Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, přeji dobré ráno, holky já vás nestačím dočííítattttt :-D :-D , snad tu bude dneska klid tak to zvládnu :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mě včera nešel net!!!!!!!!!!! to bylo utrpení!!! Tak vás jdu honem honem dočíst ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Haničko a vůbec všechny, zrovna o víkendu jsem se bavila se švagrovou o tom, že i ona ze svého okolí pořád slyší a když já nevím, potřebuju ještě tohle, tohle chci... a tak dál, dál, dál... shodly jsme se, že asi nikdy nepřijde okamžik, kdy si řekneme tak a teď teda chceme... budeme prostě chtít, až to přijde a aby to přišlo, musíme pro to něco udělat... takže naprosto souhlasím s Kačenkou a Martinkou... prodebatuj s manželem, sama se sebou a pak kdyžtak vysaď a nech to na přírodě... rozhodně to nemáš tak, že bys kvůli práci, která tě nebaví, šla na mateřskou ;-) ty to mimi chceš, takže by nebylo jen alternativou ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... vy to tady teda flakate..... a na Konikovi nestiham docitat...... vcera jsem byla v Pelhrimove, cely den byla mlha a tak osklivo, ale jelikoz mam nove teple pradlo, tak mi ani nebyla moc zima :o)) doufam, ze se mi dneska poradi domu dorazit v nejakym slusnym case, rano v sest opoustim byt a tento tyden se mi ani jednou jeste nepodarilo prijit driv jak v sedm, a to jsem jeste tak mrtva, ze se najim, umyju a jdu spat...... potrebovala bych taky uklidit ... v patek prijede navsteva.... tak snad dneska... nic jineho mi nezbyde.... :o(
Odpovědět
Holky, vy tady vůbec nejste potvory! 8-( Sem furt nakoukávám, co hezkého mi napíšete a vy nikde! :-D
Odpovědět
A aby naše témátko zapadalo na druhou stranu diskuzí, no to teda nenene! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kacko, jak se vede??? Ja si pripadam posledni dobou strasne unavena .o(
Odpovědět
No zdarec Kristy, mám podobný problém, nejsem schopna přes týden nic dělat... Včera jsme prolistovala nějaké kuchařky, abych mohla něco na Vánoce udělat a toť vše...prádlo jsme nevyžehlila, podlahu nesetřela, cvičit nebyla...děs běs:-) už aby byl víkend!
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja byla aspon v pondeli cvicit... ale jelikoz musim, jinak bych platila pokutu :-| jinak jsem stihla akorat zapnout pracku... a kdybych nemela toho myho chlapa sikovnyho, tak asi i umru hlady a vycerpanim.... protoze toho ted dela doma vic nez ja
Odpovědět
Profilova fotka
Co jsem to cetla o dubnenkach?? fakt se tam uz resi rozvody?? neni to trochu brzo?? ja nerikam, ze to nemuze prijit, ale pul roku po svatbe mi to teda prijde, ze to muselo byt divne uz pred svatbou.... to prece neprijde jen tak.... nebo jo?? :-S
Odpovědět
saty, jojo, dvě holky se rozvádějí...jedna nevím o co jde, napsala, že to nechce rozebírat, chtěla jen poradit jak vyplnit žádost o rozvod atd. Ta druhá, s tou jsem si dost psala, je fajn, tak té prostě manžel řekl, že to byla chyba, že ji nemiluje a že se chce rozvést :-| A ještě to teď společně tají před rodinami a všemi, že mají problémy, ona se za to stydí (že se po půl roce rozvádí, že jí to nevyšlo). Musí to být na budku. Je to děsný, ale když to partner chce a nedá se přesvědčit, tak je to asi holt marný boj :-| Jinak jsem se tu potkala s jednou holčinou z našeho okresu, která se rozvedla po roce manželství - on začal hrát automaty, lhal ji, že je v práci (ona to zjistila náhodou)...no prostě taky souhra okolností. MMCH - hrát a lhát začal už asi po 3 měsících...ona se pak půl roku snažila...a nedopaldo to...
