Menu Forum

Svadba 27.7.2007. Kto ju má tiež v tento dátum?

27. črc 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
erenka
Registrovala se 29. března 2007 na beremese.cz. Přidala 371 příspěvků. Region Kladno.
  • Svatba byla 27. července 2007
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
Registrovala se 29. března 2007 na beremese.cz. Přidala 371 příspěvků. Region Kladno.
    Region Kladno
 já si budu muset znovu prohlédnout vaše fotky, abych vás přesně poznala....

Lucinka, Martinka, Kristýnka, Pavlínka, Kačenka, Hanička, Májinka a ještě někdo? .... jejda...to bude zmatek pro mě emoticon
4. říj 2007 v 11:34  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
Registrovala se 1. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 484 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
Registrovala se 1. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 484 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
 Ja taky nebudu nic varit, vzitra zacina rekonstrukce kuchyne, tak ani nebude kde, dnes mam vyklizet skrinky....to bude zase bugr...v sobotu dopolko budeme v Pze spolu, pak me vyhodi u Lucinky a potom me zase vyzvedne...holky, vidim to, ze dorazim nejak kolem jedne hodiny,s obidkem to Luci co se mee tyka nehrot, asi se nekde stavime s manzilkem...
4. říj 2007 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 6611 příspěvků a 2 alba. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
  • Svatba byla 21. července 2007
    Na radnici v Králíkách, Region Ústí nad Orlicí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
Registrovala se 25. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 6611 příspěvků a 2 alba. Má 58 přátel. Svojšice, Region Pardubice.
 Eren.... no jeste ty emoticon
4. říj 2007 v 11:38  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
 Eren, ja vas mam snad nakoukany emoticon emoticon emoticon a myslim, ze pocet odpovida...
4. říj 2007 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
 jooo...tak aspoň něco... já vás snad taky... emoticon ale stejně si vás musím popořadě naskenovat do paměti i naživo ! emoticon

jooo tak to bude asi zase dobrý čurbes...ale stojí to za to, budeš to tam mít krásný!

no já už jsem snad tak nějak doma vše uklidili...jen ještě nemáme přidělaný takový ty věci jako zrcadlo v koupelně a na chodbě, světla na chodbě, WC a v koupelně (zatím svítíme jen žárovkama) a pak hlavně něco na ty okna no emoticon a ještě dvě krabice nemám kam uklidit...takže jsou pod oknem a čekají na zařazení (ale asi marně) emoticon
4. říj 2007 v 11:53  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
 Holkyyy, jedu koupit ta dvdcka..a stavim se asi nekde na obidek emoticon tak zatim papa emoticon
4. říj 2007 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
 tak se měj krásně Marti! a dobrou chuť! emoticon
4. říj 2007 ve 12:08  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 tak jsem si prinesla nudle od cinana, tak se ted cpu :o)))
4. říj 2007 ve 12:09  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
 hmmm....vy mi děláte chutě tedy...já tu mám dnes už jen 3 disko sušenky ! ach jooo...

ráno jsme nestíhali koupit svačinku ...a tady na vsi nic ke koupi není...obchod je daleko a do hospody se mi nechce tedy emoticon
4. říj 2007 ve 12:30  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
 jinak tedy dobrou chuť,jestli už není pozdě emoticon
4. říj 2007 ve 12:31  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 teda eren - vzdyt umres hlady.... to bych nevydrzela.....
jo, odpoledene se chystam na spinning.... uz jsem tyden nebyla, pristi tyden zacinam jezdit na ostro, tak jeste jeden trenink...... vubec se mi ale nechce, jsem posledni dobou nejaka unavena, mozna je to tim, ze me porad boli zub emoticon
4. říj 2007 ve 12:34  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
 jejda...tak si zajdi k zubaři přeci! auau....

no já snídala bagetku a pak jsem v 11 měla obložený chleba se sýrem...ale teď už mám do 4 bohužel jen ty sušenky emoticon

tak ti držím palce,ať máš dobrou kondičku!

já jsem začala jezdit s tou kamarádkou do prahy každé pondělí na ty tance a super...akorát,že mě celý týden pak bolí tělo jako blázen...momentálně postranní břišní svaly a stehna zepředu...ale jako mooooc !

aspoŇ se zase hýbu, i když zatí jen jednou týdně no...
emoticon
4. říj 2007 ve 12:38  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 no, k zubari musim... ale chtela jsem se objednat, abych tam nemusela cekat cele dopoledne, nez na me prijde rada, ale nemuzu se mu dovolat, on ted nema sestru, tak nema cas zvedat telefony.... ono to zas tolik neboli, jen narazove ... ale zitra jde k nemu babicka, tak me objedna a snad brzo pujdu... ale strasne se bojim, protoze mi musi odvrtat tu plombu, co mi tam dal... a uz pred dvema mesicema, co mi to delal, to bylo hrozne blizko nervu a tak to desive bolelo, tak se k nemu uplne nehrnu :o((

