Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci já chci taky mořeee, sluníčko, píseček a prostě se jen mil....relaxovat a odhodit veškeré starosti stranou tak si na nás pod nějakým tím kokosem vzpomeň jak mi tu mrzneme ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, budu vzpomínat pořád!!! a pokusím se dostat i na net a poslat vám fotku s tím kokosem nebo aspoň sem napsat vzkaz ;-) jo tak mil.............. jo??? hmmmm... teda co si o nás nemyslíš... =-) :-D na to nebude čas ;-) , máme v plánu hodně výletů :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a vůbec, coapk ty děláš na koníkovi noooooooooo? ;-)
Odpovědět
Luci, jen neříkej, abys nebyla na řadě:-D Luci, jinak ke školnímu tématu, mám celou diplomku v PC, jestli chceš, pošlu mailem, měla by tam být anotace i všechno ostatní, co to má mít... a bylo to o roztroušené skleróze, tak to není úplně mimo mísu, jenom trošku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, to by bylo super!!! to ti budu nesmírně zavázaná... ona Vráťova diplomka na téma dálkový průzkum země mi fakt nijak ani na okouknutí nepomůže :-D
Odpovědět
Lucinko, měla bys to mít;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám to!! Super, ještě jednou díky moc, máš u mě obří čokoládu!!! ;-)
Odpovědět
;-) nemáš vůbec zač;-) ale takový pohled z Dominikány, to by byla fajn odměna:-D A manža by dychtil a třeba by mě tam taky někdy vzal :-D 8-)
Odpovědět
stačil by mi přivezený a poslaný z ČR;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačenko, tak jo, a k tomu pravý doutník a bílý rumík na mojito ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlinko, myslim na tebe, pak dej co nejdriv vedet, ju..... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak mam umrtvenou hubu a venku nervy ze zubu.... nic prijemnyho.... ale je to snad za mnou.... Pavly myslim na tebe a cekam na novinky..... x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky kde lítáte?tam je zase hnusně , brr a ta kosaa dneska jsem tu sama, šéfové odjeli někam na jednání tak tu mám klid jak se máte?pavly myslím a šup šup novinky :) šat to mě je líto, já teda se zubama nemám problémy, ale vím že to musí být hrozné
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky.... .tady to teda zije... vsichni utekly za Pavlinkou a za Many na konika ... ja to tu balim, jedu domu.... teda doufam, ze uz brzo, cekam na auto... a zitra budu zase v Pelhrimove..... tak se tu mejte..... papa
Odpovědět
Profilova fotka
na koníka tak to se jdu za nima podívat ;-)
Odpovědět
Holky, je mi nějak smutno, představte si, že už dvě holky z dubněnek, s ekterýma jsme sdílela naplno přípravy i svatbu, se rozvádějí ;-( Jedna se vdávala o dva týdny dřív než já a jedna ve stejný den :-( To je smutný co? Myslím, že jsme fakt všechny tady šťastné ženské, že se máme jak se máme, líbánky, těhotenství, myslím, že se máme skvěle. Já mám skvělého chlapa, který se vůbec nezměnil tou svatbou a jsem fakt šťastná a vážím si toho, vážím si jeho...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kaciiii :-) nesmutni, vzdyt ty prave nemas vubec proc, ne...jak pises, mas skvelyho muze, ktery te miluje....ja si taky az na malickosti nestezuju, je nam porad moc krasne a doufam, ze i nadale bude...
Odpovědět
Marti, jojo, já vím, ale když si vzpomenu, že jsme to s těma holkama tak prožívaly a tak se těšily na ty naše dny...a teď čtu, že jim manžel řekl, že už s nima nechce být, že už je nemiluje, tak je to prostě děsně smutný. Ale asi i to je život... A je fajn, že nás se to zatím netýká viď? Marti, jak Ty jsi vlastně zhodnotila své mateřské plány? Myslím, že jsi říkala, že kdyby nevyšla práce, tak bys asi šla do mimi viď? A práci máš, takže asi se trochu zapracuješ co? Já v tom prostě nemám jasno, mám fakt houpačku, jeden den moc chci a druhý až tak za rok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kaci, ja uz chci hodne, ale asi se trosku zapracuju a realne to tudiz vidim tak na leto/podzim prstiho roku zacit pomalu ale jiste pracovat na mimiskovi...prozivam tohle s moji svedkyni...ta je uz taky natesena, ale zase nema praci ale jeste dodelava skolu, posledni rok psychologie, tak to taky porad odklada, ale chce stejne jeste doktorat, takze si asi nevybere, kdy je ten spravny cas...ale chtely bychom to tak nejak stejne...
