupelka??? moje loznice ma o dva metry min :o((( uz dal nic nepis ...... nenevidim te! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-( ;-( :-( ;-( :-D :-D :-D :-D :-p ;-) ;-) ;-) tý jo, si to taky nějak neumím představit :-N vše důkladně nafotím a natočím a pak vám to všem ukážu, vy manžílkům a budete mít námět na dovču ;-) normálně tam je i žehlící prkno se žehličkou :-N =-) teda ne že bych si to všechno přeložila sama, zas tak dobrá v NJ fakt nejsem, mám k tomu otevřený slovník na seznamu :-D ale aspoň vím, co tam fakt bude a nebude... když jsem si to jen tak prolítla, myslela jsem si právě, že ten typ našeho pokoje je o 14 m prostornější (to tam píšou) a já myslel aže právě o ty metry a on to je rozměr koupelny :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tak to je super... zehlicku a prkno muzes nechat doma :-D a za kolik to dneska mate??,
Odpovědět
tsss, tak to já mám koupelnu 13 m doma a vířivku taky;-) heč :-D Luci, však on ještě nebyl můj manžel, dokonce ani můj partner;-) ale mě to nijak nepobuřuje, znám krušný kolejní život, jezdila jsem každý týden stopem Olomouc-Hradec, abych ušetřila na nějakou zábavku;-) A sójové maso, hmm, Ty mě překvapuješ, já bych to v Tvém jídelníčku čekala;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?