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt strasny.... proto porad segre rikam, at si toho svyho vola (chlasta a moc nepracuje) nebrala.... zatim na svatbu nemaji penize, tak to snad zatim nehrozi... a ona snad brzo prijde na to, ze to neni vhodny partner do zivota.... a chlapa, ktery by mi pul roku po svatbe rekl, ze me nemiluje, toho bych kopla do pr..... , to to jako nevedel driv??? Jeste, ze mi se mame, tak jak se mame, co?? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
satyy, presne, jsme stastne zeny! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :) taky je u vás tak hnusně jak tady, se mi chce spáááát
Odpovědět
je tu hnusně maji ]-( a já si nějak přeležela krk a nemohu otočit hlavu na levou stranu :-| :-D připadám si jak postižená :-p
Odpovědět
Profilova fotka
v Praze je taky hnusne... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat tak to je mi líto, tak si ho zabal do něčeho teplého třeba povolí holky a jste v práci?se mi tak nechtělo
Odpovědět
jojo, já jsem... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooooooooooooooj!!! No jo, jak je tu Kristýnka, tak to tu žije ]-( ;-) :-) konenčně x-) :-) jdu si vás dočíst... Kristýnko, jak bylo? Jsem na tebe myslela, že v tak hnusným počasí a ty musíš být venku... :-p =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Luci, docela to slo.... jsem se poradne oblikla .... :o)) porad si rikam, ze je vlastne jeste docela pekne.... az bude -10, tak to bude horsi :-| Co ty? jak se vede? co baleni kufru a dodrzeni vahoveho limitu?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
majinko, ahojky, já jsem dnes doma x-) a spinkala jsem do desíti x-) =-) :-x :-D Kačenko, taky jsem něco o těch rozvodech četla... můžu ti říct, že jí chápu, já bych se asi taky styděla... i když vím, že je to blbost, vlastně on je ten blb, ale.... Kristýnko, tak ymusím dnes uklidit a tááááááááák se mi nechce... tyhle sychravé dny mi úplně vysávají sílu k čemukoliv... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
to mi povidej, prijedu domu, uz je tma.... slunicko se na nas cely den ani nekoukne :o((( Jeste ze mam to svoje slunicko doma ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sím tě, o kufrech mi ani nemluv... ještě nemám sbaleno vše (takový ty věci z koupelny, opalovací krémy...) a už teď mám pocit, že můj kufr váží tunu :-D musím to nějak vykoumat.... jejda, tvůj optimismus bych potřebovala, já mám pocit, že hůř už být nemůže :-D :-p |-| jinak se vede fajn (moříčko a teplíčko v dohlednu, celkem plním i úkoly do školy...) ;-) sem včera miláčkovi říkala, že jsme dostala úžasnej nápad... tak byl celej zvědavej a když jsme řekla, že mi napadlo pořídit si mimouška tak už ani neodpověděl |-| :-D a ani nepomohla Káti zkušenost, že po vysazení je větší chuť :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - mimouska jeste ne.... nemuzete byt prece tehotne vsechny najednou... pekne postupne, tak si to s kazdou muzeme vychutnavat.... takze ted je to Pavlinka a Many.... a az budou mit tak pulku za sebou, tak zase muze prijit dalsi..... x-) ja bych v tom potom mela zmatek.... ;-) ty se pekne uc, kup Vratovi GPSku, abyste mohli hledat poklady (i kdyz ten nejvetsi poklad uz nasel, co?) :-D a tes se na baracek?? uz pristi rok kopnete do hliny??
Odpovědět
Profilova fotka
příští rok projekt, stavební povolení a jiná administrativa, přípojky... a vůbec trošku zkulturněnní toho našeho pralesu, 2009 čistý a připravený pozemek a už s epojede :-) ;-) ale ale, copak by se ti prosí tě pletlo? ;-) :-D :-) ano mami, budu se učit |-| :-D ;-)
Odpovědět
Luci, já ji taky chápu, taky bych asi měla tendenci to tutlat, protože bych to cítila jako svoje sehání ]-( ale není, to je jasné...ale... Luci, jojo, fakt je větší chuť, dokonce i když jsem unavená a tak, bych to vůbec neřekla...ale je to tak:-) a je to fajn:-) Teď mám dodělanou tu žloutenku a příští týden začínám tu rakovinu...tak už se docela těším, až to budu mít za sebou...a pak uvidím, co dál ;-) Ale měření BT mě hrozně baví, j to fakt dobrodružné, jak psala Pavlínka :-D co se v tom našem těle děje a jak všechno souvisí se vším a ovlivňuje se... ;-) Ale Ty měj myšlenky jen a jen na dovču, ta bude totiž báááječná!!! A my s Pájinem těšíme na pohled:-) a vyprávění:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kat - kdyz vysadim, tak budu mit chut i kdyz budu unavena??? a co ma vysadit muz, aby mel chut i kdyz je unaveny?? ;-) x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já do té rakoviny půjdu asi příští rok... to očkování budeš mít dokončené kdy? a pak by měla být ještě nějaká pauza, než přijde mimi? Kačenko, pak se musíme sejít, až budeme mít fotky a video a vše vám ukážem, abychom Páju navnadili ještě více ;-) :-) ;-) na pohled by se třeba pro jistotu kouknul jen jedním očkem a náš záměr by byl zmařen :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já teda přiznávám, že tento týden jsme unavená já a o půlnoci, když jdem spát, ta chuť už fakt není... |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?