Odpovědět
Profilova fotka
Ale Pavlinka me opet hoooodne nahlodala...aspon to budu prozivat s ni...a pak se s ni radit jako se zkusenou prvorodickou a mamcou.... ;-) :-)
Odpovědět
Marti, to jo, to já taky, už se nemůžu dočkat, až na ní budeme vyzvídat jestli jí bylo taky tak špatně a jaký byl porod a tak:-D Tak teď jestli se na to taky těší Pavlínka:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,už jsem se konečně naučila zmenšovat fotečky,tak jsem nějaké vrzla do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Marti, Katy...ja jsem zase na vazkach - vypoved/nova prace nebo vydrzet/tehotenstvi tak jaro/leto pristiho roku... :-( Nevim nevim...Achjo...nechci odchazet na materskou kvuli praci...ze jsem nespokojena.Ale zase na miminko se tesim cely zivot. Vrtaji mi v hlave slove Pavlinky, ze kdyz me vidi, jak jsem natesena, tak by do toho sla...Tak se mejte fajnove.
Odpovědět
Profilova fotka
Hani...sla bych do toho... ;-)
Odpovědět
Hani, to fakt těžko poradit...já bych asi nechala chvilku volnou ruku přírodě...a kdyby těhu nepřišlo třeba do 3 měsíců, tak bych odešla z práce...ale je to fakt těžké takhle radit...já si nemyslím, že by to u Tebe byla snaha o těhu jen kvůli práci...mluvíš o tom už dlouho, že váháš a teď se jen prostě odehrálo něco, co by Tě v tom popostrčilo. Třeba to tak prostě má být, máš vysadit HA a prostě uvidíš! Já bych určitě zvolila cestu bez HA a pak uvidíš, buď budeš klikařka a otěhotníš hned nebo zvolíš zase jinou cestu. Hele, miminko nevíš kdy se povede (přeju Ti to nejlepší) a práce, tak ta tady bude mnoho mnoho let a ještě si jí rozhodně užiješ! Takže zavři očka, zamysli se a uvidíš, co tě první napadne. Myslím, že to bude představa těhu a miminka;-) Přeju klidné rozhodování a klid v duši!;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee....katy...moc moc dekuju, pomohlo mi to! Tento prispevek si prectu jeste mockrat...Dam ti vedet,jak to dopadlo...!!!Dekuju. Marti, tobe taky diky za nazor...ale kdyz me je teprve 25 (v prosinci 26),jeste jsem chtela v breznu do Italie na lyze a manzelem do Parize na romantiku...a jeste chceme novou loznic a novou vestavenou skrin a...a...a...asi bych mohla pokracovat.Katy,co ti to pripomina...Asi vzdycky bude nejaky ale...
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam prave taky porad to ....a tohle...a tohle....a tohle...nikdy myslim nebude uplne ta nejoptimalnejsi chvile...to si uvedomis az potom zpetne, ze je fajn, ze jsi se tak rozhodla...ale vim, je to tezke a mam to stejny...jen je rozdil v tom, ze ja nastupuju do nove prace...ale v tve situaci bych fakt asi nevahala a nechala to na prirode...jak pise Katy
Odpovědět
Profilova fotka
Marti,je to fakt desny,ze? Myslela jsem si, ze to bezpecne poznam, ze je to ono...ale zase nevim, na co porad cekam...ale jednu vec jsem si ujasnila, v te praci dlouho nebudu, takze bud vypoved, nebo materska...
Odpovědět
Hani, nemáš zač, opravdu bych sedla, zamyslela se, zeptala se muže, co na to říká on a pak bych se rozhodla. Víš, mám pocit, že tohle se prostě fakt nedá naplánovat (těhotenství) a že třeba je to ten impuls, co přišel, aby Tě donutil se zamyslet nad tím, co vlastně už dlouho chceš. Fakt popostrčení. Já věřím, že co má být, bude. Ale je jasné, že s antikoncepcí ne:-) Tam dáváme jasný směr... proto bych být Tebou vysadila a počkala, kterou cestu ukáže (nevím, co, Bůh? osud? Něco?....) Třeba fakt není ten správný čas (který, pokud to budeme řídit, nebude nikdy jak obě víme) a prostě si s manželem budete užívat krásného sexu (sama mám po vysazení HA několikanásobnou chuť:-D) a ty si najdeš fajn práci...a nebo poznáš, že to byl správný krok. A vždy je třeba si z každé situace vzít to nejlepší pro sebe (nezoufat, když se nazadaří, třeba to je impuls k nové práci a Alpám atd.). Ono se hrozně těžko popisuje, jak to cítím, ale snad mi rozumíš. Já na to "hraju" taky tak, po té vakcíně nechávám rozhodovat někoho/něco jiného než sebe, a to na rozdíl od Tebe svou práci miluju! A věk? Myslím, že jsme v nejlepším věku být mamčou;-) mé švagrové je 24, mé kolegyni z práce 24, dle gynekologů je ideální biologický věk dokonce kolem 19, 20ti;-) Věk bych neřešila...nikdo Ti neřekne, že třeba nebudeš těhotná "až" v 28, 29ti a přesto do té doby prožiješ krásný časy;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, moc dekuju za krasna slova a za tvuj pohled.Jsem rada, ze se veci hybou, urcite spravnym smerem, takze to jsem fakt rada...Budu na to tedka jeste intenzivneji myslet!!!dam ti vedet,co a jak.Moc dekuji za duveru.Vazim si tveho nazoru. Marti, tveho taky, jsem rada, ze to necitim jenom ja sama takhle...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?