ja zatim zvladam cviceni taky jen jednou tydne, moc casu neni no... ale lepsi neco nez nic, ne? emoticon
4. říj 2007 ve 12:46  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
 to jo... lepší jednou nežli vůbec emoticon

jejda jejda...tak to ti nezávidím.... tak držím palce,a't ti dá dobře injekci,aby to moc nebolelo...i když tedy ten nerv asi nezachrání ani injekci viĎ emoticon
4. říj 2007 ve 12:52  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 to vubec netusim.... ale asi to bude bolet i s injekci emoticon takze mam desivej strach... nemam rada, kdyz mi doktori ublizujou emoticon
4. říj 2007 ve 12:58  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
 to já taky ne... ale to musíš vydržet...bude to chvilička a pak už ti bude líp a nebude to bolet ...! emoticon

třebas dostaneš za odměnu lízátko nebo obrázek emoticon
4. říj 2007 ve 13:04  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 jeee, ja bych chtela obrazek emoticon
4. říj 2007 ve 13:06  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
erenka
    Region Kladno
 tak když pěkně vydržíš...a nebudeš sebou vrtět...určitě dostaneš i na výběr emoticon
4. říj 2007 ve 13:51  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
fotoportrét
fotoportrét
martina10
13
 Tak dvdcko s fotkama vypaleno, baterka do fotaku nabita,takze staci jen vyrazit.... emoticon
4. říj 2007 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
Registrovala se 23. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 2401 příspěvků. Má 7 přátel. Region Beroun.
 ahojky nevěsty! teda sakra,... novomanželky emoticon emoticon sem se zas nějak upsala.... teď absolutně nestíhám, takže se omlouvám za pozdní odpověď... všechny IP jsem četla, pro Pavlínku a Majinku mám určitě spacák, pak tu bude ještě Hanička, Káťa a Krystýnka, tak přemýšlím, že pro všechny kdyžtak budu mít něco na přikrytí emoticon

někdo psal, tuším erenka, že přiveze něco rpo mě jako na oplátku toho pohoštění a tak!!! Holky!!! To vás nesmí ani napadnout!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jasný!!!! na jídle a pití se složíme, takže nevím za co!!!! nedělám to pro dárky ale pro to, abych vás viděla a abysme se prostě sešly emoticon

zítra jedu na nákup, tak pak na večer písnu, kolik to na koho vychází (erenka a Marťa když tu budou jen na sobotu, tak si tak yzaplatí jen sobotu!) emoticon

teď jdu dočíst diskuzi, MVR a moooooooooooooooooocinky moooooooooooooooooooooc se těšíííííííííííííííííííííííííím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. říj 2007 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 tak postupně odepisuju - majinko, manžílek si odskočí na narozky kamarádovi, ale pak zas přijede... myslím, že si zaleze do pracovny a bude pracovat emoticon

Pavlí, když by tě to nijak moc neobtěžovalo, tak bys byla moc hodná, když bys ho přivezla... vejde se ti někam??? Kabely asi budou třeba taky... pak to zapojení zmákne Vráťa emoticon
4. říj 2007 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
    - FRANTIŠKÁNSKÝ KLÁŠTER - KADAŇ, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
pavly
Registrovala se 17. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1364 příspěvků a 4 alba. Má 4 přátele. Region Chomutov.
 ahojky holky,
tak mam trochu den blbec,do 12 dobry,sjem si rikala,jak dneska stiham,ale pak maler s krouzkama,a kdyz se vyresil,prijdu k autu-zase vyfoukle kolo-tak volam milacka.....domu jedem se skluzem (nestihla jsem solarko-to me fakt stve...) a milacek jel to kolo reklamovat - uz mi to udelalo podruhe-a co se nestane,cyhtli ho policajti - a nemel u sebe papiry-pac mi delal min. tyden technickou,tak se vyndali z auta a ja je tam nezvladla dat....legrace, co,rok to tam mame a nikdo nikoho nestavil-at zije murfyho zakon-jak se to pise??? ....a no a ted si letim umyt si rychle hlavu,proto od 6 mam aj a pak letim ke kamosce,jestli mi pomuze s tema fotkama-to chudak milacek jeste nevi,ze ani dneska nebude doma se mnou-to bude taky moc rad........ale jak bych vam to jinak ukazala,ze....atd.atd

-jinak se mi libi vase trable se stavbou a vubec zacatky bydleni-je to presne,jak to bylo u nas,je to spravedlive,vsude totez emoticon
- na vikend taky nestiham varit,ale maminka moje milacka pozvala- je to zlato a zbytek snad zvladne jeho maminka- a ze pujde pryc,to je mi taky jasny emoticon

- a jinak ja nevezu opravdu nic k jidlu a tak-i tak ted resim,do ceho se naskladat,protoze desne nerada davam batohy dolu do busu.....a nebo je pak nerada taham po praze...takze sorry-zaplatim vse,ale necekejte nic-predem se omlouvam!!!!! emoticon

- erenka-ja budu na dejvicke v 10,55 (teda bus by tam mel v tu dobu dojet)-k diplomatu-takze jsem pro sraz,jestli to i tobe tak vychazi,se alespon pozname dobrodruzneji emoticon a pak presne jak pises,kdyz ujede jeden bus,nasla jsem tentyz druhy jako zasoba...takze by to melo jit OK emoticon

zatim pa,letim,jdu delat ukol na aj!
4. říj 2007 v 16:06  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 holky, bus z Hostivaře, je to hned u metra, z metra je jen jeden výlez, vylezete, dáte se doprava a je to třetí "zastávka" nebo jak se tzomu nadává... ty čísla jsem vám psala v IP emoticon

A Krystýnka má pravdu, kdo něco přiveze, toho kousnu!!!! emoticon emoticon jak mám pak po vás chtít peníze???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pavlí, dývko ANO!

