Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... :-D x-) Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pristi sobotu jdeme zkouset saty s kamaradkou, tak snad uz budu mit trochu prestavu, jak to vypada, co slusi a jak se styl svatby bude ubirat dal.... ... musim najit nejaky jednoduchy, abych z te rozhledny nespadla :o)
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo :-D žádné vlečky, žádné cípaté sukně, žádné podpatky... co závoj - bude?
Odpovědět
Profilova fotka
to prave jeste nevim, asi zalezi na tech satech.... ... s podpatkama to bude zajimavy, abych nepropadla tim pletivem, co je v podlaze rozhledny.... strevicky mam ale maji moc hubeny podpatek, ktery by propadl skrz, takze budu muset sehnat bile zabky :o) nebo nevim ..... nebo pujdu bosa .... :-D ... ale s vleckou se budu muset rozloucit urcite...
Odpovědět
Profilova fotka
hele a koho vůbec ta rozhledna napadla???
Odpovědět
Profilova fotka
ja nevim... nejdriv jsem mysleli, ze kdyz to bude tak maly, tak to nechame na radnici... ale potom jsme zacali premyslet, ze aby nas na namesti nikdo nevidel, treba nejaky priteluv pribuzny nebo kamarad, tak jsem zacali premyslet o nejakem peknem miste za mestem..... a napadla nas ta rozhledna... ale asi to byl skoromuzuv napad....
Odpovědět
Profilova fotka
no mě by to taky nenapadlo... to tomu svýmu snad ani nemůžu říct, že je tu někdo, kdo bude mít svatbu na rozhledně... moc by vám to záviděl a mohl by mít choutky vyměnit jezírko za rozhlednu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
... vas bude asi na obradu vic jak deset, takze by stejne byl asi problem se na nejakou rozhlednu vejit.... jedine, ze by se na vas svatebcani koukali ze zeme :o))))
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
caute holky,teda vy jste ukecany!!! kiki- mas muj naprosty obdiv,ze to nevykecas- ja bych o tom nejradeji mluvila i s postackou a rediteleme i deti ve skole obcas slysi nejakou drobnost -jsem cvok priznavam!!! lucik-a tebe vidim ani nevis jak rada :-D , splham,co x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jsme to tu trochu potřebovali popohnat ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nono no no no,asi jooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pavly: myslim, ze obdiv bude na miste, az to vydrzim az do konce... zatim jsem na zacatku, tak to jde.... ale az se to bude blizit, tak to bude cim dal tim vic slozitejsi.... az budu ve ctvrtek pred svatbou z prace, s tim ze budu mit patek pred svatbou dovolenou, a nereknu ani slovo, tak budu dobra, ale zatim moc neverim tomu, ze to dokazu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no ja bych nedokazala ani mesic!
Odpovědět
Profilova fotka
kiki, dokážeš! Když už jsi se pro to rozhodla, věřím, že vydržíš! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jen pro poradek - 190 jooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já vím, já dnes koukala ;-) se to blíží se to blíží... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no docela mi obcas naskakuje husi kuze, pristi tyden slavime pul roku!!!!!!!!! :-. si pamatuju,jak jsem loni slavila rok a pul :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no a nebo my rok v létě, měli jsem od silvestra 12 kulových pum a při každý jsme řvali příslušný měsíc a odpočítávali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jsem taky psala o nasi predsvatebni noci,...neni co dodat,jsme prdli vsichni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to ta láska x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a nebo tak x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak jsem to nevydržela a založila toto téma...... Původně jsem chtěla počkat, až budeme mít datum potvrzený matrikou,.....jenže jsme se tak do toho datumu zamilovali a tak už s ním počítáme,že se ho nevzáme a klidně změníme matriku (pokud nám nebudou chít vyjít vstříct). Je tu na tom někdo stejně tak? Všem nám přeju,ať se nám přípravy vedou a ať se nám pak v tento den splní jeden náš sen lucikk • 18. září 2006 v 17:00 Ahojky Pavly Tak koukám koukám, žes mě předběhla... taky jsem na to pomýšlela, jen vyčkávala, až nás bude více obcas vzpominam,jak jsem cekala a slibovala si,ze nebudu blba a zalozim nase datum alespon az po prazdninach :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se pri patku mate??? Ja jsem mrtva, vcera jsem prisla v pul desaty ze cviceni, a nez jsem se dotala do postele, tak to taky chvili trvalo. Tak mi to ranni vstavani neudelalo dobre. Jeste, ze je pred nami vikend. Nas ceka rodinna oslava babiccinych narozenin... tak hlavne nikomu neprozradit, ze se chysta svatba!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak šup šup na pivo ne??????????, :-D Konečně víkend,ten pracovní týden nesnáším ]-( pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! many- jsem silene rada,ze je vikend,ja ho mela vlastne uz dneska,byli jsme na vylete! Jsem silene utahana,ale bylo to super. lucik-tak z rydla jsme docela zklamany,nevime,jestli mel spatnej den,ale moc se nam jeho jednani nezamlouvalo....v podstate jen chtel,abychom si vybrali a nic nemenili....ikdyz opakoval,ze to neni problem,nejak se nam to stejne nezdalo.....tak jsme docela nestastni.....taky tam nebylo super osvetleni,tak mozna i to nas dostalo.... ale jinak jsme zjistili,ze kazdy chceme uplne neco jineho....a tak asi budeme mit kazdy opravdu original prstynek - nebuou si podobne proste vubec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,taky bych někam vyrazila na výlet :-D Ale musím teď splnit domácí práce,jako uvařit a vyžehlit ]-( ale pak si zase udělám čas a budu brouzdat na těchto stránkách,to mě hrozně baví ;-) já už se chci vdávat,já se tak těšíííííííííííííííííííííím :-N vy taky,že jo????????????pa pa pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky many- jeeee,ja byla taky na vylete po silene dobe - a kdybych si v praci nebyla nucena vzit volno,tak ani nejedeme :-) jinak delam vestinou to,co ty, uklidim,uvarim a utikam brouzdat po netu....... taky se tesim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak ja to mam ode dneska za pul roku :-) Super. A zatim stale nikdo nic nevi.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky!!! gratuluju!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
joooo luci- zapomnela jsem ti moooc podekovat, vcera jsem diky tobe trefila vsude s uplnym prehledem,diky 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?