Spaní - jak jsem psala, na přikrytí mám pro všechny, max. mě napadá nějaký polštářek... a spát se dá na 2 sedačkách a jinak to vždy řešíme tak, že na zem dáme takové ty polstry z křesílek venkovních... přežikete to?????????

Kačenko, NIC NEVOZ, mmch, mám asi dovnýho muže, ale nepije pivo emoticon takhle mlíko s čokoládkou emoticon emoticon emoticon
4. říj 2007 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 Sakra, Pavlínko, co bys vozila???????????????? za nic se neomlouvej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! emoticon
4. říj 2007 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavly
fotoportrét
fotoportrét
pavly
 ahojky luci
- spani super,miluju spat na zemi a nevadi mi tvrda zenm,jen kdyz je tepla-staci mi to bohate!!!, spacak beru,polstarek taky(ten si beru pokazde,protoze kvuli zadum jinak spat nemuzu,mam muj pidi,na velkych taky spat nesmim...)
- busy snad teda zvladneme emoticon emoticon
- dyvko beru-co ty kabely??? my to mame do nasi tel.zapojene na scartku...ale novejsi uz pry maji ten kabel,vezmu vse,co potkam!!! emoticon ale tu scartku z nasi tel. nemuzu vyndat-je nejaka spatna a nandana tak,ze uz se nesmi vyndat-tak se prosim doma na tu tel. podivej a nebo jestli vrata nevi,...
4. říj 2007 v 16:14  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 pavlínko, OK, večer mu přečtu, cos psala a jestli takhle ty dráty budou stačit... když bys chtěla, budu tu pro tebe mít voňavě povlečenou deku emoticon abys nemusel atahat ten spacák emoticon emoticon

busy jsou jednoduché, bude vám platit i lístek z metra na kus cesty, tak ho ukažte řidiči, a on vám naúčtuje jen zbytek cesty jo? emoticon nějakých asi .......... hmmmmmmm........... nevím emoticon do 15,- emoticon
4. říj 2007 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majinka
Registrovala se 9. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 795 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Brno Líšeň, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
majinka
Registrovala se 9. dubna 2006 na beremese.cz. Přidala 795 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Brno Líšeň, Region Brno
 čauko holky, už se moc těším až budeme ponocovat a vyvolávat duhcy emoticon emoticon emoticon emoticon
4. říj 2007 v 18:16  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanickak.
1
Registrovala se 8. května 2006 na beremese.cz. Přidala 260 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba byla 7. července 2007
    Na zámku v Miloticích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
hanickak.
1
Registrovala se 8. května 2006 na beremese.cz. Přidala 260 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba byla 7. července 2007
    Na zámku v Miloticích, Region Hodonín
 Ahojte holky,jsme nejaka utahana z prace, tak aspon ctu, co noveho.
Maji, spojime se SMS, kde se presne potkame.Asi na konecne toho metra, jak psala Lucinka.
Holky, moc se na vas tesim. Ja urcite nic nedovezu krome sebe, protoze z Brna vozit jidlo se ani neda a v Praze mit cas nebudu... emoticon Moc se na vas tesim.
Papa v sobotu.
4. říj 2007 ve 23:11  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
fotoportrét
fotoportrét
lucikk
1
 taky se těšííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím emoticon emoticon

holky a neomlouvejte se, že nic nepřivezete, aspoň někdo to pochopil emoticon emoticon fakt jsem ráda a byla bych nejradši, kdybyste přivezly samy sebe, fotky a video a víc NIC!!!!!

papa, už jen dvakrát a budete tu!!! Super!!!!!!!!!!!!!!!! emoticon

jinak dle posledních info miláček asi nikam v tu sobotu nepojede, ale už jsem mu navrhla náhradní činnost, když by se nevhtěl koukat na video - uklidit pracovnu emoticon emoticon
4. říj 2007 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
satyyy (35 r.)
3
 Lucinko - jaky prekvapeni????
Jinak ja mozna poslechnu a nic neprivezu.... zatim jsem nenasla zadny jednoduchy recept, co bych mohla upcet :o(( Jinak se na vas uz tesim, doma si delam hromadku, co vsechno povezu. Spacak si beru, i kdyz vonava perinka me laka... ale pojedu s Kackou autem, tak neni problem si ho vzit. Takze beru :o)

Jinak uz zitraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa emoticon
5. říj 2007 v 07:04  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš